Skandalingojo Celofano šou tęsiasi – bandė be galimybių paso patekti į „Akropolį“

 • Teksto dydis:

Praėjusią savaitę už grotų jau pabuvojęs skandalingasis kaunietis Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, vėl ėmė provokuoti teisėtvarką jau pirmąją galimybių paso galiojimo dieną. Šiandien jis be veido apsauginės kaukės ir, pirminiais duomenimis, be galimybių paso veržėsi į Kauno „Akropolį“ – esą pasiimti akinių.

Šis incidentas, kuriame vėl neapsieita be policijos įsikišimo, įvyko apie 11 val. Griunvaldo įėjime į minėtą Kauno prekybos centrą.

Eilinis Celofano šou prasidėjo, kai jį vos įėjusį į „Akropolį“ sustabdė ir galimybių paso pareikalavo šio prekybos centro apsaugininkas. Šį A.Kandrotas, jam įprasta maniera, ėmė filmuoti. Ir teigdamas žiniasklaidai, kad ši tapo akivaizdaus jo teisių pažeidimo liudytoja, sakė pats dėl to išsikvietęs policiją. Ši netruko atvykti.

Antanas Kandrotas/Vilmanto Raupelio nuotr.

Tiesa, Kauno policijos atstovė portalui kauno.diena.lt buvo linkusi patikslinti, kad apie incidentą „Akropolyje“ pranešė praeiviu prisistatęs asmuo. Jis įvardijo ir, kad prie įėjimo į šį prekybos centrą su apsaugininkais konfliktuoja skandalingai pagarsėjęs Celofanas. Tačiau pranešėjas, kurio buvo paprašyta sulaukti policijos – jeigu šiai reikėtų liudytojų, teigė, kad turi svarbesnių reikalų.

Už poros minučių apie vykstantį konfliktą pranešė ir „Akropolio“ administracija. Netrukus Kauno policijos atstovai papildė informaciją nurodydami, kad nuvykus pareigūnams asmuo rastas lauke, o prekė, kurios vyras atėjo į prekybos centrą atsiimti, jam buvo išnešta.

Pareiškimas dėl šio įvykio nebuvo gautas, tačiau dėl viešoje erdvėje užfiksuotos informacijos iš prekybos centro pradėtas aplinkybių patikslinimas.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Kaip jau rašyta, po praėjusios savaitės sulaikymo riaušių prie Seimo byloje, kurioje A.Kandrotas yra vienas iš įtariamųjų, jam skirtas pusės metų namų areštas. Tačiau neišeiti iš gyvenamosios vietos šiam skandalistui uždrausta tik nuo 22 iki 6 val. Kaip ir nebendrauti su 41 asmeniu, siejamu su minėta byla, bei nedalyvauti mitinguose prie Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dalia Paunksniene

Dalia Paunksniene portretas
Ar ne geda Kauno dienai sitaip apsimeluoti ? Visi mateme apsauginio elgesi, kaip jis stumde nieko blogo nepadariusi ir nepasakiusi zmogu, o tik atejusi pasiimti savo akiniu. O policija iskviete joks ne praeivis, o Antanas. Taigi bauda ir priklausytu chamui apsauginiui. Kaip viskas isverciama i kita puse, net baisu.

Kęstas

Kęstas portretas
Oi žiūrėk, Juozai, ką braliukai latviai daro... "Kaip ir daugelyje buvusios Sovietų Rytų Europos šalių, mažo gimstamumo poveikį Latvijoje pablogino dešimtmečius trunkantis jaunimo išvykimas į aukštesnes pajamas gaunančius darbus Vakaruose. Latvija neteko 17 proc. gyventojų. Daugiau prarado tik kaimyninė Lietuva. Šiais metais įstatymų leidėjas beveik padvigubino valstybės mėnesinę vaiko stipendiją. Šeimos, kuriose yra daugiau vaikų, taip pat gauna nuolaidas viešajam transportui, būsto stipendijas ir galimybę gauti specialias akademines stipendijas“. [1] Na o Lietuva? Ką Lietuva? Valdantieji prisirūkė marihuanos ir laksto paskui Celofaną. Kas tas Celofanas? Kovotojas prieš komunistinius Lietuvos valdymo metodus. Valdantieji bijo, kad Celofanas taps sekančiu Lietuvos ministru pirmininku, todėl negali daryti nieko kito, tik kovoti su Celofanu. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

kaip išsigelbėti nuo totalinio nereikalingų vergų genocido?

kaip išsigelbėti nuo totalinio nereikalingų vergų genocido? portretas
Yra tik du keliai-nedelsiant bėgti į Baltarusiją arba greitai susiveikti “čipuoto vergo pasą“ juodojoje rinkoje…
VISI KOMENTARAI 113
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių