Situacija Kauno regiono ligoninėse: ar didins lovų, skirtų COVID-19 pacientams, skaičių?

Kauno regione dauguma ligoninių lovų, skirtų  COVID-19 sergantiems pacientams, yra užimtos. Visgi didinti jų skaičių, atsižvelgus į trečiadienio duomenis, nenumatoma. 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMU) Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vyr. specialistė Eglė Karalienė portalui kauno.diena.lt teigė, kad šiai dienai iš 160 terapinių LSMU Kauno ligoninės COVID-19 sergantiems pacientams skirtų lovų užimta 157, o iš 16 reanimacijos lovų, skirtų šia infekcija sergančių žmonių gydymui, yra užimta 10.

„Kauno klinikose iš 20 reanimacijos lovų, skirtų COVID-19 ligoniams, užimta 10, o nuo COVID-19 ligos Antrajame skyriuje šiuo metu gydomi šeši pacientai“, – teigė E. Karalienė. 

Koronavirusu užsikrėtę asmenys be LSMU Kauno ligoninės gydomi Kauno klinikose, taip pat Marijampolės, Jurbarko, Prienų, Jonavos ir Kėdainių ligoninėse.

Šiai dienai Kauno regionas turi 390 COVID-19 liga sergantiems pacientams skirtų lovų.

Anot E. Karalienės, Marijampolės ligoninėje užimta 30 lovų iš 30 terapinių šiems pacientams gydyti skirtų lovų ir užimtos dvi reanimacijos lovos iš keturių.  Jurbarke užimtos 25 terapinio profilio kovidinių lovų iš 30 ir dvi reanimacijos lovos iš keturių. Prienuose užimtos 25 iš 25 terapinio profilio kovidinių lovų, dvi reanimacinės lovos – laisvos. Jonavoje užimtos 17 iš 25 terapinio profilio COVID-19 ligoniams skirtų​ lovų, dvi reanimacinės lovos – laisvos​.

Kėdainiuose užimtos 39 iš 50 terapinio profilio lovų, skirtų šia infekcija sergantiems žmonėms,  ir dvi reanimacijos lovos iš dviejų. 

„Šios dienos duomenimis, lovų skaičiaus didinimas regiono ligoninėse šiuo metu nenumatomas, tačiau situacija yra nuolat kintanti. Išaugus stacionarizuojamų pacientų poreikiui, peržiūrėsime Kauno regiono ligoninių lovų skaičių“, – sakė Kauno klinikų atstovė.

Naujų susirgimų Kauno mieste – 197 

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) trečiadienį pranešė, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1935 koronavirusinės infekcijos atvejai. 372 jų registruoti Kauno apskrityje. Registruoti infekcijos atvejai, epidemiologų vertinimu, susiję su židiniais Prienų globos namuose, Kauno K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje, Kauno klinikose, LSMU Kauno ligoninėje, Raseinių ligoninėje.

Kauno miesto savivaldybės trečiadienį paskelbtais duomenimis, naujų susirgimų COVID-19 liga per praėjusią parą registruota 197. Šiuo metu koronavirusu serga 3508 Kauno miesto gyventojai.

Iš viso Kauno mieste koronaviruso infekcija iki šiol nustatyta 4311 gyventojų. Iš jų pasveiko 752, mirė – 38 žmonės. Dar 13 infekuotų kauniečių mirčių priežastimi nurodomos kitos ligos.

Koronaviruso situaciją Kauno mieste galite sekti čia.

Lietuvos ligoninėse dėl koronaviruso gydomi 1363 žmonės

Trečiadienį Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) paskelbtais duomenimis,  ligoninėse nuo koronaviruso šiuo metu gydomi 1363 žmonės, 93 iš jų – reanimacijoje.

Kaip skelbė BNS, deguonies kaukės reikalingos 748 ligoniams, plaučių ventiliacija taikoma 67.

Pagal 58 iš 61 gydymo įstaigos pateiktus duomenis, šiuo metu Lietuvoje užimtos 8 tūkst. 914 ligoninių lovų iš 16 tūkst. 785.

Iš 669 reanimacijos lovų užimtos 362, dirbtinės plaučių ventiliacijos – 210 iš 618, iš lovų, kuriose yra deguonies tiekimas, užimtos 2 tūkst. 135 iš 6 tūkst. 283.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 38 tūkst. 810 asmenų, 29 tūkst. 2 – tebeserga, 9362 – pasveiko.

Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 323 žmonės, dėl kitų priežasčių – 125 užsikrėtusieji.NAUJAUSI KOMENTARAI

A

A portretas
Liūdna , kad tiek kvailų komentarų pazystu ne viena šeima kuri serga su vaikais tėvams blogėja o vaikai kartu nes lengvai serga ir nėra kas pažiūrėti.

!

! portretas
Kad būtų baisiau-nedidins!

Anonimas

Anonimas portretas
Melas ir didžiausia pinigų plovykla
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių