V. Matijošaitis: „Continental“ investicija Kaune siunčia žinią pasauliui

...

... portretas
"V. Matijošaitis: „Continental“ investicija Kaune siunčia žinią pasauliui" - kad lietuviai už kiniečius kvailesni, krabų lazdelių prisiragavę sutinka darmai art... gerai tas krabas saviškius išdresiravo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Lenkiu žemai galva vienintelis žmogus kuris rūpinasi Kaunu kaip savo šeima dėkui !!! Duotų dievas dar ir tokį prezidentą manau ir Lietuvoje tvarka būtų

komedija

komedija portretas
Meras kažkada kalbėjo, jog Kaune visada buvo pinigų, tik jie eidavo nežinia kur...Kada STT (jeigu tokia yra?) užsiims dešimtmečiais "tvarkomu" miestu, kad pinigai grįžtų į Kauną iš nežinia kur?

Br

Br portretas
Vokietija yra kaimyne,supranta musu padeti ir nutare padeti.aciu

kushinsko prasyk

kushinsko prasyk portretas
kad uzlygintu...

Tuscias puodas garsiai skamba

Tuscias puodas garsiai skamba portretas
Verciau duobe Jonavos gatves ziede prie Vileisio tilto uzlygink, srautai didziuliai, o jau keturi menesiai kaip riogso. Uztaisykit, o nepradekit loti, kad prie konservu blogiau buvo. Ryt kad butu uzlyginta.

petia

petia portretas
vokieciu lidl irgi skelbiasi TOP darbdaviu o realybeje apie 350 euru i rankas + nezmoniskas kruvis

Nuomone

Nuomone portretas
Nesuprantu prie ko Marijosaitis? Statys Kauno raj.Makunui merui dekoti.Jis neskaiciau niekur ,kad turetu savo versla ir moketu tik minimuma dirbantiem.

SIAUBAS LIETUVOJE

SIAUBAS LIETUVOJE portretas
JO,DABAR PAS MUS PIGESNE DARBO JEGA JAU NEI KINIJOJE_VALIOOO

žmonės atsigauna

žmonės atsigauna portretas
Kai atėjo Visvaldas, žmonės atsigauna, linksmesni pasidarė, viskas išgražėjo.

Stasys

Stasys portretas
Na kad statys lyg Kauno rajone,o ne Kaune. Tai ten Makūnas vadovauja,o ne Matijosaitis.

...

... portretas
Šėtonas su iškeltu nykščiu... o Biblija mums prisako nesimelst netikriems pranašams.

Kostia

Kostia portretas
Zašibis! Kai tik pasirodo straipsnis ekonomikos ar politikos temomis, visi komentatoriai raso apie Matijosaiti. Zmones raso - zmones zino! Uz prezidenta Matijosaiti!

ar kaune, ar rajone

ar kaune, ar rajone portretas
kaunieciams bus gerai o prasmirdusiems konservams visada bus blogai...

Kauans valdo

Kauans valdo portretas
Perskaičius komentarus atrodo kad dauguma žmonių kurie komentavo nera baigė 12 klasių ar net 10 I ta Kauno r nks neinvestuotu jai ne Kaunas antras dalykas ant kurio jus dauguma esate buki tai kad Jum visada atrodo kad viskas bus blogai: tai gamta tėrs tai ne Lietuvius įdarbins tai mažus atliginimus mokės baikit issipisineti viena karta ir logiškai pradekit mąstyti nes su tokiais debilais Lietuva ir eina i apačia gerai kad atsirado miestą milintis Kaunietis:Matijosaitis kuris visus reikalus sutvarkys vos nepamirsau kokio ..... Jum rupi kur jis ten ta įmonė pastate Rusijoje ar S Rorejoje svarbiausia kad jam pelnas eina o nuo to tik mum geriau bus

Matematiko padėjėjas

Matematiko padėjėjas portretas
Kai Šerlokas Holmsas nusileido balionu nežinomoje vietoje, jis pakalusė pro šalį ėjusio matematikos mokytojo",,Sakykite prašom nors apytikriai, kur aš randuosi" Matematikas atsakė: ,,Tiksliai pasakysiu, jūs randatės baliono krepšyje". Taigi, kur bus ta gamykla-Kaune ar Kauno rajone? Tada pasakysiu, kurio mero mero čia nuopelnai

saule

saule portretas
Visada gera girdeti ,kad judame i prieki , dziauguosi sekmes musu Merui !

Pagarba Lietuvos aukščiausiąjam

Pagarba Lietuvos aukščiausiąjam portretas
Kai pamatau arba pagalvoju apie mūsų Lietuvos aukščiausiąjį visai dienai pralinksmėju. darbingumas pagerėja, o naktį geriau miegu.

Anonimas

Anonimas portretas
ka padare meras kupcinskas per 8 metus auksiniu tualetu pristate ? keliai kokie buvo? vardint tukstancius juoduliu? buvo partijos marionete, isvis ant koncertvatoriu as piktas numuse algas pareigunam ir 10 metu nekilo ,kubiliaus "krize" kaip keiksmazodis skambejo 4 metus ir atejo dar vienas juokdarys butkevicius kur po euro ivedimo niekas nepabrango ...

o tavo proanukis

o tavo proanukis portretas
skraidyt nemoka?

jau proanukis prasyma

jau proanukis prasyma portretas
isidarbinti Continentale pateike,idomu koki atsakyma gaus,nepescias mano pranukis 8 kalbomis kerta- ispaniskai ir lietuviskai moka

hmmm

hmmm portretas
įdomu, kodėl klausinėjo apie tolerancoją užsieniečiams ir vaikų darželius?

kauniete

kauniete portretas
Ot mes priprate ,kad fabrikai ir gamyklos butu mieste , dirbtinas pluostas,saldytuvai ,audimu,Pergales gamykla,Radijo gamykla, ir kt viskas mieste Koki bruda mes turejom kvepuoti,,Kodel Maskvoje ir buvusiam Leningrade nebuvo nei fabriku nei gamyklu, Kaimynes sunus gyveno Leningrade o i darba vaziuodavo toli uz miesto Darbai nesimete taip paprastai,todel juos saugodavo Kai paklauseme kodel ten nera gamyklu mieste pasake,oi negalima ju statyti nes didelis uzterstumas,

beretes nepatenkinti

beretes nepatenkinti portretas
kad ne pampersu fabrika statys...

ale tai naujiena-SMS

ale tai naujiena-SMS portretas
reiks prasyt gal mano proanukius idarbins-nes dabar vargseliai Tenerifeje po palmemis ziovauja

Tureklininkas medkirtys

Tureklininkas medkirtys portretas
Urbis et orbis :D

piar'o triukai

piar'o triukai portretas
Kai tik teigiama žinia tai išlenda medkirčio abrozdėlis, o kai apie neigiamus reiškinius, jo nė būsimo kandidato nė kvapo, savivaldybės klerkai akis nudelbę kažką mekena, nes medikirtys "ne pričiom" (ne prie ko)

IDĖJA

IDĖJA portretas
GERIAUSIAS VARIANTAS būtų nieko nestatyti, nieko nedaryti. Įsijungei kompą ir varai, tapšnoji vienas ant kito.

neaišku

neaišku portretas
Viskas labai gražu būtų, jei ne vakarykštis straipsnis, kad vokiečiai domėjosi kauniečių tolerancija užsieniečiams ir domėjosi, ar Kauno darželiai pajėgūs bus priimti užsieniečių vaikus. Nes ,,Continental'' planuoja atsivežti specialistų iš.......Meksikos! Tai kiek iš to 1000 darbo vietų bus kauniečiams? Jei tai būtų kokia dešimtis specialistų, nebūtų reikėję darželiais rūpintis, matyt tai bus šimtai - su šeimomis ir visais socialiniais poreikiais ir problemomis.

Jofana

Jofana portretas
Kai tik Vilniui yra proga parodyti vidurinį pirštą tai mano sielai šventė.Gerb.Merui bravo ir nekreipti dėmesio į debilu komentarus.

Ventus

Ventus portretas
Toks jausmas, kad Kupcinsko pasalpiniams artejanti pilnatis jau groja. Nevykeliams svarbu palot, nesvarbu kas daroma ir kas keiciasi i gera. Koks skirtumas, kad LEZas oficialiai rajono, o ne miesto teritorijoje - nauda pajus tiek rajonas tiek miestas (isskyrus pasalpinius veltedzius). Megztosioms beretems uzkliuva, kad Matitosaitis turi imone Kaliningrade, taciau pamirsta, kad Viciunai turi ne viena imone ir Lietuvoje. Pavydumas ir tamsumas baigia suesti kai kuriuos. Belieka tik palaukt, kol galutinai juos i kapus nuvarys :D

D.

D. portretas
Oi kiek piktų komentatorių, atrodo ir Kupčinsko balsas kažkus užslėptas..) Meras galėtų lavinti savo meninį ir architektūrinį skonį, kaip ir komanda, lnkėjimai,

Anonimas

Anonimas portretas
O prie ko čia tas veidelis? Gal tai jo nuopelnas? Lai geriau "prisikabina " prie informacijos apie brangstantį šildymą arba automobilių parkavimo problemas miegamuosiuose rajonose. Tokios "smulkmenos" neįdomios merui?

milicijos laikai jau praejo

milicijos laikai jau praejo portretas
Atlyginimai bent tikrai bus didesni, nei sito susikto krabo-mero krabybineje imoneje...

Rinkos ekspertas

Rinkos ekspertas portretas
Mero firma pastatė gamyklą Kaliningrado srity todėl, kad taip gali patekti į Rusijos rinką be muitų. Jei gamykla būtu Lietuvoje, muitai padarytu jos produkciją nekonkurencinga Rusijos rinkoje. Yra gamyklos, kurios dirba ES rinkai, yra gamyklos, kurios dirba Rusijos rinkai. Reikia bent kiek žinoti ekonomikos pradžiamokslį, o tik po to rašynėti komentarus.

Algis

Algis portretas
Bravo Matijosaiciui,o "komentatoriai" issiplaukit burnas pries lodami-suns balsas dangun neina...

kokia GĖDA

kokia GĖDA portretas
vokiečiai investuoja šalia Kauno, o Kauno meras- Rusijoje.

samas

samas portretas
Na ir durniai rašo, stebiuosi, kad rašyti moka. Pagal juos, stato Kauno rajone dėl to, kad tai Kauno rajonas, o ne Kaunas. Spėju, kad statytojai to net nežino, jie mano, kad statys Kaune.

paaiškinkit

paaiškinkit portretas
jeigu Kaunas atviras investicijoms, tai kodėl mero firma didžiausią žuvų perdirbimo fabriką pastatė Kaliningrado srity ir įdarbino netoli 2000 žmonių?

dziaugti,ar verkt

dziaugti,ar verkt portretas
Stato tik sudaro darbo vietu,tipo algos....geros....tik kazkodel su tomis algomis isgyventi neimanoma,taip pritariu kad bus geresnes algos,bet ne jums avinu banda,.......giminems,draugams...taip kaip yra ir visur svogeriu imonese.

taigi

taigi portretas
Įdomiai gaunasi: gamyklą statys Kauno rajone, o giriasi Matijošaitis?

Algis

Algis portretas
Tu apie investicijas supranti kaip kiaulė apie debesys o Kauno rajonas tokiems dalykams per skystas,ypač Makunas

Nuomone.

Nuomone. portretas
Prie ko Matijosaitis? Statoma bus Kauno raj.Nereikia girtis prie ko neprisidejai.Zmones tai susiras darbo.Manau,kad ir uzdirbs geriau negu Matijosaicio imonese.

dar vienas

dar  vienas  portretas
galingas iš galingiausiu vsio majio

tautos išmintis

tautos išmintis portretas
tuščias puodas garsiai skamba :D

.

. portretas
Kiek daug nepatenkintu ir pavydziu zmoniu

BUMBEKLIAMS

BUMBEKLIAMS portretas
Tai negi gamykla gali būti statoma Nemuno saloje? Nestato - blogai, stato - irgi blogai.Yra tokia etatinių bumbeklių kategorija, kuriems visada viskas blogai.

Kaipgis taigis,

Kaipgis taigis, portretas
bankus užgrobė skandinavai, ateina lenkai, Ignaliną "uždaro" rusai su vokiečiais, dabar vokiečiai dėl pigios darbo jėgos ir kuriasi kaip savo faterlande, tik kas laukia pačios Lietuvos?

Meda

Meda portretas
Bet tikrai - daugelio komentarai, kaip iš Bėdų turgaus. Ir Lietuva nėra jokia atsilikusi šalis. Net Europos kontekste, o jau pasaulio, tai tikrai. Mažiau zirskit, daugiau dirbkit. Ir mažiau TV žiūrėkit, nes smegenys į košeleną pavirs. Geriausiai visai nežiūrėkit. Bravo Kaunui ir jo merui. Rajonas ar miestas, kas čia per ginčas ? Juk Laisvės al. gamyklos nestatys, o vokiečių inžinieriai ir menedžeriai kokioj "Elnių medžioklėj" laisvalaikio tikrai neleis. Viskam savo. Džiauktis reikia.

Simas

Simas portretas
Tiem kas nesupranta prie ko čia Matijošaitis tai paaiškinu: Meras kaip ir priklauso, pagiria Kauną kaip miestą kad jis tampa patrauklus investuotojam, todėl turim džiaugtis savo miestu kad jis pritraukia tokių pasaulinių įmonių dėmesį ir sukuria naujų darbo vietų. Ačiū, kad nelojat o perskaitėt :)

Aldona

Aldona portretas
Sveikiname ir džiaugiames

kaunietė

kaunietė portretas
Straipsnio neperskaičiau, tačiau malonu ir vėl matyti būsimo prezidento veidą.

Bla

Bla portretas
I bedu turgu aikit komentoriai

tegu nesigiria krabasnukis

tegu nesigiria krabasnukis portretas
nieko gero ce nebus

skrudinta krabiena iseis

skrudinta krabiena iseis portretas
Uzkniso sito krabo snukis, galima pagalvoti, kad jis koks dievas gero daro. Istikruju kogero toj gamykloj vergove bus didesne nei sito krabo gamykloj. Vokieciai tokioj atsilikusioj salyje tikrai geru atlyginimu nemokes...

...

... portretas
Kas iš to Kaunui jei ten vadovaus vokiečiai, o dirbs trečių šalių vergai... negi tikitės, kad bus uždrausta juos įvežt? :D

vokieciai

vokieciai portretas
nekvaili zino kad zmones gabus ir darbstus ir dirns uz minimuma o ir savo salies nereikes tersti tegul Kaunas kvepuoja smogu ir pratinasi prie kinisko g. budo....

ANTANAS

ANTANAS portretas
Ko čia reikia ginčytis, ar Kaunas, ar Kauno rajonas. Daugelis rajonui priklausančių gyventojų dirba mieste, miestiečiai statosi namus rajono teritorijose.Svarbiausia, kad atsiras darbo vietų.

Inga

Inga portretas
Koks čia Matjošaičio vaidmuo? - Nei jis Kauno LEZ kūrėjas, nei prisidėjęs prie Ryannair ar Wizair atvedimo į Kauną, su Continentaliu bendravo Investuok Lietuvoje. Jis tik stato netoliese atliekų deginimo įmonę, kas kažin ar buvo argumentas UŽ

Centriukas

Centriukas portretas
Jaučiu netrukus sužinosim, kad ir Eifelio bokštą pastatė Matijošaits.

Senamiestis ir Romuva

Senamiestis ir Romuva portretas
Prie ko čia Ramučiai ar Kauno rajonas ? Ką vokiečiu inžineriai ten veiks ? Gal po Liuliaus Urbaičio chatą ekskusijas organizuos. Jūs nesąmonių nekalbėkit. Žmonėms reikia pramogų, o kokios pramogos kaime - automobilį plauti sekmadienį ir šašlykus kepti už lentų tvoros ?! Kaimiečiai...

pyzdabolai ir triohalos

pyzdabolai ir triohalos portretas
kada nors viena autobusa paleisit i ta supista LEZa,dabar paryciais i darba reika pyzdin laukais nuo biruliskiu,rupesteliai Makunas ir co,o zmoniu juk dirba daugiau negu gyventoju Karmelavoj-glusai jus,,,

Vergystė krabų lazdelių gamyklose

Vergystė krabų lazdelių gamyklose portretas
http://kauno.diena.lt/dienrastis/kita/vergyste-krabu-lazdeliu-fabrike-30760 Vergystė krabų lazdelių fabrike Dainoras LUKAS Vergystė krabų lazdelių fabrike Bendrovėje “Vičiūnai” dirbantys žmonės teigia nebepakeliantys jų išnaudojimo ir pasityčiojimo Lietuvos bendrovė “Vičiūnai” - didžiausia krabų lazdelių gamintoja Europoje, viena pasaulio maisto gamybos lyderių, pelną skaičiuojanti dešimtimis milijonų litų, turinti 3000 darbuotojų. Tačiau po įspūdingais pasiekimais ir susikurtu sėkmės įvaizdžiu slepiasi neįsivaizduojamai sunkiomis sąlygomis dirbantys žmonės, save vadinantys vergais. . “Krabinėje” (taip vietiniai vadina krabų lazdelių cechą) daugiau niekada nedirbčiau ir niekam nesiūlyčiau. Ten pragaras. Neįsivaizduojate, kaip mane siutina tos gražios reklamos per televiziją. Kad tie žmonės, kurie valgo tas žuvis, pamatytų, kaip mes čia dirbame”, - pasakojo plungiškis.

karmėlava

karmėlava portretas
Tai kodėl niekas neinvestuoja Aleksoto dykrose?

akella

akella portretas
Vienintelis Kauno rajono "nuopelnas" yra tik tas, kad Kauno LEZ už Kauno miesto ribos. Investuotojai renkasi Kauno miesto potencialą ir perspektyvas. O rajono pievos ir ganyklos niekam neįdomios. Rajonas tik renka nukritusius nuo Kauno miesto vaisius...

ko lojat beretes?

ko lojat beretes? portretas
kas investavo prie kucynsko?

investuotojas

investuotojas portretas
Ponas Matijošaitis tegul geriau papasakoja kaip elgiasi su vergais savo valdomose krabų lazdelių įmonėse

vilniaus budulei

vilniaus budulei portretas
stadijono nesugeba pastatyti o kalnas jiems neikandamas riesutas

kk2

kk2 portretas
Geriau eitų į Kakadu pasakoti apie Broškę ir ferarius

Lizdeika

Lizdeika portretas
O Gedimino pilį kas pastatė? Matijošaitis.

Stato stato nepastato

Stato stato nepastato portretas
Matijošaitis jau statė "Hella", "Hegelmann", "Hollister". Dabar stato "Continental". Tik vėliau paaiškėja, kad visos šios įmonės - ne Kaune, o Kauno rajone.

dėdė

dėdė portretas
galima pagalvoti,kad tai makūno ar visvaldo privatinės nuosavybės,jie tik dirba savo darbą,o kad bus darbo vietų,tai ok.kaunas turi atsigauti,jei jis turi šeimininką ir yra mylimas.o kas iš vilniaus tešlagalvių,kad net GEDIMINO KALNĄ baigia prarasti.gėda prieš visą pasaulį.

cioce

cioce portretas
tai kad Kauno rajone, o ne Kaune, o derybose dalyvavo ministras Sinkevicius, tai kokie cia Matjosacio nuopelnai????

:)

:) portretas
Bus gera vietelė kažkam rakintis...:))

Kas gero yra padaroma Lietuvoje

Kas gero yra padaroma Lietuvoje portretas
tai matijosaicio nuopelnai.

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Jadziune ,taiir Bezdonyse ,galkrabas parka sutvarke,jes ten yra parkasDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jadziune

Jadziune portretas
Kalvarijoje labai gražiai parkas sutvarkytas. Ačiū Kauno savivaldybei!

Karmėlava

Karmėlava portretas
Gamyklą stato Ramučiuose.Prie ko čia Kauno miesto savivaldybė? Tai regioninis projektas ir dėkoti reikia LEZ-o vadovams.Greitai viskas,kas statoma Lietuvoje bus, tik Kauno nuopelnas.Dar yra Ūkio ministerija,,:Investuok Lietuvoje",galiausiai Kauno rajono savivaldybė, kuri išduoda leidimus statybai. Kuklumas žmones puošia.Užteks tos garbės visiems.

>taigi

>taigi portretas
pasidomėk apie LEZ, o ne ...pasakas sek

Taigi

Taigi portretas
Kaip čia suprasti - tikėtina, kad įmonė įsikurs laisvoje ekonominėje zonoje? Tai mokesčių mokėti nereikės? Tai ir visa žinia - valio - Lietuvoje nereikia mokesčių mokėti, ar ne? O ta LEZ ar tai nėra Konkurencijos įstatymo pažeidimas? Kodėl lietuviai negali savo kieme įsikurti tą LEZ, investuoti, kurti darbo vietas ir nemokėti mokesčių?

Hmm

Hmm portretas
Nelabai suprantu, prie ko cia Matjosaitis? Juk statys tai pas Makuna, Kauno rajone, LEZ'e, o ne Kaune. Turejo tada pasisakyt ir kitu kaimyniniu savivaldybiu merai, pvz Kaisiadoriu, jei jau Kauna kalbina.

'' neduok dieve''

'' neduok dieve'' portretas
ta imone moketu didesnius atlyginimus tai tokiom kaip pono matijosaicio seimos imonems ''sakes''.

antinelegaluinvazija

antinelegaluinvazija portretas
bet kas per idiotai su tom "mazos algos" bus... Jus suprantat, kad algos tures buti bent kazkiek geresnes nei dabar, kad prisiviliot tiek darbuotoju? Tai cia yra fantastika - PAPILDOMOS is nieko 1000 bent kazkiek brangesniu darbo vetu nei dabar. Kas cia per niurzgejimas "vokietis mokes maziau nei Vokietijoj" ir kitos nesamones :D Ant kiek nemasto zmones tai sokiruoja.

LEZ yra rajone

 LEZ yra rajone portretas
prie ko čia matijošaitis ? Jam labai tinka laidos KK2 ir "moterų plepalai"

ir vel anei zodzio apie tuos

ir vel anei zodzio apie tuos portretas
eilinius darbininkus

is Continental nesitikiu

is Continental nesitikiu portretas
kad algos bus tokios kad lietuviai is algu gyventu oriai o jei tu algu normaliu nebus tai vokietis investuoja todel kad tikisi is treciu saliu darbo jegos.

:)

:) portretas
Tūkstantis žmonių išvengs migracijos ir nutautėjimo. Puiku.

Bychovco kronika

Bychovco kronika portretas
Bravo V. Matijošaičiui ! Tai neabejotinai geriausias visų laikų ir visų Lietuvos miestų meras !

...

... portretas
"V. Matijošaitis: „Continental“ investicija Kaune siunčia žinią pasauliui" - kad Kaune niekam vietos nėra, kad Krabą reikia apeit ir ir iškart kreiptis reikia į Kauno rajoną.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių