Vairuotojai skundžiasi dėl sankryžos: eismas nejuda taip efektyviai, kaip galėtų

Grįžti į straipsnį

a

a portretas
Problema kad nemazai nezino taisykliu - degant zaliam sviesoforui stovi ir laukia zalios rodykles. Seip tikrai nemazai sankryzu kur irengtos juostos sukimui is desines bet sukti neleidzia sviesoforo signalai (Siaures/Sukileliu, Pramones/Savanoriu, Savanoriu/Taikos ir t.t or pan.) Kazkada, prie zaliu rodykliu padare reikiamus gatviu pakeitimus bet eismo "specialistai" apie tai pamirso.

Vaidas

Vaidas portretas
Tai ten galima sukti i ta desine net nedegant tai sekcijai , uztenka kad dega zalia , tik jei nedega sekcija turi praleisti pesciuosius , nesuprantu straipsnio esmes...

saulius

saulius portretas
Tai, kad pažiūrėkim kas vadovauja tam eismo skyriui, žmonės kurie net žalio supratimo neturintis apie eismo organizavimą ir t.t. Vadovas nuleistas iš kažkur. Taip reikia.

Dar gerai

Dar gerai portretas
Kad tie beraščiai eismo tvarkytojai žada atsžvelgti į konkrečius eismo dalyvių pastebėjimus ir pasiūlymus,nes,kitaip,problemos augtų eksponentine tvarka.Iš kitos pusės,jau prieš tris ar du metus buvo konstatuota,kad valdžios institucijose tarnaujančių(dirbančiaisiais juos pavadinti neapsiverčia liežuvis)kompetencija,IQ irgebėjimai-labai menki.Taigi keiskime arba kęskime.

Dažnai važinėjantis toje sankryžoje

Dažnai važinėjantis toje sankryžoje portretas
Toje sankryžoje didžiausia problema - kad po pertvarkos nuo Žukausko g link Savanorių pr važiuoti tiesiai galima tik iš 2 juostos. Vien dėl to toje vienoje juostoje piko metu susidaro ilga eilė prie ko dar prisideda ir padidėjęs srautas nuo naujo autostrados įsukimo. O į dešinę ten tikrai galėtų leisti sukti daug dažniau. Aš siūlau leisti važiuoti tiesiai 1juosta, taip kaip buvo anksčiau, nes važiuojantys tiesiai niekaip nestabdo sukančių į kairę.

antiBiurokratas

antiBiurokratas portretas
atrodo kad tie valdininkai Rūgpienių kaime gyventu. Neturi visiškai logikos

Specelyystams

Specelyystams portretas
ne fasonas prisipažinti ne tai kad klydus, bet kad jie ir nereikalingi. O ant gyventojų nuomonės jiems nusičirkšt. Jie viršikininkai ant mūsų. Nes jie gauna algas.ir iš trikojų.

Nežurnalistui

Nežurnalistui portretas
Užmiršk amžiams

Ko reikia Kaunui

Ko reikia Kaunui portretas
kad taptų didmiesčiu? Ogi eismo kamščių!!!! Nes kitos versijos paaiškinti tokius nelogiškus sprendimus sankryžose , nėra.. kaip nebus ilgų eilių ar kamščių, jei paliekama po vieną juostą tiesiai važiuoti? Kartą per rytinį piką stoviu ant Pilies tilto prie raudono signalo važiuoti link Raudondvario pl.. Nuo Raudondvario - kamštis. Manau, kad galima sureguliuoti sviesofora, kad degtų nebūtinai lygiagrečiai. Kodėl nėra pralaidumo link tuščios gatvės? Kai tuo tarpu pasidaro kamštis per tiltą ir ant žiedo... vien žo, akivaizdu, kad tikrų specialistu valdžia neturi.. moka kasti, asfaltuoti, griauti, pirkti brangiai. Bet ten, kur reikia smegenų, tai niekaip....

kaunietė

kaunietė portretas
Kovo 11 ir Dujotiekio sankryžoj, einant nuo Studentų miestelio, norint patekti į Girstučio PC reikia TRIS kartus pereiti šviesoforą arba perbėgti per Dujotiekio gatvę nepriėjus šviesoforo. Kodėl dundukai taip patvarkė? Keikiam ir keiksim, nes tokį sprendimą tik neturintys smegenų galėjo priimti.

Karlas

Karlas portretas
Grazinkite zalias rodykles!!!!! Kas uz tai???

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Pasiskuskit kupcinskiui

normaliai ten viskas sutvarkyta

normaliai ten viskas sutvarkyta portretas
tiems, kurie skundžiasi, reikėtu susipažinti su K.E taisyklių pakeitimais. Toje sankryžoje degant žaliam šviesoforo signalui, bet nedegant rodyklei, taip pat galima sukti į dešinę, nelaukiant kol užsidegs žalia rodyklė.

TTT

TTT portretas
protingai viskas padaryta,kad be problemų į načnyką galima būtų nueiti

KKiK

KKiK portretas
Kažkoks kosmonautas kuris lygina Pramonės-Savanorių sankryžą su išsukimu į dedikuotą juostą (toje juostoje atvažiavę Savanoriais neatsidurs) ir Žukausko-Lukšio kur į Lukšio neleidžiama sukti tik tuo momentu kai Lukšio gatve tiesiai važiuojantys automobiliai gali persirikiuoti į tą juostą. Laukti jam matai tenka. O visi gudručiai nukirtinėjantys kampus per degalines tegul degalinei po €10 už kiekvieną nukirtimą susimoka.

cha cha chaaaa

cha cha chaaaa portretas
Naivuoliai, jūs vis dar tikitės kad kažkada bus gerai? Karkitės.

juokdariai

juokdariai portretas
per 20 m. nesu matęs S. Žukausko gatvėje kamsčių. P. Lukšio/ S. Žukausko 24 eismo juostų sankryžą miegamajame rajone! 24 eismo juostų! Apie kokias spūtis kalbate? Patraukite automobilius juo gatvės, nebus tų spūsčių.

G

G portretas
Tas pats ant viaduko per nuokalnes gatvę, sankryžoje su sukilėlių. Buvo galimybė iš dviejų juostų važiuoti tiesiai, paliko 1. Nu durnas sprendimas ir kamštis per visą utenos gatvę

Anonimas

Anonimas portretas
ko noreti jai darbus atlieka BESMEGENIAI ! kur prikisa KREIVAS rankas TEN iskarto KAMSCIAI !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių