V. Matijošaitis: turime stadiono konkurso laimėtojus

Rožių telegrafas

Rožių telegrafas portretas
Tulpių paštas jau antrą kartą tą patį rašo. Už jo aiškiai lansburginiai ožiai pasislėpę. Kam jūs įdomūs, parazitai su kgb kvapeliu.

Neuprantu tulpių pašto

Neuprantu tulpių pašto portretas
ko jūs nieko neperkat, debiliukai

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Godus diedukas prisigrobė sklypų Vičiūnų,Kleboniškių vandenvietėse,Lampedžiuose,Žemuosiuose Šančiuose,priputo pinigų už neatliktus darbus Nemuno krantinėje,pasiėmė pinigus už VISOS Laisvės alėjos remonta,kai beveik ketvirtadalis(nuo Soboro iki Trakų g. 340m.net nepajudinta),priterliojo gatves niekam nereikalingais rombais virš 100 tks.,išmaliavojo 80 senų trolikų(65 tks.eur.)kurie po kelių mėnesio išmesti į metalo laužą,negražino 16mln.eur. miestiečiams dėl pertekliniu šildymo kainų,jis dar prieš porą mėn. buvo Savivaldybės įmonės Kauno Energijos stebetoju komisijos vadovas,savo imyžui(savireklamai)skiria kasmet beveik pusę milijono eur.,tai 10 kartų daugiau nei Vilnius ir t.t.

Buratino nosis

Buratino nosis portretas
Kvailiukai, pasakykite man, kur greitai surasti 80-100 laisvų kvalifikuotų betonuotojų , suvirintojų ,montuotojų ir pan . Jei pasakysitę -aš taip pat dalyvauju konkurse . Šiame etape įmonės konkurentės "matavosi"savo galmybes darbams atlikti. Juk atėjo vėl COVID-19 , iš užsienio dauti darbo jėgos bus LABAI sunku

Rimantui

Rimantui portretas
Žalgirio arenoj bent yra kam žaist. Čia išvarytas betono monstras vietoj ažuolyno, prasmės nulis, nebent ateis pažiūrėt kaip Lietuvos rinktinę kokie bulgarai dulkina.

Rimantas

Rimantas portretas
Kokie pikti tie komentatoriai. Iš karto pasidalina į dvi stovyklas ir pradeda pliektis. Kas ką toliau pasiųs. Darbai bus daromi ar jūs keiksitės ar melsitės. Taupykit nervus.

Jonas

Jonas portretas
Janina, iš kur tu ? Negi iš Lietuvos ? Kur tavo barzda ?

Janina

Janina portretas
Meras gražina Kauną? O ka kiti miestai nesigražina, net ir Šventoji gražinasi. O Kaunas visada buvo gražus, o kas dabar padaryta iš Laisvės al., Nemuno salos, Vienybės a.,kaip tvarkomi garsieji tarpukario pastatai kiek pristatyta stiklainių, kas ruošiamasi padaryti su Ąžuolynu ir visa tai Kaunas tvarkosi. Ar tikrai? Tvarkosi Lietuva ir tai ne Matjošaičio nuopelnas

piar košmar

piar košmar portretas
Straipsnio skaitytojai sužinojo, kad stadiono statybos konkursas baigėsi nes kažkas laimėjo. Tokiai naujienai pranešti pakanka vieno sakinio, o čia prireikė net vado interviu.

Nasvytis

Nasvytis portretas
Vilniuje tie dalykai 2008-2009 metais vyko. Seno dar 1988 m. pradėto statyti stadiono griaučiai buvo nugriauti ir panašūs pastatyti. Apie 52 mln litų įsisavinta. "Eika" statė be konkurso. Dar premjeras tuometinis Kirkilas lankėsi statyboje, pezėjo, kad viskas bus gerai. Prasidėjo krizė, pinigai baigėsi ir vėl viskas krūmais užaugo. Vagys yra vagys. Jie tik vogti moka.

nuuu

nuuu portretas
Vieningi daunai stato stadioną neturėdami gyvos komandos. Galės dainų ir šokių šventes daryt ir krabo jubiliejus švęst...

nesuprantu

nesuprantu portretas
ko taip ant to mero varo, juk didelę dalį darbų turkai jau padarė, pagaliau savivaldybė juk avansu jiems nei vieno euro daugiau nesumokėjo, blogai tik dėl, kad daug laiko prarasta, kai tuo tarpu kažkada Vilniuje, vyko tik vaidinimas, imitacija stadiono statybų ir gavus avansu, buvo pradanginta ir nerasta berods 60 milijonų litų, kodėl ten kaltų neieškoma, nerandama ir nieko apie tai nerašoma

Baranis

Baranis portretas
Lauk "ožius" iš Kauno ! Kas įslaptino kgbistus 75 metams ? Kas buvo pavertę Kauną griuvėsiais ? Atsakymas vienas - "ožiai". Tai tokia gauja, kuri pasivadinus "konservatoriais", bet pripažįsta santuokas tarp tos pačios lyties asmenų. Kaip sakė Ožys: "viskas dėl valdžios, o valdžia tai pinigai"

to Nesupratau

to Nesupratau portretas
Dirba trolių fabrikas. Tik toks primityvokas, tekstus generuoja labai trumpus, lozungų lygio ir dar su klaidom. Bet kolchoznikam ir milicininkam tinka... :)

Anonimas

Anonimas portretas
Korumptuoti Koncervatoriai ka sugebojo per savo valdymo laikotarpi ,tai tik paversti Kauna benzino kolonele tarp Vilniaus ir Klaipedos. Aciu Dievui, kad atsikrateme tu Korumptuotu Parazitu ir dabar vel galime didziuotis savo miestu!

Ir taškas

Ir taškas portretas
Superinis mūsų meras! Dūskit pavyduoliai!

Nesupratau

Nesupratau portretas
nesupratau cia tas Visvaldo garbinimas, pagyros,... cia ironija ar cia zmones rimtai is sirdies tokius dalykus daro?

tfu

tfu portretas
krabui tualetinio popieriaus nereikia, viską šiknalaižiai nulaižo...

dutis

dutis portretas
super meras kazkas fantastisko

Zigmas

Zigmas portretas
Kaunas per mero rinkimus pareiške savo nuomone. Susitaikykite koncervai nors del Kauno kuris tvarkomas kaip niekad.

jo

jo portretas
geriausias visos šalies meras , Kaunui pavydi dauguma

anupras

anupras portretas
Mere, nesigirk, kol stadionas nugriautas pasirašytais popiergaliais. Kai stadionas su visa infrastruktūra bus pilnai paruoštas varžyboms, tada tamsta ir būsi vertas pagyrų.

Šančiai

Šančiai portretas
Visi nori mero kupčinsko... kuris tik rupinosi partijos reikalais?

Kaunas

Kaunas portretas
Pagal piktus komentarus matosi kad meras eina teisingu keliu daug labai daug koncervu nukentejo jam valdant Kaune kurie daugiau nieko kito nemoka tik šmeižti.

Jo

Jo portretas
pelenai neprabils ,o sazine ?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Retai skaitau komentarus nes tiesiog slykstu ir geda del tokiu musu zmoniu. Ar prisimenate kada miestas atrode grazesnis? Ir kaip jus dristate zmogu vadinti visokiais negraziais vardais. Kazin ar jus sugebate susitvarkyt po savo kojom bent savo kiemus, o apie smegenis net nekalbu. Nustokit skaiciuot svetimus pinigus, o jus ju neturit nes dievas proto pagailejo, bet liezuvius ilgus dave ir burnas plaut dazniau reiketu! Priklausote tai supuvusiai masei. Susimastykit rasytojai!

Sporto aistruolis

Sporto aistruolis portretas
Tik kovo 24 d. teismas patvirtino sutarties nutraukimą du turkais ir štai jums - jau naują sutartį pasirašynėjam. Kitur Lietuvoje tam prireiktu pusantrų metų. Tik ne Kaune kur tokiems dalykams vadovauja geriausias visų laikų ir visų Lietuvos miestų meras. Vienareikšmiškai. "Ožiai" per 25 metus tiek nepastatė ir nesutvarkė, kiek dabartinis meras per metus padaro. Matytant tai "ožiams" net putos iš burnos bėga, bet ką padarysi...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kaunas gražėja tai pavydas .slėpkites kgb agentai atidirbinėkit koncervams

Busimasis stadionas

Busimasis stadionas portretas
Viciuniske, patikek, Ziegzdriuose yra laisvu vietu. Nieko nelaukdama pirmu autobusu ir lek, nes po to su svytureliais reikes vezti . O ir kiti lansburginiai oziai matyti, kad taip neapkencia visko kas gera vyksta Kaune, kad pagatavi sienu tinka griauzti. Ko jiems, debilams, ir linkiu. Ir ne tik tinka.

Vadui valio

Vadui valio portretas
Kai girdžiu, kad "verda darbai", kad "tvarkosi" - iš karto tokiu šnekoriumi pasitikiu. Nesvarbu, kad ir šūdą mala, bet svarbiausia - mala su šypsena ir apsimesdamas, kad nejaučia kvapo.

Jo

Jo portretas
Dar net statybininku neturi o jau giriasi kaip viskas bus. Parasykit apie savo atliktus darbus o ne kazkokius laukiamus rezultatus kurie bus po dvieju savaiciu arba visai nebus.

TOKIOS TIESOS

TOKIOS TIESOS portretas
MERO GYVENIMAS DAR NEPAMOKĖ ,TAI KAŽKOKIAME LAIKOTARPYJE NUTIKS ,LAIKAS SUSIMASTYTI .Vien apgaulėm toli neisi sustok ir pagalvok ar viska teisingai darai.

Vis mero debilai palaiko ji

Vis mero debilai palaiko ji portretas
iki dar nesuprato kad visų pinigais daromi nešvarūs sandoriai ir tai kainuoja Kaunui ir kas kada už tai atsiskaitys ir atsakys ,ar pagalvojate ????

To VIČIŪNIŠKĖ IŠ KRUONIO GATVĖS

To VIČIŪNIŠKĖ IŠ KRUONIO GATVĖS portretas
Nemeluok Korumptuota Koncervatore!

VIČIŪNIŠKĖ IŠ KRUONIO GATVĖS

VIČIŪNIŠKĖ IŠ KRUONIO GATVĖS portretas
VISVALDAI, AR SUVOKI KAD TAU KAŽKAS SU SMEGENĖLĖM NELABAI GERAI. BUVAI NORMALUS VYRAS, O DABAR VISKO NORI DAUG IR LABAI GREITAI. KAUNIEČIAI NĖRA DEBILAI IR PUIKIAI SUPRANTA TĄ VEIKLĄ, KURIOS MES NESUŽINOSIME. VISKAS GERAI, DAUG DARBO ĮDĖTA, BET KAS PER DAUG TAI NESVEIKA KAUNIEČIAMS, KAUNAS UŽDUSĘS, KAMŠČIAI, SALA OKUPUOTA, LAMPĖDŽIAI TAIP PAT, VIČIŪNAI IRGI. SUPRANTU KAD NUO KIEKVIENO PROJEKTO BYRA BABKĖS, O KAS ATIDUOS ES SKOLĄ. MANAU TAU NEBEREIKS, TURI DVARĄ IR LAUKSI SENATVĖS. KODĖL ESI GRUOBONIS SAU IR SAVO SŪNUMS. LIKIMAS VISKĄ SUDĖLIOJA Į VIETAS, NIEKO NENUSINEŠI ANAPILIN - TAI TAU PAMASTYMUI.........................................

atsakau tulpiniams

atsakau tulpiniams portretas
laimėjo Autokausta.Kainuos kokia 10 limonų brangiau,čia be aikštės,bėgimo takų,apšvietimo ir kt smulkmenų..Atidarymas 2023m.,kai vyks nauji rinkimai į merus.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Tas Godus Dėdukas,visai suvaikėjo,jau visai nieko nepasako.....tai kas laimėjo tą tipo konkursą?kada atsinaujins darbai?kokia kaina?kada stadionas atvers vartus žiūrovams ir futbolininkams?

Kur ritasi Lietuva

Kur ritasi Lietuva portretas
Vėl babajai kokie nors dirbs ,Lietuvoje neliko darbuotojų gebančiu dirbti statybose?

Kavenskis

Kavenskis portretas
Sabas i shykna tegu susikysa savo krepsyny.mums futbolas ir kitos sporto sakos labiau rupi !!!!!!!!

Plykis

Plykis portretas
zadejo ,kad siais metais bus stadijonas- isdure su turkais, o dabar mala shu2a ir nieko konkretaus nepasako. Sis straipsnis tau rinkejau ,debyle - ,kaunas tvarkosi,,

kalba ir nieko nepasako

kalba ir nieko nepasako portretas
Pagrindinė mintis: "...neskubame vardinti konkrečių pavadinimų, sumų bei kitų detalių." Tai apskritai, kam tada reikia tokio straipsnio?

tfu

tfu portretas
Krabas turėklų savo name nesugebėjo įrengt, ką jau čia kalbėt apie stadionus.

Steponas Darius

Steponas Darius portretas
V. Matijosaitis pastatys. O oziai ir liks tik oziais !

v

v portretas
Viskas ok , tik galetu del fudbolo pasistengt nes nustekentas baisu ziuret

Tatos barzdos plaukas

Tatos barzdos plaukas portretas
tuoj išlys loti Tatos bezdalų mėgėjai

Nausiedianc

Nausiedianc portretas
Indusai irgi neblogai stato ! :-DDD

Zygmas

Zygmas portretas
Oj paeis atkatai daba...

Žaliakalniui

Žaliakalniui portretas
Kai baigsi šikinę laižyt mordą nusiprausk.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tik ne dėl "otkato" Kauno savivaldybė tęsia su rangovais derybas?

Zaliakalnis

Zaliakalnis portretas
Lietuvoje yra tik vienas zmogus galintis pastatyti stadiona - Visvaldas Matijosaitis. Visi kiti tesugeba pezeti, auksinius tualetus uz puse milijono statyti arba ministerijas is Vilniaus i Kauna perkeldineti. Jie jam i puspadzius net netinka.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Pamaitinti pažadais galima, o štai jais pagirdyti dar niekam nepasisekė

Užuojauta

Užuojauta portretas
Rangovui...

cia ir zuikiui aisku

cia ir zuikiui aisku portretas
kad laimes autokausta,o kodel-nesakysiu

Temide

Temide portretas
Gales su lff hermafroditais dalintis pinigus ir taurges pataloginiam ligoniui atsiskaityneti,o uab organizacijos prezidentas,su generaliniu savo kambariukus isirengti ir orgijas pedirgripalu kelti,kurias vainikuos taurages ir marijampoles kiauliasnukiu aktai..

Senis

Senis portretas
Vel papigiai?

Buvęs komunistas

Buvęs  komunistas portretas
Yha ha -----pernai gyrėsi Vieningo Kauno partijukė , kad Kaunas išmoko derėtis ir -----pasirinko geriausius statybininkus . Paskui sekė turkų streikai ir apsikakojimai ,.

vau

vau portretas
Beliks tik sostine vel perkelt i Kauna.
Anonimas portretas
Dabar belieka futbolininkus nupirkti, bet tai bus keliasdešimt kartų brangiau.

ir vel

ir vel portretas
kokie nors muslimai ar siauraakiai,nejaugi Lietuvis nemoka statyti stadijonu ?

Anonimas

Anonimas portretas
tuoj apskus koncervu pakalikai

AS

AS portretas
Cirko palapine-prioritetas.......

valio

valio portretas
Pagaliau lauksim stadijono ...

Bus kaip visada

Bus kaip visada portretas
Eilinis pinigų plovimas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių