STT: po žemės atkūrimo Kaune 185 sklypai sutelkti penkių asmenų grupių rankose

Grįžti į straipsnį

oligarchai nekalti

oligarchai nekalti portretas
juos gi isrinkot.... a i valdzia isrinkot milijinieriu draugus kurie dar labiau leido spekuliout ir apipisinet varguolius... aciu druzja rabociki pazdravliaju i PSD vam v zopu

i

i portretas
as irgi buvau už Matijošaitį kol nepadirbėjau jo fabrike, pamačiau kaip yra vagiami pinigai iš darbuotojų, teikiami melagingi duomenys Sodrai, vedama apgaulinga buhalterija, klastojami darbo laiko žiniaraščiai, mokami kyšiai darbo inspektoriams ir t.t... Matijošaičiai ir jų fabrikų direktoriai ir kiti vadovai yra patys gobšiausi padugnės

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kiek tarp komentatorių kvailų pasmirdusių kobservatorių. Net dvokia.

tam Ar

tam Ar portretas
krabo gerbėjau, galvokite . STT nesidomėjo,nes nebuvo del ko. Tai šitie parazitai sugalvojo tokią schemą. Kažkodėl tiems savininkams žemės atsirado tik prie TROIKĖS

Arūnas Česnavičius

Arūnas Česnavičius portretas
Pinigingi,išsisuks.Klaida seimo,gražintina žemė valstybės išperkama turėjo būti rinkos kaina.Tada nevyktų aferų.

skvernelis

skvernelis portretas
V. Matijošaitis niekada nebuna kaltas: nužudė žmoną - nekaltas, partrenkė perėjoje vaiką - nekaltas, sumažino vandenvietę ir pasiėmė sklypus - nekaltas, dalinosi su Šiliausku kyšius - nekaltas, apgaule pasisavino sklypus Kaune - nekaltas, nugriove dvaro pastatus - nekaltas ir t.t. O sunelis seka tevo pedomis - pinigai svarbiausia!!!

Ar

Ar portretas
Kodėl anksčiau STT nieko neieškojo... Kur jie buvo? O tik prieš mero rinkimus!!!

Anonimas

Anonimas portretas
kasdien po naują straipsnį.Kas šiandien?

Ernestas Hemingvėjus

Ernestas Hemingvėjus portretas
Senis ir jūra.... jauna.

Apgailetina

Apgailetina portretas
Pseudo teisesauga

Sklypai

Sklypai portretas
Bot tak, tam ir buvo ikurta organizacija ,,vieningas Kaunas”, kad butu BSIO ZOKONO!

nustebino

nustebino portretas
alio? nuo kada nekilnojamo turto pardavimo agentūros pradėtos vadinti grupuotėmis? čia prieš rinkimus? juk į agentūras piliečiai kreipiasi kas nori, dar neteko girdėti kad į jas kas nors varu varytų, priešingai nei kad į bankus visus suvarė ir viskas dabar tik per bankus vyksta

to Gal laikas

to Gal laikas portretas
Berods ką tik viešino - mūsų broilerinių grupuotės propagandonai ne tik pasaulio portalams sumokėjo už straipsnius, iš mūsų visų biudžeto beje, bet lygiai taip ir vietiniams "portalams" moka. Tad nuo kada kokio tai žurnalistėlio įvykdytas užsakomasis straipsnis yra pretekstas "ką nors pasodinti". Tai čia kaip tik reiktų sodinti tokius žurnalistus už sukčiavimą ir žmonių apgaudinėjimą.

Inga

Inga portretas
Geriausiai kai meras už idėjas moka po 20 000 ir daugiau, bet apie jį nerašoma ir netiriama. Sostinėje gal tai nepriimtina...

apsigavęs rinkimuose

apsigavęs rinkimuose portretas
O mes taip tikėjomės, kad užsidirbę stambiuose versluose sau, vaikams ir anūkams, ateina miestą tvarkyti iš "didelės meilės" ir tikrai dar netgi pridės nuo savęs, kur pritrūks lėšų. Na "patvarkė" turbūt dar ne viską, kandidatuoja vėl.

Kada

Kada portretas
bus baigta su šitu bardaku ir savivaldziavimu? Ar ir vėl tyrimas tyrimui, o nubaustų nėra?

Kalėjimas

Kalėjimas portretas
mes pasiruošę, laukiame, galėsi pailsėti, seniuk, ir sveikatą patikrinsime.

G

G portretas
Sergančios visuomenės komentarai: kiti irgi vogė. Tai tarytum pateisinimas, tapus meru yra pagal nutylėjimą paveldimas visuomenės pritarimas, naudojantis prieinama informacija ir įtaka, pelnytis asmeniškai. Svarbu kažką mieste "sutvarkė" tai nieko tokio kad ir sau "pasitvarkė", galima. Nu ir bus egzaminas valstybei, sugebės įtarimus pakeisti kaltinimais, ar paliks susižavėjusiems miestiečiams toliau džiaugtis gražėjančiu miestu bet kokia kaina.

Stiprybės

Stiprybės portretas
Merui ir sveikatos. Konserviniú lojimas buvo ir bus, kodėl nerašot apie jú makles- sklypukus už euriukà, Igničio akcijas, pastatú rekonstrukcijas. Mažai nepasirodytú.

Gal laikas

Gal laikas portretas
Manau gal jau laikas nors viena toki valdininka pasodinti, nes tik skambios antrastes, o paskui bylos subliuksta.

alio, konservomulkiai

alio, konservomulkiai portretas
Žemes gražina ir sklypus atkuria valstybė, ŽŪM, o ne jaunasis Matijošaitis. O savininkai jau per kur nori per ten ir parduoda, arba visai neparduoda. Bet pagaliau ištirkit prašom kaip "galimai" broilerynas prichvatizuoja sklypus savo privačioms mokyklėlėms visoje LT, kaip šikmašius "galimai" specialiai dėl landsbergienės biznio už mūsų visų lėšas mokyklėlių prieigas tvarko.

Įdomu,

Įdomu, portretas
kas pirmoji grupuotė.Manoma-konservų,todėl neliečiama.
Anonimas portretas
Landsbergio vienas sklypas už vieną eurą išnuomotas mokyklai. Krabo 25 sklypai pasisavinti iš šeimininkų, jauti skirtumą?

Rok&32

Rok&32 portretas
Kaip visi Matijošaitį mato. Tai gal prisiminkime Lansdbergienės sklypus už 1 eurą (vertė virš milijono). Kodėl niekas nieko nesprendžia?!

O vilniuj

 O vilniuj portretas
Keliose rankose? Paksas ir Zuokas kyšių dievai....nejuokinkite

šūdvabaliai

šūdvabaliai portretas
koks jūsų reiklas kur sklypą atgavęs žmogus jį padėjo? Kur jūs buvot kai Rumšiškėse žemvagiai slypus patys atsiėmė. Ant svetimos žemės. Pardavė o paveldėtojam organą atkišo.

Rima

Rima portretas
Sužavėjo Matijosaitis ? Apakome,pamate sutvarkytas kelias gatvės?O tuo tarpu pasinaudodamas proga gudrutis ir Ko neleido veltui laiko.Grazu ?

Tfu

Tfu portretas
Išeis šiliauskas iš kalėjimo ir bus vieningas vagių Kaunas :D

o

o portretas
STT tarnauja partijai, ar piliečiams? Labai jau įtariai žiūri ji į merus, kurie nėra iš tos "vienintelės teisingos" partijos

dėdulei "dovanoti" sklypai pajūryje, anūkas už 1 eurą pirko

dėdulei "dovanoti" sklypai pajūryje, anūkas už 1 eurą pirko portretas
Buki straipsniai su iššaukiančiomis antraštėmis mažaraščiams durneliams? Nes kur lyg šiol visi parduodami sklypai visoje Lietuvoje atsdidurdavo per visus 32 Nepriklausomybės metus? Ogi atsidurdavo Nekilnojamo turto pikimo-pardavimo agentūrose, į juos ir kreipiasi sklypų savininkai, retai kada žmonės patys pardavinėja. Kas ne taip? Juk jaunasis Matijošaitis jau seniasi su NT dirba, ko čia triūbija veidmainiai konslibai?

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Balsuokite už TS-LDK koncervatorius palaikom.Tik jie Lietuva atvedė į laisve sąžininguma.

patriotas

patriotas portretas
Mums nereikia pigios Astravo elektros ar pigios lenkiškos anglinės elektros. Mums reikalingi saulės elekktrinų parkai ir saulės elektrinės. Jau netoli tas laikas kai kiekvienas turėsime po saulės elektrinę Už Ignitį, už konservatorius. .Elektros kaina nesvarbu.

Ir tikek

Ir tikek portretas
po viso to,kad socialistine revoliucija buvo blogis... Gal blogai tik,kad ne iki galo ivykdyta buvo?

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Iš to kas vyksta matosi, jog aktyviems, versliems žmonems politikoje ne vieta. Blogai, kad iki šių dienų vis dar vyrauja sovietinis mąstymas. Del to ir kapstomės vėžlio tempu: žingsnis pirmyn, du atgal.

Komentaras

Komentaras portretas
Norejau parašyti, kas buvo daroma valdant konservatoriams, buvo sekmingai pratęsta už Matijosaicio nugaros, nes žmogui galimai neleido fasonas nusileisti iki pačiû žemumû, ir pažvelgti neturtingû žmoniû akimis. Todel dabar ir kerta jam ten, kur jis mažiausiai žino. Ir nesvarbu , kad savo pinigais pirko. Tualetai aukso rulina.

galetu

galetu portretas
toki tyrima atlikt nuo 1990 m. butu idomu

Neblogai

Neblogai portretas
padirbejo Vistvaldas Krabas! Tuoj bus ne Kauno meras,o savininkas!

Komentaras

Komentaras portretas
Atejo Matijošaitis, išvalė viršūnėles vagišius valstybiniû pinigû, pradėjo gerus darbus, state , tiesė, sodino, bet apie smulkesnį personalà užmiršo.Va p Zita,Jadzdė ar Antanas kaip sedejo taip ir sėdi. Ir dar kur, socialinis bustas, nuosavybes gražinimas t.t ir pan. Nustebau, dar nuo kupcinsko laikû krapštosi prie stalû.Ir jei ne tie vadinami aukcionai nusidevejusio kauno turto, net negaletum pamanyti. Kame as cia, butent susidūriau su aukcionu. Smulkus turtelis, bet jo pirkimà atsiminsiu visada. Aisku , taisykles tam ir sukurtos , kad jas laužytum( darbuotojams), bet šlykstu buvo iki negaliu. Tiesa , aukciona laimejau, bet tik pagalba kito asmens, kuris žino visas subtilybes. Norejau merui rašyti laiškà, bet apsigalvojau, nes laikas brangesnis už ta mėšlo krūva. Todel numanau, kas vyksta del rimtesniû objektû

būtų

būtų portretas
keista jei nebūtų kitaip. Kada jie visi bus pasodinti?

Beprotis konservatorius

Beprotis konservatorius portretas
Malonu girdėti, jog valdant konservatoriams nebuvo jokių skandalų...Gal tiesiog STT šiuos atvejus neleido sau panagrinėti atidžiau?

>Linksmoji jadze

>Linksmoji jadze portretas
Išsiblaivyk ir būk normali Jadvyga....

Nieko naujo

Nieko naujo portretas
dar viena gauja- krabiniai, kamuoliniai, tulpiniai, daktariniai... Ir visi kažkada prieina liepto galą.

TAM ***

TAM *** portretas
nenaudok darželio metodų : "tu pats durnas" . Labai primityvu, bet vatnykai nuolat naudoja.

***

*** portretas
O kaip Landsbergių milijonai?.. Tyrimo nebus????

Q

Q portretas
Manau renkantis dėl Kauno žmonių ir savo asmeninių interesų laimėtų asmeniniai. Dulkina mūsų miestą kas netingi. Po mūsų nors ir krachas. Panašu kad gražėjantis Kaunas - tai dūmų uždanga. Veryga šiai dienai geriausias kandidatas.

VytautasD.

VytautasD. portretas
viskas gerai su tais "mero aplinkos" žemės sklypais- kaip sakoma "uodas snapo neįkiš" (bent jau ko, kas); veikia labai protingai ir atsargiai ( beveik) - visa apimtimi išnaudoja administracinį ( kur reikia-ir finansinį) resursą, biudžeto pinigų banaliai nevagia, ką stato- tai ne " auksiniai tualetai" ir nei karto neteko girdėti taip mėgstamos anuomečių Kauno vadovų sparnuotos frazės: lėėšųų nėėraa.

xx

xx portretas
Vo čia tai bomba, įdomu ką pakomentuos meras...

senole vilija

senole vilija portretas
STT biudzetine landsbergio klanu struktura?Kodel netiria milijonieriu landsbergiu turtu sklypu pinigu teisetumo?JIE svarus?tol kol valdovas kikena ju giminele klesti.

Regi

Regi portretas
Japonijoje po tokių žinių išviešinimo, meras jau būtų suimtas. Paklausinėkit žmones, kurie tvarkėsi namų ir sklypų paveldėjimus, kaip buvo trukdoma, kabinėjamasi, pametami dokumentai, kiek dažnam reikėjo bylinėtis, kad išsaugoti tėvų namus.

Procesas vyksta

Procesas vyksta portretas
Suvisam VIENINGAS Kaunas bus tik tuomet, kai visa kas jame priklausys VIENAM...

taip

taip portretas
vasaline kgb saika parceliuoja viska skubos tvarka tik nacionalizavus ar neteks grazint su /procentais/ ?=

Tai

Tai portretas
Atimt ir grazint teisetiems savininkams , absurdas jau Lietuvoje kuris prasidejo nuo 90 m, gerai , kad diedukas Sajudzui priklause tai atgavo Sovietu turta nusavinta o tai butu ilgas kele ir spyga gaves ar menka ismoka ir toliau ta prixvatizacija ziuriu nesibaigia gana jau 30 m, praejo bukim civilizuoti ir baust jau grieztai uz prixvatizacijas .

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
ei, išrinkim mylimą mūsų merą , trečiai kadencijai, kad turėtų teisinį imunitetą nuo policijos ir stt .ei, padėkim visvaldui, matijošaitytei, matijošaitukui

Onė

Onė portretas
Ydomu kodėl iki dabar buvo tylu ir leido kauniečius apiplėšinėti kas darėsi su turto grąžinimu žinom kas tik su tuo susidūrė dar pavadino "teisingumo atstatymas" kaip pasityčiojimas visur stovėjo berniukai pradžioj pasiųlydavo paskui pagasdindavo ir tu supranti kad pasirinkimo nėra beje visa tai vyko prie ilgai Kauną valdžiusios partijos matyt ilgisi gerų laikų....

saša kurare

saša kurare portretas
Jau laikas LGBT išeiti iš komforto Zonos.

hmmm

hmmm portretas
Kai Landsbergis perka sklypus po 1 eura tai niekam neuzkliuna. Tegul STT pasidomi kiek sklypu Landsbergiu rankose. Tie 185 sklypai penkiu asmenu rankose atrodytu kaip asaros.

Ką gi

Ką gi portretas
prabudo visi apsižioplinę miegaliai ir kreipėsi į STY, o čia dar rinkimai artėja- visai "malonu" užpulti merą, tik kad TS LKD kandidatams nuo to to nebus geriau.....

tarp kitko

tarp kitko portretas
Geriausia investicija-pirkti zeme kurios kaina stabiliai auga. Jeigu tureciau atliekamu milijonu pasielgciau lygiai taip pat.

na

na portretas
na ir kanda Matijošaičiui prieš rinkimus, bet mes vis vien balsuosim už V. Matijošaitį...Kaunas atsikando konservų, o atsikando...būtų virtęs Kaunas griuvėsiais nei karo nereikėtų..ponas kupčinskas gražiai atrodo dabar po plastinių operacijų ...pareiškė per TV kad Matijošaitis gražiuoju atiduotų Kauną konservatoraims..jei ne tai aiškiai pasakyta "suės" ir ėda. Kokia gėda, kodėl neparašo visi portalai kai ponui Lansbergiui Palangos visos bobutės didžiausius sklypus dovanoją kur rasti tokią bobutę...baikit varyt ant Matijošaičio. Stiprybės jums mere...atlaikykit

to Ale

to Ale portretas
Nu, ale tikrai, kaip " rūpinasi" miestiečių sklypais, seniūnijos moterėlės lekia ir lekia pažiūrėti, o gal kokiame miestiečio sklype žolytė užaugo daugiau nei 12 cm., na, o tada apmokestinimas oho, mokėk tūkstančius... arba atseit "parduok"....?

Eilinis

Eilinis portretas
Šaršalas, kad duokle pasidalytų tyrinės ,tyrinės ir bus kaip visada. Gal kiek ir žurnalistai uždirbs.

Nuo

Nuo portretas
Rytoj visi apvaziuokit kauna, tai privati valda. Turesim naujus Radvilas, tik blogaja prasme

kauniečiai

kauniečiai portretas
Pavyduoliai ir korumpuotieji, šalin rankas nuo mūsų gerbiamo Mero V. Matijošaičio.

Anonimas

Anonimas portretas
Valstybinės reikšmės objektas Vičiūnų vandenvietė buvo sumažinta mero Matijošaičio pavedimų iš anksto žinant, kad sklypai atsidurs jo sūnaus nuosavybėje. Tai gi čia žinojo visi savivaldybėje.

Ale

Ale portretas
Koks ,geras’ meras kaip rūpinasi miestu ir miestiečių sklypais.

Komentaras

Komentaras portretas
Nuo maitinimo įstaigû iki statybû ir žemiû supirkinejimo verslo.Negerai.Gavo ir gaus stipriai per snapà. Šita rinka net ne konservatoriû( kaip kaltina meras ir jo aplinka),ši rinka - juodoji.Nelegalûs pinigai, nešvarūs žaidimai. Žodžiu- mafija.O jie to nedaleis. Dar nieko nereiškia, kad esi meras ir mero sūnus. Kvailai gal palyginti, bet bus kaip Daktarui, sūnelis kvailelis kojå pakišo. Įdomu bus stebėti ir jau matosi, kaip griūna Krabo imperija. Šiaip vainamû priešû Matijošaičiams reikia ieškoti savoje aplinkoje ir netgi visai arti

aha

aha portretas
Mąstau,kodėl jis akndidatuoja 3 kadencijai?Kaip ir aišku..jei neišrinks,iškils dar didesni reikaliukai į viešumą

Tik dabar?

Tik dabar? portretas
Keista, kad tik dabar iškeltas sklypų "įsisavinimo" klausimas. Šis procesas vyko nuo pat Mero pirmos kadencijos. Žemėtvarkos informacinė sistema mirgėte mirga nuo įrašų apie "prichvatizuojamus" sklypus. O opozicijoje sėdėdami konservatoriai pasyviai sėdėjo, stebėjo ir rinko kompramatą, kuri dabar naudoja rinkiminėje kovoja. Klausimas kuris iš jų blogesnis? Tas kuris vagia, ar tas kuris pasyviai tai stebi? Atvirai, tai UŽKNISO JIE VISI, vagiantys iš mūsų ir mūsų vaikų Lietuvos ateitį!!!!

Susna

Susna portretas
Bbd ant kauno

nu

nu portretas
kiti laukia 10 metu kol grazins seneliu zeme o cia per kelis menesius viska susitvarko ir dar speja parduoti niekur skelbimo neideja:D

nuomonė

nuomonė portretas
Ką jūs norit tą rinkit,bet kaip Kaunui turi būti gėda, žaidžia Žalgiris,minia žiūrovų,gieda himną,rankos ant širdies, patriotai,o jūsų meras?Tai ar gatvių papeckiojimai, ar kiti pagal jus,,nuostabūs'' dalykai nekrenta į akis,kaip,kokiu keliu?O kur sąžinė,padorumas,juk visa šeimynėlė ,kaip rašoma, schemoje...

Krabs

Krabs portretas
kai kremliaus stogas, o sloikai pilni rublių ir eurų - BBD ant visų.

kažkas

kažkas portretas
Atkurti 37 sklypai iš kelių tūkstančių. 1% skandalas.

citata

citata portretas
Specialiųjų tyrimų tarnyba nustatė, kad net 37 atkurti ir grąžinti sklypai perėjo į mero sūnaus Šarūno Matijošaičio rankas. Paaiškėjo, kad Kaune gali veikti plataus masto korupcinė schema, į kurią galbūt įtraukti ir sprendimų priėmėjai.

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu S.Morkūnaitė, ar čia ta pati persona kuri kažkada buvo deportuota iš Vokietijos kaip eskortinė? Tai Matijošaičiui matomai jau su galva negerai.

tiek

tiek portretas
kadenciju darbsciai dirbo,ko gero vel isrinks,nes ne viska dar padare,o cia dar visokie trugdymai

Taip VISKAS AISKU!!!

Taip VISKAS AISKU!!! portretas
Ne matjosaitis pirmas VAGIA VAGIA VISI!!! Isvardinkim visus NUO PAT PRADZIU LIETUVOS ATKURUMO.nr1) KONSERVAI.,ne2) karabasas KIEK PRIVOGES ZEEEMES SKLYPU?,KIEK PRIVATIZUOTA ALE ,,SAZININGAI “ DABAR MATJOSIUS SU SUNELIAIS VAGE JOM POM POM!!! Tuoj sarunas KAUNO tarybos narys!!! Kaip taip ?? Greitai?? GAL KAS PAAISKINS??? O KAIP su IGNICIO AKCININKAIS ??? Aaaaa?? Visi JIE VAGYS VISI!! Kuri pagauna SU VISAIS IKALCIAIS IRRRRRR TUOJ PALEIDZIA!! TAIGI JEI STT DIRBTU SAZININGAI GAL IR VAGIU BANDITU SEIME ,MIESTU MERIJOSE BUTU MAZIAU.

Juozapaitis

Juozapaitis portretas
Šiuo atveju nėra nei ikiteisminio tyrimo, nei teismo sprendimo tik šmeižtas ir purvo pylimas ant asmens kuris šiandien visiškai nekaltas. Teisinėje valstybėje teisingumą vykdo teismai, bet ne susikompromitavusi žiniasklaida, ar STT atstovas spaudai. Man regis kad STT jau dalyvauja miesto mero rinkiminėje kompanijoje, kodėl jie tiek dėmesio skiria mero šeimai, gal jiems už tai kas nors sumokėjo ? Jei sumokėjo tai būtų įdomu sužinoti kiek? Jei nesumokėjo tai gal liepė? Jei liepė tai kas liepė susidoroti ? Ar jie čia savo nuožiūra ,,už dyką" ir be privalomo nurodymo pasirenka kurį nekaltą apšmeižti ir susidoroti. Kai tiek daug purvo pilama ant nekalto žmogaus gali būti priešinga reakcija nei tikisi šmeižto kompanijos organizatoriai. Nekaltas, šmeižiamas žmogus paprastai sulaukia dar didesnio visuomenės palaikymo.

Viskas aišku

Viskas aišku portretas
Runkeliui reikia būti, kad nesuprasti, kad NT vystytojai visais laikais siekia supirkti sklypus. Ar geriau kai stovi apleisti laukai, vaizdas kaip sovietmečiu, bet miestas savas, anot Kupčinsko..

m

m portretas
Seni cirkai prasideda ,kaip ir prieš visus rinkimus, Ir tai dar kartą patvirtina,kas valdo Lietuvą ir kiek ,teritorijų,sklypų,, valdiškose įstaigose yra užėmę konservatorai per 30m,Nes jei prei anos vyraisybės vienintelis žemgrobys visoje Lietuvoje buvo tik vienas Karbasukis,kas labai keista,tai dabar pasirodo kad daugiausia sklypų Lietuvoje turi tik verslininkas Matijošaitis,o kiek jų turi Kaune rinktas seimo narys milijonierius G.Lansbergis ir jo artima aplinka visoje Lietuvoje ,įskaitant ir jo mamai gražintas žemes ?Be to apgailėtina,kad tyrimo tikslas ne teisėtumas o tendencijos,Grubiai tais varbu pavaryti mėšlo iį savo tvartelio o rezultatai nesvarbūs,Jei gaudyti vagis,sukčius,apgavikus tai visu sistemigai ir nsžesvarbu ar tai politikas ar tai verslininkas kuris tampo politikus šešėlyje,o čia spektakliai prieš rinkimus,

kodėl?

kodėl? portretas
STT niekada nedomina "konservatorių" sklypai, kuriuos jiems Vilniuje aitvarai parduoda už jievrą, ar palangose dovanoja už veltui, ar atskraidina kelis arus prie Vilniaus ir paverčia hektarais, nes visa tai juk anapus šios realybės, taip sakant – ne šio pasaulio jau dimensija, ar ne?

Nieko nestebina

Nieko nestebina portretas
Patikrinkite kvartalinę prichvatizaciją centre. Net gyventojams patogiausioje vietoje esančią rRaudonojo Kryžiaus ligoninę išmeta į laukus už miesto, nes krabams būtinai reikia jos pastatų.

sugulove

sugulove portretas
VA cia ,tai vagis, okali kaunieciu dar laizo Krabui uzpakali,tikriausiai ir jiems lieka keli grasiai , o visi kiti lieka durniaus vietoje

kažkas čia

kažkas čia portretas
Jei 100 "penkių asmenų grupių" sutelkė 185 sklypus, tai žiauriai kriminališka!

to G

to G portretas
paklausk "nepakeičiamojo" NV, kodėl atkakliai įžūliai nebuvo gražinta teisėtiems savininkams.

kauno

kauno portretas
meras tikras meras

Paf

Paf portretas
Jau krabas matijošis tikrai nesės į tiurmą su savo išperomis. Visas aferas gi galima legalizuoti. Aš kaip tikras kaunietis palaikau aferistus sąžiningus

anekduotas

anekduotas portretas
uz ka balsavot? ..............uz tomasevski?...........vyrai sujinti ji uz korupcija!!!!!!!!!!!!!..............

Lietuvis

Lietuvis portretas
Akių dūmimas, kad STT kovoja su korupcija. Kas aukštai sėdi, to nepasiekia ir nenaudinga, algas tai kelia tikriausia ne už ačiū(((

zinom

zinom portretas
visas kaunas apie tai senai žinojo... ir apie sklypų grazinimus, perpirkimus ir apie krabijosaiciams napatogių verslų skandinimą...

ooo

ooo portretas
Kitiems dėl žemių teko keliauti iki Strasbūro. Nežinojo, kad išauš diena ir bus schema "vsio zakono"

to Koncervatorius

to Koncervatorius portretas
taigi sst "prihvatizavo" pinigus gautus uz zemes sklypa, va todel ir gavosi, kad tik uz 1 eura nupirko

Kuba

Kuba portretas
Tautiečia tokios aferos nieko nestebina, tik patvirtiną motyvaciją, kodėl jie taip visi puola valdyti Lietuvą. Kas paneigs, kad tam yra sąlygos -- Pirma, už korupcinius nusikaltimus beveik niekas nebaudžiamas. Antra, įstatymai taip sukonstruoti, kad esantys valdžioje visada gali juos panauti nepaklusniųjų sutramdymui. Ir trečiai, aferas, vogti reikia būnant toje grupuotėje, kuri tuo metu yra valdžioje..Ir viskas "pagal įstatymą", kuo dauguma ir naudojasi.

Koncervatorius

Koncervatorius portretas
FNTT, STT, patikrinkite Gabrieaus ar jo žmonos žemės pirkimo sandorį už 1 eurą!!! Negi, nekyla abejonių???

G

G portretas
Iš dalies pati valstybė ir sukūrė pretekstą nusikalstamoms schemoms. Per 30 metų žemė nebuvo grąžinta tačiau su advokatų pagalba, kažkokiu stebūklu grąžinama. Ir viskas iš atrodo teisėta, išskyrus klausimą, kodėl žemė nebuvo grąžinta PVz. 2000 metais ?

PRASIDĖJO RAGANŲ MEDŽIOKLĖ

PRASIDĖJO RAGANŲ MEDŽIOKLĖ portretas
Konservatoriai knisasi, knisasi.... Kas jums draudžia, pirkit ir jūs....Norit pastatyti savo statytinį??? Reikia vėl Kauną nualinti iki griuvėsių??? Tikrinkit Landsbergio žmonos verslą, kodėl to nedarote???

tomas

tomas portretas
tarp kruminu ir agrastu, stt net simasiaus nerastu

Rimas

Rimas portretas
išsipirks
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių