Vasario 16-oji Kaune: dėmesys valstybės kūrėjams ir patriotiški renginiai (programa)

 • Teksto dydis:

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Kaunas švęs skambiai, ryškiai ir aktyviai. Suplanuotas gausus sąrašas renginių, kurie startuos jau šią savaitę: filmo peržiūra, koncertai, minėjimai, nemokamos muziejų ekspozicijos.

Pagerbs laisvės puoselėtojus

„Vasario 16-oji kasmet primena, kiek stipriai paaugome kaip valstybė. Ši diena – mūsų tautos laisvės šventė. Pasitinkame ją pagarbos ženklu tiems, kurie saugo ir puoselėja šias vertybes savo idėjomis, darbais ar iniciatyvomis. Turime kuo didžiuotis ir dėl ko stengtis. Tai ir darykime, o drauge kiekvienas savaip padėkime šių dienų herojams Ukrainoje, ginantiems ir kovojantiems už mūsų visų laisvę“, – kauniečius kvietė Kauno vicemeras Andrius Palionis.

Kaunas tęsia kasmetinę tradiciją, ruošdamas skambią dovaną – šventinį koncertą ir iškilmingą apdovanojimų ceremoniją „Aš – dalis tavęs“. Renginys „Žalgirio“ arenoje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse. Jo vaizdo įrašo transliaciją televizijos žiūrovai pamatys Vasario 16-ąją 19.30 val. per TV3.

Šventinių veiklų gausa

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirti renginiai prasidės jau šiomis dienomis. Turiningą programą papildys Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos renginiai: knygos pristatymas, koncertai, filmo peržiūra, edukacinė popietė. Veiklos vyks įvairiuose bibliotekos padaliniuose.

Išsami informacija apie renginius skelbiama internete: bit.ly/V16-kaune.

Vasario 16-ąją priešpiet Vytauto Didžiojo karo muziejus sodelyje susirinkusiuosius pasveikins kariliono garsai. Varpais skambins Raimundas Eimontas. Vidurdienį, kaip ir kasmet, prasidės iškilmingas minėjimas – Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija, gėlių padėjimas bei jaunesniųjų karininkų vadų mokymų priesaika.

12.50 val. veiksmas persikels į čia pat stovinčią sceną. Kauniečius dainomis sveikins Jonas Sakalauskas, Justinas Stanislovaitis, Laimonas Bendaravičius, Liepa Mondeikaitė ir Justinas Lapatinskas.

Įdienojus Kauno kultūros centre vyks liaudiškų šokių kolektyvų koncertas, o kino centre „Romuva“ – šokio teatro „Aura“ pasirodymas.

Nemokami muziejai ir transportas

Šventinę dieną Kauno miesto muziejai siūlo kauniečiams ir miesto svečiams galimybę nemokamai aplankyti savo ekspozicijas.

Duris atvers Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų, Pilies bei Tautinės muzikos skyriai. Taip pat lankytojus pasitiks Vytauto Didžiojo karo muziejus. Išbandyti interaktyvias pramogas bei susipažinti su parodomis kvies ir Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra.

Vasario 16 dieną kauniečiai kviečiami į šventinius renginius vykti miesto autobusais ir troleibusais. Tądien viešasis transportas Kaune keleivius veš nemokamai.NAUJAUSI KOMENTARAI

to paskaičiau

to paskaičiau portretas
Geriau neskaityk,nes kremliniams nesuprast apie laisvę,žmogėdras,piranijas,jums dar augti,bręsti,mokytis,tobulėti.Netilpo žmonės klausytis iškiliausios Lietuvos asmenybės Vilniuje,nepavydėkite, nieko jūs nepasieksite lodami,konvulsijų ištikti

NESKAITYK VISAI

NESKAITYK VISAI portretas
- nes nesupranti kas parašyta ir nusišneki paskui komentaruose , " paskaičiau kai kuriuos.....:(

paskaičiau kai kuriuos

paskaičiau kai kuriuos portretas
susidariau įspūdį, kad kvailybė, nemąstymas, fanatizmas kaip įlindo pas kai kuriuos Landsbergio mylėtojus, taip ir tebeveši. Nors jų herojus tikrai ne šventas, o dabar nusišneka kaip brežnevas kažkada, bet vis dar jaučiasi svarbus ir lenda į savo balkonėlį. Apgailėtina.
VISI KOMENTARAI 68
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių