V. Landsbergis: padorių žmonių partija – tai utopija

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Manau reikėtų surengti partijų vadukų myžimo varžybas. Kas toliau numyš, už tuos ir balsuoti. Reiškia ir tas daigtas ilgesnis, jei ilgesnis labiau mus galės dulkinti. Landsbergiai manau atsisakytų dalyvauti varžybose? Su kaliošai neisi į varžytuves, o ant batų myšti bus napadoru.

Tai

Tai portretas
Tai sunaikinkim visas partijas ir iveskim prezidentini valdyma prezidenta turim gera kodel nepabandyti

pirma karta

pirma karta portretas
koncervinis ozys atsibudo.

Rasa

Rasa portretas
Jeigu cia apie ta partija, neseniai pasivadinusia zmoniu partija, tuomet teisus,ten zmoniu nerasta.

lkauniete

lkauniete portretas
..Zinoma,visada bus -geriau ir blogiau gyvenanciu-- taciau ne tokia drastishka ,ziauri ,nuzmoginanti nelygybe ; kodel neismetam uz pakarpos!!! tuos nepadorius,kurie eeeeda is musu finansinio lovio ??,,juk mes tai galime. ….zinoma pagal komentuojancius ,nesprestina ,kad visi esame padugnes ,,taciau ar ne biauru ,kai pamirshtam pasidziaugti ,,kad esame LAISVOJE Lietuvoje[Ir buvom tuomet dekingi atgimimo Sajudieciams su V.Landsbergiu tame tarpe],,nesame finansishkai Monako ,Belgijos ,Svedijos ,Vokietijos ir kitu auksto lygio ,,taciau ,nepasiduokim svetimtauciu shmeiziku itakai [[as taip pat balansuoju finansishkai lyg ant stogo atbrailos] ivertinkim zmones ,kurie ejo priekyje[dabar jau nebe JIE mus "pudrina"]]] atraskim gera zodi ir draugui ir "prieshui" bet dziaukimes Lietuvos Nepriklausomybe

lkauniete

lkauniete portretas
Na,padoriu zmoniu --tikriausia yra apie 60% ,,taciau ir!!tas procentas nesiverzia prie "lovio" dalybu,nes jie nori likti PADORUS,,Liudna bet ta ir kvepia utopija ir nusivylimu, ;likusieji [nuo padoriu] ==alkunemis viens kita grumdydami ===verziasi prie lovio ir mes juos nestabdome ,,leidziam jiems srebti ,maitinti azijos ir afrikos imigrantus,,o sedynes atsukti I tautiecius,,,,,,,gal tik Belgija ,Monakas...turi padoriu zmoniu vyriausybes ,,kurios ,kuriomis didziuojasi,,nes ten --jie realus .

Nuomonė

Nuomonė portretas
Jeigu, pasak V. Landsbergio, padorių žmonių partija -- tai utopija, nejučia peršasi išvada, kad visi geresnės ateities siekiai -- tai tik kova su vėjo malūnais. Kiek bekovosi, kiek besistengsi, visiems niekuomet neįtiksi: visuomet bus gyvenančių geriau už kitus, ir visuomet -- skurstančių žmonių... Kodėl visos partijos nekelia sau tikslų sąžiningai tarnauti Lietuvai, o konkuruoja tarpusavyje? Tai kam jos tarnauja ir kam jos tuomet reikalingos? Man dažnai kyla šis klausimas ir todėl jį čia uždaviau. Viešam pamąstymui...

specialiai ožiui ir jo smirdukams

specialiai ožiui ir jo smirdukams portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

Partizanas

Partizanas portretas
Šlovė drg. Landsbergiui ir drg. Talinui! Vienas vaidina politiką, o kitas - žurnalistą! Ir abu diskutuoja! Padorus žurnalistas paklaustų...Ką vekėte, sovietini profesoriau ir dviejų sovietinių premijų laureate, kai V. Havelas ir L. Valensa kalėjime kirto balandas ir žirnienę? Kaip pasielgtų pirmas sutiktas partizanas, kai sužinotų, kad Laikinosios vyriausybės ministras (nesušaudytas, neteistas) tapo LTRS nusipelniusiu architektu, o sūnelis - sovietiniu profesoriumi ir dviejų sovietinių premijų laureatu?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Skaitydamas komentarus, pradedi abejoti švietimo nauda. Kuriam galui durnelius mokyti rašyti? Ypač daug jų prišaukia Landsbergio vardas.

taip

taip portretas
spect blokuoja gerus kom kur blogoms personoms geri zmones ir darbai utopija nes pats gyvena tarp /runkelynes sunaujos/ kuri maziau /loja/ uz ji pati su visom ruspaslaptim kurias ki siol /gvildena/ vaisvyla su jauniskiu ir kt. /vunderkindai/......

