Šią savaitę Kaunas baigs šildymo sezoną?

Mama

Mama portretas
Tik nejuokaukik, su leliukais ką daryti reikės, juk šalta dar.. Vėl nuo drėgmės ir šalčio pusę buto pelėsis atsiras..

ne šią savaitę

ne šią savaitę portretas
o pagal higienos normas, koks bus paros temperaūrų vidurkis.

Taigi

Taigi portretas
Pripažinkim,kad šiais metais labai šaltas pavasaris.Yra nustatytos higienos normos kada tik esant tokiai ar tokiai temperatūrai atjungiamas šildymas,tad jų ir reikia laikytis.Jeigu nesilaikysit šių įstatymų,tai kodėl turiu laikytis kitų pvz.:nešiūkšlinti,neiti per gatvę kur noriu,dėvėti kaukės...

Kitą savaitę tai gal ir galima bus išjungt šildymą

Kitą savaitę tai gal ir galima bus išjungt šildymą portretas
Tik jau ne šią savaitę. Naktys šaltos, na ir diena vos ne vos 8 laipsniai šilumos. Saulės nėra, nepašildo, apsiniaukia dažnai lietus papurškia. Tik tegu dar neišjungia, nes bus šalta kambariuose, jeigu ir lauke šalta, ne 20 laipsnių lauke.

Specas

Specas portretas
Lauke jau pliusinė temperatūra ir beveik nebūna sniego. Koks dar šildymas? Atsiras tiek peršalimo ligų ir snarglių, kad ir valdžiai užteks...

O dar covid

O dar covid portretas
Zmones per pandemija daznai dirba, mokosi nuotoliniu budu-is namu. Salyje daugeja susirgimu. Nematau logikos isjungti sildyma. Juolab, kad savivaldybes administracija priverstinai teikia bendra sildyma-atsijungti daznai neleidzia.

Kai vieniems šilta, tai kitiems gal ne visai .

Kai vieniems šilta, tai kitiems gal ne visai . portretas
Kiek žmonių tiek nuomonių ,tačiau prognozės tvirtinasi nėra dar geros šilumos.

Taigi kaipgis

Taigi kaipgis portretas
Kai išjungia šildymą, tai pas mus vonioj kaip Sibire, nes nėra gyvatuko su karštu vandeniu, o tik radijatorius. Mes ne ruoniai, deja, vaikai ir senukai.

Dar ne laikas išjungt šildymą

Dar ne laikas išjungt šildymą portretas
Lauke vėjai, lyja, sninga, ištisai nėra saulės, jeigu šviestu saulė tai dar prišildytu kambarius, o naktimis tai išvis minusinė temperatūra, arba tik 1 laipsnis šilumos, dar labai reikalingas šildymas, jug mes ir mokam už šildymą , o ne savivaldybės klerkai, tai kodel turim šalt ir sirgt.

Pagazdino

Pagazdino portretas
Toks vaizdelis kad vien ligoniai ir invalidai gyvena. Eikit pasivaikstineti, pasportuoti. Kazkaip neranda susalusiu nei seniu nei vaiku.

nesamone

nesamone portretas
reikia ziuret pagal ora o ne laika galugale jei bendrija sutaria tai patys ir atsijungs juk silumine dirba pristatydama termofikacini karsta vandeni ir laikas patiems spresti kada atsijungti nes silumininkai pastoviai apmokami visa sezona

M

M portretas
O tai šalta nematėte tikrų šalčių,šildymas būdavo balandžio 15 atjungiamas,o dar kada nori pinigai,ce tokios žiemos dar te teip kai prieš 35 metus,galėtų pradėti nuo lapkričio 1 ir baigti kovo 31,gruditis reik tai ir imunitetas geras bus ir nei sirgsit nei salsys

Manyčiau ,

Manyčiau , portretas
kol lauke oras nesušils taip ,kad tris naktis iš eilės bus +10 šilumos ,radiatorių šildymo nutraukti negalima ! Negalima todėl ,kad yra sunkių ligonių ,kuriems reikalinga šiluma ,o be to juk yra ir šeimos auginančios mažus vaikus ,tai negi dėl savaitės papildomo šildymo ,Kauno savivaldybės klerkai privers šeimas pirkti elektr.radiatorius ? Juk matote kas darosi už lango ,sniegas ,lietus ir šaltas oras ,o lauke drėgmė skverbiasi į kaulus . Pagaliau dauguma miestiečių dirba nuotoliniu būdu ,o mokiniai mokosi nuotoliniu ,tai negi šitą grupę žmonių privers savivaldybė šalti ?

ona

ona portretas
Kauno dundukai, užsimanėt atjungti šildymą, gal nupirksit visiems tada vaistų nes prasidės ligos, o atšilimo dar nesimato.Matyt tiems kurie užsimanė atjungimo galvelėse daug laipsnių skysčio Mere jokio dar jokio išjungimo, nes nesimato šilumos visą savaitę lietus drėgmė valdžios vyrai atsipeikėkit

na

na portretas
kiekvienais metais tas pats, nors yra nustatytos sanitarinės normos, kada reikia įjungti, kada išjungti šildymą, tačiau miesto valdžiai ir toliau lieka neaiškumai šiuo klausimu, Pasiskaitykit įstatymus vienąkart, tai gal kas nors ir paaiškės, nereikės kokios nors bobutės klausyti kada jai šalta, o kada karšta pasidaro.

Cha cha

Cha cha portretas
O tai bent, nuo trečiadienio lauke taip užkais, kad net šildymą pabaigsim !!!

Arielkos

Arielkos portretas
Įkalkit,grūdinkitės,daugiau mylėkitės ,ištižėliai.

Anonimas

Anonimas portretas
Seniai laikas isjungti. Kombinatoriams bepigu, gali ir visus metus moketi uz tai kad ora sildom. Visa vasara sildykit nes klimatas tai syla.Debiloidam po 9 menesius sildymas turi buti ijungtas.Vaikai sala, ligos puola. Grudinkites debilai.

Mama

Mama portretas
Nebent įkalus kad šilta būtų galima išjungt . Vaikai šals namie visi.Ligos prasidės.

Klausimukui,

Klausimukui, portretas
o, koks tavo reikalas? A, a durneli, be dureli7

Anonimas

Anonimas portretas
beretem jau šilta

Sausio 13 toji

Sausio 13 toji portretas
Kai kurie komentarai,ko gero susiruošė į Panemunės pliažą,maloniai prašome.Jūsų teisė, tik nepirškite savo nuomonės visiems! Yra normatyviniai aktai,kai dienos ir nakties vidurkis ne žemiau+8c tris paras. Susidaro įspūdis,jog tokiems daug ko gaila,nes matuojama ne mėsos,bet butelio kaina.

Klausimas

Klausimas portretas
Dvare irgi išjungs?

Zenka

Zenka portretas
Nepasidarysim ubagais jeigu už 10 Eur dar pasišildysim iki tikro atšilimo. Bet kai žmonės negalvoja, tai ir kliedi nesąmones, mat jiems per šilta. (nebent po gero gramo)

Kava

Kava portretas
Rašote ta pati kas savaitę. Kas čia gasdinimas? Oras šaltas, šiandien apskritai žiema. Nelabai suprantu straipsnio prasmės? Čia apklausa ar šiaip rašyt apie nieką!? Juk jei bus reikalas atjungs apšildyma ir be apklausos ir be tokių savaitiniu straipsnių.

Ridas

Ridas portretas
Silumos isjungti dar negalima,prasides ligos.

Ona

Ona portretas
Daugybė namuose sėdim: dirbam iš namų, vaikai, seneliai, prasidės slogos, vėl poliklinikos, ligos. Palaukite kaip priklauso, kad teigiama temperatūra kaip reikiant būtų.

nu

nu portretas
nu silta nebent pensininkams..nes kai lauke minusas apie koki atjungima kalba gali eiti

Taigi,taigi

Taigi,taigi portretas
Žurnalistės karštos moterys,joms šildymo nereikia,galėtų pačios katilinėse visą namą šildyti,jaunesni vyrai malkų į krosneles įmestų,būtų ekologiškas šildymas.

Zinoma

Zinoma portretas
reikia kuo greiciau atjungti. Jau ir dabar sildomas oras nes bute silta ir be sildymo.

Taigi

Taigi portretas
Ponia žurnalistė jau prieš 10 dienų norėjo išjungti.Tikriausia nuosavam name gyvena?

Jonas

Jonas portretas
Pas mane seniai nešyla virtuvėje ir kambary, kitam šyla. Nu ir ką? Ogi nieko.

kauniete

kauniete portretas
labai gerai, jau reiketu baigti sildyma

ddd

ddd portretas
turbut juokauja ,lauke 0 laipsniu sninga, jie sildyma baigs..palauktu bent kol +15 lauke bus kelias dienas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių