Užkliuvo aplink stadioną tveriama tvora: vaikams teks pėdinti didžiulį ratą

„Kodėl aplink Martyno Mažvydo progimnazijos stadioną tveriama tokia didžiulė tvora?“, – klausia portalo kauno.diena.lt skaitytoja Saulė.

„Anksčiau vaikas į mokyklą eidavo per stadioną, o dabar norėdamas į ją patekti turės sukti didžiausią ratą. Daug žmonių kelią trumpino per stadioną, o dabar nieko neliks. Baisu. Nejau toks plotas ir priklauso mokyklai?“, – stebėjosi kaunietė.

Skaitytoja niekaip neranda logiško paaiškinimo, kam stadioną reikia aptverti tvora. Juk žadama, kad stadione esamais patogumais galės naudotis ne tik progimnazijos mokiniai.

„Prie kitų mokyklų aptverti tik atskiri plotai, tarkim, krepšinio ar tinklinio aikštelės, o čia viskas bus aptverta viena tvora. Sako, kad su šunimis žmonės neitų į stadioną, tačiau juk šeimininkai su augintiniais ir pro stadioną juosiančios tvoros vartus galės praeiti. Kažkokia nesąmonė“, – stebėjosi Saulė, pajuokavusi, kad gal visur apsitverkime tvoromis ir pradėkime skraidyti.

Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos direktorė Juzė Grigalienė portalui tikino, kad aplink stadioną tvora bus tveriama būtent dėl žmonių, kurie čia vedžioja šunis ar jame išmindžioja takus. Šiuo metu aplink stadioną kyšo tik stulpeliai.

„Tvora ir yra tveriama todėl, kad stadionas turi likti stadionu, o ne vaikščiojimo taku. Čia buvo išminti keli vaikščiojančių gyventojų takai. Rekonstruojant stadioną jis aptveriamas, kad taptų sporto objektu. Jis bus pritaikytas ir gyventojams, ir mokiniams, pagal jų amžių. Čia kas rytą vykdavo ir šunų „varžybos“ bei „parodos“. Niekas augintinių paliktų išmatų nesurinkdavo, tad vaikai į jas įlipdavo. Šunys po sporto objektą neturi vaikščioti“, – priežastis, kodėl stadionas bus aptvertas tvora, aiškino direktorė.

Anot J. Grigalienės, vaikams tikrai nereikės toli niekur eiti: „Tarp mokyklos ir gyvenamųjų namų yra šaligatvis. Juk galima eiti šaligatviu, o ne skersai stadioną.“ Ji patikino, kad kol kas bus aptvertas tik stadionas, tačiau ateityje norima aptverti ir mokyklą.

Anot pašnekovės, šis stadionas bus didžiulis, nes buvo paskirtas dviem įstaigoms. „Čia bus dvi futbolo aikštės. Viena – skirta profesionalams, kita – mokiniams. Įrengtais treniruokliais ir kita infrastruktūra galės naudotis visi seniūnijos gyventojai. Stadionas bus apšviestas. Kiek teko bendrauti su žmonėmis, jie padės prižiūrėti šią vietą – kad niekas nebūtų laužoma, niokojama, mėtoma. Kadangi tikimės žmonių sąmoningumo (kartu ir nevedžioti šunų), tai vartų nerakinsime“, – sako J. Grigalienė. Direktorė pridūrė, kad jeigu žmonės nebus sąmoningi, tuomet kartu su savivaldybės atstovais bus aptartos priemonės, kaip užtikrinti stadiono švarą, grožį ir saugumą.

„Beje, tvora įrengiama ir dėl saugumo. Stadiono šone link V. Landsbergio-Žemkalnio gatvės yra kalniukai ir žiemą vaikai su rogutėmis čia čiuožinėja. O dabar prie pat šaligatvio bus tvora ir nebus pavojaus vaikams patekti po automobilio ratais“, – aiškino mokyklos vadovė. Ji tiksliai negalėjo išskirti, kiek pinigų buvo skirta būtent stadionui aptverti. Anot jos, maksimali stadiono rekonstrukcijai skirta suma siekia 660 tūkst. eurų. J. Grigalienės tikisi, kad pagrindiniai stadiono rekonstrukcijos darbai bus atlikti iki tol, kol pažirs sniegas.


Šiame straipsnyje: stadionasmokyklaKauno Martyno Mažvydo progimnazijaskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

bus

bus portretas
mokamas iejimas?

nusivyles liberalais.

nusivyles liberalais. portretas
gaila, kad šunys tapo svarbesni uz zmogų ir jo vaikus

super mamytems...

super mamytems... portretas
dziaukites, kad vaikai nors kiek pajudes...o tai sedi prie ismaniuju ir jau nenori niekur savo vaikisku siknu pajudint...Auga tinginukai. I mokykla vaiksciojau 6 km...Ir nieko. Gyva dar ir siandien, nors jau virs 70 gerokai...Ir sveikata nelabai skundziuos...Ir dabar nebijau nueiti 5 - 6 sustojimus...
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių