Statybų magnatas priėjo liepto galą?

Grįžti į straipsnį

UAB Maxturas ir UAB Maksimali prekypa

UAB Maxturas ir UAB Maksimali prekypa portretas
Ponas Gediminas Leonas statosi savo gyvenamajį namą Semaškos gatvėje, o dalį medžiagų "skandina" į kotedžų statybos. Galėtų VMI/FNTT/ENTV atidžiau pasidomėti kiekius ir medžiagas...

Pranas Morkunas

Pranas Morkunas portretas
Asilas, apkrautas auksu, gali įveikti bet kokią kliūtį. Manau ir šitas peršoks?

nieko naujo

nieko naujo portretas
Lietuvos Doneckas visame gražume. Ten tokių - gyvas velnias. Juokingiausia, kad Lietuvos Donecke prieš šį veikėją pasitelkta kovoti ne ką mažiau klaikesnės reputacijos advokato Gintaro Černiausko kontora.

kuo labiau gerbiamas verslininkas politiku tarpe

kuo labiau gerbiamas verslininkas politiku tarpe portretas
tuo didesnis sukcius, apipisinetojas ir kombinatorius... nieko asmenisko cia biznis : man man ir man...a jum ... dziaukites ka oro da neuzsukam

laba diena..

laba diena.. portretas
Visi gauname vos ne 10 kart didesnes sąskaitas už dujas, nes dujos pabrango... Baisu kokios sąskaitos už komunalinius. Įmonėm komunaliniai labai pabrango..

Jonas

Jonas portretas
Petras Cvirka kažkada raštiškai pasakė,-Jus priglaus motina rusija. Tad to linkiu visiems lietuviškai neišmokusiems rašyti komentatoriams.Atia.

matyt sito prigimtine kilme

matyt sito prigimtine kilme portretas
BANDITAS.

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių karo kurstymas, propoganda. Išaiškinta žmogžudystė, 04.08.2022, 06.50h, Panevėžyje, Rasos gatvė, 5, Justino Pakėno. Auka nužiūrėta. Traktavimas savižudybė kol auka nenužiūrėta korumpuotų. Žinoma pareigų nevykdymas, korumpuota, D. Šermukšnienė. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

Ernestas.

Ernestas. portretas
Lietuvos Respublikos karo kurstymas, propoganda.

Nu

Nu portretas
Mes gyvenam Lietuvoj ar Ukrainoj -nuimkit tas vėliavas

jo

jo portretas
nejuokinkit, Lietuvos systemoje Jus visi pralaimetojai. ka tas cerniauskas, bicas paskelbs bankrota, isvaziuos i ispanija, praleis keleta metu, atvaziuos su naja barakuda, ikurs jos vardu imone ir vel ratas is naujo. Kai perkat, pirkit ne popierini nama o realu.

Gerbėjas

Gerbėjas portretas
RESTORANAS Naglio gatvėje?

Lietuvos ubagyne nieko naujo

Lietuvos ubagyne nieko naujo portretas
Dugnas jau pasiektas seniai.

Jonas

Jonas portretas
Renovuojant daugianucius vyksta tas pats,dalis statybinių medžiagų iškeliauja ,nors yra apmoketos medziagos daugiabučiu butų savininkų.Jokios kontroles,jokios atsakomybės.Manau sustabdė visus ryšius su Rusiją , Baltarusiją todėl visi darbai privalo būti sustabdyti kol sugriz viskas i senas vėžes ir kainos sumažės.Simonyte is savo gaunamos algos tegul renovuoja dabar daugiabučius.

negi

negi portretas
...niekas iš tarnybų ar architektūros skyriaus nepasidomėjo, kam leidimus duoda statyti, ar visos komunikacijos tvarkingos (kad ir drenažas, lietaus vandens kanalizacija)? Tikėtina, kad popieriai buvo tvarkingi, kai butus ar namus pardavinėjo, tuomet lai šalia jo prieš teismą stoja ir tie, kurie parašus sudėjo. Gal daugiau nerizikuos dalyvauti "mitinio Kauno žvėries" (korupcijos) schemose?

Tiesa

Tiesa portretas
Girdejau kad jeigu statomas naujas daugebutis tai is tu medžiagų dar pastatomas privatus namas.Tai štai kur nukeliauja dalis statybinių medžiagų, todėl visi nauji daugiabučiai yra ne kokybiški ,su defektais.

nieko naujo

nieko naujo portretas
krabogrado sukčiai

Turi prisivoges,o tai lt reiskia,

Turi prisivoges,o tai lt reiskia, portretas
Kad yra nebaudziamas???

Vot tep.

Vot tep. portretas
Kokia politinė valdžia toks ir magnatas o požiūris į tautą analogiškas.

a

a portretas
visi pagerinti verslinykai tiek vieni tiek kitas

Kada prieis

Kada prieis portretas
Liepto galą Avulis ir Co?

ironija

ironija portretas
na, jei masiuliui nieko nenutiko, tai ir tam sukčiui teisėsauga tikrai nusilenks

senis

senis portretas
valdžia labai nuolaidžiauja tiem magnatam leisdama jiem savo aplinkoj kurti baudžiava.

Onė

Onė portretas
Na manau kad nieko ir nebus .....kaip visada...tik turbit reikia įvertinti luetuvių genialumą ,kaip tik nesugalvoja mulkinti, suka apsuka vynioja apie., pirštą ,mulkina oaprastus savo klientus, arba valstybę,sugeba išvengti mokesčių ir ką išsikapsto.na valstybinė atsako tuo pačiu...mulkina savo piliečius apdėdami įvairiais neadekvačiais mokesčiais,įstatymais.....kurių ir patys nesupranta,iš savo piliečių stengiasi išspausti paskutinius dar likusius syvus,tuo padengdami pačių padarytus nuostolingus veiksmus.kokia valdžia,tokie ir piliečiai.juk ir europos sąjungos lėšų didelė dalus nusėda valdininkų kišenese.,o vjsiems kitiems kas atliks įdomiai gyvename.. ...čia iš šito viso ir gimė lietuvių fenomenas ,atlyginimai maži,pinigų nėra...bet oho kaip mes gyvename ,unikali tauta,unikali valdžia....

Tfu

Tfu portretas
Maxi šuo fukas :D
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių