V. Matijošaitis apie situaciją Zapyškio bažnyčios prieigose: „Užuojauta...“

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip visada meras svarsto protingai ir išmintingai, Lietuvą reikia sutvarkyti taip, kad visiems būtų lengva ir smagu aplankyti tokias vietas. Tikriausiai garsiausi kritikai nebuvo niekur iš Lietuvos išvykę ir nematė, kaip šiais laikais yra pritaikomos istorinės vietos lankymui, todėl nieko geresnio patys nepasiūlytų. Neturi normalaus užsiėmimo tai turi daug laisvo laiko nesąmonėmis užsiiminėti ir trukdyti dirbantiems žmonėms. Tvarkykit nekreipdami dėmesio į tuščius išpuolius.

Cha

Cha portretas
dvarelio paauksuotų klozetų nusipelnęs meno žinovas- milicininkas išlindo iš krūmų. Cha cha cha

,

, portretas
ypač gražus tiltas pastatytas Kėdainiuose. ši betono aikštė prieš tą siaubingą tiltą, užgožiantį Kėdainių architektūrinį paveldą yra juokas

>Pilietiškas

>Pilietiškas portretas
laikas ponuliui pradėti melstis prie kokio nors karaliaus namelio. pasikabinti prie lovytės atvaizdelį ir kiekvieną rytą atsikėlus sukalbėti maldelę.

Pilietiškas,

Pilietiškas, portretas
Nesusidievinkite p. Matijošaiti kartu su Audėjaičiu. Pažiūrėkite, ką pridirbote Kaune ir t.t. Nemenkinkite kitų, kas išdrįsta sąžiningai pasisakyti. Ne tie laikai, kai visi keliaklupčiaus jums. Laikas suprasti.Zapyškio bažnyčia praras savo gražią erdvę - ji stovi ne mieste. Jai luitų nereikia.

Ieva

Ieva portretas
Pažiūrėkite, kaip Danijos architektų kolektyvas suprojektavo didelį turizmo centrą jautrioj gamtinėj aplinkoj-ant jūros kranto ( Dorte Mandrup Wins Competition to Design Cultural Building in Norway) Atrodo, kaip čia amžiais buvęs, pritampa prie gamtos nuostabiai. Betono aikštė Zapyškije siaubingai svetima gamtinei aplinkai, sudalijimo linijos ne to mastelio, netinka prie bažnytėlės,grubiai įsirėžta į landšaftą.

taip

taip portretas
ponas ak, panasu, kad yra izymus tuo, kad kitus dergia pastoviai ir nuosekliai.

pelenai

pelenai portretas
nekaltai pavirto ,atsikrate.

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek norri uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ...........................>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Ką gi

Ką gi portretas
Kai kurie žmogeliai nesugeba pasireikšti savo darbais, tai tikisi savo "vertę" pakelti kritikuodami kitų darbus- juk tai lengviausia. Ar ne, ponai kritikai?

...

... portretas
Įsivaizduokit visą tą betoninę dykynę ropojančiais krabais užpildytą... o juk žolėje jie tiesiog pasimestų.

nuo Kauno

nuo Kauno portretas
Va šitoki dalykai ir parodo žmogaus verte. Pagarba, merui. Pamates jau galvojau kad sutrins į myltus dabar rajoną už šitus dalykus, bet jis sako ne ka reikia, o ka tikrai galvoja. Labai teisingai.

Tegul rupinasi savo miesto reikalais

Tegul rupinasi savo miesto reikalais portretas
O kada Kauno metas prabils apie Aleksoto aerodromo nuomininku keliama triuksma virs Kauno ir Kauno raj. gyventoju galvu, kai nuo 7 iki 22 val nuo pirmadienio iki sekmadienio ,,linksmina” gyventojus! . Skrajunu triuksmas nebepakeliamas nei suaugusiems, nei vaikams!!!! Kodel vis tyla, nors skundai plaukia i savivaldybes ir i pacio aerouosto administracija! Vienur atsakymas, tai istorinis objektas, kitur atsakymas pakentekit, tas triuksmingas lektuvas paskraidys pora valandu o kiti tai tyliau skraidys!!!! Kodel turim ,,pakenteti”??????

Kaunietė

Kaunietė portretas
Nors man asmeniškai ta pieva aplink bažnyčią buvo gražiau ir ten reikėjo nieko nedaryti, bet gerbiu Kauno merą, kad jis, esamomis aplinkybėmis, nepasišildė rankų ant to skandalo, kaip daugelis politikų. Jam, ko gero, dabar buvo naudingiausia "stumti" ant Kauno rajono valdžios, kuri jo vietoje tikrai būtų nepraleidusi progos. Išsakė savo nuomonę. Pagarba, nors ir nesutinku.

Nuomone:

Nuomone: portretas
GREICIAU REIKIA VERSTI LAUK TA KICINI BETONA. GEDA DEL TOKIU PASTABU, TIPO VISKAS PUIKU. SIULAU PRASIKRAPSTYTI AKIS IR SMEGENINES, KAD SUVOKTUMET ARCHITEKTURINIU SPRENDIMU MENINE ESME.

labai gera patarle::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

labai gera patarle:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: portretas
Durniui puses darbo nerodyk.Proto bokstui broileriui tryda ivare.||||||||||||||||||||||||||||||||

nekas

nekas portretas
FEIK NJUS

juk

juk portretas
toks toki palaiko o tai eilinis pinigu plovimo vajus ......

ir prikockis ir matijošaitis

ir prikockis ir matijošaitis portretas
durnių iįungę aiškina kad aikštė kaip senovej, kad akmeninio brangesnio grindinio ten nereikia, nes jo tuo laiku nebuvo, o tai betonas buvo? :)))

Ne architektas

Ne architektas portretas
Man patiko pieva aplinkui. Ar būtina atkurti tai kas buvo? Aišku, kad ne. Turbūt praplovė pinigų. O gal ir ne!

Karolis

Karolis portretas
Matjosaitis nėra meno žinovas.Sugyventine ,,menininkė,,Čia jos supratimai

Nemanis

Nemanis portretas
Kauno meras kaip visada aukštame lygyje. Jo lūpomis kalba kompetencija, gyvenimiška patirtis ir pagarba kitų žmonių darbui. Prieš jį visokie ožiukai, karaliai ir kernagiai atrodo kaip visiški durneliai.

tt

tt portretas
Caras jau Zapyškyje irgi Caras?

Petras R. Cvirka

Petras R. Cvirka portretas
Del Zapyskio palaikau Kauno mera...tai ne koks broileris - nei ten buves,nei supranta,nei zino vietiniu gyventoju nuomone,svarbu aikcioti ir kritikuoti....

Kur vytis

Kur vytis portretas
Ka toje tuscioje betono aiksteje veikti? Arklio reikia. Siulau perkelti is Kauno Santakos i Zapyski.

V.L

V.L portretas
Ka Lietuvoj bedarytum visuomet atsiranda kruvos nepatenkintu ir klykiančiu ir žviegenčiu.....Matomai tai ju hobis ...... o gal seksualinis pasitenkinimas???

...

... portretas
CHE, tas raudonasis komunizmo statytojas: "Šiandien turime iš pagrindų atnaujintus legendinius Kauko laiptus, kurių projektas taip pat buvo sulaukęs priešpriešos, bet kauniečiai jau gali patys pamatyti ir įsitikinti, jog tai buvo visiškai nepagrįsta" - PIRM, tie laiptai ir dabar DAR nepabaigti (o KIEK jau metų GIRIES ta 'komunizmo' pergale?); ANTR - jei ne ta priešprieša, vietoj tų legendinių Laiptų turėtume PLIKĄ išbetonuotą griovį. Beje, Raudonasai - ar tavęs nesiutina Miesto vėliavoje kažkokia karvė, tu juk visų galų specas, PAREIKALAUK kad vėliavoje būtų pavaizduotas žnyples išskėtęs krabas.

Sima

Sima portretas
Pagarba Matjošaičiui, kad šįkart objektyviai pasisakė be politinių motyvų. Pritariam tokiai nuomonei-Zapyškije gyvenam, viską stebim iš arti. Bus gražu, tik reikia sulaukti pabaigos.

jo

jo portretas
krabu zinovas jau tapo meno specialistu..jau ukrainietiska arkli pasistate kaune...

...

... portretas
Pensininke, juk DAR jie sako: "Po muštynių kumščiais nebemojuojama"... kodėl nelaukei kol komunizmas bus pastatytas, ko anuomet triukšmaut pradėjai?

Penisininkas

Penisininkas portretas
Durnam puse darbo nerodyk. (rusų patarlė)

Augusta

Augusta portretas
O ką pats daro prie Lampėdžių karjero, Kaniukuose.? Iškerta medžius pievoje,priveža šiukšlių,laužo,ant viršaus dirvožemio ir sklypas pardavimui paruoštas .Nei pieva, nei medžiai nerūpi. Iškirto be gailesčio.Niekas nė nebandė prieštarauti,nes gi oligarchas*-spurgų" kontrako dalyvis? Visur užtarimas ir savi .O kokia padėtis kituose Kauno objektuose? Čia jau nepasiginčysi, visi Kauno architektai tyli, matomai, užganėdinti...Nekiškit gal savo letenėlių ponai prie Zapyškio bažnyčios..??Pasirūpinkit geriau atgaila už savo darbelius...Iš Anapus tikrai stebi jus.

Paulius

Paulius portretas
Konservatnykai su pseudoarchitektais kvaksi, bet niekam jie jau seniai neidomus. O broileriui purvas gal priimtiniau, suprantu, senelio tvarteli primena. Pagarba musu merui, kad duoda atkirti sitiems stagnatoriams ir kenkejams.

Matijošaitis visiškai teisus

Matijošaitis visiškai teisus portretas
Pono Matijošaičio Pastebėjimai,labai teisingi.Mūsų dabartinai "patriotai",tautą "užkrėtė" tuo,kad viskas kas gera ,vadinti blogiu.Ką tik gero padarė,tuojau atsiranda tipelių,kurie viską juodina.tai konservatoriškas sindromas.Labai gerai,kad tikri kūrėjai į tai nekreipe dėmesio,nes kitaip viskas būtų tik griaunama,o ne kuriama.

gaila mankas as

gaila mankas as portretas
nespejau nusipaveiksluoti prie neisdaekytos baznyteles aplinkos.

fgh

fgh portretas
Jau Matjosaiciai Zapyski pasieke....

nesulaukiam

nesulaukiam portretas
kada Lietuvoje atsidarys betono gamykla?

statybu gidas

statybu gidas portretas
Gerai,kad aikste bus sutvarkyta,tik pilka spalva cia nelabai tinka,reikejo rusvo pigmento det i betona tada deretu prie murines baznycios

Ar jau nepribrendo eile

Ar jau nepribrendo eile portretas
pajurio pleza isbetonuoti taip gera ir smagu butu visiems.

trumpalaikei perspektyvoje tas

trumpalaikei perspektyvoje tas portretas
betonas idomu o ilgalaikeje perspektyvoje S U D A S.

IS TUSCIO I KIAURA

IS TUSCIO I KIAURA portretas
tik trecdali straipsnio prisiverciau perskaityti.

Tėtukas

Tėtukas portretas
Atvaryk į Kačiūniškę Raimundėli, pareikšim ir tau užuojautą :)

Mone

Mone portretas
Sugadintas visas Kaunas. Užuojauta.

kur vytis

kur vytis portretas
Man betonas irgi patinka, bet Zapyskyje ant betono truksta svarbiausio, didingo akcento, milzinisko raitelio skulpturos.

Kaunas

Kaunas portretas
Sugadinta Zapyskio baznycios aplinka,Baisu tik taip galiu pasakyti.Prie sitokio paveldo ari padengti betonu tai nusikaltimas .Galejo buti trinkelemis isloti priejimai,o sitokis,,,kuontoliau nuo sitokio sedervo.

vakar

vakar portretas
ir Johnsonas iš Londono Zapyškyje buvo apsilankes slapta , po vizito Kaune........... sakė , po ''Brexit'' , lauką prie Stounhendžo irgi pradės betonuot .............patiko

pomidoras

pomidoras portretas
šaunuolis, bent vienas proto neprarado. Džiaugsis neatsidžiaugsis ta vieta Zapyškis, ir būtent dėl to, kad galės toje aikštėje būti, o ne klampoti. O pievų aplink žalių-marios.

idomu

idomu portretas
Kas teksto autorius?

Violeta

Violeta portretas
Gerbiu mūsų mero išsakytą nuomonę .

Matijošaitis paveldosaugininkas?

Matijošaitis paveldosaugininkas? portretas
Nuo kada Matijošaitis patapo paveldosaugininku, kultūros paveldo specialistu ar bent jau architektu, kad galėtų spręsti, gerai ar blogai Zapyšky viskas padaryta??? Ar tiesiog jis dabar plataus profilio visų galų specialistas???

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkur matytas ..

Kauniečiui iš Kaimo

Kauniečiui  iš Kaimo portretas
Ką veiki užtaisyk

Kaunietis

Kaunietis portretas
Užuojauta tai Kaunui dėl ”sutvarkytų” gatvių,kurios net metams nepraėjus jau skilinėja ir banguojasi,išmaniosios perėjos nebeveikia,apsaugonės tvorelės rūdija,apšvietimo led lempos nepraėjus nei porai mėnesių genda...

Zosė

Zosė portretas
Tai kam važiuoti į Zapyškį dėl purvo, plaukti baidare - betoninių aikščių pilnas Kaunas. Ten ir galima ir lankytis. O paplaukioti su baidare galima ir pagal Mindaugo prospektą. Betoniniai pakraščiai gražūs, krūmų nėra, išlipti patogu.

Va čia

Va čia portretas
Tikras žinovas meno ir paveldo prabilo. Įdomu, kas straipsnį parašė, žinovas šioje srityje neįgalus

Kaunietis

Kaunietis portretas
Verkiantiems dėl medžių - ar mažai jums neprižiūrimų brūzgynų. Pvz. Neries krantas nuo Jonavos gatvės - bomžų veisyklos ir tiek. Plaukiau baidare, mačiau. O čia padarys lankytiną vietą, kai anksčiau purve ir buzoj reikėjo klampoti. Ašaros jūs ašaros nelaimingi...

Ramuciai

Ramuciai portretas
Grazuolis prakalbo o siuksliu deginimo fabrikelis tai ne uzuojauta supuves tu zmogus Matijosaiti ir vidumi ir siela

>Ita

>Ita portretas
Pasiimk...

Ita

Ita portretas
Noreciau tokio mero ,saunuolis ,aisku bus puiku .......

Klipata

Klipata portretas
Ir cia kisa savo trigrasi.....

Paulius

Paulius portretas
Eilini karta konservata krito veidu i purva. Zapyskio bendruomene patenkinta, as kaip kaunietis, daznai besinaudojantis nauju dviraciu taku - taip pat. Kaip smagu, kad Kaunas mastanti mera turi. Prie Kupcinsko tai ir karaliavo tokie karaliai. Dar ir dabar diskutuotu apie Draugystes, Kalnieciu, Ramybes, Dainavos, Azuolyno parku tvarkyma. O tuobtarpu dabar jau nauja vaiku karta baigia su naujom supynem ir ne purvo takeliais uzaugti.

Komunikacija

Komunikacija portretas
Ponas Visvaldas siunčia keletą žinučių. 1. Tai ne aš "stumiu" ant Kauno rajono, o kažkas kitas. 2. Matote, esu visai pozityvus, suprantu problemą, nemėgstu psichozių; 3. Kultūros ministre, neskalpuokite gerbiamo KPD Kauno vado Svaigedo, nes man jo labai reikia.

susėdo

susėdo portretas
du burbuliukai prie alaus ir , vienas kitam pritardami , drumstom akutėm , ant betono luitų slidinėdami , kaip mieste pasijuto .......... a namai į kurią pusę dabar ?

Zosė

Zosė portretas
Asfaltas ir betonas - tai tikrasis grožis. Kam tie miškai, medžiai, krūmai, paukščiai. Tik triukšmas ir tarša.

Hm

Hm portretas
Purvadienė kiršina Kauniečius kaip tik besugeba. Tik iš kur tokios bedugnės kišenės ir biudžetai pas užsakovus?

teisingai pasakyta

teisingai pasakyta portretas
teisingai pasakyta..... Meras teisus 100 proc.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių