A. Palionis: Seimas gali siekti padėti Kauno rajono merui

Aš portretas
O nemano seimas, kad pažeidžia kauniečių teises - kodėl mūsų niekas neklausia, ar mes norime tų rajoninių? Ar kaimas valdo dabar, tai tik jie ir turi teisę reikšti nuomonę? Jei jau teisės, tai visiems vienodos, o ar jungs ar ne, mums vienodai.Tiesiog negali būti vieni lygesni už kitus

Dariui

Dariui portretas
matyt tau vaikine su atmintim ne kas. Gal nepameni, kad prie Kupčinsko buvo sutvarkyta Savanorių estakada, pastatytas Panemunės tiltas, Žalgirio arena ir tt.

ALGIS

ALGIS portretas
Sąmoningai į miesto tarybą infiltravo rajono gyventojus , o dabar iš to daro tragediją - N I E K Š A I

Gal

Gal portretas
Šitie visi veikėjai pamiršo, jog žmonės renka į seima, tai reiškia savo atstovus kurie kaip ir turėtu rūpintis savo rinkėjais, tai ir rūpinasi, čia jums ne nuosavas dvaras, kur galioja pono tvarka, visdėlto gyvenam nepriklausomoj valstybėj, laikas gal atsibust, alio.

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
apsilankyk Emma Barons

kauniete

kauniete portretas
sl iksti krabo seimynele priprato nuo tarybiniu laiku milicininkas plesti tai ir plesia toliau kol pasprings su bebriukais arba nuo laiptu nukris drasiai veikia nes dar turi uztareja skverneli karbauska

Emma Barons

Emma Barons portretas
Nоrite susirasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki atvykę - urlspro.com/diena

Darius

Darius portretas
Grazinkit kupcinska kuris nieko nedare ir visiems buvo gerai.

...

... portretas
Che, šiknalaižys bananų užsimanė...

Cirkas,to dar nebuvo

Cirkas,to dar nebuvo portretas
Kaunas tures savo kiaulių fermas miesto vidury. Nykscio kilnotojas visai nusipezėjo.

zita

zita portretas
KADA TAM GODZIAM DIEDUKUI PAKAKS,PRISIGROBE SKLYPU DRAUSTINIUOSE,VANDENVIETESE - DABAR RAJONO GERIAUSIU GABALU PRIREIKE....PRIPUTES MILIJONU TOKIAM AMZIUJE RUPINTUSI SVEIKATA.....KELIAUTU PO PASAULI ATSIPUTES.....TAI NE - VIS MAZAI....

jadze

jadze portretas
a,cia tas vicemeras be issilavinimo,kuris pagal LR istatymus negali buti tokiose pareigose

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip korumpuoti parazitai neriasi is kailio bandydami igelti Kauno merui. Pasibaige korupcija Kaune. Neiseina daugiau statyti Auksiniu tualetu Kaune. Jeigu visur tokia valdzia butu kaip Kaune gyventume bent jau kaip Estijoje ar Cekijoje.

marius

marius portretas
kodel visiems uzkliuva konservatoriai,neri jie nustume nuo laiptu matiosaicio zmona

Jonas

Jonas portretas
Kada Kauno “vierchai“ supras, kad savivaldybiu ribos ir ju keitimas yra vyriausybes kompetencijoj, tokiais tempais keiciant uz 10m iki Vilniaus nueisim.. Kauno savivaldybes darbai kiti, ir ju labai daug, tik dirbkit!

kauniečiai,

kauniečiai, portretas
kada pagaliau atsikratysim šitos naglos godžios gaujos ? Negi Kaune nėra veiklių, protingų ir sąžiningų žmonių ??? Aūū, atsiliepkit greičiau, kol visas miestas netapo gūdžiu Silkių UABu.

kl

kl portretas
sr yra durniu kurie nesupanta ,tikru krabo ir seimos tikslu

Žinoma

Žinoma portretas
Reikia padėti, jei šaukiasi "help", bet ... ar nuo to jis taps gražesniu ..;

rutelė

rutelė portretas
Mes tą jų valią nupirksim. Kas čia toks neseniai kalbėjo, a? Ar tik ne Palionio darbdavys, ponas Visvaldas?

Klausimukas

Klausimukas portretas
Jei, anot Matijošaičio, Kauno mieste gyventi gera, o Kauno rajone blogai, tai kodėl Kauno mieste gyventojų mažėja, o į Kauno rajoną jaunos šeimos keliasi ne tik iš Kauno miesto, bet ir visos Lietuvos? Prieš daugelį metų prie Kauno miesto buvo prijungti Sargėnai, Karkazai, Tirkliškės, Romainiai, dalis Vaišvydavos, Rokų, kiti Kauno rajono kaimai. Ar per tą laiką žymiai pagerėjo ten esančių žmonių gyvenimas?

toto

toto portretas
Prie ko čia meras, jei Kauno rajono žmonės nenori krabo tironijos, mitinguoja, renka parašus

Leninas

Leninas portretas
Iš kokio kaimo tas klaunas

pagal teisybę jeigu..

pagal teisybę jeigu.. portretas
o kodėl tik dalį Kauno rajono nori visvaldybė? jei rūpi žmonės, tai ko nesujungti miestą su rajonu , padaryt vieną savivaldybę ir darbuokitės žmonių labui ir gerovei kartu, Makūnas gal sutiktų būt Visvaldo dešiniaja ranka? o ir valdininkų manau kažkiek sumažėtų...bet jei visvaldybei reikia skaniausių kąsnelių, kuriuos pasirinko patys, tai likusių rajono žmonių atveju yra neteisinga..todėl manau turi balsuot visi rajono gyventojai ir parodyt savo norus dėl dalies rajono prijungimo prie miesto..

Oi galėtų

Oi galėtų portretas
Prieš prisijungdamas kitų žemes, galėtų Kauno miesto valdžia išasfaktuoti Kauno miesto gatves pradžiai...o tokių yra apie 20 km, galėtų?

AS manau

AS manau portretas
Atsakynalamsi cia.Nebutinai prisivogti.Gali po pigiai ir be konkurso prichvaizuoti.Taip viska supirkti.Ir maziausius sklypelius kur gali ka pastatyti.Irsmukieji verslininkai liesa be nieko.Manau rasantis zinai geriau,bet esi to pacio klamo??

Ka tas

Ka tas portretas
vaikas cia svaigsta.Gavo is Visvos spana i minkstaja ir stena kazka tribunoj..Mieste pilna problemu.Susitvarkyk savo kiema, o po to i svetima lisk.Ir neieskok durniu kur ju nera!

Rima

Rima portretas
Nusiskusk barzdą ,baisu žiūrėti

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
eik naxui

.

. portretas
Amsi čia ne vienas apie "prisivoktas žemes". Ką pavogė? Jei žinot konkrečių faktų - kreipkitės į policiją. Jei ne - užsiimate šmeižtu, juodinimu ir bendrai smardinate eterį.

Boksininku Streikas

Boksininku Streikas portretas
Prijungti rajona nes turesime bokso sale nereiks statyti Partizanu g. 180

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Geeriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ...................>>>>>>>>>>> w­­w­­w­­.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip nori padėti rajonui matjosius ji apvogdamas gal jam dar trūksta privoktu žemių užteks gal jau apvokti ir rajonus tik nesusprok vogdamas vagie

Ačiū seimui

Ačiū seimui portretas
visas Kaunas siekia padėti Kauno RAJONO merui.

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Geriausias darbas ... galimybė kieekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ....................>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w­­.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Kate

Kate portretas
Aisku, kad zmones turi spresti ar nori prisijungti. O Kauno miesto “caras” turetu gerbti Kauno raj. zmoniu apsisprendima.

Rinkėjai už A. Palionį nebalsuokit

Rinkėjai už A. Palionį nebalsuokit portretas
Rinkėjai už A. Palionį nebalsuokit... matot kaip jis tyčiojas iš gyventojų... ĮSIVAIZDUOJA jis teisesnis už kitu ... BJAURUS tipas RAJONO gyventojai AIŠKIAI pasakė PRIE Kauno miesto nesijungs ir NENORI jungtis ir daugiau apie tai daugiau girdėt.... IR prieš 10 metų ir dabar tą patį sako KAM TOS išlaidos APKLAUSAI

To Algis

To Algis portretas
Nemeluok Korumpuotas Koncervatoriau. Niekada tu nebalsavai uz Matijosaiti. Tie jusu banalus Koncervatoriski komentarai seniai jau visiems aiskus

ALGIS

ALGIS portretas
Esu kaunietis , visuomet balsavau už Matijošaitį , bet kaip jis pradėjo elgtis kaip PUTINAS , SU KAUNO RAJONO GYVENTOJAIS , DABAR JO NEKENČIU IR DAUGIAU NEBEBALSUOSIU UŽ JĮ

To Kaunietis

To Kaunietis portretas
"Rajone gyvena tris kartus daugiau žmonių nei Kaune, bet savivaldybėse biurokratų praktiškai tas pats skaičius" - tai kaip ir viskas tavrkoje su rajonu. Su "vieningu Kaunu" netvarkoje.

Anonimas

Anonimas portretas
kur jus matet neraudona koncerva

Kaunietis

Kaunietis portretas
Rajone gyvena tris kartus daugiau žmonių nei Kaune, bet savivaldybėse biurokratų praktiškai tas pats skaičius. Melžia ūsuoti bebrai valstybės biudžetą. Neturi kur dėtis - geležinkeliai atimti, paštas atimtas, partija skilusi. Belieka nagais ragais laikytis įsikibus savivaldybių ir kasdien taškytis juoduma, propaganda ir purvu.

:]

:] portretas
Kaip kitaip? Bebrynas saugo savo sočius užutėkius ir išvartas - kur kitaip "nusėsi" kai neišrinks, ateisi į esamą darbą girtas (ir reikės rokiruotės) arba palaikysi postų paveldimumą... (ane, Jonavos "karaliukai"?)

Jeigu jau teisingai viską darant

Jeigu jau teisingai viską darant portretas
Kiekvienas miestelis, kaimas turi prabalsuoti atskirai jungtis ar ne, o ne visi krūvoje būti suskaičiuoti

Nuomone.

Nuomone. portretas
Negalima leisti Matijosaiciam uzgrobti visa Kauna ir rajona.Karbauskis jau ciut ne puse Lietuvos zemiu uzgrobes.Matyt sutare palemtiniauti.Gyvenu Kaune ,bet uz Kauno rajona.Neleiskites rajono zmones mulkinami.Neteksit zemiu ifr prieigos prie upiu ,ezeru.Neteksit visko kas geriausia.

Geriau su paršais voliotis nei į miestą

Geriau su paršais voliotis nei į miestą portretas
Komunistų kolchoznikų agonija

...

... portretas
Ex-milicininkas Krabas veikia visai kaip ir ex-kėgėbistas Putinas: antrasis, skersą ant Ukrainos padėjęs, lokaliu referendumu Krymą avo naudaipajungė, taip pat irKrabas - BBD ant VISO Kauno rajono padėjęs (juk AIŠKU kad rajonui taps blogiau taip jį nustekenus) nori SAU pasiimti to rajono turtingesnius miestelius ten LOKALIĄ 'apklausą' surengęs.

To To kur gi ne

To To kur gi ne portretas
Taigi niekas nevertė į rajoną keltis, žinojot ką renkatės. O tai kai prijungs prie miesto, pabrangs staiga žemė? Padarysit verslą ar mokesčius didesniu mokėsit? Kodėl užkrauti šitą naštą seniai gyvenantiems? Norit pasakyti, kad planai rajoną prijungti prie miesto tai dėl visuotinės gerovės? Smagu, kad prajuokinot.

Ramučių gyventojas

Ramučių gyventojas portretas
Tikslas aiškus ir pagirtinas - prijungti pakraštį. Tik vietoj išleidžiamų Kauno rajono savivaldybės pinigų reklaminiai agitacijai prieš Matjošaitį, geriau Kauno rajono socdemų mers Makūnas sėstų su komanda prie stalo ir nedurnintų rajono gyventojų. Tai ne pirmas ir ne paskutinis miesto prisijungimas istorijoje. Rinkėjai tokią menkavertė ir žemą agitaciją įvertins per ateinančius rinkimus. Tad, nebalsuok už Kauno rajono socdemus, gana nesąmonių!!!

Anonimas

Anonimas portretas
daunai nesupranta , kad debilai kauniečiai išrinko parazitus , kurie rūpinasi ne miestu o rajonu , ir svajoja miestą ikišti iki maksimalios skolos

Anonimas

Anonimas portretas
Tai referendumas ir daroma tam kad gyventojai nutartu, bet korumpuoti valdininkai visais imanomais budais tam priesinasi

mano

mano portretas
SAKYCIAU TIK GYVENTOJAI GALI NUTARTI PRISIJUNGTI PRIE MIESTO AR NE O NEMERAS SUGALVOJO IR DARO TIPO PAGAL ISTATYMA O KASTAVE MERE ISRINKO IR PALIONIO SVAICIOJIMAI TAI PYLIMAS I KIAURA PODUKA NORS JIS TO NEMATO JO POZICIJA YRA PAGAL KEDE

To kur gi ne

To kur gi ne portretas
O kodel tavo manimu keliasi Kaunieciai i rajona? O gi todel, kad nusprendzia pasistatyti nuosava nama. O Kaune zemes nera ar labai brangi. O del kitu priezasciu niekas nesikelia. Bet kaip matau mastimas tavo labai ribotas....

Kurgi ne

Kurgi ne portretas
kai tik prisijungsite prie miesto, tai kitą rytą jau darželis po langais ir stovi. Garliavoje mokyklų trūksta? Paklauskite kodėl miestiečiai keliasi į Kauno rajoną gyventi, jei taip Kaune viskas puiku? Ar jau meras sutvarkė šaligatvius Kalniečių rajone? Išsirinkite kitą merą rajone ir viskas puiku. Nuo vieno pono norite šokti prie kito pono? Meška su lokiu abu labu tokiu. Gal mąstykime plačiau? Gal vieno žmogaus likimas gyvenant Garliavos daugiabutyje ir priemiestinio ūkio ūkininko prijungus prie miesto šiek tiek skiriasi?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Užsakomasis musorų zampolito padlaižių straipnis purvadienėjė. Sovietinis muoras išsigando, kad už balsų pirkimą gali tekti brangiai mokėti.

Anonimas

Anonimas portretas
Garliava ju seniai tapus dalimi Kauno. Tiktai dokumentaliai tas dar nesutvarkyta ir zmones del to turi kenteti, transportas, mokyklos, darzeliai ir t.t oficialiai prijungus prie miesto visos tos problems dingtu. Dauguma Garliavoje yra uz prijungima prie miesto. Mes ziuri me savo interesu o ne Korumpuoto Makuno aplinkos zmoniu.

Dalė

Dalė portretas
Mes Rokuose 30 metų miestiečiai. Gali verkti kiekvieną dieną važiuodamas duobėtomis gatvėmis. NEDUOK DIEVE JŲ MIESTO... MES SU JUMIS KAIMIEČIAI. LAIKYKITĖS IR BŪKITE VIENINGI.

Varkių ekspertas

Varkių ekspertas portretas
Ką, Makūno boba yra Papovienės patarėja Seime ?! "Nich... siebe !" Ot vagių šaika ! Pora Makūno parankinių dabar teisiamųjų suole. Vienas iš jų kaip kyšį-atpildą už laimėtus konkursus gavo milijono eurų vertės namą Kulautuvoje. Galima įsivaizduoti kokios "varkės" vyksta rajono savivaldybėje.

Garliava

Garliava portretas
Kaip zmones referendume nubalsuos, taip ir bus. Negali istatymo kristi vien tam kad korumpuoti politikai neprarastu savo interesu. Jeigu pvz Garliava nori jungis prie miesto,tai ne privalo klausti Babtu leidimo ir kitu kaimu ar jie sutinka. Kazkokias nesamones seime isdarineja

Hm

Hm portretas
Vargšiukai išsigando, kad oriėmus pasiūlytą įstatymą nuomonės pirkimas , kaip yra minėjęs Kauno milicininkas, taps neįmanomas.

Hm

Hm portretas
Prabilo Vieningo Kauno ,"dirigentas" dirigavęs nykštukais nemąstantiems vieningo Kauno atstovams savivaldybės taryboje ir už užsitarnavęs milicininko pasitikėjimą. Tamatos nuomonė yra niekinė

Ingrida.

Ingrida. portretas
Užsimanė kiaulė bananų.....

Tikrai taip

Tikrai taip portretas
Ir kas baisiausia, kad dauguma rajone nėra toki kritiški ir atsparūs propogandai. Puikus buvo pavyzdys, kai KRS savo FB paskyroj Garliavos gyventoją išvadino melagiu, kuris teigė, kad nėra sudaryta vaikams sąlygų gauti rajone darželį ir įvardino tą straipsnį kaip Kauno mero užsąkomąjį, o po 12 val. paskelbė pranešimą, kad KRS taryba svarstė dėl darželių trūkumo ir įvardijo, kad ypač didelis poreikis juntamas Garliavoje ir jos apylinkėse. Tai spėkit ar kas pastebėjo įį dezinformacijos faktą? Visi tie, kurie keikė ir vardino garliavos gyventoją neegzistuojančių žmogumis ir melagiu, o Kauno merą jau net nevardinsiu kaip, vėliau džiaugėsi, kad taryba ieško būdų kaip padėti žmonėms Garliavoje. Nu kas nors gali man paaiškinti šį reiškinį? Tai čia tik vienas pvz iš daugelio. Teisingai sakoma nemąstančią masę visada lengviausia išnaudoti. Rajono mero patarėjas komunikacijai tai labai puikiai išnaudoja - valdyti avių bandą ir siundyti ant Kauno mero.

Aišku

Aišku portretas
Eks komunistams subinės svyla

Valera Makūnas ir rajono socdemai

Valera Makūnas ir rajono socdemai portretas
Tai jau neviniojam į vatą ir įvardinam, kad Kauno rajono meras Valera Makūnas ir jo komanda turbūt atsakinga už panikos ir dezinformacijos skleidimą. Šitie veikėjai naudodami savivaldybės kanalus ir resursus pateikia informacija pagal savo supratimą? Tokie asmenys, valdantys tokią propagandos mašiną gali būti labai pavojingi ir daryti nusikalstamą veiklą ne tik rajono gyventojams bet Valstybei?

Dėl objektyvumo ir sališkumo

Dėl objektyvumo ir sališkumo portretas
Teisingai sako, Popovienė yra socdemė, jos patarėja Makūno, t.y. rajono mero, sutuoktinė. Šališko ir neobjektyvaus, tik savo interesus apsaugančio projekto studimimas ir visai nesvarbu, ko patys žmonės nori. Svarbu uždaryt jiems galimybę pasakyt savo nuomonę. Užuot tausę padėtį rajone ir pradėja dirbti, jie geriau renkasi kelią užčiaupti žmonių nuomonę. Beje, ką ir padarė su ale bendruomenių rinkimo parašais už vienintelę galimybę prieš. Jei kas protingas ir turi laiko, gali puikiai patikrinti info, kas yra bendruomenių pirmininkai, tai bus KRS darbuotojai, iš KRS išlaikomų įstaigų darbuotojai arba socdemų partijos nariai. Va Jums ir demokratija rajone ir komunistiniai metodai leidžiai nuraminti, spręsti už juos :)

komentaras

komentaras portretas
diskutuojant del rajonu prijungimo prie Kauno miesto isgirdau "gelezini" argumenta: Kirkilas niekada neleis! Stai ka reiskia maza salis- viskas aisku, diskusija baigta.

pilietis

pilietis portretas
na tikrai laikytis istatymu, kuriais neavarbu kiek, kad ir 100 gyventoju gali nulemti 100 000 likima, labai visvaldybes stiliuje. Jeigu ka, tai ko cia verkti, juk pataisos nenaikina apklausos, o tik leidzia dalyvauti visiems, kuriuos tai palies. tai ko cia verkiat? ir nuo kada palionis patarejas, ar jau ismete is vicemeru? kaip ir visus, kurie tarnavo beatodairiskai???

! Monei

! Monei portretas
ne šiukšlyne, bet ožyne ! :-DDD

Bebrai vieningi

Bebrai vieningi portretas
darys viską kolegos naudai - juk Kauno rajono meras senas bebras:))

Gyventojs

Gyventojs portretas
O as uz uz prusijungima ir dar maziausiai koks 200 mano kaimynu uz!Rajone matome tik pagrazinta vaizdeli kai visa ziniasklaida nupirkta ir raso tik ta pati .o problemu nemato. Ypac korupcijos kauno rajono savivaldybeje

Nu jo

Nu jo portretas
Koks meras,tokie ir patarėjai .

anupras

anupras portretas
Ar p.V.Matijošaitis jau yra tokia svarbi asaba, kad jo užgaidas turi svarstyti Seimas?

drobynos

drobynos portretas
garbetroska,but auksciau kitu bet kokia kaina,visais imanomais budais niekam neatiduot savo ir kitu turto kitiems ,zemint kitus ir girtis savimi, moket savo vergam minimuma ,daryt ta ,kas sauna i galva be pagrindo ,ir daug kitu geru savybiu turintis meras,apie blogasias geriau neuzsimint.

NU ir ką

NU ir ką portretas
Taukuotą špygą Kauno mentui ir jo subinlaižiams

NU nu

NU nu portretas
Taukuotą Špygą po nosim

bla

bla portretas
Tai cia visiem aisku, kad socialdemokratai bando prastumti istatyma, kuris leistu jiem toliau siltai sedeti valdzioje.

Mone

Mone portretas
Kokiame šiukšlyne randami patarėjai?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių