Turto bankas už beveik 1 mln. eurų pardavė patalpas Kaune

  • Teksto dydis:

Kauno Laisvės alėjoje esančios patalpos Turto banko aukcione parduotos už beveik 1 mln. eurų.

Administracinės paskirties 423 kv. metrų ploto patalpų kaina aukciono metu kilo 45 proc. nuo pradinės 684 tūkst. eurų kainos iki 989 tūkst. eurų. Patalpos buvo parduodamos kartu su dalimi žemės sklypo, pranešė Turto bankas.

Tame pačiame pastate kitą savaitę aukcione bus parduodamos ir dar vienos, antrame aukšte esančios 300 kv. metrų ploto patalpos. Turtas parduodamas su 0,015 ha ploto žemės sklypo dalimi, pradinė kaina – 500 tūkst. eurų.

Šiuo metu taip pat parduodamos 1,1 tūkst. kv. metrų ploto administracinės patalpos M. Daukšos gatvėje kartu su 0,07 ha žemės sklypo dalimi, o pradinė turto kaina – 0,99 mln. eurų.

Šis turtas domina vystytojus, investuotojus, kurie svarsto galimybę čia įrengti butus.

Turto banko Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė teigė, kad pastate galėtų būti įrengti butai ar viešbutis.

„Šis turtas domina vystytojus, investuotojus, kurie svarsto galimybę čia įrengti butus, taip pat patalpos domina viešbučių ar apgyvendinimo paslaugas teikiančius verslus“, – pranešime teigė G. Gurauskaitė.

Kadaise pastatas priklausė Kauno žydų verslininkų šeimai. Iki 2015 metų jame veikė Kauno Santakos policijos komisariatas, o 2020 metais jis perduotas Turto bankui.

Pardavus turtą, lėšos bus skirtos naujo policijos pastato Vilniuje, Sietyno gatvėje statyboms. NAUJAUSI KOMENTARAI

nesikeikiant

nesikeikiant portretas
Turta pardave Kaune ir uz tuos pinigus statys pastata Vilniuje. Kaunui spyga. Itariu kad tai konservatnyku kerstas Kaunui.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Tik prakeikti konservai gali Kauną išpardavinėti ir atstatinėti , ar plėsti VILNIŲ , Viktorka sakytų '' nu i nafik'' .

Gražu

Gražu portretas
Pasirodo ne tik valstybė žydams pinigus duoda dar ir iš jų bus naudos..
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių