V. Matijošaitis pristatė vicemerų komandą: sugrąžinami trys postai

Po priesaikos Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis pakomentavo, kokius darbus tęs. Taip pat pristatė savivaldybės administracijos bei vicemerų komandas.

Pirmieji darbai

V. Matijošaitis pažymėjo, kad pradėti didieji Kauno projektai bus tęsiami. Tačiau bus siekiama gauti finansavimą ir naujų projektų įgyvendinimui.

„Trečioji kadencija man mero poste, tačiau taryboje – jau ketvirta. Pirmoje susipažinau su tuo, kaip čia viskas vyksta, po to keitėsi įstatymai ir gavosi taip, jog reikėjo atsistoti iš verslo ir eiti dirbti miestui. Konkretaus tikslo nėra, mieste yra daug darbo. Džiaugiuosi, kad visi savivaldybės ir jos įmonių darbuotojai yra užsivedę ir aktyviai viską siūlo bei dirba Kaunui.

Projektų darome nemažai, tęsiamos „Mokslo salos“ statybos, yra koncertų rūmų projektas, vienas baseinas stovi, dar du pradėsime statyti dar šiemet. Dabar pagrindinis darbas bus važiuoti pas premjerę ir kalbėtis apie Kėdainių tilto statybas, nes vienam miestui jį statyti per brangu“, – pirmuosius šios kadencijos planus dėliojo V. Matijošaitis.

Džiaugiuosi, kad visi savivaldybės ir jos įmonių darbuotojai yra užsivedę ir aktyviai viską siūlo bei dirba Kaunui.

Kokia bus komanda?

Nors per pirmąjį tarybos posėdį numatyta iš pareigų atleisti administracijos direktoriaus pavaduotojus, tačiau tai tik – formalumas. Tiek buvęs administracijos direktorius Tadas Metelionis, tiek ir jo pavaduotojai turėtų į savo postus sugrįžti.

„Tik administracijos direktorius, tiek pavaduotojai, dirbę anoje kadencijoje, lieka tose pačiose pozicijose. Ir kitoms savivaldybėms siūlau į šias pareigas imti žmones iš savivaldybės, nes jie jau turi patirtį, geriau žino už politikus, kaip reikia savivaldybėje dirbti“, – nurodė Kauno meras.

Tačiau vicemerų pozicijose – pakeitimai. Ne tik dėl to, jog vicemerai po pakeisto Vietos savivaldos įstatymo taip pat bus ne tarybos nariai. Sugrąžinama dar viena mero pavaduotojo pareigybė. Iki pandemijos buvo trys Kauno vicemerų postai, tada taryba sumažino jų skaičių iki dviejų. Antradienį V. Matijošaitis pranešė, kad vėl jam padės trys vicemerai.

„Pradžioje bus trys vicemerai, bet gali būti ir keturi, tai priklausys nuo darbų. Visada turėjome tris vicemerus, bet per pandemiją buvo mažesnis gyventojų srautas, visi buvom užsidarę, tai tuos etatus dėl taupymo buvome sumažinę“, – žurnalistams komentavo meras.

Šioje kadencijoje vicemerais bus du politikai, kurie ir praėjusioje kadencijoje ėjo šias pareigas. Tai – Andrius Palionis ir Mantas Jurgutis. Trečiasis vicemeras bus Tomas Jarusevičius, iki tol ėjęs mero patarėjo pareigas.NAUJAUSI KOMENTARAI

jo

jo portretas
čia šalia krabo stovi ištikimiausias jo by.bc.iulpys tomas jarusevicius

valdas

valdas portretas
kai dirbau Vičiūnų įmonėj Baltic fish export, buvau užėjes į antrą aukštą kur sėdi administracija ir dirikas, tai ten teko nugirsti kaip general direktorius Virginijus Kancleris ir cecho vadovė Ingrida Krikščiūnienė pašnibždom kalbejosi apie Matijošaičio žmonos nužudymą, sakė kad Matijošairtis garantuotai nustūmė ją nuo laiptū, o įkalčius jam padėjo sunaikinti jo geri draugeliai iš policijos - tuometinis Kauno VPK vadas Algirdas Kaminskas, už banditizmą policijoje jau atleistas Darius Žukauskas, Tomas Rinkevičius, Nemuno PK vadovė Jolita Dockienė, viskam vadovavo tuometinis generalinis komisaras Skvernelis. Ir visa tai girdėjau iš Kanclerio ir Krikščiūnienės. Siaubas kazkoks, nužudai žmoną ir sėdi sau žvengi mero kėdėj - jokios atsakomybes.

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
Gal Visvaldas jaučia būsimus tardymus dėl pavaduotojo arešto pernai. Gal gresia atstatydinimas dėl valdiškų pinigų Tapinui demaskavus . Todėl reikėtų palikti patikimus diedus vietoj savęs .
VISI KOMENTARAI 32

Galerijos

Daugiau straipsnių