Quantcast

V. Matijošaitis: žmonės nuspręs, kur statyti paminklą A. M. Brazauskui

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Brazauskas feisas paminkluose gaunasi labai baisus ir piktas. Krabas nori prezidentūros kiemelį paverst mauzoliejum kur vaikai bijos lankytis.

Tiesiai- šviesiai

Tiesiai- šviesiai portretas
Žinoma, reikėtu kad visi kauniečiai sprestu ka ir kur statyti ale-bet-tačiau:D) jų rinktas meras turi teisę spręsti pats. Kodėl? Taip trumpiau o ir todėl, kad jį žmonės išrinko vieningai ir gausiai /ar ne 70%/ ir net jokios rinkiminės reklamos neprireikė. Taip pat iki šiol jo visi sprendimai buvo teisingi, reikalingi ir ūkiški. O tiems kas labai nori paskaičiuoti kur ir kiek jis nusuko, patarčiau paskaičiuot kiek nusuko landzbergyno gauja visos Lietuvos mastu. Dingo Taivanio milijardas, 90 milijonų skirtų nemokamo interneto įvedimui šalyje, Nacionalinio stadiono nuplauti per kazino 47 milijonai/netikiu kad jie buvo Stapulionio pavokti/ Vilniaus mero benkunsko giminės klano vogimai iš ligonių kasų, butaforinių tik popieriuose esančių projektų ir t.t. Kam Matjošaitis net iš tolo su savo vietiniais prasisukimo reikaliukais neprilygsta :D)

Caras nuspręs?

Caras nuspręs? portretas
Cirkas be pinigų

Korupcijos byla- testas prokuratūrai

Korupcijos byla- testas prokuratūrai portretas
Kai taip labai tylu dėl Šiliausko parodymų, o Matijošaitis dar labiau išnaglėjo, kyla įtarimas, kad Stiklainis čia Valdovas.

Labai idomu

Labai idomu portretas
Kokia situacija su matijošaičio korupcijos byla, kurioje jį bendradarbis Šiliauskas apkaltino savivaldžaivimu?

>Mečka to EBSW

>Mečka to EBSW portretas
užsiiminėji satanizmu?

Mečka to EBSW

Mečka to EBSW portretas
Halikarnaso Mauzoliejus - vienas iš septynių pasaulio stebūklų. Persų satrapui Mauzolui ( nuo to bendrinis pavadinimas) pastatė jo žmona Artemisija. Išlikę tik graviūros. Bet idėja gera. Tik puošybai naudoti tai ką algirdo mykolas kalbėjo viešai : "Nepriklausomybė tik TSRS sudėtyje, Kas mus gins jei ne Tarybinė Armija, Kol kabės šitas skuduras (lietuvos vėliava) - nekalbėsiu Kada ir kur pasakė - saugojau lapą du dešimtmečius, bet antrakart algirdo mykolas skūros neišverti. Net draugai partiniai iš ten negrįžta. Deja neseniai išmečiau ten kur tokiom kalbom vieta. Tam turime 125 ltr konteinerį. Taigi žvaigždės, kūjai, pjautuvai o vyšnia ant torto - algirdaso mykolasas pačiam viršuje ant rusiško tanko. Dar galima panaudoti draugų partinioų devizą - SLAVA KP ( ir būtinai jos kraujo broliui SS. Tiesa, tas kraujas numstytas buvo ne jų o mųsų - mažiausiai Europos). O kad su laikmečiu į koją - SLAVA GIEMAROJIEM !!!

EBSW

EBSW portretas
Brazauskui reikia mauzoliejaus kaip Maskvoje.

yra nuomonių

yra nuomonių portretas
daugeliui nelengvi laikai tada buvo .Prasidėjo gamyklų , fabrikų, objektų pri(ch)vatizacija , daug bedarbių etc .

Mečka to ....../

Mečka to ....../ portretas
išako iškimštos avies lit ovcos palikuoni, mastitu - nuo PERDĖTO mąstymo sergantis, (sako, papus ar jų užuomzgas tada labai skauda), gali pagrįst savo nusibezdėjimą? Tipo , jei ne budelis raslanas tai lietuvius būtų rŪsas į gabalus draskęs? Ji ne gruzinas (sŪka rtvelas)sralinas tai lietuvą rŪsai būtų okupavę? Jei ne kalės ir šakalo mišrūnai brazinskai, tai jaunutę stiuardesę N. Kurčenko rŪsai būt nušovę? Jei ne gruzinas (megrelas)(sŪka rtvelas) vladimir dekanozišvili tai lietuvą būt sovietizavęs rŪsas dekanozov vladi mir (valdyk pasaulį? Na o rŪsai ir baltarŪsai, lenkai š viso laimės kūdikiai - jei ne lietuviai urodai komdiv ( ar net komkor) putna ir I rango komandarmas uborevičius (dabar būt laipsniai generolai), jų sukilėlius prieš bolševikais šimtais tūkstančių būt žudę rŪsai Путна Витовт Казимирович ir Иерони́м Петро́вич Уборе́вич, pasižymėję tokiais karo nusikaltimais kaip karinės dujos prieš civiius, įkaitų šaudymas?

....../

....../ portretas
......./ rašiau, kad jei TSRS laikmečiu nebūtų buvę tokių ,kaip Brazauskas; KITAIP TARIANT nebūtų lietuvių komunistų , tai valdančiuosiuose aukštuose postuose būtų dirbę rusai komunistai... Asilai jūs nemąstantys konkretūs- jokio loginio mąstymo tie 9 "minusavę"... ----" Beretės negali žiūrėti į tiesą . bet šuns būdoje susiranda sau priešų"---citata .

Anonimas

Anonimas portretas
pasidomėkit kas savanoriams atvežė krūvas tašių prigrūstas pinigų

Anonimas

Anonimas portretas
savanoriai lakstė po miškus , kol kyšį gavo

taskas

taskas portretas
Brazausko paminklui Kaune ne vieta.

nulipdys koki

nulipdys koki portretas
gelzbetonini bulvona

taigi

taigi portretas
Kažkoks ONO- NEMO koncertuos žydrajam Vilniuje - įleidžiami tik konservatnykai ir įslaptinti kgbistai , vagys, nomenklatūrininkai, padlaižiai ir žydrieji Wilno komjaunuoliai.

tai

tai portretas
Kodėl žydrieji komjaunuoliai - konservatnykai visiški beraščiai?

vezys ar krabas

vezys ar krabas portretas
verdanciam vandeny parausta

tai

tai portretas
Rudo vamzdžio mėgėjų agonija :) Mieli žydrojo Wilno zombiai, Kaunas ir kauniečiai kaip nors ir be jūsų demencinių postringavimų apsispręs :)

Kauniečiai nutarė

Kauniečiai nutarė portretas
amb betoninis paminklas iškils Grūto parke

neris

neris portretas
paminkla reiktu visai kompartijai prie kauno pilies po vycio uodega

matijosius pasistate viciunuose

matijosius pasistate viciunuose portretas
brazausko altoreli su chuju ir pjautuvu

piliečiui

piliečiui portretas
Nu ir gerai. Jo reikalas. Kad ir vieno jo reikalas. matjošaitis įrodė kad tik jam būt Kauno meru o ne niekam kitam. Jau užkniso tokiu kap tu trydos ir mėšlo taškymai. Ir nemanyk kad nieks nežino kaip Kaune dirba konserVatnykai su savo seniais kiemsargiais. Jie patys sau i kulna isikastu ka tik Matjošaičiui pakenkt..Negarbingi, šlykštūs padarai. Palyginus su jais komunistų partija buvo angelai o šitie tai per mirštanti iš bado žmogu peržengtu ir nueitu. Ne tai kad savo tautiečiui padėtu. Vagys, Valstybės griovėjai prakeikti

pilietis

pilietis portretas
"Kaunieciai nuspres kur...",...kažin ? Juk meras jau taresi su buvusio vadovo dukromis ir pažadejo statyti. Tad kas nusprende [ -es ] ? Kaunieciai,musu 80 nuošimciu, kurie rinkome ši mera. juo tikime del jo darbu miestui. Galime ji išrinkti ir dar vienai kadencijai, nes "muilo pūtėjai, pliurpaliai, melo skleidejai ir tinginiai", užsikonservave savo bukose mintyse , nieko, apart juodinimo bei melo skleidimo dirbantiems Kaunui, nemoka. Ar ne todel ju nemegsta miestieciai ? Todel , norint testi darba Kaune ir Kaunui, reikia tikrai [ o ne menamai ] atsiklausti miestieciu del tam žmogui paminklo statybos. Mano nuomone, ČIA JAM NE VIETA. tikiu , jog dauguma miestieciu irgi prieš.

Taip

Taip portretas
žmonės nusprendė, paminklo vieta savartyne.

pasirodo..

pasirodo.. portretas
krabas-raudonas.. Raudonas virtas krabpalaikis.. Tfu..

....../

....../ portretas
Jei BRAZAUSKO ir kitų tokių, kuriuos vadinat svolačiais nebūtų buvę , "durniai nelaimingi" ten tose Lietuvos postuose būtų sėdėję IVANAI , VLADIMIRAI.... Prikaskit truputi liežuvius tais laikais negyvenę.... Esat kvailiai .... Numylėtas jūsų Landsbergis daug kartų rašė prašymus , kad priimtų į komunistų partiją , bet buvo toks svolačius ,kad nepriėmė... KGB -istais būti nereikėjo komunistu būti.... . Archyvuose apsilankykit ir pamatysit V.L. LAPUS IŠTISAI IŠDRĄSKYTUS iš V.L. BILOS.... Šis padaras už "gerą muziką" visas kapitalistine šalis skersai ir išilgai išmaišė... net ir jo žmona " tremtinė".... .Jūsų purvu pilamas Brazauskas tokios teisės kelionėms neturėjo....

Močiutė

Močiutė portretas
Taip taip,ponuliai ,dabar pats laikas statyti obeliskus,skulptūras ,plastiko egles ir kt. niekalus, -juk leidžiami pinigai , šimtais tūkstančių, ne iš jūsų kišenės.Kam tos priedangos , slėptuvės miestiečiams,kai aplink šlaitai ir miškai ,be to,dar po balkonais yra daug vietos.

toks toki pazino,

toks toki pazino, portretas
Abu svolaciai,skirtumas tik tiek,vienas jau teisme pas dieva,o kitas tokiau afioras rezgia,

Nei vienas

Nei vienas portretas
komunizmo partinis nenusipelno isskirtinio demesio. Komunistai buvo okupanto tvarkos vystytojai. Vyste uz bagota gyvenima.

Žmonės nusprendė

Žmonės nusprendė portretas
Grūto parke arba Vilniuje Čiurlionio gatvėje priešais pavogtą devynių aukštų viešbutį taškas

....../

....../ portretas
RUČY, man tuos informacijos nereikia , kurią rašinėjat - aš taip pat žinau .Man reikia paaiškinimo , kodėl ir kam vadinamieji savanoriai iki dantų apsiginklavę apsistojo Pakaunio miške ? [ ten net buvo išprievartauta mergaitė ir kitų į vykių ] Atsiradus tokiai situacijai daug ką BRAZAUSKAS PAKEITĖ ... net sustabdęs LIETUVOS išvogimą ir siekęs pirmiausiai Lietuvos turto aprašymo- viską atšaukė... . GANA TŲ MAKARONŲ SU KROPOM VIENAME BLIŪDE..... . GIEDOS TURĖKIT.... Pageidaučiau visus vagis vardinti... ir tuo kur vagonais vogė ir vežė iš LIETUVOS... . Kuris ten valdingai vis staugė VIEŠAI ?" AŠ PARAŠUS DEDU, ČIA MANO TURI BŪTI PARAŠAS" .... tikrai balsas buvo ne BRAZAUSKO.... .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
tam kas ten man rašo : nereikia man rašyti , aš puikiai žinau nusikalstamas schemas ir kodėl tai vyko . Pagrindinė nusikaltėlių schema buvo : 1. neišmokėti rusiškų rublių (santaupų ) . 2. Padaryti žemės gražinimą ne pinigine forma ( tam kad vėliau supirkti pusdykiu ir krautis milijardus ) . 3. Padaryti taip kad policija , prokuratūra , vsd , fntt , vmi - taptu nusikaltėliais , padėtu valstybinei tarnautojų mafijai apvoginėti Lietuvą . 4. Sukurti bankus ir kad jie bankrutuotu - tam kad sustotu ekonomika ir prasidėtu žmonių apvaginėjimas - atlyginimų nebūtu iš ko mokėti ( paklausk kiek kart nebuvo išmokėti atlyginimai valstybės tarnautojams ) , prasidėtu fabrikų turto išpradavimai ( tas tavo metalas ) , o taip pat ir nuvertėtu akcijos kurias supirktu vagių gaujos . 5. Antstoliai ir jų kosminiai atlyginimai . 6. Notarų nusikaltimai . 7. registrų centro darbuotojų nusikaltimai , kur už tarnybinius nusižengimus padedančius apvogti žmones , gaudavo ir premijas ir pakeldavo pareigose ....

jeigu

jeigu portretas
respublikinė valdžia padėtų Kaunui ar kitam miestui finansais, Paveldo gelbėjimu ar kaip šiuo atveju kad būtų renovavausi ir restauravusi senąją Kauno prezidentūrą, tai dar gal turėtų moralinę teisę nurodinėti kas ir kaip ten turi stovėti..Dabar jeigu ne Matjošaitis tai prie Kupčinsko ar kito konservatorių niekdario vadovavimo Kaunas jau būt pavirtęs į išplėštą ir nugyventą griuvėsių krūvą

Smalsutis

Smalsutis portretas
Kaunui sis paminklas visiskas svetimkunis, Kaunas visais laikotarpiais buvo antisovietinis ir antikomunistinis miestas , o pirmam lietuvos komunistui CK sekretoriui brazauskui statyti statula Kaune, tai pasitycioti is Kauno ir Kaunieciu !

Ona

Ona portretas
Mere, nusipirk Grūto parką ir turėsi vietą kaifuoti.....

Teisingai

Teisingai portretas
Kieno yra Kaunas? Kauniečių. Tai tik kauniečiai ir turi sprest kas ir kur turi būti jų mieste. pameskit pagaliau ta sovietinių laikų madą kuomet partkomas ir centrinė valdžia nurodinėdavo viską iki smulkmenų o visi turėdavo vykdyt be jokių kalbų

Žilvinui Ručiui

Žilvinui Ručiui portretas
ai tai privatizavime dalyvavo išskirtinai juoduju banditu atstovai kur dabar dažnas dideliu verslininku vadinasi. Lietuvoj tik iš ten atsirado milijonieriai. Iš reketininku plėšiku ir žmogžudžiu. Toks buvo laikmetis Net Brazauskas nesugebėjo tada kažkaip suvaldyt to beprotiško valstybės turto grobimo ir plėšimo.Su dideliu vargu šaip taip ikišo Lubi i uosta ba jei būt paėmes tuometinis kontingentas tai būt likus tik lygi tuščia vieta. Kaip kad liko iš visos Lietuvos pramonės didžiuju gamyklų, taupomuju kasų ar kito didesnio valstybinio turto.Kad banditai stovėjo prie duru tai tik juokas..Kokie banditai draskė 4 Lietuvos laivynus? Plėšė ir vežė į metala Kauno Raudono spalio, Vilko ar Alytaus medvilnės kombinato gamyklų įrengimus? Dar ir dabar šitos nusikalstamos ,,privatizavimo" komandos atstovus dalyvavusius tame nusikaltime galim sutikt seime ar kitoje šalies valdymo vietoje:D:D

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kai vyko Jonavos "Azoto" privatizavimas , akcijų pirkimas , tai prie įėjimo stovėjo banditai kurie neįleidinėjo žmonių dalyvauti pirkime . O paskiau dar ir lubys pinigus kišo kad tik nedalyvautu žmonės pirkime . O tuo metu mentams matant , vyko vagystės iš fabriko ne tik per tvorą bet ir gruzovikais

Kuaniečiui iš Krėvės pr

Kuaniečiui iš Krėvės pr  portretas
Perskaityk nors vieną Lietuvos istorijos vadovėlį, tik jokiu būdu ne tą, kai sovietiniais laikais, mūsų istorija tilpo į plonutelį vadovėlį

Žmonės

Žmonės portretas
Nusprendė krabui duot į snukį.

kaunietis is v.kreves prospekto

kaunietis is v.kreves prospekto portretas
kaip stovi pamiklas smetonai tam kiemely nesuprantu,juk jis preziku tapo per perversma jo tauta nerinko ir jis buvo diktatorius,ir pries ji buvo organizuotas perversmas lygtai 33metais,bet kazkas nesigavo ir visus beveik visus jis uzdare i dmitravo kalejima.o kai atejo laikas kai reikejo rusams pasipriesinti jis susirinkes dolerius pabego i vokietija per upeli.jis isdave Lietuva o jam stovi paminklas.keista.o Brazauskas sutelke tauta 82 procentai balsavo uz ji.ka tas draugystes viesbutis reiskia pries konservu parduota telekoma,ar mazeikiu nafta.beretes nieko kito negali pasakyti tik kisa ta viesbuti.Brazauskas ne pardave Lietuvos,nepabego i uzsieni o dirbo tautai,ir jo laikais musu buvo 3,8 milijono.tik valdant konservams lietuviai bego is tevynes.paminklas jam turi buti tokia bus kaunieciu valia,o beretes tegu dziaugiasi surudijusiais vamzdziais kurie kainuoja 600000

Rimas

Rimas portretas
Matjošius galėtų pasistatyti paminklą braziui savo pilies kiemely.

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Krabagalvio silpnaprotystės pradzia

che

che portretas
kas pasirašė Lietuvos prašymą priimti į NATO? ar ne Brazauskas?

TOMAS

TOMAS portretas
Geriausia ir teisingiausia vieta AMB paminklui yra Grūto parkas.

Geriausias prichvatizacijos pavyzdys

Geriausias prichvatizacijos pavyzdys portretas
prie AMBalo, tai Lubio, kelis mėnesius iki Jonavos "Azoto" privatizavimo, vadovavimas vyriausybei. Tai taip akivaizdu

Va, tokių užsislaptinusių

Va, tokių užsislaptinusių portretas
kremlinių koks yra matjošius, reiktu šiuo laikotarpiu pradėti saugotis. Aiškus planas prieš Seimo rinkimus

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
"pastebėjimas, Anonimas" - etatinis kremliaus trolis.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Žmonės....Žmonės nusprendė kaip išrinko Brazauską prezidentų, o tamsta ne žmonės, o tik žydrasis konservatnykų komjaunuolis.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerb. Prezidentas Algirdas Brazauskas turi didele pagarba tarp Lietuvos zmoniu. Ne taip kaip korumpuotas KGB ozys Lansbergis. Kuris pasitelkes savo korumpuota partija klijuoja sau isgalvotus titulus ,pries Lietuvos zmoniu valia....

Žmonės jau nusprendė

Žmonės jau nusprendė portretas
Matijošiau, už kruvinus rublius statykis savo darže arba Grūto parke.

lanzbergo KGB - LAUK!

lanzbergo KGB - LAUK! portretas
paminklas turi buti pripuciamas ir plaukioti po Kauno mares, arciau Pazaislio pliazo!

paminklai

paminklai portretas
statomi visos tautos sutarimu

regiono lyderis

regiono lyderis portretas
Jo, Estai jau kaip Suomija. Jokio skirtumo... jeigu ne rusai Narvoje.

seniokas

seniokas portretas
Meras arba pamiršo arba apsimeta.A.Brazausko laikais Lietuvoje įsigalėjo reketas, korupcija ir ekonominis banditizmas. Meras pamiršo, kad didysis inžinierius ir ūkininkas Brazauskas neįleido į Kauno radijo gamyklą stiprių investuotojų, plokščių kineskopų gamybai, o atidavė viską banditam valdyti, kurie solidų fabriką pavertė kioskų kolchozu.Pasisekė estam, kad neišsirinko į valdžią tokių " brazauskų" ar kitokių analogiškų veikėjų ir nužygiavo sparčiai į priekį.

> Paminklai statomi

> Paminklai statomi portretas
Viskas teisingai, Kaunas tikrai jo nelaukia, tuo labiau, kad jam valdant buvo visokeriopai stabdomas pinigų atėjimas į Kauną. Bet būti įamžintas HE elektrinėje jis taip pat nenusipelnė, nes ten tik trumpai praktikavosi po studentavimo. Studijas baigė- 1956, o 1959 HE jau buvo paleista. Gal ten ką pašlavinėjo, popierėlius panešiojo.

G

G portretas
Vėl balvonų garbinimas , maks lentelė ant HESO REIKALINGA !

Žmonės

Žmonės portretas
Prieš pinigų švaistymą

Paminklai statomi

Paminklai statomi portretas
Mažiausuai po 100 metų po mirties. Kai visi pamiršta žmogaus griekus ir gali jį sudievintai sureikšminti. Dabar dar neoamiršti Brazausko griekai, juolab, kad su Kaunu nebuvo ypatingesnio ryšio nei su bufetava. Statytkite paminkląp ant HES'o.

Vilpyšis

Vilpyšis portretas
Opozicija Kauno taryboj turi perspėti Matijošaitį ir valdančiuosius iš anksto, kad jei nebus Plataus Sutarimo dėl vietos, nesvarbu po kiek laiko, kai ateis nauja valdžia į Kauną, ta nauja valdžia nutars iškelti paminklą. Bet kokiu atveju, kur paminklas bebus pastatytas, aš, atvedęs draugus iš užsienio ir savo vaikams aiškinsiu, kad tai paminklas komunistui.

Anonimas

Anonimas portretas
Ponas Trainį nepavirsk [ nebuk ] Trydžiu ir netapatink Kauno ir kaunieciu pagal vieo žmogaus "vaizdeli'. Jei ji rinkau meru,tai todel ,kad ...ankstesnieji miesto [ne]šeimininkai buvo kauniecius tiek užp*se,kad jau nebebuvo kur... Antra, jis mieste tvarkesi gerai,nors jo nubuksuotieji tauškia beleka ir belekur, kad net ir kitose savivaldybese jau galvoja jog tai tikra [ sakoma,daug kartu meluok, tai dalis melo pasiekia kaikurias ausis]. Sutinku,kad jis linksta autokratizmo link,kad savivaldybeje turi dauguma,kad...mieste tvarkosi,stato, atnaujina, plecia....ir daro kvailu,buku sprendimu,kaip šis...

žmonės

žmonės portretas
jau nusprendė. Ar dar neaišku?

nekiršinkit tautos

nekiršinkit tautos portretas
Lietuva tikrai turi kam statyti paminklą, kuriam pritartų visa tauta, tai Islandijos užsinio rikalų ministrui už pastangas pirmiems pripažinti Lietuvos Npriklausomybę, tai Lozoraičiams - tėvui ir sūnui visą gąyvenimą kovojusiems už Lituvos Nepriklausomybę, tai Lietuvos Sąjūdžio iniciatyvinei grupei, nepabijojusiai būti suimtiems ir sušaudytims ir drąsiai žengusiems link Npriklausomybės, tai Lietuvos Tautos vienybę bei siekį būti laisviems

kur skubama?

kur skubama? portretas
Paminklo statymas - labai labai dar ankstyvas.

tai

tai portretas
Viešint KGB archyvus - konserwatnykus į vietą.

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Brazauską statyti tik besibučiuojantį su leninu

Už paminkla

Už paminkla portretas
Vienintelis buvo normalus brizidentas.Vilniaus nėra ir klausti turi savo santechnikos vamzdį tegul ir džiaugesi.Dabartinis brizid. buvęs komunistas ir ką.

kaunietis

kaunietis portretas
J O K I U paminklu komunistams, nes užsitrauksi nemalone ne tik nuo senesniu "miesto tvarkytoju" [ grioveju ], bet ir nuo tave , Krabe, išrinkusiuju. Jeigu specialistai suprojektuos, parinks tam vieta ir nores įamžinti VISUS atkurtosios Nepriklausomos Lietuvos prezidentus, tada kitas reikalas. Nesvarbu ar aš rinkau , ar - ne,bet tauta išsirinko juos prezidentais, tai įamžinti juos galima. Taciau, atskirai statyti, išskirti iš kitu, paminkla buvusiam komunistui nereiketu, nes jo vertinimas yra labai tarp pilieciu priešiškas, nevienodas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Reiktų ta proga prisiminti kaip per TV Algirdas Mykolas liaupsina EBSW , sakydamas jei galima Lietuvoj vadinti ką nors koncernu, tai tik EBSW. Na ir aišku su G. Petriku skraidė sakydamas jei galima Lietuvoj vadinti ką nors koncernu, tai tik EBSW. Na ir aišku su G. Petriku skraidė į Kiniją užmesti ryšių. Kažkodėl Lietuvos TV vengia prisiminti tuos reportažus.

Asa

Asa portretas
Pasistatyk savo kieme ir nusiramink raudonas kirminas nepamiršta raudono

manau

manau portretas
Konservatnykams mėnesinės :)))

taigi

taigi portretas
> Žmonės nusprendė išrinkdami Lietuvos respublikos prezidentą..

olo

olo portretas
Ką bendro turi Brazauskas ir istorinė tarpukario prezidentūra? Visi žino, kad nieko. Matijošaitis demonstruoja savo neadekvatumą. Gal jau laikas į pensiją jam?

klausymas

klausymas portretas
O kur statysit paminklą sniečkui ir kapsukui, o dar neblogai būtų pagalvot ir apie save? Gal prie Vytauto Didžiojo?

ŽMONĖS turi nuspręsti

ŽMONĖS turi nuspręsti portretas
, o ne kišeninė visvaldybės taryba , - Ar aplamai reikia Kaunui paminklo komuniagai , buvusiam TSKP CK sekretoriui.

Močiutė

Močiutė portretas
Dar nepamiršom,nors prabėgo daugiau 30 metų,kai Seimo rūmuose visa Lietuva išgirdo;,,Kol kabės šis skuduras/ Trispalvė/,aš nekalbėsiu''.Kažin kas taip pasakė? Atspėkit iš trijų kartų ,tauta,ypač jaunimas,turi žinoti savo,, didvyrius.''

Anonimas

Anonimas portretas
KRABAS RUSŲ KEKŠĖ

ar ne taip ručy ??????

ar ne taip ručy ?????? portretas
O aš galvojau ,kad priėdėt.... Pasirodo ,kad dar nepriėdėt... Ėskit ,ėskit į sveikatą -- malonumą nors per nusipezėjimus reikia pajusti .... Iš 1000 buvo 75% už BRAZAUSKO paminklą ; 4% paminklas A.M.B. ir V.L. kartu ;21% - prieš...... . čia orientacijai ,kiek yra pastoviai žmonių kiršintojų- KITŲ ŽMONIŲ SVEIKATOS ĖDIKŲ--GERB PREZIDENTAS TAI NEGIRDI IR NEMATO.... . TUR BŪT TEISINGAI APIE MŪSŲ TAUTĄ KALBA-- PIRMAUJANTI ĖDIMU KITŲ sveikatos SĄSKAITA....

labai juokinga

labai juokinga portretas
Kai sovietų pakalikai, visokie komjaunimo tiesų renaktoriai, marksizmo ir lenininzmo filosofijos kyšuliai spjaudo nuodingomis savo komunistinėmis seilėmis ant pirmojo atkurtos Lietuvos Prezidento

Kęstutis

Kęstutis portretas
Muniškių kaime , kitoje pusėje Nevėžio upės, Matijošaičio darže - liuks vieta.

Prezidentūros kiemelis

Prezidentūros kiemelis portretas
Paminklą Brazauskui pastatyti reikia. Jis turi simbolizuoti sugebėjimą prisitaikyti. Nors Brazauskas pakankamai garbingai prisitaikė - nepalyginsi su Ožiu ar kokiu Linkevičium, kuris iš komjaunimo CK sekretoriaus pavirto į rusofobą "mister Kriu-Kriu. Reiktu pastatyti paminklą, kur stovi Brazauskas su išverstais kailiniais, raudonais skruostais arba ant aukšto pjedestalo iškėlęs ranką ir užrašas didelėm raidėm: "Vsio zakonno" ! Reikia į istoriją žiūrėti su humoru, nebūti "megztomis beretėmis", kurios vadovaujasi stalinizmo-lansburgizmo principu: "kas ne su manim, tas prieš mane"

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Sukriošęs jau tas krabagalvis matijošius

Darius

Darius portretas
Aš manau brazauskui paminklą galima pastatyti Lapių sąvartyne. ar kaip jis ten vadinasi, šiukšlynu.

labai džiaugčiausi

labai džiaugčiausi portretas
kad būtų atliktas koks žurnalistinis tyrimas apie visus šio komunisto nešvarius darbelius, kad jaunoji karta galėtų susipažinti kas per veikėjas tai buvo.

komunistas

komunistas portretas
komunistui prijaučia. Žmonės Kauno pakraščiuose duobėtais keliais važinėja, pas gydytojus šviesmečiais matuojamos eilės bet ne reikalingas dar vienas stabas komunistinis.

atsipeikėkit

atsipeikėkit portretas
jei būtų buvusi AMB valia mes ir dabar turėtumėme jo kaip komunisto brukamą socializmą - tai už ką jam paminklas. Jam paprasčiausiai pasisekė - pamatęs, kad jo socializmo traukinys subyrėjo ji kaip eilinis klerkas išvertė skūrą ir tapo jau ne komunistas, bet tą tikrai darė ne dėl liaudies o dėl savo paties gerbūvio tą įrodo ir tolesni jo veiksmai - draugystės viešbučio prichvatizavimas ir pan.

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuolis Visvaldas Matijosaitis

elena

elena portretas
alia ir komentarai slykstu skaityti kas negyveno prie Brazausko tas nieko nezino o taip rasyti yra geda

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Jai jis pastatytų oziui paminkla ?

draugai partiniai

draugai partiniai portretas
Parteigenosse (draugas partinis) Martin Bormann, reishleiteris, fiurerio asmeninis sekretorius, reichministras be portfelio, visų buvo vadinamas paprastai - Pateigenosse Bormann. Draugas partinis jam kaip karinis laipsnis ar titulas. Mūsų draugams partiniams tai amžinos sąjungos simbolis . Draugas partinis mentas zampolitas nepalieka užmaštyje partijos draugo LKP CK pirmojo sekretoriaus ir po mirties.Tai tų cvirkų ar nėrių reikia vagono ir vežimo kad atsverti kolaboranto , draugo partinio LKP CK pirmojo "nuopelnus " lietuvai.

piletis

piletis portretas
Regrsinės gipnozės būdu tegul užklausia pačio Brazausko sielos ar jei to paminklo reikia..o ne disponuoja,kaip savo nuosavybe.. tiesiog eilinis praplovimas..

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kauno dienai siūlau pakeisti pavadinimą : matijošaitis sieks dar vieno paminklo , tam kuris padėjo susikrauti turtus , mentams jau pastatė . Kiek bendroje sumoje išleista ant paminklų kurie pagrinde skirti apvogti miestą ir šalį net etikos ir dizaino prasme ? Ką tas aferistas kliedėjo ? apie grožį ? O kaip su karuselėmis ? Pažiūrėkit į jo snukį į jo pacukų , ir rudaliežuvių tarybos narių , suprasit kaip aferistai - Lietuvos priešai atrodo , šypsosi , vaidina mandrus , patriotus . Kad papuošti miestą užtektu ir keliasdešimt tūkstančių , bet ne milijonų kaip šitas aferistas sukasi

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
mente kaminskai , kiek gaudavai atkatų kad mentų mašinos stovėtu ir saugotu kontrabandą prie kontrabandisto vičiunų kvartale ? Pamenu kaminskas siūlė dirbti mentinėje , kaip užklausiau ko kontrabandisto kontrabandą saugo , paspaudė uodegą ir pabėgo

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
skelbiamas konkursas projektui : krysa matijošaitis klupi ant kelių su rusijos vėliavos švarku ir Lietuvos vėliavos lopais ant kelnių kelių , iš šonų du jo pacukai , už nugaros degtinės dėžės 'sovetskoe' , cigaretės , ant pašvinkusios silkių bačkos krysos žiurkė ( pas krysą galit pasiklausti , patvirtint turėtu ) burnoje rubliai kuriuos kiša putinas , barzda ir rubliai kraujuoti nuo užsigėrimo Ukrainiečių krauju , ir rankoje slojikai su Ukrainiečių krauju . Ant pečių žodžiai patriotas ir visa tai pastatyti ne prie savivaldybės , o prie tos aferos : Lietuvos verslo alėja ir Verslo skveras

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
jo paminklo vieta su išsišiepusiu snukiu , prie 12000 nusižudžiusių arba davestų iki savižudybės per jo kadenciją ir po jos . Priminsiu kad Lietuvos priešai iš seimo su prezidentais , priėmė įstatymą draudžianti skelbti informaciją apie nusižudžiusius asmenis - tai yra apie davestus iki savižudybės asmenis

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
apie kokius čia žmones šitas aferistas -vagis , Lietuvos , es , nato , Ukrainos priešas kliedi ? apie tuos kiaušus kurie rinko šitą aferistą , parazitinį padarą ? Kiek ten tų kiaušų ? čiuožk pas putiną ant keturių . Valio , kad brazauskį palaidojo žemyn galva . Tą parazitą skaitau pagrindiniu parazitu kuris su gauja seimo narių veikė prieš Lietuvos ekonomiką , jo prezidentavimo metais nusižudė 8244 žmonės , o nusikaltimų pasekmės žmonėms ir Lietuvai jaučiasi iki šių dienų . Prie šito parazito bankrotavo labai daug feikinių bankų , kurie Lietuvą tai dienai apvogė mažiausiai ant 1 milijardo litų , galit paskaičiuoti kokie tai pinigai tuo laikotarpiu . O šitie atmatos krovėsi turtus . Beje kontrabandiste papasakok kaip mentai su banditais saugojo krovinius , ir kaip prekiavai kontrabandą su šeimynėle iš pačios trobos , nei kiek neabejoju kad prieš melo detektorių prireiktu pampersų , švarusis verslininkėli

Nei viena slėptuve Kaune neatnaujinta .....

Nei viena slėptuve Kaune neatnaujinta ..... portretas
Bet kompartijos pirmininkui paminklui pinigų savivaldybes biudžete ras . Kauniečiu saugumas- nusispjaut

Antanas

Antanas portretas
Savo kieme pasistatyk............

Vėtra

Vėtra portretas
cia reikia statyti paminkla Erikai

AS

AS portretas
Manau geriausia vieta butu prie Maskovoje, prie Kremliaus sienos, Raudonojo aiksteje kur visi komunistai.

realiai

realiai portretas
Žmonės du kartus išreiškė savo valią rinkimuose, taip kad šunys tegu patyli.

pritariu

pritariu portretas
>Red Dalios į Grūtą nenori išvežti? Visų 75 metams įslaptintų kgbistų ir konservatkomunistų? Ne? :)

Susitapatinimas

Susitapatinimas portretas
Matijošaitis susitapatino su Brazausko gigantomanija ir labai džiaugiasi savo idėja sau, jau bjaurų arklį ir juokingą vytį turi, gigantiškai bjaurų jautį turi, dabar dar turės vieną išniekintą brazauską ir galės įsivaizduoti, kad visa tai yra matijošaitis viename. O galiausiai visa tai atsidurs Grūto parke.

tu

tu portretas
> Oho. Mažiau vok, nereikės taupyti.

Oho

Oho portretas
Tai taip taupomi pinigai šalies gynybai? Ar tinkamas metas taškyti pinigus komunisto įamžinimui? Juolab kad yra tiek daug Lietuvai nusipelniusių žmonių! Apetitas mero auga-galimai netrukus ir jam pačiam išdygs paminklas?

jo

jo portretas
Norim paminklo Kgb agentui Vytautui agento slapyvardžiu "dėdulė".

pritariu

pritariu portretas
J> ūs, tai konservatnykų zombiai įslaptinti 75 metams ir jų palikuonys prie kurių prisiplakė iškrypėliai ir narkomanai. Kokią nuomonę tokie išgamos gali turėti? :)))

Darius Dariuks

Darius Dariuks portretas
Ko toliau Visvasilijus darosi durnesnis su savo falais ir paminklais,savo Bobai paminklą lai stato

x

x portretas
Geriausiai statyti butu Kaliningrade prie viciunu imones.

to pritariu

to pritariu portretas
O kas nors ka nors sako, nors savo ir 88iui gali statyt paminkla caras. Jo tikrai niekas nesukliudys, jis dabar dievas Kaune. Bet mes demokratiskai galim isreiks savo nuomone apie sita komunistu gerbeja, va to jis uzdraust dar negali.

pritariu

pritariu portretas
Konservatnykų tryda :) Priminsiu- Brazauską išrinko prezidentu lietuvių tauta ir Lietuvos piliečiai, o jūsų kgb šėtono neišrinko net du kartus, jis tiesiog apsišaukėlis, o jūs žydrieji komjaunuoliai - padlaižiai :)

VIENVALDIS VISVALDAS

VIENVALDIS VISVALDAS portretas
Kadangi beveik visa taryba matyt sėdi jo kišenėj , tai kaip jis nuspręs , taip ir bus ... Todėl jie ir vadinas vieningu kaunu , nes pinigai neskleidžia krabų kvapo ... O ant kauniečių jie senai dėję ....

Q

Q portretas
Tinkamiausia vieta - Lapiu šiukšlynas .

pritariu

pritariu portretas
Lietuvos respublikos prezidentą demokratiniuose rinkimuose išrinko Lietuvos piliečiai, o dabartinį Kauno merą kauniečiai. Kiek beinkštu konservuoti zombiai ir iškrypėliai bei narkomanai laisviečiai, bet tai yra faktas su kuriuo teks susitaikyti.

tai

tai portretas
Tam "Bet" Taip, taip, tie žmonės - lietuviai, tauta, piliečiai net nenorėjo rinkti Brazausko prezidentu, norėjo tarybinio profesoriaus, kgb agento "dėdulės"....bet išrinko Brazauską . Ko tik žydrieji narkomanai ir nomenklatūrininkai nesugalvoja savo liguistose fantazijose :)

> pritariu

> pritariu portretas
ruZkių supystas krabas mano esąs "žmonės".

pritariu

pritariu portretas
> Bet. Jūs rimtai manote esąs "žmonės"?

Auksinės Vygando Trainio mintys:

Auksinės Vygando Trainio mintys: portretas
Susidaro aiškus įspūdis, kad Kaunas tampa siauros asmenų grupės, aplink kurią stiprėja pataikūniškumo tvaikas, valdomu miestu. Kuo toliau - tuo įžūliau. Nejaugi niekas to nemato? Juk jeigu merui ir nuolankiai, beveidei ir bestuburei jo komandai (o būtent toks vaizdas ir susidaro) iš tikrųjų rūpėtų žmonių nuomonė, tai pirmiausiai būtų atliktos apklausos dėl paminklo statymo „eks“ komunistiniam tūzui mieste, kuriame laisvės vėjas Sąjūdžio laikais skriejo smarkiausiai, kuris jau tuomet buvo visiškai svetimas A. Brazausko ir jo šalininkų idėjoms. Ir tik po piliečių apklausų būtų sprendžiama, ar verta rinktis į balsavimą miesto Taryboje. Tačiau įvyko atvirkščiai, ir šis faktas puikiai iliustruoja, kaip Kaune „gerbiama“ rinkėjų, niekada nebalsavusių už buvusius komunistinius šulus, nuomonė: pirmiausiai pabalsavo bosas su savo paklusnia svita, na, o paskui, dėl vaizdo surengsime apklausą.

Vygandas Trainys rašo:

Vygandas Trainys rašo: portretas
Kauno mero pareiškimai apie apklausas dėl paminklo A. Brazauskui skamba kaip anekdotas, ypač prisiminus, ką jis dar prieš 5 metus dėstė per susitikimą dėl miesto ir Kauno rajono sujungimo planų (mažytis nesusipratimas gavosi - „bojarino“ autokratinės mintys šio tarpinstitucinio susitikimo metu buvo įrašytos ir paviešintos), ir koks iš tikrųjų yra jo požiūris į gyventojų valią. "Apklausas apeisime, rinkėjų valią nupirksime, viskas apeinama" – štai ką jis tuomet išrėžė, ir tai kuo puikiausiai atspindi autokratinį šio veikėjo stilių bei parodo, į ką šiuo metu virsta Kaunas.

Bet

Bet portretas
Žmonės nenori statyti paminklo brazauskui

Brazius jau ir taip nepelnytai pagerbtas

Brazius jau ir taip nepelnytai pagerbtas portretas
Hidroelektrinei GĖDA būti pavadintai to prisiplakėlio komuniagos vardu, nes jis ten tik praktikavosi ir gavo algelę. AMB tik 1956 m. baigė institutą ir įgijo inžinieriaus hidrotechniko specialybę, buvo pasiųstas į statomą HE praktikai. Elektrinė jau buvo paleista 1959 m. Ar tas snarglius ten būtų buvęs, ar nebuvęs, niekas nepasikeistų. Per socdeminius komunistus tikrai nusipelnę žmonės liko nepagerbti.

Meras prieš kauniečius

Meras prieš kauniečius portretas
Meras asmeniškai jau apsisprendęs Kaune trūks plyš statyti paminklą buvusiam šlovingosios komunistų partijos CK pirmąjam sekretoriui A.Brazauskui , kauniečių net neatsiklausęs., o vietą paminklui , atseit, nuspręs žmonės . Tai toks savotiškas ėjimas žirgu... miestelėnų apkvailinimui, pamirštant , kas yra jo tikrasis darbdavys, Meras privalo tarnauti Kaunui ir kauniečiams, o ne atvirkščiai. Priešingai negu meras ir jo aplinka, kauniečiai NEPRITARIA šio paminklo statymui jų gimtąjame mieste.

Dzūkeli

Dzūkeli portretas
grybauti nemoki ? musmirių apsiėdei ?

SKANAUS ĖDIMO....

SKANAUS ĖDIMO.... portretas
Aš galvojau kad jau prisiėdėt , bet pasirodo dar ėdat.... ėskit ,ėskit . kol kaifą pajusit.... .DVI -DEŠIM DIENŲ ĖSKIT TIK PASITENKINKIT.... .

Aš portretas
Žmonžudžiui rimtas klimaksas.

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Mero iniciatyva statyti pirmajam atkurtos Lietuvos beveik visų lietuvių rinktam PREZIDENTUI sveikintina, bet konservatorių gauja, prisiuosčiusi senojo ožio kenkėjiškų bezdalų, darys viską kad to nebūtų, o vieta rezervuota apsišaukėliui, garbėtroškai, dar aršesniam komunistui, nei Brazauskas ir Sniečkus kartu sudėjus, didžiausiam Lietvos išgamai senajam ožiui!!!

Reikia peticijos !

Reikia peticijos ! portretas
Kaunas- ne vieta kompartijos pirmam člienui statyt paminkla ! Tegu savo kieme stato silkių karalius

kam tas paminklas

kam tas paminklas portretas
vienas jau vilniuje stovi - draugystės viešbutis, jį pas sau susiveikė.

Taip Žmonės nuspręs

Taip Žmonės nuspręs portretas
statyti dar vieną krabo pimpį Grūto parke ir ant jo sumauti komuniagas ir AMB ir VM...

taisyklė

taisyklė portretas
naujas projektas - nauji otkatai.

Galetu Kristute viešbuti pavadint jo vardu

Galetu Kristute viešbuti pavadint jo vardu portretas
Brazausko viešbutis ! Nejaugi negali bent taip iprasmint meilužio atminimo ?

Gal dar krabas 4 komunarus atstatys ?

Gal dar krabas 4 komunarus atstatys ? portretas
Su degančia amžinaja ugnimi . Kiek sovietini menta europiniais pinigais be šersi, jis vistiek žviegs- zdelan v cccr !

pritariu

pritariu portretas
> Negaliu, pasak jūsų, valinti nx, ten jau jūs tupite su visu būriu žydrųjų kolegų - visos vietos už gaubiamojo raumens užimtos patriotų.

sugulove

sugulove portretas
krabai ,baik zmones mulkinti ir durninti ir tau bus psdec kai barazauskui ,kai kristute ispiso irkojas pakrate ,tai ir tau bus taspats papiec

Žiniuonė

 Žiniuonė portretas
Išvis kam tie paminklai , tik pinigų švaistymas,viena veldžia stato kita griauna.

Atsikeltų

Atsikeltų portretas
Miško partizanas, kai piztu krabui į nosį ir būtų baigta su jo nesąmonėm.

to pritariu

to pritariu portretas
tu užpisai jau ,gaidy ,tarp gaidžių ir pagaidintas tų gaidžių...valink nx...bolševikine nuospisa...

Snieckus

Snieckus portretas
jis dare geda Komunistu partijai! patvirkes bernas baliaunykas uzverbuotas kgb sugriove LTSR! jis turi nuogas sedet ant to stumbro Muravoj!

pritariu

pritariu portretas
> Ne AMB ,o Lietuvos Respublikos Prezidentas išrinktas demokratiniuose rinkimuose Lietuvos piliečių, tai ne tarybinis profesorius - apsišaukėlis. p.s. demokratinėse valstybėse nesant prezidento institucijos faktiniu valstybės vadovu yra ministras pirmininkas, kitaip sakant premjeras.

:)))

:))) portretas
kaimo gramafone, tu tik savo konservuotu kaimu rupinkis

To kauniečiui

To kauniečiui portretas
Pirmiausia paprašyk, kad ištaisytų gramatikos klaidas. Tas kitų žeminimas byloja, kad esat ribota asmenybė, gebanti tik keikti visur ir visada, manydamas ar manydama esą esat išmintingas ar išmintinga. Taip nėra. Mintys padrikos ir šiaip, juokinga. AMB balvonams nėra vietos miesto erdvėje. Tas fetišas privalo apsigyventi karabaso namų valdoje.

manau

manau portretas
LRT imbecilams.

per TV rodė

per TV rodė portretas
Tai jau visišką visvaldybė - taryboj vieningi jaunuoliai bijo net sukosėt, o meras į tv kamerą svajoja, kad galima kiekvienam miestelyje po AMB paminklą. Kažkaip priminė spaliukų senelį su iškelta ranka. Gal po dabar suplanuoto paminklo jau užsinorės ir sekančio - storo pliko dėdės su akiniais ir bbd mašinos rakteliais rankoj...

pritariu

pritariu portretas
> li Prie įvažiavimo į Vilnių reikia pastatyti ženklą su užrašą "mažaraščiai, iškrypėliai ir vagys".

Ii

Ii portretas
Ant ivažiavimo į Kauną , vietoj miesto pavadinimo "Vsio Zakonno"

Tik

Tik portretas
Prie Heso tiktu

pritariu

pritariu portretas
Vilniuje skubiai pastatyti paminklą 75 metams įslaptintiems kgbistams ir jų FAKTINIAM vadovui , agentui Vytautui slapyvardžiu "dėdulė".

pritariu

pritariu portretas
> Kazkas....Jūs apie miškinio paminklą Merkinėje?

Cha

Cha portretas
Nagla morda žmonių atstovas :)

Puslapiai

Galerijos

Daugiau straipsnių