...

... portretas
Žydukai visuomet moka gražiai 'pačiulbėt'.

Diskusijų klausytoja

Diskusijų klausytoja portretas
Visada žaviuosi gerb.Landsbergio sąmojumi ir labai taikliais išsireiškimais.Nemirtinga...

Apgailėtini

Apgailėtini portretas
Siaubingai žemina karbauskinė šutvė žmogų,kurio dėka mes,stovėdami Baltijos kelyje, prisiekėm susigrąžinti Laisvę,kurio dėka ją ir susigrąžinome.O tie,kurie nekenčia tos Laisvės ir ją niekina,patys mato-pralaimėjo,tad belieka jiems spjaudytis mėšlu ir dergti,kas nesudergiama.

...

... portretas
Biblijoj rašoma apie netikrus pranašus... o štai visi Dėdulės žodžiai, skirti šunaujai, gražūs ir hipnotizuojantys, kai tuo tarpu jo siekiai DVOKIA... ko norėt iš tvartelio gyvių, nėra ko jų šlovint.

nekoncervatorius

nekoncervatorius portretas
uzmirsau kaip myria ozys su barzdele

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
p. sovietiniai kolonistai bei kiti Putino subinlaižiai, jums, Putino unitazinės kultūros puoselėtojams, seksas žymiai artimesnė sąvoka nei laisvė ir padorumas. Kalbėkit apie tai kas jums artima ir neatrodysit tokiais idiotais.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
p. sovietiniai kolonistai bei kiti Putino subinlaižiai, jums „E m m a“ siūlo seksą. Pasinaudokit pasiūlymu, nes apie laisvę, padorumą ir kitas moralines sąvokas jūs išmanot mažiau nei kiaulė apie debesis.

Laima

Laima portretas
Durniau, kada ateisi i prota, kada tavo tusciai galvai atsivers akys ir pasakysi tiesa, kad tu samdomas Landsbergio smeizikas ( zinoma uz pinigus) bet ar tau verti tie judo grasiai, ar pagalvoji, nors trumpai sekundei, kad esi nieksas, smeizi tai kas tau dave galimybe būti laisvam, bet tuo paciu ir protingam...

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
KAS TĄ UTOPIJĄ PIRMAS PEADĖJO , AR NE TAMSTA

ALGIS

ALGIS portretas
TEISINGAI SAKO ''PROFESORIUS'' TARYBINIAIS LAIKAIS TURĖJOM VALSTYBĘ , O DABAR VALSTIETYBĘ , TIK KAS VISA TAI SUGRIOVĖ, LANDZBERGI , ŠTAI KUR ATVEDEI Š U N A U J Ą .

Zenonas

Zenonas portretas
Reikia Vytautui padėkoti už paminklų sprogdinimą, už kino teatrų ir kolūkių griovimą... O kokie jo sprendimai davė Lietuvai gero?

senjorui

senjorui portretas
Džiugu, kai žmogus geba būti savikritiškas :)))

senjoras

senjoras portretas
Paskaitai pokalbį ir matai, kad protingos, argumentuotos mintys,o perskaitai komentarus ir matai kokie mes esame....... :kuo patys kvepiame, tuo kitus tepame. Fui kokie nebrendylos esame....

Senis

Senis portretas
Pritariu. Padorūs į politiką neina.

Ropė

Ropė portretas
Sutinku, kad padorių žmonių partija yra utopija, nes nėra tokio daikto, kaip padorus žmogus. Visi mes esame vienaip ar kitaip neobjektyvūs ir sugedę iš vidaus arba išorės. Tai elementaru, brangusis Vatsonai!

padorumo pavyzdys Landsbergis,

padorumo pavyzdys Landsbergis, portretas
juokingiausia tame ,kad pats su Brazausku,isarde kolukius,viska pasisavinoka begalejo,dabar anukai savinasi,kas norvegijos pinigus priglaude i savo kisene skirtus lietuvai ,o jis siandien mums aiskina KAS PADORU ,KAS NE,jau visai nebejuokinga darosi galveleje,galejo tik kolukio keisti pavadinimus ,zmones butu tureje darbus po siai dienai,O KAIP KITAIP PAVOGSI,TADA PIRMININKAI,VISI KAS BUVO PRIE VALDZIOS PASIVOGE KAS KA BEGALEJO,PLYTAS ARDE STATE SAU NET NAMUS,protingos valstybes negriauna o pertvarko,o musu durniai po siai dienai griauna ,baigia lietuva nugriauti tokie anukai,vagiu palikuoniai,KAM KAM O SENIUI GERIAU PATYLETI DEL SAVO DARBELIU,matosi kad zydo kraujo ,nieko greit su DIEVU reikala tures ,ten gales raudonuoti,bet jau niekas nebepades,padaryta nepataisoma klaida zmonijai,

na,

na, portretas
“V. Landsbergis: padorių žmonių partija – tai utopija” labai įdomus teiginys, utopija komunizmas -iš kiekvieno pagal sugebėjimus kiekvienam pagal poreikius- statėm statėm nepastatėm , nes tapo akivaizdu, kad vienintelės partijos veiksmams pagal poreikius , likusiems iš kiekvieno pagal sugebėjimus pamirštant poreikius- nes visa viltis (morka) komunizmas, todėl manytina, kad ši tezė apsidraudimas nuo konservavimo laikus apginti (padoriu žmonių partijos nėra) arba dabartinius (žalius?) , arba anūko veiksmams pateisinti – vėl padorių žmonių nėra, kitaip tariant reklama yra reklama, patys kalti, kad nemokėte atskirti (padorių žmonių partijos nėra) pradedant nuo buto Žvėryne pasiskyrimo , juodų volgų, lėktuvėlių krūmuos (jeigu kas ) it pan., na kaip sako prisipažinimas nemažina kaltės, bet suteikia daugiau ai6kumo

Kęstas

Kęstas portretas
Vakarai pribunda iš Kinijos melo sapnų. Kada kelsis Lietuva? "Daugybę metų Vakaruose, ypač politikoje ir pramonėje, sapnavome, kad Kinija ėjo nesustabdomu modernizacijos keliu. Tada didėjo gerovė. Galiausiai - ilgai lauktas ir nesulauktas politinės sistemos atidarymas.Tačiau visi teoretikai Vakarų politikai ir verslininkai klydo - ir Honkongo revoliucijos vargai yra paskutinis įrodymas. Tas pats ir Lietuvoje - buvęs sovietinis elitas (kolūkių pirmininkai - pvz. Karbauskio turtų pradžia, spekuliantai alkoholiniais gėrimais - pvz. Mockus ir Numavičius, skandinavų bankų klapčiukai - pvz. Nausėda ir kiti panašūs) sutelkė visus Lietuvos turtus savo rankose ir laiko politinę valdžią jų įkaite. Todėl gerovė nesukuria politiškai tvirtos vidurinės klasės Lietuvoje. Todėl demokratija Lietuvoje ir nekvepia, visai kaip komunistinėje Kinijoje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

...

... portretas
Prieš pora dienų Dėdulė, mekendamas per radiją, netyčia apie savo planus prasitarė: "Baltijos kelias tai buvo revoliucija... deja, Lietuvoje jokia revoliucija neatnešė pergalės"... potekstėje: ir 'Baltijos kelias' turėjo baigtis kraujo praliejimo ir naujomis tremtimis, kaip ir anuomet kai nekurios tautybės žmonės čia rusų tankus sukvietė. Taip kad: mūsų nelaimė TAME kad nekurie susigalvojo kad ši žemė PATIES dievo skirta jiems; ir suranda kas veikia jų naudai... blogai kad ir mes savarankiškai mąstyt nesugebam, be 'dievo' patys nieko negalim (ar - tiesiog bijom?)

Rai

Rai portretas
Teisingas zmogus,

Kaunietė

Kaunietė portretas
graži varna būtų dar gražesnė jei išmoktų rašyti be apgailėtinų kllidų-tai rodo neišsilavinimą

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
na komentaras,kad į cirką atitempė GYVĄ OŽĮ,tai tiesiai į vartus pataikė.Visakas atitinka TIKROVĘ.

Ruonis

Ruonis portretas
O kodėl utopija? Pagal save ir vūsą savo giminę sprendi?

Grazi varna

Grazi varna portretas
Va cia taj geras, VISIEMS profesoriaus garbintojams spjuvis i veizolus - nors gyvenimo pabaigoj atliko ju stabas ispazinti - padori partija tai UTOPIJA, melskites landzberginiams, xi xi xi..

gerbiu Landsbergį

gerbiu Landsbergį portretas
vien todėl ,kad ant jo komunistų išperos loja...

Broileris

Broileris portretas
Nebereikalo seneli saugoja seelai istisa para,

Vytas

Vytas portretas
Tevai, ziurekit kur jusu vaikai eina. Tai neigiamas poveikis nepilnameciams, zlugdo kritini mastyma, po truputi kuria mankurtu gauja, tikincia, kad laisve mums neva iskovojo sitas vienas zmogus.

taip

taip portretas
kas aukletas seimoji kur padorumas tik veidmainiskas tai is tokiu palikuoniu isaugs savanaudziai gudrus zmogenai turedami stipria valia ir nora kitus pazeminti tie superunkeliai pajute valdzios skoni nesiskaito bet kokiom priemonem pasiekti tkslui jei dar yra remiami u. spec t ir rezultatas akivaizdus nes padorius zmones vadinami runkeliais o niekseliai reikalingi tik savo tikslu igyvendinimui ir tik savo ir palikuoniu naudai ka meės ir matome siandien /profesoriau/......

o

o portretas
Man irgi atrodo,kad atejo laikas jo nekabinti,nejudinti,nes pasisako kasdien apie viska,o esme tai ta pati,viskas praejo jo laikai,ilsekis,stebek,tyliai lankyk renginius,sedek pagrindinej kedej,bet tik tylek,ir adamkui reikia patyleti,viskas praejo ju laikas,grybauskaite isejo ir gyvena savo gyvenima,nedalyvauja piknikuose,na pasako sqkini kita,kazkada stanislovas yra pasakes,kad ateina toks laikas kai reikia daugiau patylet,apmastyt, paatgailaut,pamedituot,nes iki to laiko buvo daug teisingai neteisingai prikalbeta,gal jam dar neatejo tas laika

Aha )))))

Aha ))))) portretas
ir prie mauzoliejaus stovėdavo eilės ) žmonės iš daugelio šalių plūsdavo pažiūrėti į ,,didįjį vadą,, iškovojusį ,,laisvę,, ))) stovėdavo nors net diskutuoti nebuvo su kuo )

Man

Man portretas
valinskas ,, išnyko,, po naktinės reformos rengtos kartu su kubiliumi ir tik visiškas zombis gali tai užmiršti .

Vargeta cha cha )))

Vargeta cha cha ))) portretas
,,putino patryjotas,, ? Kaip komentaras taip prisimena putiną ? )))

...

... portretas
Chm... cirkuose draudžia gyvūnus naudot, o čia - DAR gyvą ožį atitempė.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Vyko puikus festivalis „Laisvės piknikas“. “Žalgirio“ arenos amfiteatrinė auditorija buvo sausakimša nuo publikos, norinčios padiskutuoti apie Valstybę ir kartu pabendrauti su profesoriumi Landsbergiu. Festivalio renginiuose sovietiniai kolonistai bei kiti Putino subinlaižiai pasijuto nereikšmingi, menkaverčiai, nekviečiami ir nepageidaujami. Vargšai, visą savo įsiūtį dabar išlieja virtualioje erdvėje, aplodami, keikdami ir koliodami profesorių Landsbergį, Valstybę bei visus ir viską. Užuojauta šiems moraliniams vargšams ir dvasios ubagams.

šis jau neįdomus

šis jau neįdomus portretas
Bet pribloškė tai, kaip Valinskas netyčia prasitarė, kad darė poveikį Pranckiečiui. Valinskas sako: "Aš paskambinau Pranckiečiui ir sakau - tik NEBANDYK pasitraukti iš posto, nes tau niekas negali nurodinėti kaip elgtis" :DDDDDD Įdomiausia, kad pats Valinskas skambina ir nurodinėja Pranckiečiui nesitraukti. O ir dar - paties Valinsko sūnelis sėdi seime Gabriuko dešinėje, jo padėjėju dirba...skant, škia. Košmaras, scenos aktoriai į valstybės valdymą kišasi ir telefonais nurodinėja ką daryti, mat sūnelio bosas yra konservatorius

...

... portretas
Susirinko šunauja su pagrindiniu šunininku; Tautai tokia draugija NETINKA.

Oi oi kokios mandrybės

Oi oi kokios mandrybės portretas
Jei padorių žmonių partija yra utopija, tai kam keikti "valstiečius" ? Ir tuomet su visomis partijomis viskas gerai. Valio!

Cha cha keisk dilerį )

Cha cha keisk dilerį ) portretas
,,patryjote,, dievini sovietinį profesorių ? Jooo moki tik dergtis , nes smegenėlės išsirūkė ?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Baisus ir galingas tas profesorius Landsbergis. Užtenka vieno jo kostelėjimo ir sovietinius kolonistus bei kitus Putino subinlaižius ištinka nevalingas tuštinimasis bei atsiranda bėdos su šlapimo nelaikymu.

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Susirastum gera vyruka, o ne tą sena pirdila

Pagarba profesoriui

Pagarba profesoriui portretas
Pagal komentarus matosi kokiu buku smegenu turėtojai, taip ir vilksimės toliau. Liudna

galas

galas portretas
nupuso dedule o pamokyk kad nenusisneketu ner kam nes anukelis tai bijo o kiti nenori kad dedule parodytu kompromata surinkta apie kiekviena

Pagaliau "prašviesėjimas" galvoje

Pagaliau "prašviesėjimas" galvoje portretas
Jau "nurašo" ir savo anūką?

Anonimas

Anonimas portretas
Man tai jis apgailetinas ir jau visiskai nedraugauja su galva ir geriau jau sedetu namie ,o ne arabus pustu.

kgb

kgb portretas
lansbergiu sutve ,lietuvos nelaime...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Citata: "Akiplėša, šiek tiek apykvaiša mūsų brangioji Lietuva". Nereikia atsakomybę už čekistų darbo rezultatus užkrauti visai Lietuvai.

Algys

Algys portretas
Tas senas pirdyla konservatorius nori pateisinti,neisdegs-supusyt pragare!

nors

nors portretas
savo anūką sudrausmintų, dėl to daželių verslo, daromo valstybės lėšomis

?

? portretas
Tikrai Ramūnas turėtų nusipirktas žemes išdalinti ? O gal Vytautas galėtų savo ir žmonos ,,parsiskraidintas ,, žemes grąžinti ? Pradėkime nuo savęs . Manau tik pradėjus virsmą padoriais žmonėmis galima kalbėti apie ,,padorią,, partiją .

Utopija

Utopija portretas
Iš Komunistų partijos ir VLKJS narių pabirusių po dabartines partijas tikėtis dabartinės padorios partijos tikrai yra utopija. Ir nėra čia ko ginčytis: tarybiniais laikais iš darbo ką nors nepavogęs nakty negalėdavai užmigti. Tai likęs paveldas dar mus kamuos ilgai. Tik didelis gamtos virsmas gali pakeisti mūsų genus. Dabar jokių vilčių, kad Ramūnas išdalins savo žemes bežemiams.

Jo jo

Jo jo portretas
Žmonem gražint žemes mieste nebuvo ledlui kiek nori

Jo tupino laisve ...

Jo tupino laisve ... portretas
Juoda maijka daug pasako

oho

oho portretas
pagaliau pasake tiesa ,kad padoriu partiju nera,kas ji dar klauso?lenda i sedimaja kiek tik gali tam kurstytojui sovietiniam profesoriui,tautos skaldytojui ir niekintojam,ar ne laikas jam pailseti jau nusišneka,manau,kad tikrai ne del lansbergio paistalu susiinko i šventetiek kauniečiu:))))))nereikia skiesti ,kauniečiai parode,kad konservatoriams Kaune ne vieta

pagarba Landsbergiui

pagarba Landsbergiui portretas
panieka vatai

Kaunietė

Kaunietė portretas
Čia, kaip aš suprantu, jis apie save ir savo partiją, iš asmeninės patirties?

Runkelis

Runkelis portretas
Tokių, kurie šiandien su juo daro kažkokius ,,pasikalbėjimus,, epitetas ŠUNAUJA ,kuriuo esame jo paties pakrikštyti , jo nenuvilia....:D

kl

kl portretas
kaip ten vici filialas laikosi.matyt kaunieciam patinka kaip juos patvarko

Padorių žmonių partija -- tai utopija

Padorių žmonių partija -- tai utopija portretas
Nejaugi?! Jau ko ko, bet šito išgirsti iš mūsų patriarcho V. Landsbergio lūpų tikrai nesitikėjau. Tai jo spjūvis visiems juo pasitikėjusiems Lietuvos žmonėms tiesiai į širdį. Kokią jis turi teisę taip niekinti Lietuvos žmones? Ir dar istorinėmis Baltijos Kelio dienomis!

pensininkė

pensininkė portretas
kaip atsiims žemes jei neišardysi kolūkių išsidalino visą Lietuvos turtą o liaudžiai numetė kažkokių čekių už kuriuos gyventojai išsipirko butus ir tuo buvo patenkinti juk tai tikras daugumos apgavimas o patys žinodami kaip bus susipirko akcijas reikšmingų objektų ir gyvena iš devidendų keldami paslaugų kainas kad tik būtų kuo didesnis pelnas ir išmokos iš pelno kodėl įmonėms pelno mokesti toks mažas o darbininkams pajamų ir sodros mokesčiai didžiuliai

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
vaikiškai užsispirti ir toliau pūsti tą patį šūdo burbulą

jo

jo portretas
parodyk runkeli europoj valstybe kur yra kolukiai,pasiilgo kaikas girtu traktoristu ir suluzusios technikos,kai is darbu varydavo zmones studentus nuiminet derliaus...kazkoks glusius bando kolhozus prilygin t danijos ukiam.....,gal tu ziegzdriu pacientas

Na va

Na va portretas
ir išlindo yla iš maišo...

Jo

Jo portretas
Visi turi būti tokie patys aferistai kaip ir Tata...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tarp kitko, kolūkių nereikėjo išdraskyti. Jei nepatiko pavadinimas KOLŪKIS, buvo galima tik pakeisti lentelę su nauju pavadinimu ŽEMĖS ŪKIO BENDROVĖ ar pan. Juk mūsų žemės ūkis buvo toli pažengęs, galėjome jį toliau vystyti ir net lenktyniauti su Danija. Nuo seno esame pažangus žemės ūkio kraštas. To niekas nepaneigs. Tačiau griauti ir naikinti juk žymiai lengviau negu statyti ir kurti kažką gražaus, kas būtų naudinga visai Tautai?

Įdomu

Įdomu portretas
ir KAS GI ,,godžiai godżiai augino "MŪSŲ Lietuvą ?! KADA ATSIRADO tas beprotiškas GODUMAS-VISŲ Lietuvos piliečių sukurtą turtą IŠSIDALINTI saujelei MOKANČIŲ GYVENTI ? NEPAKLAUSYTA buvo į a.a. profesoriaus Kazimiero Antanavičiaus žodžių : ,,AUKŲ AUKA AUKOMS "(turėtų būti AT posėdżio stenogramoje ). BET NE........

tik dabar V.Landsbergis p r i p a ž i n o,kad m u l k i n o

tik dabar V.Landsbergis p r i p a ž i n o,kad m u l k i n o portretas
kad konservatorių GAUJOJE n i e k a d a nebuvo padorių žmonių, nes ne tik SUTRĘŠĘS SENIS , bet ir GAUJA--apsirūpinę viskuo , o S K U R D E gyvenantys žmonės ne jų r ū p e s t i s. --Taigi, 30 metų, kai kurie žmonės tikėjo a b s o l i u č i o m i s konservatorių MELAGYSTĖMIS.

B. B. d.

B. B. d. portretas
Pats issidave... Sąžiningų partinių nėra.... Taigi gaunasi kad ir jis pats LABAI PURVINAS. GĖDA UŽ Toky

Pasiklausius Landsbergio

Pasiklausius Landsbergio portretas
kyla klausimas, kam išvis siekti geresnės Lietuvos ateities, jei dorų žmonių partijos -- utopija? Pasimečiau, ir turbūt ne tik aš. Tai gal geriau Landsbergis nebūtų vadovavęs Sąjūdžiui ir nesuteikęs mūsų Tautai gražių vilčių?

ups

ups portretas
Tai prilygsta pasakymui-padorių partijoje nėra....cha...cha....pagaliau išgirdom tiesą....

nors viena karta

nors viena karta portretas
KGBisinis stukacius,zemes kilnotojas (del ko ir kura isaugo) prisipazino,kad vagis.Matyt tas prisipazinimas kvepia paskutiniu patepimu.Reik kazkaip apsivalyti savo prisikta sazine.

Bitule

Bitule portretas
Kodel dar ozio nenuteise uz terorizma? Kas susprogdino tilteli per brazuole ir motinos monumenta kryzkalnyje? Nuo ko ozy saugo apsauginiai?

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Vytautą Landsbergį sovietų pakalikai bando nustumti į pakalnę...bet ir pakalnėje jis bus Dydis, o tie pakalikai ir užsilipę ant kalno-atrodys neužaugos...

minde

minde portretas
laikas senukuj eit pianinu pafgrot vaiku darzely jaui susenai taieik i pensija traukis o ne zmn kirsint iskamsa vaiksciojanti/

Anonimas

Anonimas portretas
čia šitas provokatoriusl landsbergis matomai paskelbė apie savo suburtą gaują ,kad padorumo ten nematyti ,padovanojo savo anūkėliui gaują ir bando trauki jaunimą į savo gaują ,už apvogtos Lietuvos lėšas ,dabar su šestiorke tapinu organizuoja jaunimui kvailinimo seansus .nepavyks senas teroriste .

baikit

baikit portretas
jūs tą anūką taip sureikšminti, be senelio jis nulis

Anonimas

Anonimas portretas
landsbergis pripažįsta ,kad jo gauja yra suklijuota iš nepadorių žmogėnų ,tai buvę komunistai ir kgbistai ,arba ,kaip Tapinas ,tai komunistų ir kgbistų palikuonys ,kaip anūkėlis ,kurie visais būdais stengiasi apkrėsti žalią jaunimą savo marksistinėmis įdėjomis ir sudaryti iš žalio apkvailinto jaunimo smogiamąją jėgą prieš valstybę ,senis kgbistas landsbergis vis dar nenusiramina ir kursto jaunimą ir trina tikrąją Lietuvos istoriją ,tegu papasakoja apie savo dinastiją ,kuri tarnavo ir naciams ,ir komunistams sovietams . ,kaip jo tėvas pabėgo iš Lietuvos su naciais ,palikdamas žmoną sovietams komunistams tarnauti su pačiu vytuku landsbergiu .

Kada

Kada portretas
Geriausia partija anūko tuščiaglvio sukurta seno runkelio senelio pagalba. Kada baigsis Landsberginių aferos austėjos ,anūko ir senelio?

NA NA

NA NA portretas
labai akivaizdu ,kad vadinamasis komunisto palikuonio , tapino piknikas buvo suorganizuotas landsberginių ,kad į visą šią nesąmonę įsipaišytu kgbistas landsbergis ,kuris yra nušluotas istorijos , kuris daugiau nieko neveikia tik dergiasi ir reklamuoja savo gaują ir anūkėlį ,net tapinui juokingos dėdulės landsbergio sapalionės ,čia stengiamasi luošinti ir kvailinti jaunimą ,kuris nežino dėdulės landsbergio teroristinės veiklos ir komunistų padarytos žalos ,kurie dabar kaip landsbergis ,grybauskaitė ir kiti imituoja, kaip kovotojus už laisvą Lietuvą ir kabina makaronus jaunimui ,sėkmės ,neužkibti ant landsberginių ,pinklių ,jie ir nori ,kad už juos blogus darbus atliktu jaunimas ,,,,,

Pensininke

Pensininke portretas
Zuvis genda nuo galvos ir kai matai, kad valstybes demokratijos PAMATE klesti didziule korupcija, kai visa TEISESAUGA yra tarsi SVENTOVE, kurios liesti negalima ir jie daro ka ir kaip nori, tad tiketis GEROVES VALSTYBEJE nera prasmes. VIsus saziningesnius zmones ir politikus kausto BAIME, nes TIESOS ieskotojai yra persekiojami . I valdzia ateina strukturose dirbe atstovai ir jokiu budu negali pakeisti savo igimtu ydu. Jaunesni , darbingi zmones isvaziuoja lieka egzistuojantis PERTEKLINIS viesasis sektorius, sinjorai ir nesaziningi , korumpuoti oligarchai.

Anonimas

Anonimas portretas
KIEK DAR DAUG ISLIKE SUNAUJOS STIPENU SU SAVO DURNAIS KOMENTARAIS.

laikas

laikas portretas
Kada gi tas diedukas nurims

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl mūsų tvarka yra negera visiems? "Skurdas nėra blogai tik jį kenčiantiesiems, nors jiems tai tikrai yra pakankamai blogai. Skurdas kenkia ir pasiturintiems Vakarų gyventojams. Kai turtas sutelktas nedaugelio rankose, tyrimai rodo, kad bendras suvartojimas mažėja ir investicijos atsilieka. Korporacijos ir turtingi namų ūkiai vis labiau primena Scrooge'ą McDucką, sėdintį ant krūvos pinigų, kurių jie negali produktyviai panaudoti. Lietuvoje viskas tas pats, kaip Vakaruose. Net prezidentais renkame tik ekonomistus. Bet prabangių bereikalingų automobilių skaičius Vilniuje vis auga, o dauguma tautos jau seniai skursta. Kiek dar išlaikys ta mūsų virvė? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

lkauniete

lkauniete portretas
Perskaiciau "komentarus" [nors po V.Lands.pasisakymu --Visada kyla "banga"] pasibaisetina neapykanta [nors neesu jo "fanas"]]kaip galima mineti tik blogus "trupinius"? Visada ieskau zmoguje GERO! ,,,vien tai ,kad JO ir jo Atgimimo kolegu DEKA atsidare mums visiems "langas" I Vakarus---aciu V.Lands.ir jo kolegoms. neturim gero zodzio??? palikim siukshles. Nevisada suprantam profesoriaus "rangytus""garbanotus" ishsireiskimus..bet biaurioti zmogu ---zema ir dar biauriau. Paskaicius """komentarus""" lyg siukshlyne jautiesi….

jo

jo portretas
tapinis tapo ožio tapkė katrą ožys kas dieną miną o tas tūpas pastovei klauso nukvakusio senio

...

... portretas
Ach: "Diskusijos vedėjas priminė profesoriui jo pasisakymą, kad reiktų Lietuvai padorių žmonių partijos. Paklausus, ar jis tiki, kad tokia partija bus, V. Landsbergis atsakė: „Tai – utopija“..." - TIESIAI broileriui į snapą: 'Tu ir tavo gauja - AMORALŪS!'

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Vo jezau ir tapinis naudingasis LANSBIRKOS idiotas

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Pagaliau LANSBIRKA prisipazino ir pasake visa tiesa apie prisiktabereciu koncervu sekta

Tam H

Tam H portretas
Matyt pats esi sumautas kgbistas ar stribokas

Gėda

Gėda portretas
Labiau patyręs žino...

H

H portretas
Kažkaip KGB agentas dėdulė vis nutyli, ką ir kuonužsięmė bendradarbiaudamas toje struktūroje. Visą buvusių KGB agentų sąrašas išspausdintas buvo respublikoje ir su Google paieška galima laisvai surasti

Kauniečiui iš Kaimo

Kauniečiui  iš Kaimo portretas
Palžyk po uodega, gal atleis.....

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Žmogaus proto galimybių struktūra

krienas

krienas portretas
Sovvagys + vata ---> FAS !!! = AU AU AU AU..

smagu su Landsbergiu

smagu su Landsbergiu portretas
kur Landsbergis, ten paloti visad susirenka nedamuštų sribų ir kitokių utėlėtų vatnykų ;DDDD

senas marazmatikas susikviete degeneratus y savo gauja

senas marazmatikas susikviete degeneratus y savo gauja portretas
apiplese tauta ,valstybe , praskolino ...ir pareiske --,,padoriu zmoniu partija -utopija,,,Teisingai reiketu dabar utilizuot smetoniniu policaju ,stukacius mankurtus ,kuriu deka konservatdegeneratai KGB-esnikai ir milicninkai su KGBesnikais teisejais ,prokurorais atsidure prie valdzios vairo , sukure Huntos banditine teisetvarka, su savo statytiniais prezidenturoj , VSD,STT, FNTT URM , pasienio ,migracijos ir kariuomenes auksciausiuose pstuose .... visus siuos degeneratus utilizavus galima butu sukurt PADORIU ZMONIU PATRIOTU -PARTIJA , kuriems rupetu ir valstybe ,ir tauta ,o ne tik nuosava kisene.....

KUPRIUI<

KUPRIUI&lt; portretas
valstiečiai ir žalieji,tai padoriausia partija,o tu kgbistinis žydpalaikis vis dar gyvas,riba artėja,o kai nusiriesi,jei gyvas būsiu,ant tavo kapo padėsiu sasnovskio barščių sėklų.

kapsas

kapsas portretas
Na kiek gali šis senas garbėtroška susireikšminęs komunistas pudrinti žmonėms smegenis, ar ne laikas pasakyti GANA??

Sąjūdžio partorgas

Sąjūdžio partorgas portretas
Atiduok 1 mln. USD kuri Norvegijos vyriausybė dovanojo Sąjūdžiui. Pavogei iš Lietvos žmonių ir džiaugiesi, padla !

Kaunietis

Kaunietis portretas
Okupantams tarnavo koloboravo

Anonimas

Anonimas portretas
Kalbančios galvos. Iš tų kalbų nieko gero jau 30 metų. Renginys komercializuotas, o laisvės idėja parduota. Renginio rėmėjai oligarchai. Tapinas diskreditavo save, prarado pasitikėjimą. Dar viena kalbanti (opiumas liaudžiai) galva iš Vilniaus.

jo

jo portretas
šaunus dialogas

Vietinis

Vietinis portretas
O tai jie ten dviese diskutavo,kažkodel auditorijos nesimato.

Mindaugas

Mindaugas portretas
Respektas seniukui, smagu, kad dar kruta.

'dedule'

&#039;dedule&#039; portretas
supranta savo busena vagies ir jokio padorumo ,matyt supranta kad yra saziningu, TSRS nusipelnes profesorius supranta ,kad jis pasejo prixvato sekla,be jokio padorumo ir sirdagrauzio.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių