Senas vamzdis kiršina gyventojus: vieno buto šeimininkai atsisako įleisti meistrus

Grįžti į straipsnį

kaunietė

kaunietė portretas
Na man keistas trečio aukšto gyventojų nenoras įsileisti. Juk jei per tą sudūrimą įvyks avariją, tai aplies būtent jų butą. Mes kai keitėmės pas save vamzdžius, iš karto ėjom pas viršutinius ir apatinius kaimynus, kad ir jie vienu kartu pasikeistų, kad neliktų jokių dešimtmečius trūnijančių vamzdžių, nes kas iš to, jei mes pasikeičiam, o viršutiniuose aukštuose sudėtos senienos, kurios gali bet kada paleisti ant mūsų vandenį. O kad apdaila sudėta, tai ir yra tik trečio aukšto problema, nes namo naudojimo taisyklėse numatyta, kad turi būti bendro naudojimo vamzdžiai prieinami. Pas mus irgi yra apdaila, tik kad ir padaryta ant durelių, tad laisvai galima prieiti prie vamzdyno. Reikia tik išmonės, kaip gražiai uždengti vamzdžius, bet, reikalui esant, būtų galima lengvai prie jų prieiti.

Žinantis iš skaudžios patirties

Žinantis iš skaudžios patirties portretas
Tapo labai madinga keitinėti vamzdžius gabalais, o pasekmės būna labai liūdnos.Rašau tiek administratoriui, tiek 4-o ir 5-o aukšto gyventojams. Visų pirma ar atlikta tariamai supuvusio, gabalais krentančio vamzdyno ekspertizė.Šiais laikais labai paprasta, Yra specialios vaizdo kameros. Ar įvertino trūkusius vamzdžius specialistai, ar surašė defektinius aktus? Ar paskaičiavo ir nustatė remonto darbų kainas? Ar tinkamai informavo namo bendrasavininkius? Kas tie mistiniai SANTECHNIKAI? Ar tai įmonė, ar tai individualūs meistrai? (Kas atsakys už nekokybiškai atliktą darbą?) Ar turintys tiems darbams atlikti reikiamą kvalifikaciją? Ir dar daug kitų klausimų... Taip 3-o aukšo gyventijai privalo įsileisti komisiją apžiūrėti bendroje nuosavybėje esančius vamzdynus, bet be kvalifikuotų atsakymų į mano nurodytus klausimus, bei atliktų veiksmų gali ir nesutikti atlikti darbus. Beje teisingas 3-io aukšto gyventojų reikalavimas, tokiu atveju atlikti viso namo (48 metų senumo) vamzdynų keitimą.

Bronius

Bronius portretas
Advokatei. Ar administratorius pagal CK reikalavimus neprivalo atsiklausti namo bendrasavininku ar sutinka mokėti siūlomą kainą? Šiuo metu tai neklausia, vykdo atvirą vagystę, kiek pasakė tiek privalai mokėti. O įkainiai tai sutartiniai.

Advokatė

Advokatė portretas
ADMINISTRATORIUS PRIVALO ATSISKAITYTI /TEIKTI INFORMACIJĄ SAVININKAMS 1. Pasibaigus kalendoriniams metams per 3 mėnesius į pašto dėžutes pateiktis ataskaitą, kokius darbus, paslaugas atliko name, kiek lėšų sukaupta ir panaudota namo priežiūrai. 2. Prieš 3 darbo dienas informuoti apie planuojamus remonto darbus: jų mastą, kainą, lėšų šaltinius, atlikimo terminą, darbų rangovą, darbų vadovą ir jo kontaktinius duomenis. 3. Ne vėliau kaip per 3 darbo dienas informuoti apie remonto darbų ir kitų paslaugų pirkimo rezultatus. 4. Pateikti paaiškinimus apie apskaičiuotus mokesčius, atliktus remonto darbus ir suteiktas paslaugas (terminas – 10 darbo dienų, jei kreipiamasi raštu). Visus klausimus aptarti susirinkime (jei prašo ¼ savininkų). 5. Savininkams paprašius susipažindinti juos su darbų ir paslaugų sutartimis, sąmatomis, darbų priėmimo aktais. 6. Parengti ūkinį-finansinį planą, kuriame turi būti nurodyti visi einamųjų metų mokesčiai ir planuojami remonto

Advokatė

Advokatė portretas
KAI NAMĄ PRIŽIŪRI SAVIVALDYBĖS PASKIRTAS ADMINISTRATORIUS, PATALPŲ SAVININKAI TURI ŽINOTI, KAD ADMINISTRATORIUS YRA ATSAKINGAS UŽ NAMO PRIEŽIŪRĄ IR PRIVALO: 1. Organizuoti namo techninę priežiūrą, šią paslaugą pirkti rinkoje, o kai vykdo pats, derinti sąmatą ir tarifą su savininkais. 2. Organizuoti inžinerinių sistemų techninę priežiūrą ir namui priskirto sklypo priežiūrą, sudaryti sutartis su paslaugų teikėjais, vykdyti sutarčių kontrolę. 3. Planuoti namo remonto darbus, apskaičiuoti tam reikalingas lėšas, parengti remonto darbų planus ir juos visiems savininkams pateikti į pašto dėžutes. 4. Vykdyti remonto darbus. 5. Apskaičiuoti s ir paskirstyti savininkams pagal jų nuosavybės dydį mokesčius už atliktus remonto darbus ar suteiktas paslauga (iki kito mėnesio 15 d.). 6. Sukūrus bendriją, pasirašius jungtinės veiklos sutartį ar pakeitus administratorių perduoti namo priežiūrą ir visus su namu susijusius dokumentus ir sukauptas lėšas kitam namo valdytojui (per 30 d.).

to jūs čia rimtai?

to jūs čia rimtai? portretas
Magistraliniai vamzdžiai priklauso namo bendrijai tai už remontą visi draugiškai susimokes..

pasiziurekite kainas,kiek kainuoja

pasiziurekite kainas,kiek kainuoja portretas
plastikinis konalizaciijos vamzdis keletas euru,pakeite paims simtais))

Busto valda ,pakeite pavadinima

Busto valda ,pakeite pavadinima portretas
kaip administratorius prastas.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Tegul apačioje gyvenantys būstus apsidraudžia,o kai tas remontą saugantis asocialas,nesugebantis tarp žmonių gyventi,užpils trūkus vamzdžiui apačioje esančius(greitu laiku),bus išd*lkintas draudimo.

Tauta

Tauta portretas
administratoriai kaip radio taskas. Radio taskas kaip administratoriai. Kokio bbio jie reikalingi,jei sprendimai ir prieziura tik pijaras kilus "bedai" - del neprieziuros.

kažkoks absurdas

kažkoks absurdas portretas
viena nagla boba susigalvojo pas save keisti vamzdžius ir šokdina kaimynus. TREČIAS AUKŠTAS TEISUS,- jei visame name "supuvę vamzdžiai", privalo tai įrodyti, padaryti projektą ir keisti visus, o ne terorizuoti žmones pasirinktinai.

antanas

antanas portretas
tiesa sakant tegul ir neleidžia. Jeigu pas juos viskas pakeista, nėra ten ko ieškoti. Kai remontavosi - namas neprisidėjo, o dabar matai užsigeidė apdailą drąskyt.. Manau kad jeigu įsileistų - jie nieko nedarę sąskaitą namui kaip už naują vamzdį išstatytų.

I

I portretas
Keitė kanal.vamzdžius ir ta pati civinity pasamdzius neaiškia firma kurioje dirba ukrainiečiai, savininkei padarė labai daug žalos , nes metė per išgriautas lubas kitų viršutinių net 2aukštų kanalizacijos vamzdžius , nes viršutiniuose mat uždengti vamzdžiai , tai storus špižinius šudinus vamzdžius metė per du aukštus žemyn, nes tingėjo traukt tuose butuose , metė ir sugriovė butą kuriame neuždengti buvo vamzdžiai, taip šlykščiai pasinaudojo žemiau esančiu butu neperspeję savininkės, reikėjo jų neįsileisti , kol nesutvarkė viršutinių butų, iki šiol baisu ir šlykštu prisiminti kaip naglai darbininkai savivaliavo.

Problema tame kad kai namas

Problema tame kad kai namas portretas
Būna sukaupęs didelę sumą kaupiamūjų lėsų jas išvaisto ne pirmo būtinumo darbams.Kai tuo tarpu lėšas galima panaudoti efektyviai keičian vamzdynus ir panašiai.

pernai keičiau 1988m sujungtus vamzdžius.

pernai keičiau 1988m sujungtus vamzdžius. portretas
Priežastis - užkalkėjo. Stovis - nei supuvę, nei surūdiję, netgi keli metrai lauke į valymus. Vonios perdanga betonas , šiltinimas, betonas gaunas apie 25 cm, daužiau vamzdį visą dieną. Nes joks įrankis neprieina, tik kirstukas ir plaktukas. Jei ne kalkės, dar 50 metų tikrai būtų laikę.

autorei

autorei portretas
Kokiame kaime veiksmas? Raidžių pagailejote?

dėkit

dėkit portretas
bauda kokia 1000eur.atidarytu kita diena
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių