Vairuotojų nervus tampo sankryža netoli „Megos“

Netoli prekybos centro „Mega“ ir neseniai pastatytos „Lidl“ parduotuvės esanti šviesoforu reguliuojama sankryža tampo ne vieno vairuotojo nervus. 

„Problemų kyla dėl naujai įjungtos šviesoforais reguliuojamos sankryžos Užnerio gatvėje, išvažiuojant iš naujai pastatytos parduotuvės „Lidl“. Darbo dienų rytais, piko metu, dėl tinkamai nesureguliuoto šviesoforo yra užkemšama visa Užnerio gatvė, važiuojant iš Vytėnų ir Sargėnų. Susidaro didžiulė spūstis, apie 500 metrų, ir Vytėnų – Užnerio gatvių sankryža tampa nepravažiuojama, nes visi stoja. Vyksta nedidelės, bet techninės avarijos. Dar daugiau, važiuojant iš Vytėnų turi praleisti visus automobilius, nes stovi ženklas „Duoti kelią“, tad formuojasi nauja automobilių spūstis Užnerio gatve važiuojant link „Megos“.  Vakare, nuo 16 iki 19 val., galima matyti kitokią situaciją – pati „Megos“ sankryža tampa nepravažiuojama, nes vairuotojai, važiuodami nuo „Lidl“, pažeidžia taisykles, įvažiuoja į sankryžą, stoja, laukia, kol įsijungs žalias šviesoforo signalas ties jau pačia „Megos“ sankryža – taip jie užkerta kelią važiuojantiems nuo autostrados ar Šilainių, nežiūrint, kad jau šiems dega žalias šviesoforo signalas. Gal būtų galima įrengti papildomas rodykles į dešinę pusę važiuojantiems iš „Lidl“ į Vytėnus, Sargėnus ir taip sumažinti spūstis ties nauja parduotuve“, – portalui kauno.diena.lt rašė skaitytojas Linas.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius teigė, kad dėl šios probleminės vietos yra gauta nusiskundimų. „Taip, nusiskundimų esame gavę, į juos reaguojame. Šiuo metu vyksta šviesoforų derinimo bei koordinavimo darbai, kurie artimiausiu metu bus baigti. Tuomet stebėsime transporto srautus ir jeigu matysime, kad problema nedingo, imsimės kitų priemonių jai išspręsti“, – sakė savivaldybės atstovas.


Šiame straipsnyje: VytėnaiŠilainiaisankryžaLidlMegaskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

UFFO

UFFO portretas
gavo nusiskundimus o tai pries paleidziant turejot metus laiko modeliuot.. cia betkokiam idiotui aisku jog bus blogai bet ne kam dirbti jei galima nedirbti

G

G portretas
Sunaikinta viešojo tramsporto sistema. Kas dar bent kiek važiavo, dabar visai nustojo. Meras daug mieliau su rajonu kariauja, o transporto neorganizuoja. Ir va šis ne vienus metus trunkantis karas duoda vaisių. Visas miestas užkimštas. Daro dviračių takus jie. Dar gatves siaurina. O ką daryt žmonėms su dviračiu iki miesto nevažiuosi, o priemiesčių trasportą sunaikino.

jjj

jjj portretas
problema ne sviesoforai, o automobiliu kiekis mieste ir viesojo transporto sistemos parodija. Ko lto nesuvoks tas speudo specialistas savivaldybes administracijoje tol bus ir bus ir bus tokiu problemu
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių