V. Matijošaitis tyrimą dėl žemės sklypų įsigijimo vadina šmeižtu: neuždrausi – tegul sau fantazuoja

Grįžti į straipsnį

valdas p.

valdas p. portretas
kai dirbau Vičiūnų įmonėj Baltic fish export, buvau užėjes į antrą aukštą kur sėdi administracija ir dirikas, tai ten teko nugirsti kaip general direktorius Virginijus Kancleris ir cecho vadovė Ingrida Krikščiūnienė pašnibždom kalbejosi apie Matijošaičio žmonos nužudymą, sakė kad Matijošairtis garantuotai nustūmė ją nuo laiptū, o įkalčius jam padėjo sunaikinti jo geri draugeliai iš policijos - tuometinis Kauno VPK vadas Algirdas Kaminskas, už banditizmą policijoje jau atleistas Darius Žukauskas, Tomas Rinkevičius, Nemuno PK vadovė Jolita Dockienė, viskam vadovavo tuometinis generalinis komisaras Skvernelis. Ir visa tai girdėjau iš Kanclerio ir Krikščiūnienės. Siaubas kazkoks, nužudai žmoną ir sėdi sau žvengi mero kėdėj - jokios atsakomybes.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Tai dzin privatus turtas. Bet kaip ten su valstybine žeme? Tegul paaiškina tas aferistas krabas sumriošęs matijošius

Kantrus

Kantrus portretas
Matijošaitis,tokie kaltinimai žmonos nužudymu,tikrai neliktų be atgarsio,nors mūsų teismai irgi visada palaiko konservatorius ,matyt,iš baimės.Bet kaltinimo nužudymu,nepalaikytų nuomone.Vieną ar kelis pasodinus,baigtusi tokios melo kompanijos.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Pavydime Kaunui,kad nepraleido konservatoriaus į antrą turą,Klaipėdoje pavyko Tapinui įstūmti Petrošių,balsų perskaičiuoti neleidžia.Dabar per padidinamą stiklą pamatė fone Rusijos vėliavą,tai gal pavyks apdoroti kitą kandidatą.Garbinga kova ne konservatoriams.

Jk

Jk portretas
Ponas mere vogti yra negražu,Jūs su savo taryba męginot pasisavinti man priklausančią senelio žemę,geraiu kad Administracinis teismas nuosprendžiu nutraukė Jūsdų ir Jūsu kl;apčiukųvadinamoje taryboje nusikalstamus veiksmus.DĖKOJU TEISMUI.o jūs baikt sekti Lenino - Stalono kursu.

Anonimas

Anonimas portretas
Tamsta turbūt esi konservatorius?

i

i portretas
as irgi buvau už Matijošaitį kol nepadirbėjau jo fabrike, pamačiau kaip yra vagiami pinigai iš darbuotojų, teikiami melagingi duomenys Sodrai, vedama apgaulinga buhalterija, klastojami darbo laiko žiniaraščiai, mokami kyšiai darbo inspektoriams ir t.t... Matijošaičiai ir jų fabrikų direktoriai ir kiti vadovai yra patys gobšiausi padugnės

Komentaras

Komentaras portretas
Ieškokite moters. Viešpatie, negi jam nedašunta problema jo gyvenime)))) Tokio asilo reikia paieškoti,nors tendensija adekvativi veiksmui. Bydloas visur kame. Nuostabai stebesiu finala.))))

to AMBb

 to AMBb portretas
Prie ko čia rusija kada pradėsit savom šiknom domėtis savais balsavimais Man visai nedomina ir nemaišo kad Matijošius su rusija prekiauja gerai daro kad padeda rusu tautai ir i lietuva veža pinigus Man šlikštu kad tas kinziulis vagia korumpuotas gobšas niekaip neprisiėda išsigimėlis Matijošiau užspringsi euriukais

Rasa

Rasa portretas
IR TĖVELIS IR SUNELIS ATSIPUTE UŽGARANTUOTI DRASUS PRISICHABZINO SOCIAI MAN DABAR PAGAL JU PRISIGROBTA TURTA KAUNAS VARGANAS KAIMAS VISUR IŠRAUSTAS DABAR DAR REIKIA KOKI KANSERVINI AR SKVERNELINI UŽLEISTI TAI LIKSIM GALUTINAI IŠVOGTI IŠPARDUOTI PASISAVINTI SU GYVAIS KAUNIEČIAIS

liandsbirbis

liandsbirbis portretas
Matijošaitis niekada nebuna kaltas: nužudė žmoną - nekaltas, partrenkė perėjoje vaiką - nekaltas, sumažino vandenvietę ir pasiėmė sklypus - nekaltas, dalinosi su Šiliausku kyšius - nekaltas, apgaule pasisavino sklypus Kaune - nekaltas, nugriove dvaro pastatus - nekaltas ir t.t.

Rimas

Rimas portretas
Na pagalvokime... jei nebūtu teisybės, ar nebūtu jau teismai dėl garbės ir orumo pažeminimo?

Klausimelis

Klausimelis portretas
Kaip oras Karaliauciuje?

tai

tai portretas
kas gi cia nesuprantamo - sukuret tokia santvarka, kur esme yra turtas ir pinigas - viskas vyksta logiskai, zmones to ir siekia. Jį tik reikia pagirti, kad jis uoliai vykdo santvarkos principus

Senutė

Senutė portretas
Šunys loja, o karavanas ramiai toliau eina. Kiek daug pykčio ir pavydo tautiečių komentaruose. Meras protingas ir turtingas žmogus.JAM vogti nereikia. Mes gerbiam jį už darbus Kauno gerovei ir balsuosim tik už jį. Tik akli nemato kaip Kaunas išgražėjo. Pavydėkit pašlemėkai konservyno subinlaižiai.

Spalvotas

Spalvotas portretas
Spalvoti tvartelio gyvuliai nerimsta.Žino,kad šerikla Vilniuj po rikimų pasibaigs,tai Kauno užsimanė.Čia Laisvės alėjoj vaivorikštes pieš.Pidergofai!

Hm

Hm portretas
ČIA TIK KONSERVATINIŲ PADLŲ PUČIAMAS BURBULAS

Nesiseka Kaunui

Nesiseka Kaunui portretas
Vienas miesto pinigėlius per auksinius tualetus plovė, kitas su kompanija sklypeliais Kauną iš kauniečių per akis atiminėja. Tai koks gi jis meras, jeigu nemato to, ką eiliniai kauniečiai po savo langais mato - virstančius nupjautus ąžuolus, "prichvatizuojamus" žalius ar tiesiog tuštesnius plotelius, kurių vietoj tuoj pat ima kilti daugiabučiai, auto plovyklos, piniguočių klinikos... Ir tiem piniguočiam vis negana ir negana... Tai dar neaišku, kaip su tuo didžiuliu sklypu Ąžuolyne baigsis - kažkaip abejoju, kad jis liks Ąžuolynui ir visuomenei - per daug jau geras kąsnis, kad liktų neatkąstas...

geda

geda portretas
is visu jegu stengiamasi skandinti kaunieciu gerbiama mera

Šis vedėjas ant jūsų bbdėjęs.

Šis vedėjas ant jūsų bbdėjęs. portretas
Šis vedėjas ant jūsų bbdėjęs.

mužikui

mužikui portretas
apie žemėtvarkininkus - tikriaausiai nesusidūrei. Tiek fintų prigalvodavo kad žemę pavogt, apaktum.Pvz grąžintina žemė išnuomojama tam, kas neturi teisės nuomois. Sklypas digsta iš planų, tipo atiduotas, gauna sklypus žemėtvrkininkai ir staiga parduoda.Atgaut savo žemę reikėjo kyšius dalint. Galėčiau parodyt, turiu planus. Man priklausė 10 ha.Tai atgavau dalį mišku,pagal vertę iš pusės. visa brangesnė - 5 000 litų už arą,apie 1,5 ha, rado šeimininkus, mažiau brangi irgi. Tos mažiau brangios už 1,5 ha gaunu nuomos kasmet 150 jievrų.Litų 200 gaudavau. Dar 2 ha niekaip neranda. O tai irgi pinigai.

kaunietis

kaunietis portretas
Ačiū Kauno m. vadovui V. Matijošaičiui už puikiai sutvarkytą miestą.

MUZIKAS

MUZIKAS portretas
Kiek idiotu visaziniu Kaune net koktu ir dakttaru/nustato mirties priezastys/ir zemetvarkininku turincius rankose dokumentus.Neturi darbo ar klausytoju savo bulterjero liezuviu meslu spiaudosi.Liezuvi dievas dave o proto sazines NE.Lok savo kieme aplinkoje ir gal nesusirgsi...AMEN

ai

ai portretas
o man islaikytiniu beretnyku visai negaila...

as

as portretas
Labai gaila jo zmonos Irutes.

Jotautas. Humoristinis vaizdelis.

Jotautas. Humoristinis vaizdelis. portretas
Linkime didelės stiprybės Matijošaičiui ir jo sūnui sunkiai darbuojantis 34-uose sklypuose. Kiek čia reikės privežti mėšlo (gerai kad yra kur iškuopti), kiek žemės suarti ir suakėti, rapso prisėti! Gal čia reikės prūdus iškasti, žuvų ir krabų prileisti. O juk galėjo Kaliningrado srityje tas kūdras prie jūros įrengti. Silkių, krevečių ir krabų būtų lengviau buvę prigaudyti. Stiprybės ir sveikatos Matijošaičiams! Toje garbingoje veikloje tepadeda jam... savivaldybė ir teisėsauga

JONAS

JONAS portretas
One tikrai lietuva užvaldes landzbergiu ar matijošiu ar snkvernu KLANAI tai tikros šaikos

Irena

Irena portretas
šitas amoralus apšmeižtas ?? jei sužinotumėt viską....

Anonimas

Anonimas portretas
Stiprybės ir sveikatos Matijošaičiui. Kad taip visi galėtų skūstis į ta ES žmogaus teisių gynėja Lietuva liktu plyne, neišsimokėtų apšmeištiems, niekinamiems žmonėms.

mazgius

mazgius portretas
Na o kaip su zmonos mirtimi...? kažkaip viskas labai greitai pasibaigė- tiesiog kremavo.......Pasakykit

tam "Nieko čia naujo"

tam "Nieko čia naujo" portretas
neblogai dirbi, Troli, gerai užmuilini savo kremlinę priklausomybę.

Nieko čia naujo

Nieko čia naujo portretas
Ko jūs purkšaujate? Dabar tokie laikai,kad visi kas tik gali ,naudojasi .Ne tas ,tai kitas.Jau nieko nepakeisi,tie,kas turi daug pinigų ir prieina,tas ir naudojasi.Todėl turčiai turtėja,o visi likę-biednėje.Visa tai buvo sukurta jau 1992 metais,kaip "laisvės"kūrėjai,priėmė įstatymą,kuris leido grobti viską,kas ne tavo.Atėmė žmonių žemes,miškus,gražias,prie ežerų vieta,netgi ežerus užgrobė,pastatus.Tuo visi "patriotai ir naudojosi ir naudojasi iki šiol,o tie,kieno tas turtas buvo,iki šiol jo neatgauna ir niekada neatgaus.Sovietų nacionalizacija buvo tik žiedeliai,prieš dabartinę.Tie išeidami viską paliko,o dabartiniai "patriotai",tą turtą pasisavino amžiams.

Tfu

Tfu portretas
Kartu su šuliausku pusę Kauno sklypų supirko, bet mūžikams caras geras. Mūžikai inkiluose gyvens, kad tik caras silkės Kalėdoms duotų.

cha cha cha -? "Mūsų merą"

cha cha cha -? "Mūsų merą" portretas
mūsų,- bukapročių, sukčių, vagių, koloradų, vatnykų, kremlinų,,,merą. Na nemenka komanda gaunasi. ;DDDD

To hmm

To hmm portretas
Mes žmonės turime veidus bet gyvuliai kaip lgbt - konservai ir jiems prijaučiantys turbūt turi gyvulio snukius.

hmm

hmm portretas
būtų įdomu pamatyti snukius tų, kurie gina korumpuotą vagių gaują

Anonimas

Anonimas portretas
Pajungti visi konservų šikniniai ir jiems prijaučiantys dergti mūsų Kauno merą

$ustauskas arba matjosaitis...

$ustauskas arba matjosaitis... portretas
Daugiau kauniečiai tinkamų kandidatų neranda... Gal egzorcistas padėtų Kaunui išbrist iš to liūno...?

Nuomonei

Nuomonei portretas
prie ko čia konservai ? Kas ir kada, valdžią užėmus Matijošaičių šeimai, galėjo nenukentėdamas pasiskųsti ir rasti Teisybę ? Net iš savivaldybės kiek žmonių pabėgo neapsikentę chamiškumo ir savivalės ? Bus smagu, kai visi pradės savo istorijas pasakoti.

Jonui(parašų rinkimas)

Jonui(parašų rinkimas) portretas
Bent pas mane prieš mero rinkimus jokie vyrukai nesilankė.Na,o prieš pirmuosius prezidento rikinkimus buvo mestas galingas megztujų berečių desantas.Kai pasiūliau geruoju dingti iš laiptinės,jos(dvi)demonstratyviai užsirašė mano buto numerį ir burbėdamos dingo.Po jų ,,vizito"išėjau į laiptinę pažiūrėti,ar ant mano durų nėra kryžiuko.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Balsavau ir balsuosiu už nuveiktus Matijošaičio darbus o ne tuščias lgbt - tėvynės sąjungos tuščias kalbas galite dergti jį kiek norite mes matom kaip iš tikro yra.

OK

OK portretas
Gal pagaliau kauniečiai, nesusidėdami su sukčių ir vagių gauja, galės skaidriai, teisingai atgauti tai, kas jiems priklauso ? Būtų STEBUKLAS MARIJOS ŽEMĖJE.

Nuomone

Nuomone portretas
Rinkimai jau prasidejo koncervai savo skalika lrt uzsiunde tai jeigu taip vyko kur jie anksciau buvo Slykstu

Dėl

Dėl portretas
Šmeižto str. būtent klesti korupcija baisi. Kerštautojas nenori kad būtų viešinama info, nu tarkime dėl Pieno įmonės darbuotojų vykdytų vagysčių, užsako žmogų per peokuratūrą ir jus nuteis. Nes paskui patys teisme pameluos, kad tarkime produktų išnešti negalėjo nes nepriėjo prie jų. Reiškia patys užsako bylą, patys pameluoja teismui- ir jūs jau turite teistumą. Nors yra daiktiniai įrodymai. Niekam neįdomu..

Ir niekas

Ir niekas portretas
Ant tiek nemąsto, nesuvokia kad "šmeižto" str. B.K negali būti. Nes tai neadekvatu. Jis daugiau žalos pridaro nei naudos. Didesnę dalim nuteisia tuos, kurie teisybę sako. Bereikia tik kokiam ciniškam kerštautojui ( dėl sakomos teisybės) pareiškimą parašyti..

Doriems Lietuvos

Doriems Lietuvos portretas
Piliečiams- visgi žinodami tiesą, būkite atsargūs kalbėdami, sakydami tiesą. Nes pagal atvirai agresinį 154straipsnį ciniškai teismai nuteis teisybės sakytoją kaip "Šmeižiką" Pagal šitą str. bylos keliamos pagal kokios prokuroręs manymą, ir teismas nuteisia pagal manymą. Nes sukčiaus, kuris asmeniškai pagal kokią schemą apgavo, negalima vadinti sukčiumi, ar vagimi. Nes jus greičiausiai nuteis pagal B.K kaip šmeižiką..

Reziume

Reziume portretas
ble..., antri metai Kauno zemetvarkoje nera grazintinu zemiu eile... Todel visos galimybes prastumineti be eiles pagal kazkieno pageidavimus is virsaus. Po velniu, KADA ATSIRAS EILE INTERNETO PUSLAPYJE??/

Lietuvoje

Lietuvoje portretas
Nėra jokio teisingumo. Vogti galima ( ypač moterim, nu čia irgi pagal lytį) o pranešėjus ciniškai teisia kaip šmeižikus. Aš negaliu atsigauti. Man baisiausia yra kad LT negali pranešti teisybės, pasakyti, apie kažkieno veiklas, nes tave patį greičiausiai nuteis. Tai pats ciniškiausias str. BK dėl " šmeižto". Dažniausiai būtent teisybę pasakiusius žmones nuteisia.

Būkit atsargūs

Būkit atsargūs portretas
Prokuratūra tik mėgsta kelti bylas tiems, kurie pateikia info. Pranešiau Pieno įmonei Kaune apie vykdytas vagystes, įrodymus pateikiau, tai įžūliai melavo teismui kad įmonėj dirbantis asmuo prie produktų nepriėjo, ir nuteisė kaip Šmeižiką, nors pats asmuo sms pripažino kad vogė. LAT net nepriėmė bylos. Tai 154str B kodekse yra susidorojimo str, neturintis nieko bendro su teisingumu. Visus pranešėjus gali taip nuteisti. Užtektų Matijošaičiui pasakyti teisme kad meluoja žmogus, jei jam iškeltų bylą. Tai agresinis str įvestas pačių valdininkų

Rici

Rici portretas
Virsune yra Prokuratura.Tik po zurnalistu atlikto tyrimo,pradejo judint bulkas nuo kedes.Ir jie dar nori didesniu algu ? Uz ka,kad nieko nemato,nezino?

pensininkai

pensininkai portretas
Mes Matijošaičio nuotrauką pasikabinę, taip mes jį mylime ir gerbiame.

Paf

Paf portretas
Nu bet ir šlygštus tas sukriošęs senis krabas. Slidus kaip šūdas

tam glušiui GERAI...

tam glušiui GERAI... portretas
labai jau primityvus tavo melas. Auksinį šikaną pastatę veikėjai sėdi miesto Carui iš dešinės. Be to daug metų tarnavęs WC nebrangesnis negu dabar kasmet išmetama šventinė eglė. Beje, dabar miestas beveik visai be viešųjų tualetų ir šiurpina turistus bei miestiečius. Sugalvok, ką nors gudresnio.

cha cha cha

cha cha cha portretas
o kas seiliodamasis iš godumo lakstė po ligoninę ir klykė: " dinkit iš čia, Aš noriu šitų pastatų ? schemutė po schemutės ir tenka dingti į miesto užkampį, visi parašėliai sudėlioti, "Vsio zakonno". Už kokius grašius numatyta prichvatizacija ? Kas į savo riestus nagus paims ?

GERAI ,KAD GRĄŽINO.....PIRKTI TURI TEISĘ VISI

GERAI ,KAD GRĄŽINO.....PIRKTI TURI TEISĘ VISI portretas
TURTO GRĄŽINIMAI IR DALYBOS VYKO PER PĖRESTROIKĘ---LANDSBERGIO IR KONCEVATORIŲ VEIKLŲ......NESPĖJO APŽIUOTI.....BUVO BARDAKŲ BARDAKAS ---VIENIEM GRĄŽINO ...KITIEMS NEGRĄŽINO KAŽKODĖL....GAL NUJAUČIAT KODĖL?....SAVAVALDYBĖJE KONCERVATORIAI BUVO...KUPČINSKAS , IŠGARSĖJĘS AUKSINIU ŠIKANU KAUNE , DRĮSTA DABAR PUTUOTIS APIE VEIKSMUS KAUNE...TIEK TO , NIEKŠELIU NEVADINSIU KAIP IR KITŲ.....KURIE TADA DAUG KAM SUDAUŽĖ GYVENIMUS

hmm

hmm portretas
diktatūros, korupcija, amoralumas nepasireikštų, jei nebūtų viskavaldančius palaikančios, už atliekas nuo ponų stalo nupirktos bukapročių masės ir gerai apmokamų, sąžinę pardavusių padchalujų.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
"Vsë zakono"- nieko daugiau nepridėsi!

Darbuotojas

Darbuotojas portretas
šitas vampyras iščiulpia kraują be gailesčio iš visų.

Juokas ima

Juokas ima portretas
Jeigu čia šmeižtas tegu paduoda LRT žinių tarnyba į teismą, bet matomai nepaduos nes išlys dar daugiau visko.

TIK TSSR VERGŲ NEBUVO,O PAS KAPITALISTĄ VISADA ,,VERGAUJAM'

TIK TSSR VERGŲ NEBUVO,O PAS KAPITALISTĄ VISADA ,,VERGAUJAM' portretas
tas PADLA pats esi,jau todėl ,kad tokį žodį vartuoji---pažvelg į save....Koncervatoriai LAUKINĮ KAPITALIZMĄ KŪRĖ IR KURIA----NET GINKLUOTUS VYRUKUS nusiuntę buvo į pakaunį.....tai kuo pūtuoji dabar? kas negerai? ANOT TAVĘS ,,PRIE LOVIO''neprileidžia, KAUNIEČIAI KONCERVATORIŲ,IŠDAVIKŲ TAUTOS,VIENALYČIŲ......VERGŲ NEBUVO TIK TSSR, NES VISKAS PRIKLAUSĖ VALSTYBEI..,O VALSTYBĖ TAUTA.....NE BE REIKALO SAKOMA ,,SOCIALISTINĖ----RUSIŠKAI ,,SAVETSKY''.....NUO ŽODŽIO ,, SOCIALINIAI ''NEREIKIA PUTUOTIS NESĄMONĖM......PAS MATJOŠAITĮ KAIP KAPITALISTĄ VISKAS TVARKOJE...PAMETĖJO ANTĮ ,PASINAUDUODAMI TAUTOS CHARAKTERIU.....MERAS GERAS DAUG DARBŲ PADARĖ

To na

To na portretas
Būtina atskirti privačią tarnautojo veiklą nuo tarnybinės veiklos. Tai kad pastatė stadioną ar baseiną - puiku, o sklypai - asmeninis interesas, nesuderinamas su mero veikla. Tie sklypai tai ne niekieno "šabakštynai" o laiku negrąžinta žemė teisėtiems sąvininkams, jei LRT viską teisingai surašė.

na

na portretas
juk pirko tuos sklypus ne uz 1ewra,o uz tiek kiek prase savininkai,ir padare gera darba,pastate graziose vietuose namus zmonems gyventi kas cia blogo,bet konservai nori matijosaiti sudergti kad neitu i merus.o ikist savo radviliskio garbes pilieti,ar kaunui reikalingas kazkieno garbes pilietis.ir ziurekit jei tuos sklypus butu nupirkes ne jis tai turetumet sabakstynus,apleista zeme.pila purva ant mero kuris taip isgrazino kauna o vilniuj pavydas kad kaune grazu ,yra puikus stadionas gatves sutvarkytos,bet idomiausia kad vilnius nepadeda kaunui o konservai tik stiangiasi kad kaunieciam butu blogai,kazkur skaiciau kad net lt futbolo rinktines neleis zaisti kaune,o zais kazkokiam vilniaus aptriususiame stadione,meras pastate stadiona uz30mln graziausia,o viln jau isleido 150mln ir dar tik pamatus sprogdina.o seimo nariai konservos rinkti kaune net neatvyko i stadiono atidaryma..gal meras kazka ir sau pasidaro gal .bet jis rupinasi kaunu ir ji grazina,o ne stato auksinius tualetus.

VidmaO

VidmaO portretas
Rinkimai- rinkimais, o faktai-faktais. Ir jokie trolinimai jų nepakeis.

Anonimas

Anonimas portretas
Vičiūnų įmonės darbuotoja, ne vienas klumpes sunešiojo bėgiodama su paketėliais iš mero kabineto į NŽT skyrių.

Anonimas

Anonimas portretas
Apie senio aferas žinojo visi, kas užsiima sklypais, niekam nepaslaptis buvo, baisiausia kad mūsų tarnybos nedirba, jeigu ne LRT tyrimas taip niekas nebūtų ir sužinojęs.

Nuliams

Nuliams portretas
Ismeigini tu ismeigini... Tik ir sugebi revą laižyt.

Nulis

Nulis portretas
Negalima zmogui duoti triju isimeiginiu. Ka reikstu trys laisvos darbo savaiteje?per kvaili dar piliečiai. Pilietis nepasiruoses 4 darbo dienom. Per daug yra homikusovietiku kurie turi žūti tik tada galesime keistis. Keep going build Matjošaiti respect
Anonimas portretas
Padla pasinaudodamas savo padėtimi supirkinėja Kauną, bet vergams tai tinka, geras ponulis, silkių valdovas ...

Safyras

Safyras portretas
Kam tada reikalingos visokios spec. tarnybos, teismai, jei užtenka tik parašyti straipsnį ar parodyti siužetą ir jau galima suabejoti teisingumu... Juk jau daugiau kaip 30 metų žurnalistai, laidų vedėjai , politikai tapo viską išmanančiais specialistais , nes jiems gerai mokama už darbą, juos remia verslo atstovai ir dar iš bendro biudžeto finansuojamos laidos, kurios dvelkia naftalinu ir visai neįdomios nors kiek mąstančiam žmogui. Kam tada reikalinga Lietuvos konstitucija, įstatymai , jei juos galima komentuoti, kaip grožinės literatūros kūrinius... Keliaudami link teisinės valstybės, kažkodėl įstrigome kažkokiose įstatymų ir nutarimų šabakštynuose , kur niekas negali atrinkti kur yra tik nuomonė, o kur yra pažeidimai...

KAS VYKSTA?

KAS VYKSTA? portretas
TAMSTA NEĖDI IŠ ŠALDYTUVO, KAD VALSTIEČIUS TRYPI ,BELOGINI APGAILĖTINAS ŽMOGUTI? ,?VERSLAS KLIŪVA, KURIS GAMINA ,O NE PERPARDUODA--NESPIKULIUOJA.....KURIS NEPLATINA NARKOMANIJOS,ALKOCHOLIZMO,KURIS NETAMPA VALSTYBĖS IŠLAIKYTINIU.....KO NEPUOLAT IGNIČIO.....TEN TAIP PAT SURIŠTA SU RUSAIS.....DUOK ,DIEVE, VISIEMS NUSIPIRKT ,O NE UŽ 1 EUR PAVOGT ...PUOLANTYS MATJOŠAITĮ ,PAVARTYKIT SPAUDĄ IR PAGVILDENKIT KIEK KAS NUKNISO EUR ----PANAUDOJO NE PAGAL PASKIRTĮ--?...LABAI PAVYDIT ŽMOGUI ,TURINČIAM LOGINĮ MĄSTYMĄ,O PATIEMS VYSTIMOSI RAIDOS PRITRŪKO....ARBA LABAI NORIT PRAKIŠT KAUNUI ŠLAMŠTĄ

Perlo terminalas

Perlo terminalas portretas
Reikia oziu klanui kazkaip uzglaistyti Kreivio ir Bilotaites afioras.

Vozbutas

Vozbutas portretas
Eilinės kgbistų prifarširuotos "ožių partijos" intrigos. Kelia kandidatu į Kauno merus tą šlykštu tipelį Juozapaitį, su šukiu "Grąžinkime miestui sąžinę". Gal dar ir auksinį šikinyką grąžinsit prie Kauno pilies ? Būtu gražu: Juozapaitis su Kupčia - vienas ant vienos kylės, kitas ant kitos. O Juchnevičienė bilietukus plėšo.

Matijosaiciui galas

Matijosaiciui galas portretas
Matijosaitis nezmoniskai piktas. Ir kur jau ne. Visa jo versla Rusijoje tuoj praras. O cia dar ir jo korupcija pradejo klibinti, kuri kaip zinia yra didziausias kysininkavimo atvejos visoje Lietuvos istorijoje, cia dar jo sunaus-tevo korupcija po pigiaja pasisavinant zemes sklypus. Nenuostabu, kad piktas ne tik jis, bet ir patvoriniai valstieciai palaikantys sita sudo gabala.

Bz bz

Bz bz portretas
LRT Tyrimų biuras :)))))) Kada jau uždarys tą Makaraitytes kontorą.Meras Kauno geriausias LT.

tulpių paštas, Stiklių restoranas, sklypas už 1 eurą

tulpių paštas, Stiklių restoranas, sklypas  už 1 eurą portretas
Landsbergių Radijo Televizijos, oi... - LRT tyrimų chebrytė matau nežada tirti išdygusio dėdulės namo ant sklypo pajūrio draudžiamoje nuo statybų juostoje, senio skraidančių žemių, "parskridusių" iš šabakštynų į brangiausias Lietuvos vietoves, milijono vertės sklypo už 1 eurą įsigijimo, broilerienės verslo??

Jurgita

Jurgita portretas
Šaunuolis Mere,supirkit visą Kauną ir dar Kauno rajoną ,bus gražiau ir saugiau gyvent,ačiū Mere, labai už gražų miestą ...rinksiu tik šį Merą...jis suteikė miestui šansą sulaukt daugiau turistų sulaukt ,investicijų prisitraukt...ir nenoriu jokio kito dainorėlio ar kitokio vagies....įdomu kiek pinigų paklojo tie kas taip varginasi apkakot Merą...

taiklus komentaras

taiklus komentaras portretas
pindavoškės kimba prie kainos. O kaina tokia už kiek pardavė savininkas. Ponai birkiagalviai, tai valstybei galioja rinkos kainos, ne savininkui. O valstybės atstovai kai žemes vogė - kur buvot su savo rinkos kainom?

Propoganda

Propoganda portretas
LRT tyrimu biuras tai koncervu salavjovas per lrt. Kandžioja aplink visus tik ne koncervus kurie daro afera po aferos.

Bausti šmeižiką

Bausti šmeižiką portretas
Už šmeižtą reikia sodinti,paskelbti užsakovo-šmeižiko pavardę..

kauno pasididziavimas,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kauno pasididziavimas,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, portretas
Matos kokspas mus teisingumas,teismai ,tyli,visiems gerai,jau seniai mates koks supuves ,ir dar toki sunu renka i seima,seime visi zulikai sulindo,kas nenori dirbti,kas nesugeba,negi nesimato kas dedasi seime,kokie veikejai zlugdo valstybe,tikrai zmones jau dauguma isprotejo,kur dingo sazine,slykstu ir ziureti,rusijai mokescius moka,lietuva apvagia,zmones mulkina,nu nors dievo bijotu,nieko kai pas dieva nukeliaus gales dziaugtis savo darbo vaisiais ,nesuprantu kokioj seimoj uzaugo tokie ,kuriuos net liezuvis neapsivercia vadinti zmogumi,kodel zmogus nepagalvoja-jug ateis mirties valanda ,jug baisu,uz viska reiks atsakyti,,o kur geri zmogaus darbai zemeje,koks jo kraitis bus zemeje sukrautas,zmogus ateina i si pasauli nuogas ir iseina toks pat nuogas,zverys ir tie nedrasko ne reikalo tik bado vedamas,o musu veikejams vis maza,ir maza,

rinkimai

rinkimai portretas
artėja ............. įkąst bando peliukščiai

Onei

Onei portretas
Lietuvą užvadęs yra Lansbirbių klanas

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šian per teliką mačiau du šlykščius lojančius konserviškus snukius - andrijanos ir andriaus. Neduokdie šlykštūs konservai sugrįžtų..

>>>>> ČIA........... ............

>>>>> ČIA...........  ............ portretas
ĮDOMU NUO KADA VALSTIEČIAI TAPO BAUDŽIAUNINKAIS...?KIEK ŽINAU BUOŽĖS TURĖJO BAUDŽIAUNINKUS IKI IŠBUOŽINIMO.....BE DARBININKŲ PRAPULTŲ KAPITALISTAI---NEBŪTŲ KĄ IŠNAUDUOTI IR TURTŲ KRAUT....PRIE KO ČIA SOCIALISTAI,KAI NELIKO SOCIALISTINĖS SANTVARKOS?..TAUTĄ SUSKYRSTĖT KAIP GYVULIUS: AUKŠČIAUSĖ , VIDUTINĖ IR ŠUNAUJA.... [[ BAUDŽIAUNINKAI ]]......IŠ KO ŠITO MENO IŠMOKOT?......IŠ IŠKEPTO PRIEVARTA PRIMESTO vadovo,besvajojančio būt prezidentu? PARAŠYKIT PRIE KURIOS RŪŠIES PRISKIRIAT VIENALYČIUS...IR KITOKIAS MAŽUMAS....P.S.ŽEMVALDŽIAIS ,, PAKRIKŠTIJO '' AUKŠČIAUSIOS RŪŠIES....nežinau ką prie ,, rūšies '' darašyt

Mentiagov

Mentiagov portretas
Все законо! Nepulkite zmogos, jis gatves asfaltuoja, o kad palankius sunui sprendimus priima taryba , tai vsio zakono, prokurorai neprikibs!

Matijošaitis linksminasi

Matijošaitis linksminasi portretas
Matijošaitis linksminasi, Kauniečiai džiaugiasi, Vilniečiai keikiasi, putinas trina rankomis, lukašenka silkę su bulvėmis kerta ir taurę už Matojošaitį kelia.

o ką jis gali kitaip pasakyti?

o ką jis gali kitaip pasakyti? portretas
uždėkite antrankius? :)

Komentarai

Komentarai portretas
80% komentarų-vieno ''stiliaus".Sėdi viena suinteresuota šeimynėlė ir "komentuoja".Kažin ką jie komentuos, kai teisėsauga viską paaiškins.NEPERŠOKĘ PER GRIOVĮ NESAKYKIT op.

Kauno,,inteligentui,,

 Kauno,,inteligentui,, portretas
Tu cia parodija pavarei,,,sa,inteligente,,ar girtas?

(NE) kaunietei

(NE) kaunietei portretas
Ką iš tavęs pavogė konkrečiai??Nepavydėk versliems žmonėms. O kad MERO kėdė "šilta" rodo tai kaip naglai visų keikiamas buvęs meras veržiasi atgal į šį postą.

kauniečių inteligentija

kauniečių inteligentija portretas
Geresnio mero nei gerb. V . Matijošatis kauniečiai dar neturėjo. Meras yra visų mūsų kauniečių inteligentų pasididžiavimas. Doras, malonus, sąžiningas, iniciatyvus, veiklus, buvęs garbingas policijos pareigūnas.

onute

onute portretas
Baikit su tuo ruskynu yra svarbesniu reikalu kaunas išvagiamas o jus idijotai šuda malat tegul prekiauja kiek nori tik tegul lietuvos neapvagynėja ir chacholam nekiša musu pinigu matyjošius juos be bilietu vežioja geradaris

kaip ten ruskyne sekasi krabus pardavineti

kaip ten ruskyne sekasi krabus pardavineti portretas
ar geri pynigeliai byra uz UKRINIECIU mirtis.

TOVARYSCY VATNYKI

TOVARYSCY VATNYKI portretas
za putina za stalina umrite.

To SIGITAS JANUŠAUSKAS TU MATIJOŠIAU NEPAMIRŠK

To SIGITAS JANUŠAUSKAS TU MATIJOŠIAU NEPAMIRŠK portretas
Tu janušauskai i administratorius taikai aiškus esi Parašei net pavarde kad žinotu matyjošius savo gynėja kuris lyžteli per subine Tai ir pavarde parašiau aš sigitas matyjošiau nepamiršk

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tai sukčiai baisus vagys jie net neturi supratimo kaip dirbti ir nevogti tai i ju krauja iauge Ir prasideda tas nedarė o šitas kasa daro teisybė tas nedarė vogė šitas daro vagia tai kas nuo to geriau ar nesuprantat kad reikia kad darytu ir nevoktu kad tai musu visu kauniečiu turtas vagiamas pabuskit viena karta Ir ne prie ko čia ta rusija man dzin prekiauja ar ne tik tegul nedaro aferu ŠLIKŠTYNĖS lietuvojeMATIJOŠIAU NORI UŽ MUSU PINIGUS KARSTA AUKSINI PASIDARYTI UŽSPRINKSI BRUDE SUSTOK GANA VOGTI

nekawianskas bet dažnai būnu Kaune

nekawianskas bet dažnai būnu Kaune portretas
Klausimas kawianskai dūrai - pavogė 15 limonų ir niekas niekam nieko?.Tai jį būtų su žarnom suėdę.Ypač, jei viską visi žinojo, pagal tave.

JONAS

JONAS portretas
BET KA DARYTI NIEKO NUOSTABAUS KAD KAUNAS IŠVOGTAS IR REIKIA JAU REMONTO DAUG KUR NES LABAI SKUBAMA MATET KIEK PINIGU SKLTYPU JO ADMINISTRATORIUS PRISIVOGES TAI KIEK PAS MATYJOŠIU PAPUOLĖ TURTU KOL NEBUS MERU VALSTIEČIU PARTIJOS NARYS VAGYSTĖS TESIS DAR SKVERNAS LAUKIA EILĖJE PATVARKYTI KAUNA KAD JIE PATYS ILENDA MANOT MATIJOŠAITI JEI BE AFERU BŪTU IŠRINKE VAIKŠČIOJO VYRUKAI PO NAMUS IR NACHALIŠKAI IŠ ŽMONIU REIKALAVO PARAŠU

Sigitas Janušauskas

Sigitas Janušauskas portretas
Laikykis, Visvaldai,nes konservai pils purvo ir šmeižto,nes artėja rinkimai.Nes jie nori pasisavinti visą tai ką padarei Kaune.Kažkas panašaus buvo ir Druskininkuose.Na turim tokią partiją,kuri ant kitų gero bando į rojų jot.

Na

Na portretas
Uz mera gal ir nebalsuosiu, bet uz koncervus ir scdemus tai tikrai nebalsuosiu

kauniete ,truputi apsimelavot

kauniete ,truputi apsimelavot portretas
KAŽIN KUR AŠ BUVAU,KAD NEPERSKAIČIAU ŠITOKĮ STRAIPSNĮ JOG PAVOGĖ UŽ ŠILDYMĄ15 MIL.....BET GERAI ŽINAU JOG MAŽIAUSIAI UŽ ŠILUMĄ MES KAUNIEČIAI MOKIEJOM.....

Hooligans

Hooligans portretas
Aš uz ji balsuosiu ir dauguma kauniečių balsuotų uz ji. Vienintelis meras kuris padarė daug gero kaunui. Atidarykite google maps žemėlapį vertualu puslapį pažiūrėkite kokios anksčiau gatvės buvo..

Labai

Labai portretas
Blogos akys,o vidus baisus ,net zmogu del turtu pastume ,negera energija pas ji amzina .

kaunietė

kaunietė portretas
Bet jis dar negrąžino prieš trejus metus už šildymą pavogtų berods 15 mln. Buvo pagautas, nustatė instancijos, žadėjo grąžinti, bet nesulaukiam. Ir jis dar taikosi į merus. O kur dar naikinamos mokyklos, uždarinėjamos bibliotekos, vietoje jų kuriami knygomatai (kaip bambaliams), Vičiūnų vandenvietė ir t. t. ir t. t.

To Kauniečiai , kaip čigonai

To Kauniečiai , kaip čigonai portretas
Va todel reikia kauniecius suvaivorikstinti, kad skriaudimas per gala taptu pramoga?

Nnn

Nnn portretas
Konservai ir iškrypėliai pils purvą prieš rinkimus ant normalių zmoniu

įdomiaausia dalis

įdomiaausia dalis portretas
pindavoškės kimba prie kainos. O kaina tokia už kiek pardavė savininkas. Ponai birkiagalviai, tai valstybei galioja rinkos kainos, ne savininkui. O valstybės atstovai kai žemes vogė - kur buvot su savo rinkos kainom?

Anekduotas

Anekduotas portretas
Matijosatis blogas.......niam niam niam.....vagis........cmok chmok czzmok.......rusu pakalikas.......kokios skanios klumpes.......isdavikas......uuusssss lizcmok niam niam...........i kabineta uzeina ingrinda: lapinai baik laizyty vytauto klumpes.....

Kauniečiai , kaip čigonai -

Kauniečiai , kaip čigonai - portretas
Sako : kuo daugiau skriaudžia , tuo labiau myli.....

mykolui ignui

mykolui ignui portretas
žinai kokią kainą siūlo valstybė vietoj grąžintinos žemės, kurios net ploto niekaip nesuranda 15 metų? Taigi 600 jievrų už 2 ha. Tegul susikiša į .... tokią kainą.Tai ne vagystė?

Ričis

Ričis portretas
o,ką gali pasiūlyti Vilnius? -nieko, arba savo vilnieti ,,giedorėlį''.Kaune nerado kauniečio. Visiškas konservatorių ,,pravalas''.

Šalin

Šalin portretas
Šalin merą už betvarkę darželiuose, šiukšlynų padarymą po langais, ruskių palaikymą, jachtklubo uostų sugriovimą ir pasistačius tik saviems skirtą lieptą!

Prabilsime visi

Prabilsime visi portretas
Prabilsime visi, kurių žemes už grąšius "supirko" šita gauja, prabils, beje, ir GMP sanitarai.

Sklypus PIRKO

Sklypus PIRKO portretas
O ne prichvatizavo už 1 eur.

Jomajo

Jomajo portretas
34 sklypus įsigijo sūnelis, tėtukui užsėdus mero kėdę ? Kauniečiai, kuo jus girdo, kad iki šiol neišnaikinote šito gyvačių ūkio ?

praeiviui

praeiviui portretas
praėjai ir varyk į rytus. Lietuvoje tokiems lochams ne vieta.

praeivis

praeivis portretas
šalin rankas nuo geriausio Lietuvoje mero!!!

hmmm

hmmm portretas
o kada vėl grįšime prie laiptų istorojos ? juk atpildas turi ateiti ?

Taigi

Taigi portretas
Vsio zakonno

Apie matijosaiti irnjo patvorinius

Apie matijosaiti irnjo patvorinius portretas
Patvorine valstieciu ir darbininku klase savo atviras krutines kaip uz tevyne stato teisindami korumpuota suda matijosaiti. Sekmes sitai kremliaus penktai kojai.

>>>>>ČIA VALSTIEČIUI IŠ KAUNO

>>>>>ČIA VALSTIEČIUI IŠ KAUNO portretas
Tai ir tepasivadina zemvaldziu partija kaip ir sakai, ir tampa desinieji ir teprijaucia vidutine klase, o ne palaiko valstieciu (baudziauninku) ir darbininku klases ir buna socialistais.

kotryna

kotryna portretas
Laikykis Gerbiamas Mere Konservazydziai Neamzini ..Pavargo Lietuva nuo tvartelio sutves.Ju AGONIJA...

Matijošaika, čia ne pabaiga

Matijošaika, čia ne pabaiga portretas
eilėje- KVARTALINĖ CENTRO PRICHVATIZACIJA ir sutankinimas iki gyventojų uždusimo. Etapas po etapo..... :DDDD

Laborzgizmas \\\\\.../////

Laborzgizmas \\\\\...///// portretas
atakuoja.

Anonimas

Anonimas portretas
buves mentas tur būt sutvarkė grobimus pagal įstatyma.

Komentaras

Komentaras portretas
Kaune senai zinoma,kad obuolys nuo obels toli nesirita.
Anonimas portretas
Krabas nekaltas, krabaėdės makakos puola !

as

as portretas
Grizo senoji pasaka BATUOTAS KATINAS,viska valdo Markizas Karabasas..

Perlo terminalas

Perlo terminalas portretas
Ko tiktai nepadarys valdantieji,kad nusleptu Kreivio,Bilotaites afioras. Neuzilgo bus kaip Siaures Korejoje. Balsuoti bus galima tiktai uz korumpuotus koncervatorius. O Vilnius bus pervadintas i Lansbergi....

seniokas

seniokas portretas
Joo.... Kaltas ar ne kaltas - sprendžia Lietuvos teismas.Bet kai TV eteryje pesirodo ex mero kreivai papūstas veidelis, tokia neviltis apima.... Negi vėl Kaunui nelaimė pareis?....

kauniečiai

kauniečiai portretas
Šalin rankas pavyduoliai nuo mūsų mylimo ir gerbiamo Mero Visvaldo Matijošaičio!

Pagaliau pradėkim valdžion rinkti ŽMONES !!!

Pagaliau pradėkim valdžion rinkti ŽMONES !!! portretas
Iki dantų teisininkais apsiginklavęs , turtingas klanas aišku , kad išplauks sausas... Ir beliks APVOGTIEMS IR APGAUTIEMS kauniečiams tik Matjošaičių taukuotas špygas čiulpt , bei kaltinti savo trumparegystę rinkimuose ....

Fantazuotojas

Fantazuotojas portretas
Is pažįstamų verlslininkų jau seniai žinoma- reikia įsygyti greta esantį mažą sklypą negalima, prabėga kiek laiko pasirodo savininkas Šarūnas M. prašau už riebią kainą, o prie tikrojo savininko kur teturėjo 2 sav. net sužinoti nepavydavo.

Anonimas

Anonimas portretas
Čia bus kaip su Malinausku ir Vijūnėlės namu,LRT net apsiputojus tyrė,kaip blogai kad ten namas pastatytas,o Palangos dušinės ant jūros kranto tai pagal visu normalu,Pikta ne todėl ,kad ieškoma teisybė ,bet kad ji tik pagal politinius užsakymus, ,vieni puolami ,kiti neliečiami, nesvarbu ar privatizuoja ,ar nusiperka užs 1e žemes,namus,Konservatoriai ir liberalai būdami valdžioje ir prie pinigų ,juos žarste pagal sena tradicijas,Vilniui,Klaipėdai,kur net universitetinę ligoninę sukūrė ir kuri neruoš daktarų o kauniečiams nieko,nes Kaunas tai ne vienas Matijošaitis,Daug milijonų šaulių sąjungai iš biudžet ir kuri jau pavaldi Šimonytei,paminti visi šaulių sąjungos įkūrėjo Putvinskio principai,kad tai savaranka,nepolitizuota sąjunga.Tai jau į bolševikus darosi panašu,Ir aišku biudžeto pinigus skirti kam norisi,,tai patriotiška,nerusiška,

tomas

tomas portretas
matyt supainiojo su matijoska is laisves parcijos, pas ana kaip tik problemos su bustu, kad net ukrainiecius skriaudzia............

Arba $ustauskas arba matjosaitis....

Arba $ustauskas arba matjosaitis.... portretas
Kaunas daugiau tinkamų kandidatų neranda... Kultūros sostinė !

Onė

Onė portretas
Na lietuvą užvaldę klanai.deja jie nepajudinami

Mero padėjėjas 170 NT objektų turi

Mero padėjėjas 170 NT objektų turi portretas
Stiklainiuose $ marinuoja, daugelį konkursų laimi viena ir ta pati bendrovė, o naglai išpūtes akis krabas aiškina nieko nežinąs... Velniop tokį ne kompetetinga merą !

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Einu užsiundisiu koncervatrolius jie mėgsta trolint .visu šalių kgb vienikitės.

Jei nudebilejot

Jei nudebilejot portretas
Tai balsuosit uz ji nes dar daug yra laisvu plotu kuriuos reikia jiems priglaust savo naudai...

Po 2 mėn. sklypai- matjosaiciu rankose

Po 2 mėn. sklypai- matjosaiciu rankose portretas
Atstačius nuosavybe dešimtmečius laukusiems tautiečiams sklypai neuzilgo tapdavo krabiuku nuosavybe- tai tik sutapimas tarė plika nepatenkinta morda...

Kazkada

Kazkada portretas
O uz bliudeli skanesnes sriubos parsiduodanti makaraityte netirs Lietuvos energetikos privatizavimo? Kreivio bairiu? Uz tai matyt nemoka,skaniau esti neduoda.

vatnikams

vatnikams portretas
nepatinka kauno meras

Tegul neskiedzia

Tegul neskiedzia portretas
Kaip visada jo pagrindinis argumentas kad ju klana apsmeizia, fantazuoja ir panasiai.. normalus gyventojai mato kas dedasi Kaune kaip uzstatinejami zali plotai tarp daugiabuciu, vietoj metu metais uzmarinuotu darzeliu su didelem teritorijom ir t.t. ir ta paviesinta statistika jokia fantazija nes tik prie dabartinio mero valdymo tokie tempai pasiekti su labai gerai atidirbta schema...nes verslininkas lieka verslininku ...o tokioj vietoj esant tik pirmyn ir kada gana?niekada

Joo

Joo portretas
LRT Tyrimų skyriaus vadovė I. Makaraitytė vykdo užsakymą

Kada nors

Kada nors portretas
Pasodinkit nors vieną parazitą, nors vieną vienintelį.....

Aila

Aila portretas
Labai jau fantastikos mėgėjas ponas Matjošaitis. Ir jam, ir jo šeimai visokie fantastiški dalykai ištinka. Tai nuo putino atsijungti nepavyksta, tai sklypai tiesiog už dyka nuosavybės registre atsiranda, tai visokį ten gėrį aitvarai velka. Labai gi doras ir sąžiningas ponas meras, o už fantastiškas būtybes jis atsakyti negali, kaip ir už pensininkus ir visokias neadekvačias moteriškes, kur po ratais ir kitur fantastiškai lenda.

Negerove

Negerove portretas
Nebijo prakeiksmu ?

Garbes reikalai

Garbes reikalai portretas
Meru krize

Godo

Godo portretas
Jau rinks ne kaip gera mera o kad geresnio nera dabar

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Šeimoms teiks mobilias psichologines konsultacijas
  Šeimoms teiks mobilias psichologines konsultacijas

  Kauno rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kartu su partneriais iš Lietuvos ir Lenkijos įgyvendins tarptautinį projektą „Eksperimentinis veiksmų planas vietinėms mobilioms psichologinėms krizių valdymo komandoms, valdant krizines situac...

 • Pagerbti gabiausi Kauno rajono mokiniai
  Pagerbti gabiausi Kauno rajono mokiniai

  Kaip ir kiekvienais metais, Garliavos meno mokykloje įvyko tradicinė gabiausių Kauno rajono moksleivių pagerbimo šventė. Joje buvo apdovanoti rajono vardą garsinantys mokiniai, įvairių olimpiadų nugalėtojai ir juos ruošę pedagogai. ...

  1
 • Z. Ališauskienės 100 metų Kauno rajone
  Z. Ališauskienės 100 metų Kauno rajone

  Ketvirtadienį garbingą 100-ąjį gimtadienį šventė Neveronių seniūnijos gyventoja Zuzana Ališauskienė. ...

 • Renginiai Kauno rajone gegužės 29–birželio 4 d.
  Renginiai Kauno rajone gegužės 29–birželio 4 d.

  Birželio 1 d. Babtų kultūros centras: 18 val. – Tarptautinė vaikų gynimo dienos šventė – koncertas „Jau vasarą matau“. Ežerėlio kultūros centras: 19 val. – dviračių paradas, skirtas Tarptautinei vaikų gynim...

 • Kluoniškių kaime – partizaniškas gimtadienis
  Kluoniškių kaime – partizaniškas gimtadienis

  Kluoniškių kaime (Kauno r.) paminėtas ypatingas partizaniškas gimtadienis – Sūduvos partizano, Vyčio Kryžiaus ordino kavalieriaus, Laisvės premijos laureato Vytauto Balsio-Uosio 100-metis. ...

  1
 • Kurortas keičiasi: kas naujo Kulautuvoje?
  Kurortas keičiasi: kas naujo Kulautuvoje?

  Pirmasis šalies kurortas – Kulautuva – žavi savo gamta, kultūriniais renginiais, bet miestelyje jaučiamas pagyvėjimas ir kitose srityse. Įgyvendinti ar baigiami svarbūs miestelio infrastruktūros, visuomeninių paslaugų teikimo projek...

  2
 • Kvaišalams mokyklose – daugiau nepakantumo
  Kvaišalams mokyklose – daugiau nepakantumo

  „Narkotinėms medžiagoms būtina užkirsti kelią į mokyklas. Tai galime padaryti šviesdami visuomenę, aktyviau bendradarbiaudami su mokinių tėvais, policija, vietos bendruomenėmis“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūn...

  4
 • Vaikai stovyklose taps ir pareigūnais, ir istorijos detektyvais
  Vaikai stovyklose taps ir pareigūnais, ir istorijos detektyvais

  Vasara jau visai ant nosies, tad pats metas pasirūpinti vaikų užimtumu. Kauno rajono savivaldybė paruošė daugybę stovyklų, kuriose vaikai galės susipažinti su istorija, gamtos paveldu ar net pasimatuoti pareigūno profesiją ...

 • „Tylos namai“: patirtis ir individualus požiūris
  „Tylos namai“: patirtis ir individualus požiūris

  Artimojo netektis ir atsisveikinimas su juo – jautrus ir visapusiškai sunkus metas. Besirenkant įmonę, kuria pasitikėti tokią akimirką, vertėtų atkreipti dėmesį į įvairius aspektus. ...

  4
 • Kauno savivaldybė atšventus miesto gimtadienį: keliaujame į 616-uosius metus!
  Kauno savivaldybė atšventus miesto gimtadienį: keliaujame į 616-uosius metus!

  Sekmadienį, pasibaigus tris dienas trukusiai 615-ojo Kauno gimtadienio šventei, Kauno miesto savivaldybė dėkojo visiems  šventės dalyviams ir svečiams.   ...

  8
Daugiau straipsnių