Per Velykas V. Matijošaitis tikisi kauniečių sąmoningumo: likite namuose

 • Teksto dydis:

Nuo penktadienio vakaro visą šventinį savaitgalį iš savųjų savivaldybių teritorijų išvažiuojančių ir atvykstančių žmonių visoje šalyje lauks eismo ribojimai bei su tuo susiję galimi nepatogumai. Kauno miestas – taip pat ne išimtis.

Todėl gyventojai raginami griežtai laikytis karantino sąlygų, atsakingai vertinti savo kelionių būtinumą ir, jei nėra ypač svarbių bei neatidėliotinų priežasčių, – visiems patartina likti namuose.

Kaunas artimiausiomis dienomis situaciją valdys taip pat kaip ir kiti šalies miestai, vadovaudamasis tais pačiais nacionaliniu mastu pateiktais nurodymais. Vyriausybės sprendimą įgyvendins policijos pareigūnai. Jiems talkins šauliai, Karo policija ir policijos rėmėjai. Miesto savivaldybės pareiga šiuo atveju – suteikti tarnyboms visokeriopą pagalbą.

„Pasitikime pareigūnų darbu ir neabejojame, kad užduotis bus įvykdyta sėkmingai. Savo ruožtu pasirūpinsime visomis reikiamomis priemonėmis. Tačiau šiuo atveju daug svarbiau ne miesto pastangos, o patys žmonės, jų elgesys ir supratimas. Tikime kauniečių sąmoningumu ir prašome visų ypač atsakingai žiūrėti į karantino ribojimus per artėjančias Velykas. Nuo to tiesiogiai priklausys, kiek šis nelengvas laikotarpis dar tęsis mūsų šalyje. Niekas neapsaugos, jei savęs ir aplinkinių nesaugosime patys“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Jis dar kartą priminė tiek Kauno miesto, tiek ir visos šalies gyventojams adresuotą prašymą per šventes likti namuose, nevykti į svečius pas gimines, nelankyti vyresnio amžiaus artimųjų. „Visi suprantame, kokia brangi šventė yra Velykos, tačiau, nežiūrint gilių tradicijų, šiandien svarbiausia – žmonių sveikata ir gyvybė. Todėl privalu likti namuose ir vengti bereikalingos rizikos“, – pataria Kauno meras.

Tikime kauniečių sąmoningumu ir prašome visų ypač atsakingai žiūrėti į karantino ribojimus per artėjančias Velykas.

Šią savaitę Kaune prasidėjo ir socialinė kampanija, skatinanti pasitikti ir švęsti Velykas nekeliant kojos iš namų. „Artimieji padėkos, kad neatvežei lauktuvių“, – skelbia kampanijos šūkis su grotažyme #VelykosNamie.

Kaip jau skelbėme, nuo penktadienio vakaro iki pirmadienio (balandžio 13 d.) 20 val. dalis kelių į ir iš miestų bei miestelių ar gyvenviečių bus ribojami fizinėmis priemonėmis, o ties pagrindiniais įvažiavimais bei išvažiavimais veiks mobilūs transporto kontrolės postai.

Pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos atstovės Urtės Povilaitytės, viešojo transporto eismas mieste šventinį savaitgalį nesikeis, – autobusai ir troleibusai kursuos tiksliai taip, kaip dabar numatyta tvarkaraščiuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunietis

Kaunietis portretas
Turėkime viltį, kad kada nors sulauksime šv. Velykų be viruso ir be Matijošaičio.

Komentatorius

Komentatorius portretas
Labai norėtųsi bent prieš Velykas nematyti šito ciniško apsivogusio oligarcho snukio. Ne jam vapėti apie sąmoningumą.

vietinis

vietinis portretas
atsibudo meras po menesio, tegu algą miestui grąžina
VISI KOMENTARAI 58
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių