Už šunišką skanėstą – bilietas į spektaklį

Kauno valstybinio lėlių teatro inicijuota akcija beglobiams gyvūnams padėti nebus vienadienė – Andriaus Žiurausko spektaklis "M♥Š" miestiečius kaskart ragins prisiminti atstumtus keturkojus.

Jei paskubėsite iki vidudienio, dar spėsite į spektaklio "M♥Š" premjerą Kauno valstybiniame lėlių teatre. Tiesa, bilietus teks įsigyti. Ketvirtadienio popietę prisijungę prie teatro organizuotos akcijos, skirtos beglobiams gyvūnams paremti, į penktadienio ar šeštadienio spektaklius gavo nemokamus pakvietimus. Pasak sumanytojų, akcijos idėją padiktavo premjera, o pastarąją inspiravo beglobių šunų likimai. Spektakliui "M♥Š" pjesę parašęs režisierius A.Žiurauskas, pats auginantis du šunis, vienas kurių į jo namus atkeliavo iš prieglaudos, į teatro sceną perkėlė tikrais įvykiais paremtą, gatvėje atsidūrusio šunelio nulėpausio istoriją. Kartu jis pasakojo ir apie tėvų dėmesio išsiilgusią mergaitę.

"Labai apmaudu, tačiau tokie scenarijai kartojasi, o šunų gatvėse ar gyvūnų prieglaudose nemažėja", – teatralai, anot Kauno valstybinio lėlių teatro viešųjų ryšių koordinatorės Kristinos Baguckaitės, nusprendė bent šiek tiek praskaidrinti, tiksliau, paskaninti atstumtų keturkojų kasdienybę.

Tą patį jie kvietė daryti ir miestiečius – į Kauno valstybinio lėlių teatro kiemelį nešti maistą ar šuniškus gardėsius tiems, kuriems, veikiausiai, nelemta patirti namų šilumos ir šeimininko kutulio gauruotame paausyje. Nors kauniečiai akcijoje dalyvavo ne itin gausiai, nedidelį lauknešėlį pavyko surinkti. Kartu su savo augintiniais teatralai jį perdavė Kaune esančios benamių gyvūnų prieglaudos VšĮ "Penkta koja" darbuotojai ir ją lydėjusiam keturkojui prieglaudos atstovui.

Kauno valstybinio lėlių teatro nuotr.

K.Baguckaitė tikino, kad minėta akcija nevienadienė – prieš kiekvieną "M♥Š" spektaklį žiūrovai bus kviečiami prisidėti prie benamių gyvūnų gerovės ir paaukoti jiems maisto ar kitų būtinų daiktų.

"Galbūt spektaklis įkvėps ir kitokiems žygdarbiams. Tarkim, nuvažiuoti į prieglaudą ir padėti ten dirbantiems savanoriams pavedžioti šunelius, išvalyti jų gardus, o galbūt kas nors ten ras ir naują draugą", – viešųjų ryšių koordinatorė vylėsi, kad po apsilankymo teatre miestiečiai parašys daug naujų pjesių su laimingomis pabaigomis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gyventojai

Gyventojai portretas
Nieko prieš gyvūnus,tačiau jie tinkami laikyti tik privačiose valdose -prie nuosavų namų ,sodybose -rančose,soduose ..tik ne daugiabučiuose ,kur ir taip gyvenamoji aplinka skirta žmonėms-vaikams suniokota ES autolaužynu -teršalais .Dažnas augintinių laikytojas net nesugeba susirinkti ekskrementų , šlapimą juk nesiurbia,tvyro ligų užkratai-smarvė ,vejose dar likusiose negali žaisti vaikai ,Likę medžiai -gyvatvorės apdergti ....Daugiabučiai ir jų aplinka sukurta žmonėms -vaikams ,ir gyvūnų-šunų laikymas netoleruojamas ,o ir patiems gyvūnams tai kankynė...

marina thebault kosel

marina thebault kosel portretas
Turėjau žavingą zalatoi katę. Aš jį nužudžiau, duodamas kačių ėdalo, pirkto iš MAXIMA. dėžės ir granulės yra nuodai, nes jie sukelia mirtiną pankreatitą

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Už ubago skanėstą, į koki renginį
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių