Vietoje automobilio – dviratis, paspirtukas, autobusas: ar įmanoma įtikinti žmones?

Grįžti į straipsnį

Tautietis

Tautietis portretas
Tegul mūsų Seimo nariai važinėja trolikais ir autobusais. Bet ne jie bijosi į snukį gauti visuomenineme transporte.

Taip pat Vilniuje

Taip pat Vilniuje portretas
Naudojuosi viešuoju transportu nedažnai. Todėl prireikus, labai aiškiai matyti pokyčiai. Jei Covid'o vajaus metu aut. ir trol. buvo švarinami, tai dabar vėl grįžta prie senos "tvarkos". Viskas apmurzota, dez. skysčio taip pat neaptikta. Žodžiu, transp. priemonės nematė muilo ir vandens nežinia kiek laiko. Apie transp. sėdynių valymą net kalbos nėra. Ir, kaip teisingai pastebėta, kai kurių keleivių įpročiai tiesiog vimdo, nes po to tenka pačiam naudotis tais pačiais turėklais ir pan. Todėl, jei tik galiu, stengiuosi eiti pėsčiomis ir kiek įmanoma vengti važiavimo vieš. transportu.

Vilniuje

Vilniuje portretas
Dažnai naudojuosi visuomeniniu transportu, bet tik todėl, kad turiu nuolaidą dėl ligos ir dirbantys namiškiai neturi galimybių vežioti į gyd.įstaigas keliskart/sav. Taigi, kokie ,,patogumai": dažnai pagrindiniai maršrutai, pvz.1G, 2trol., 53 yra tiek perpildyti, kad glaudžiamės vienas žmogus prie kito, nekalbant apie atsisėdimą (man sunku stovėti 20min.); kvapai - įvairūs ir beribiai, žmonės kosėja, šluosto snarglius į delnus ir imasi už turėklų. Dezinfekc.priemonių jau nebėra seniai aut. Vakar 1G važiavo du benamiai, dėl kurių nebuvo geras kvapas visame aut/gale. Plius jei gerai pastebėjau, moteris turėjo utėlių..Sveiki pasirinkę viešąjį transportą:)) Turiu pasakyti ir gera: vairuotojai dirba normaliai, aut.nevėluoja, kaina su nuolaida l,maža. Ačiū už tai.

Neišdegs

Neišdegs portretas
Kitame straipsnyje rašoma, kad vakar troleibuse vyrai gėrė šnapsą. Tai į tokius troleibusus mus bando sukišti? Iškėlus iš nuosavų mašinyčių. Neišdegs.

> na jau

> na jau portretas
Teisingai, girtam mužikui ne paspirtuku važinėt.

Na jau

Na jau portretas
Su pasmirduku aš nesivartaliosiu, gal reik arklius iš kaimų parsamdyt, ale tie prikakos ant tratuaro, vėl bėda, nu bet galima po uodega maišą pakabint o potam laukus patręšt - trąšų gi trūkumas

babulka

babulka portretas
tai kad aš neturiu dviračio ir mano automobilius netaršus

kaip galima

kaip galima portretas
kaip galima įtikinti žmones važiuoti autobusu, jeigu Kauno mieste per valandą važiuoja 2 autobusai? Į darbą per anksti atvažiavus reiktų už užrakintų durų sėdėti, arba vėluoti.

neverta

neverta portretas
Valdžios vyrukai, kaip visada, jų kairė nežino ką dešinė daro. Va matijošiaus chebra susiaurino Kęstučio gatvės važiuojamąją dalį iki minimumo. Dėl dviratininkų, atseit. Bet ir autobusams ji tapo sunkiau pravažiuojama. O jei taip, tai ar verta lipti į tuos drachlus, kur šoferiai, jei negavai sėstis, tave varto po visą kėbulą? Tikrai neverta.

Anonimas

Anonimas portretas
Sūduvi pataikiai į dešmtuką.......

...

... portretas
čia tas pats kas kalti į galvą seksas tik giminei pratęsti

Kim jong Unas \\\\\.../////

Kim jong Unas \\\\\...///// portretas
Atsiprašau:-ne Kinijos,o Indijos.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Na kaip įtikinti kaimo žmogų, kai visuomeninis transportas visiškai sužlugdytas, o jei dar koks privatinikų autobusas važiuoja tai bilieto kaina kosminė, švietimo įstaigos uždarytos, medicininis aptarnavimas sužlugdytas, parduotuvės uždaromos, tai ponai, liaudies tarnai, pasakykite kaip gyventi be automobilio kaimiečiui, kurie maitina visą Lietuvą, jums ten gerai parduotuvės ant kiekvieno kampo, mokyklos, gydymo įstaigos šalia o mums tik belieka dyzelinis ,,taršus,, GOLFIUKAS nes geresnio, dėl jūsų politikieriai ,,labai išmintingo,, vadovavimo neįperkame?.?.?.

Kim jong Unas \\\\\.../////

Kim jong Unas \\\\\...///// portretas
Nerodykit Kinijos,Vietnamo ,Mazmbiko TV,na ir mūsų,nes "pažangus" pavyzdys užkrečiantis,nes tenai visi "mina".____Pirmyn į akmens amžių,nes jau greitai su balana šviesimės ir šildysimės.___"Šlovė" va(l)dovui už Lietuvos "išvadavimą".

Tik besmegianius galima tuo įtikinti

Tik besmegianius galima tuo įtikinti portretas
Atgal į gamtą juos. Lai rausiasi olas ir pasikloja žvėrių kailius.

VidmaO

VidmaO portretas
Juokinga ar kvaila? Normalų vykimą į darbą pakeisime paspirtukais ar dviračiais? Tris- keturis mėnesius. Toliau- žiema, šaltis, purvas. Apie tai kažkodėl nekalbama. O gyvenimas priemiesčiuose, vaikų vežimas į mokyklas ir pan.- visa tai autobusais? Kas čia ką kvailina?

Romas

Romas portretas
Duokit zmogui bazines pajamas bent jau nuo 55 m, nereikes i darba vazinet ,automobiliu reik vazuot pagrinde del darbo nera salygu vazinet su viesuoju transportu , grafikai netinka ir iki sostojimu toli eit ir prarasi daug laiko , teko ir man atsisakyt kasdieninio vaziavimo isidarbinau kas 3 nakti sargu gaunu 600 e, ir laiko turiu ir mazai vazineju su masina .

Nuomonė

Nuomonė portretas
Juokdariai. Kaip ir visa šita "valstybė".

Gf

Gf portretas
Globalistu komunistu primetamas žmonems gyvenimo būdas,net policija propogandoj dalyvauja.Mačiau kaip holivido aktoriai ,viena iš jų nicole kidman reklamuoja žiogus ir kirmeles valgo vietoj mėsos.Apgailetini.

ubagynas

ubagynas portretas
atgal i praeiti.

kai mentai politikai ir valdininkai visi perses ant paspirtu

kai mentai politikai ir valdininkai visi perses ant paspirtu portretas
tada ir as dvirati imsiu... a daba neskubu....ypac pakol daromi ystaymai ka ble dauzykites ir dubasinkites.... duskit nuo kameru radaru ir debilisko keliu eismo reguliavimo...

vodila

vodila portretas
Berlyne visuomeniniu S-bahn, U-bahn 29 km max 30 min. Kaune 8 km 45 min....

che

che portretas
nesiparinkit. Turi jie kažkokį projektą kuriame numatytas toks "skatinimas". Ir tiek. Nori visuomeninio-darykit nemokamu. bet ir tai-studentams ir pensininkams. Dirbančiam, kai reikia būti greitai keliose vietose o jei dar instrumentai, arba dirbi ten kur visuomeninis nepasiekia. kaip be ratų? Klaunai.

velo'se'Pėdas \\\\\.../////

velo'se'Pėdas \\\\\...///// portretas
Kai PIŠ'as,"turistas" ir kitos "įžymybės"su 5 mašinų palyda nevažinės į "darbą",grybauti,pietauti,ilsėtis su savo majakais neblokuos eismo,nesudarinės avarinių situacijų PAGALVOSIU,tik pagalvosiu,o dabar tegul eina paskui rusų laivą.Runkelis.

mano komentaras

mano komentaras portretas
as tai su kaimyno boba vazineju, kol kaimynas mina dvirati

>>Saltibarstys

>>Saltibarstys portretas
Asile tu, saltibarstys jau seniausiai pardave savo vertaliota, ferari ir hameri. Dabar jis vazineja su naujausiu pasatu jei ka.

Saltibarstys

Saltibarstys portretas
as tai malunsparniu skraidau man px

fas fas

fas fas portretas
galetu bent diena pasirinkti be nusisnekejimo ar landzbergines propogandos per televizija

Anonimas

Anonimas portretas
Dzin man jusu trulikai ir autobusai as su savo bolida vazuoju kur noriu :-)

paf

paf portretas
Tegu pats krabas matijosius ir vazineja savo tais autobusais, man tinka blogiausiu atveju, kad pavyzdziui ir automobilis :)

eikit N

eikit N portretas
toki du dviraciu maciau prisitrenkusi, tai susikiskit i ... ta savo pasiulyma

koks

koks portretas
dviratis? Važiuoti gatve ar kad ir taku šalia gatvės ir kvėpuoti dyzelio dvoku? Kiek ilgai tempsi taip važinėdamas? Važiuoti per lietų, per sniegą? Važiuoti autobusu? Puiku jei nereikia persėsti, bet taip retai būna. O ir kovidas ar gripas autobusuose tyko.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių