Užsienietis prie Kauno marių įsikūrė darbo vietą: per plauką išvengė net kelių baudų

  • Teksto dydis:

Kauniečiai užfiksavo, kaip penktadienį per pietus laiką prie Kauno marių leido svečias iš užsienio. Užsienietis savo automobilį pastatė ant žolės, nesilaikant 25 metrų atstumo nuo vandens.

Su portalo kauno.diena.lt redakcija kaunietis Romas pasidalijo keliomis nuotraukomis, užfiksuotomis tarp Pažaislio vienuolyno ir Kauno „Jachtklubo“. Nuotraukose matyti, kaip ant žalios vejos stovi autobusiukas su užsienietiškais valstybiniais numeriais. Transporto priemonė buvo pastatyta ir labai arti vandens, nesilaikant taisyklių, mat automobilių negalima statyti arčiau nei 25 metrų iki vandens telkinio.

Panašu, kad svečias iš užsienio tikėjosi pasibūti ilgiau, čia net įsikūrė savotišką darbo vietą. Prie autobusiuko buvo išneštas staliukas, vyras ant jo pasidėjęs nešiojamąjį kompiuterį.

Kaunietis Romas svarstė, kaip užsienietis nusileido iki pat marių, nes ten veda tik pėsčiųjų takas. Vyras aiškino, kad ties Pažaislio vienuolynu esančioje aikštelėje matyti ženklai, jog link marių veda tik pėsčiųjų takas. Tačiau apvažiavus vienuolyną, jokio ženklo nėra, tai galėjo ir suklaidinti užsienietį.

Skaitytojo nuotr.

Vyras apie galimus užsieniečio pažeidimus papasakojo ir policijos pareigūnams. Šie patikrino informaciją ir įspėjo užsienietį, šis netrukus susirinko savo daiktus ir išvažiavo.

Užsieniečiui pasisekė, nes šį kartą jis gavo tik įspėjimą. Tačiau viešnagė Kaune galėjo gerokai pabrangti – už automobilio statymą ant žalios vejos gali būti skiriama bauda nuo 30 iki 90 eurų. Taip pat pakrantėse draudžiama palikti transporto priemones – už šį nusižengimą gali būti skirtas įspėjimas arba bauda nuo 30 iki 140 eurų bauda. Negana to, užsienietis galimai važiavo pėsčiųjų takų. Už tokį nusižengimą taip pat numatoma bauda. 


Šiame straipsnyje: Kauno mariosužsienietisdraudžiama statytiskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

W

W portretas
baudos , juokai tik , o kad taip istukinai ka , o šis i sibira ir važiuoja - toks gėrio jausmas apima , atjaunėji tiesiog

Gyventojai

Gyventojai portretas
Daugiabučių kiemai pilni ES autolaužyno vejose ant medžių šaknų,gyvatvorių senai nelikę ,mentūra su valdžiažmogiais "nežino-nemato- negirdi" ? -neįgalūs.....

Tai bėda

Tai bėda portretas
Lyg kitų nebūrų...
VISI KOMENTARAI 22

Galerijos

Daugiau straipsnių