Skyrybos užminė mįslę dėl teisėjų ir advokatų klanų

Ženuarijus

Ženuarijus portretas
Kai prapilsiu bylą dėl skyrybų, tai irgi nusisamdysiu Kauno dienos žurnalistę. Verksiu, kaip bandžiau paslėpti santuokinį turtą, bet vis vien atėmė gauja susitarusių teisėjų, advokatų ir buvusi sutuoktinė. Jei prashiki bylą, tai visada kalti kiti, o ne pats. Juo labiau, kad iš komentatorių pasisakymų matyti, jog tos kabliukas labai noriai nuryjamas.

Idomu

Idomu portretas
labai idomu kiek atsilieps nukentejusiu nuo sios ponios. Aisku, kad tie kurie susitvarke per turimus rysius tyles ir gins, nes bijos, kad butu perziuretos ju bylos., Jei tai tiesa, tai baisu, protu sunku suvokti, kaip gali butti taip cinisskai atiminejimas zmoniu turtas. Cia gi reketas!

Saunuole Kauno Diena!

 Saunuole Kauno Diena! portretas
Drasi korespondente, kad isdriso parasyti apie Kauno teiseju ir advokatu klana! gaila nukentejusio asmens nuo sio cinizmo. Kas grazins zmogui pinigus uz sugadintus nervus, islaidas uz teisines paslaugas? Nejau taip ir liks?

deja deja

deja deja portretas
DEl sios advokates gavu rekomendacija - eik viska sutvarkys, turi gerus rysius- ne prota, ne zinias bet RYSIUS kurie kainuoja!

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kokia dar mįslė , čia eiliniai nuosmaukos , buvau teismuose ir mačiau , nors užtenka ir teismų sprendimus paskaityti , nusikalstamą sistemą , ir policijos , prokuratūros parazitinius sutvėrimus . Kiek atmatų prigimdyta ir sulinde į teisinę sistemą , kad žiūri ir stebiesi , kada jiems bus gana , kaip tokiais tampama

Joke

Joke portretas
Pasistačiau tvorą. Kaimynas sapalioja, kad statant ant ribos reikėjo jo sutikimo. Grasina bylinėtis. Tai jei pralošošiu, paguodai irgi žurnalistę galėsiu nusipirkti? O ar tik straipsnio parašymui, ar ir kitokiai paguodai? Kokia kainą? Ir foto nepamaišytų

pilietis

pilietis portretas
KAŽKODĖL aš iki šiol Lietuvos teismais pasitikėjau ? O gaila, kad...esu toks bukas... [ šiuo klausimu ]. Ačiū , kad apšvietėte. Todėl , kai bus demonstracijos ar langų daužymas teisėjams, N E N U S T E B K I T E , jei susirinks nemažai žmonių.

Kam tos skambios frazes?

Kam tos skambios frazes? portretas
TTeisybes teismuose nerasit. Neverta moket advokatam

Tiesa

Tiesa portretas
NEverta p

Nuomone

Nuomone portretas
Gradauskienės profesionalumas ir patirtis yra tikrai žinoma. O pralaimėjusiems reikia mokėti ir pralaimėti, ne tik visur skundus rašinėti.

Vis. Dar manote, kad gyvename

Vis. Dar manote, kad gyvename portretas
Teisinej valstybej? Nejuokinkit. Neturintieji pinigu kysiui teismuose yra beteisiai.

J

J portretas
Valstybe tuomet nepriklausoma ir stipri kuomet yra teisinga o pas mus teisybe toje pusėje kurioje pažintys ir pinigai todel ir naikinama seimos lastele ir migdolai konstitucija

AK

AK portretas
Tas klano "solidarumas" akis bado. Nušalinimo institutas nieko vertas, jei jis neveikia, tuojau skandinamas "solidarume". Jei proceso šalis netiki nešališkumu, pirmasis nušalinimas turi būti visiškai paprastai pasiekiamas teisingumo labui. To nėra. Ir labai blogai, kad nei to nėra.

.butinybe

.butinybe portretas
Reikia viesinti teiseju, prokuroru, advokatu, ikiteisminio tyrimo tyreju privaciu gyvenimu detales: skelbti filmuota medziaga is ju orgiju, viesinti kuo realiai uzsiima ju vaikai ir anukai- kiek ju tarpe narkomanu ir patoligiskai iskrypusiu, prasilosusiu, kokius nusikaltimus realiai jie daro ir kaip isvengia teismines atsakomybes. Maza nepasirodys. Tai visuomenes dugnas, degradave atmatos. Ir nereikia cia visuomenei smegenis pudrint rasineliais apie atseit gerus ar nelabai gerus advokatus. Kas daugiau susimokejo ir kuri puse rado budus per advokata kysi perduoti teisejui su prokuroru, tas ir laimi byla. Todel po teismus galu sau leist vaiksciot ir kokiose tai bylose dalyvauti tik kokie narkotiku prekeiviai ar korupcijos keliu prisivogusieji ES pinigu, naujai prakutusieji kokie nesvarus v

,,,

,,, portretas
geras advokatas tas,kuris gali prieiti prie teisejo...

Vardas Nuomonei

Vardas Nuomonei portretas
Ne Gradauskiene laimi bylas, o jos ryšiai.

Bet kodel

Bet kodel portretas
Pateikus suklastotus duomenis civilineje byloje netiriamas nusikaltimas kad juos suklastojo ir kas pateike? Koncervu mapija veikia.

Nuomonė

Nuomonė portretas
R. Gradauskienė yra viena iš geriausių advokatų Lietuvoje, laimėjusi ne vieną rezonansinę bylą, ko kaip bebūtų gailą straipsnio autorius nepaminėjo...Svarbiausia buvo paminėti kažkokią tai eilinę skyrybų bylą...kaži dabar apie visas skyrybų bylas "kauno diena" rašys...???

pensininkė

pensininkė portretas
Teko susidurti su tuo.Yra 3 būdai korupcijai teisme:liudininkai ne tie, teismo posėdžių įrašai, sekretorės protokolų klastojimas.

Aš portretas
Turbūt natūralu, kad pralaimėjusiai šaliai kitos pusės advokatas ir bylą nagrinėjęs teisėjas bus mafija ir nesąžiningi ir nesvarbu kiek nesąžininga buvo pralaimėjusi šalis. Garbingai pralaimėti irgi reikia mokėti. Akivaizdu, kad straipsnio užsakovas, nes kitaip šio straipsnio, nei užsakomojo įvertinti negalima, nemoka. Keista, kad nebuvo klausta buvusios žmonos pozicijos, o vienpusiškai surašytos pralaimėjusiojo raudos. Žiniasklaida juk turi būti objektyvi ir nesimėtyti nepagrįstais kaltinimais. Bet jau ir iš straipsnio akivaizdu, kad santuokos nutraukimo byloje jis "prakalinėjo" santuokinį turtą, kad žmona nieko negautų. Panašu, kad ji nieko ir negavo, jei bylos vis dar vyksta

teisesmaukiniu mafija ...kaip nori tai ir zaloja zmoniu

teisesmaukiniu mafija ...kaip nori tai ir zaloja zmoniu portretas
likimus , vienus ubagais palieka ,kitus padaro narkomanais -alchogolikais , trezius priveda prie savizudybiu , dar kitus [ nesukalbamus] patys uzsake nuzudo--- Teismuose --tiesos nera --- nekontroliuojama ir nebaudziama teisininku mafija --tai didziausias valstybes ir tautos priesas

Anonimas

Anonimas portretas
Manau, jie visi pragare verda laaaabai dideliam katile ir tik retas pakliūva į dangų....

Bylas laimi daugiau kysio davusieji

Bylas laimi daugiau kysio davusieji portretas
Ir duoti butina per advokata. Tai yra ne tie pinigai, kur uz darba mokate advokatui. Tai yra tiesiog itin nemaza suma, kuria advokatas nunesa teisejui. Savo dali gauna ir prokuroras. Neuzmirskite, bylos eiga nusprendzia prokuroras. O skyrybu bylose - kosmaras. Jei moteris yra be pajamu ir santaupu, viskas. Ji lieka be jokio turto, viska susigrobia vyras. Plius, sprendimas surasomas toks, neva moteris kalta nors ir buna smurtavimo auka, vyras ja muse ir psicholigiskai terorizavo, buna, kad vyras tiesiog nesekmingai bande nuzudyti zmona - nieko neirodysi jei esi be pinigu. Atvirksciai. Nuolat musamai ir niokotai moteriai is savo pinigu pastaciusiai visa seimos gerbuvi, isauginusiai vaikus, duodamas sprendimas - pvz, kad ji kalta del skyrybu. Tuomet vyras uzvaldo seimos bendra turta, jokio islaikymo zmonai nemoka. O jei ji buvo tiek niokota ir tiek nuolat musama, kad nebegali dirbti - tiek traumu...niekur nepasiskusi. Advokatai dirba tam kuris jiems susimokejo. Jokiu emociju nebuna.

Tarp

Tarp portretas
Kitko, labai gera advokate

palaikau advokate

palaikau advokate portretas
daznai, kai vyrai palieka zmonas, jie siekia atimti ir visa turta, o advokate saunuole,tikrina dovanojimus t t, ne paslaptis, kad patys perka tevu vardu turta, o paskui atseit dovanojo, ar palikima paliko, o vaikai su buvusia zmona tegu vargsta, vat tokia realybe

Kaunietis

Kaunietis portretas
Teko susidurti su minėta advokate-tas pats braižas., nieko naujo. Kai sielą parduodi velniui, svarbu tik pinigai.

Panaikinta notarin sutartis?!

Panaikinta notarin sutartis?! portretas
Remiantis laisku panaikinta notarine sutartis? Cia tai geras, dar taip negirdejau.Kiek tai kainuoja?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių