Neatsakingumo viršūnė: po mugės – prišnerkštas naujasis Laisvės alėjos grindinys

kauniete

kauniete portretas
ko jus cia kaunieciai parinates tuoj svara pakels ikainius ir susimokesim uz kioskininku mizniu netvarkas mes patys

per sprandą

per sprandą portretas
Visiems tiems turginių busikams kur tepalais myžčioja reikia tech. apžiūras atimt. Organizatoriai juk žino kas ir kur kokią vietą išsipirkęs buvo - tegul ir paprašo savo prišiktą vietą susitvarkyt. O jei nesugeba išreikalaut tvarkos - patys tegul švariai išvalo, sutvarko.

kaunietis

kaunietis portretas
Geras patarimas organizatoriams, kad būtų sužymėtos vietos ir jos paskirtos konkreiam prekeiviui. Tas turi pasirašyti kokią nors įpareigojančią sutartį , jog po mugės ar kito kokio renginio , jo vieta bus tokia pat švari ir tvarkinga, kokia buvo iki jam darant verslą...

Nekenčiu mugių.

Nekenčiu mugių. portretas
Įleisk kiaulę į bažnyčią...

Vika

Vika portretas
Tie prekybininkai tikri sutriai,kitaip nepasakysi. Sugalvok tu man alieju pilti tiesiai ant grindinio ar i lietaus kanalizacija. Gaila, kad tas,kuris mate, nepranese policijai tuo metu,kai tai buvo daroma. Kai issipila koks nors kuras ar dar kas, tuojau reaguojama ir baudziama uz gamtos niokojima ir padaryta zala, o cia... argi ne tas pats? Manau, vietos turi buti suzymetos ir ten,kur ispilti iv. riebalai ir kita, turi atsakyti tie,kurie toje vietoje prekiavo.Laikas zmonems suprasti, kad uz savo ne4valyvuma turi atsakyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Seniai jau žinau, kad lietuvis ir kiaulė- vienas ir tas pats tas pats, tik kiaulė kiek švaresnė. Ta bent nešika kur guli.

BBd

BBd portretas
Gales daba visi vaiksciot po Šūdina Laisves aleja, istepliota. . :-))))))))

na

na portretas
iš viso tas įstrižas grindinys yra tragedija. Plytelės jau dabar suskilinėjusios, išsikraipiusios, nepraktiškos, matosi kiekviena dėmė. Jo projektuotojas gal tas pats, kur viešojo transporto stoteles projektavo, kuriose nei nuo lietaus, nei nuo vėjo nepasislėpsi. Čia matyt šios valdžios tokia darbo taktika - viską daryti tep lep.

taip taip taipo

taip taip taipo portretas
dėl visko meras kaltas. jis kultūrą žlugdo. čiulpiui pinigų neduoda. kaip šančių opera bendruomenė dainuos be pinigų? baisu kas čia darosi. jis mugę užleido ant švento kultūros kūno.

Kaunas

Kaunas portretas
Ubagų mugė. Stadionuose darykite, tai nebus problemų, o dabar prestižinėje vietoje sikti kioskininkams leidžia. Gėda.

Žaliakalnio pelėda

Žaliakalnio pelėda portretas
Baikti reiktu vieną kartą su tom mugėm Laisvės alėjoje. Mužikų šventės: nefiltruotas alus, uzbekiškas plovas, mediniai šaukštai ir visoks panašus marmalas. Tegul vyksta iš bėdos Nemuno saloje, o miesto centre ne vieta tokioms kaimiškoms pramogoms.

L

L portretas
Tai gi grindinys, o ne namo sienos. Reikėjo iš anksto numatyti , kad juo bus vaikščiojimas ir važinėjama. Muges Laisvės alėjoje taip pat jokia naujiena.

Toma

Toma portretas
Kam isvis tas muges tokias ten leist terliotis?Tegu buna nemuno saloje ten pats tas jom.O dabar cia plyteles isvalyt bus ka veikt...Ir valo ne tas kas terliojo!

Kokybe

Kokybe portretas
Na ir kokia to atsiprasant grindinio kokybe? Skupus moka dukart ar kaip ten sako.

Vandalizmas

Vandalizmas portretas
Šiandiena 19 val. Laisvės al.dalis , kurioje vyko mugė yra nusiaubta ir atrodo taip, lyg praėjo barbarai . Visur dėmės: taukų, mašinų tepalų bei paliktas visas šis chaosas Laisvės al , su suniokotų nepataisomų grindinių.

lietuvis

lietuvis portretas
Viskas sutvarkoma,baikit kelt audras,Darius šaunuolis,miestas atgijo,muzika,besišypsantys žmonės,visi laimingi.Brangieji,daugiau tolerancijos ir MEILĖS ❤

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O ko nerašot kad grindinys antrarūšis ir nekokybiškai klojamas ?

Ei

Ei portretas
Liaukitės cypti! Teršti draudžiama tik šunims, katėms ir paukščiams, o Gamtos Valdovams Homo Sapiens leidžiama. Kiek tie Sapiens yra sapiens - kitas klausimas...

...

... portretas
Jei ne tos mugės iš ko kišenvagiai gyvens?.. negi jiems apsilankyt pas BBD?

O MAN LABAI

O MAN LABAI portretas
Patinka muges. Geras atsipalaidavimas, gyva muzika, smagu.

Nekenčiu mugių.

Nekenčiu mugių. portretas
Nekenčiu mugių.

Užu vis

Užu vis portretas
svarbiausia, kad pasiektas pagrindinis renginėlio tikslas - susirinkti pinigai už "prekybinių plotų" nuomą. O taukuotos dėmės primins miestiečiams "iš gatvės", ką apie juos galvoja to turgaus sumanytojai ir įkūnytojai . Gi rekonstrukcijai pasiekus alėjos pabaigą, jos pradžioje, ko gero, jau bus galima inicijuoti "einamajį" (kitaip - nesibaigaintį) remontą ...

kaunietis

kaunietis portretas
jei reikia mokėt nemažus pinigus už vietą, tai manau prekeiviams nepriklauso plaut grindinio, kad ir Laisvės alėjos, tam yra tarnybos kurios palaiko tvarką .. p.s.aišku pilt alieju ir panašiai, tai gi mes tokie..ne savo namuose, kam čia vargti ir kažkur vežt..o tas kas matė , kad pylė net į lietaus nutekėjimo vietas, GALĖJO BŪT PILIETIŠKAS IR NUFOTOGRAFUOT, kitą kartą gal negautų leidimo prekiaut..

ALGIS

ALGIS portretas
Gal ir laužus kūreno , dabar madinga .

Anonimas

Anonimas portretas
Visos tos muges tik aplinkos tersimas. Kur jos bevyktu prisnerkscia ir palieka. Tai lietuvims budinga visur tersti, snerksti, o po to dejuoti kaip blogai. Nedarykit nesamoningu sprendimu viskas bus gerai. Protaukit .

Patarimas

Patarimas portretas
Mugės gali vykti Aleksote, Dariaus ir Girėno aerodrome. Vietos daug ir prekybininkams, ir pirkėjams, ir automobiliams. O dabar savaitgaliais Aleksote triukšmą kelia trys, keturi akrobatiniai lėktuvai, kurie triukšmo normas viršija 1,5 karto ir trukdo žmonėms ramiai gyventi ir ilsėtis.

as

as portretas
Tai uz nuomos pinigus tegul ir sveicia organizator.

Prekybininkai įrodė kad

Prekybininkai įrodė kad portretas
Čia ne granitas, todėl įgeriamumas didelis. Jis gi laboratorių bandymo testavimo nepraėjęs. Dabar kur klojamas- jau tikras granitas.

Architektas

Architektas portretas
Grindinys neprabangus, o pigus, kinietiškas, kreivas.

Šalin iš Alejos

Šalin iš Alejos portretas
Uzbekiško plovo avies taukai

tokio

tokio portretas
specįstrižo grindinio po mugių jokios valymo priemonės neįveiks ............ nebent nušlifuot kokį centimetrą paviršiaus Velykų proga meistriukus iš Pravieniškių pasitelkus ..............

...

... portretas
dienrastis pateikia straipsni < Kurkultura > apie randamus kulturos " pedsakus" Kaune - kiek daug kulturos ir jos inciatyvu randama... Sia proga tinka ir norisi priminti ,jog svarbiausia - kulturingas zmoniu elgesys visur ir visuomet ... !

Konteineriai

Konteineriai portretas
tai "Kauno švaros", o tie, kaip visados...Kas ten tokie dirba? Matjošaitį pasikviesti, tegul pamato, kaip savivaldybės numylėta "Kauno švarą" dirba. Bet ir čia nieko naujo.

Nieko

Nieko portretas
naujo. Atsakingų žmonių pas mus turbūt nebėra. O jei taip, tai skubiu (o ne iki pirmadienio popietės) sutvarkymu turėjo pasirūpinti mugės organizatoriai, kurie irgi neatsakingi. Tačiau jie žino, kurioje vietoje stovėjo konkretūs prekybininkai ir jei jie išvažiavo, nesutvarkę aplinkos, kitai mugei neišduoti leidimo. Bet kaip tada su pinigėliais? Padėtis be išeities. Būtų juokinga, jeigu nebūtų liūdna.

nina

nina portretas
uztenka tu mugiu -jau to meslo iki kaklo ;;gal nustokim dergti laisves a su tuom meslu

kodėl

kodėl portretas
...visu tuo nepasirūpino chebrytė, kuriai leista pasidaryti pinigo, nuomojant valstybei priklausančias miesto vietas mugės verslininkams, mokėjusiems nemažas rinkliavas už teisę prekiauti viešoj erdvėj?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių