Uoslė vintažiniams drabužiams padėjo sukurti verslą

Grįžti į straipsnį

Neringa

Neringa portretas
Šaunuolė Augustė, smagu matyti tokius kūribingus žmones ir kad palaiko tvarias idėjas, kuria atsakingus verslus. Didžiausios sėkmės ir kad išsipilgytų jaukaus kampelio svajonė :)

Ramus

Ramus portretas
Briedas.

Skudurų vergai

Skudurų vergai portretas
Žmonės atsibuskit, kiek galima tuo skudurus pirkti. Pas didžiają dalį jau spintos neužsidaro. Centus kainuojantis skudurai parduodami už šimtus eur. (ale dizainerio pasiūtas). Daro verslą iš kvailių.

nuomonei

nuomonei portretas
žmonės žmonas ar vyrus second hand, tobiš skuduryne, renkasi. O Tu skuduro bijai. Nepatiko - išmetei. kažkieno nešiotas - kažkada studentas buvau, Keisdavomės megztiniais, kostiumais. Ir niekam nieko.

Rūta

Rūta portretas
Stebiuosi, kad sekasi rasti tiek vardinių daiktų vienam ir tam pačiam asmeniui. Pati turėjau tokį verslą eilę metų, prekes veždavomės iš užsienio, buvau vos ne pradininkė jo Lietuvoje, bet iš vardinių daiktų esu radusi tik skarelę ir pora aukso žiedų. Tad ne visada tikiu tuo, ką žmonės pasakoja.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Covido laikais kuistis dėvėtuose rūbuose reikia dar ir drąsos turėti. Pamenu, šį dėvėtų drabužių verslą prieš maždaug 25 metus. Jokios reklamos jam nereikėjo, nes prekės būdavo tikrai kokybiškos nors ir dėvėtos. O dabar.... Tik laiko gaišimas ir kainos labai dažnai tikrai per didelės.

Anonimas

Anonimas portretas
Negaliu apsirengti nešiotais drabužiais,kaip ir žavėtis tomis skudurinėmis onutėmis.Moteris privalo būti tvarkinga ir individuali.Dėvėtų drabužių,net ir varguolės iš Ukrainos nepageidauja.O mums lietuvėms turi tikti ir patikti?Tfu,gal nereikia savęs nuvertinti.

O

O portretas
kas čia per "vintažiniai"? Juk yra lietuviškas žodis- "dėvėti".

to svarbiausia

to svarbiausia portretas
Kiekvienam savo. Turiu adidas, lacoste, Pierre Cardin ir dar balažino kokių skudurų iš skuduryno. Pirktų už kapeikas. Vasarinės maikutės yra ir 10 metų senumo. patogios, geros medžiagos. Kad ne šios dienos mada - į parduotuvę nueit tinka. Turiu artimų žmonių, kurie spaudoje buvo įvardyti milijonieriais, perka auto tik salone, namas Vilniuje už milijoną, dar butas. Ir perka skuduryne. Nes labai aukšta kokybė už labai žemą kainą. Aišku, ne oficialius išeiginius rūbus. Kasdienius.

Svarbiausia

Svarbiausia portretas
kaip jautiesi,senais kažkieno nešiotais ar išmestais drabužiais apsirengus.Niekada nesu pirkusi ir gal 2 kartus užėjus buvau,su drabužiu kito žmogaus istoriją gali parsinešti.Geriau prastesnis daiktas,bet naujas,savo.

yra

yra portretas
labai daug darbo kuistis,o svarbiausia gerai ismanyti apie verte ir parduoti sekmingai,saunuole mergina,gali pinigeli dasidurti

kada žurnalistai

kada žurnalistai portretas
pabaigs pagrindinį lietuvių kalbos kursą. Vintažinis - apie ką norėjo parašyti? Vintage angliškai, net keista - vynuogių rinkimas. Tai su tais skudurais į vynuogyną eis? Kaip įprasta, anglų žodžiai turi po kelias reikšmes.Vintage dar gamybos data, auksta kokybė, senovinis. Tai apie ką šneka eina?

DŽIAUGIUOSI

DŽIAUGIUOSI portretas
ŠAUNUOLĖ

Expert z Wilno

Expert z Wilno portretas
Aš galvojau,kad vintažinius drabužius kurti reikia TALENTO,o pasirodo reikia UOSLĖS.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių