Sekmadienį – renginių puokštė: šeimų šventės, „Didysis šeimos gynimo maršas“, eitynės

Grįžti į straipsnį

Kaunietė

Kaunietė portretas
Mano nuomone, tai tegul jie ir švenčia tą savo meilę, įvairovę ir buvimą kartu, bet šeima negali būti tarp vienos lyties, nes tai ne šeima ir būtų gerai kad nepainiotų savo pasitenkinimo įvairovės su šeima. Šeima tai vyro ir moters sąjunga.

Kita karta

Kita karta portretas
susirinksime naujame Dariaus ir Gireno stadione.

Haris

Haris portretas
Visur susirenka idiotai,nes protingi neina.Geriau gamtoje su vaikais pavaikscioti ,pakalbeti su jais o ne minoje , ligonių susibūrime pabūti.Kokio bebalsio paklausyti tampymosi pažiūrėti.Iškrypeliu tarpe pabūti.Lietuvoje tik tas ir beliko.

Wernet

Wernet portretas
Šeimų maršas įvyko,susirinko labai daug žmonių,o valdžios subinlaižiu neįleido .Laukiam rinkimų ,kelsimes nuo sofų.

klausimėlis

klausimėlis portretas
Kas svarbiau valdžiažmogoms - susirinkę keli šimtai vaivorykštinių ar penki tūkstančiai šeimų gynėjų?

Klpd.

Klpd. portretas
Šaip pasižiūrėjus tai tiek Šimašius, tiek valdžiukai sau pasidarė tik blogiau - susirinkę uždaroj teritorijoj žmonės nežinia ką ten sumanys ir nutars. O dar jei prie alaus tai gali ir perversmą organizuot:D) ...Priklausomos žiniasklaidos neįsileido - nebus kam atraportuot ir prikurt nebūtų dalykų, už kuriuos , kaip mokytoją Astrą, būtų galima tampyt ,,100 metų" po teisingiausius :D) Lietuvos teismus..Tiek metų Lietuvoje visi valdžiagyviai žinojo kad visada reikia truks pliš neleisti sueit piliečiams daug į vieną vietą, net tvarkas ir galvų skaičių reglamentavo :D) Tik į niekinių plepėjimų konferencijas ar butaforinius susirinkimus kuriuose net nesupranti kam jie buvo sušaukti galima neatsiklausus atvažiuot:D) Na dar po balkonėliu ar prie seimo aptvaro pastyroti..Taip kad vėl prastai su tuo Šeimų maršu, prastai, Šimonyte..Tikras galvos skausmas ir hemorojus viename:D)

Vilkas

Vilkas portretas
Vilnius parodė, kokia šeima bus ateitį. Tiksliau jokios šeimos. Tai soroso programa. Ir parsidaveliai, papirktos vyriausybės uoliai atidirbinėjia.tikriems šeimos puoselėtojams mitingo rengti nebuvo leista. Tai va gerbimą kvailių vyriausybė šita šeima turi pavadinima.nukrypimas nuo normos, ligonei.o tikros šeimos bijot, patys parodėte su kuo mūsų vyriausybei pakeliui. Patys suskaldėt tautą, vieniems galima kitiems ne. Tai ir bijokit savo tautos, nes tautą teisingai daro, kad nekenčia jūsų. Ateis laikas mes priminsim,esat visiškai žluge,ateitis politinis šiūkšlynas. Niekada jūsų negerbia ir jai reiktų niekada mes nestovėsim šalių vieni kitų. Tikėti jumis tai negerbti save ir savo protėvių, negerbti savo kultūros ir savo šalies.

To2022 m. gegužės 15 d. 12:46:20

To2022 m. gegužės 15 d. 12:46:20 portretas
Kas tu toks, kad nurodinėt, kam kur važiuot?

Pukuotas

Pukuotas portretas
Visas tas LGBT iškrypimas.atėjo iš kalėjimo tradicijų. Kur ritasi valdžia. Bet ko galima tikėtis iš vyrbobio akiniuoto kumeles žvengimu, su tarpdančiu.

Mazarasciu kaimo siuksliu marsa

Mazarasciu kaimo siuksliu marsa portretas
Reikia ivardint,kaip okupantu georgijaus juostas...?

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Byyy By DEJAU ant WALDZIOS symonkiu armonkiu morganku ir PYDERALU SAMPRATU.... NAXUI JUOS

pd 'Rąstams \\\\\.../////

pd 'Rąstams \\\\\...///// portretas
nesmagu.

..?

..? portretas
Dabar visi kitaip mąstantis yra ruskiai arba maršistai..?

Stop šuniasklaidai

Stop šuniasklaidai portretas
Dabar šuniasklaidoje šeima vaizduojama kaip koks niekinis maršizmas..

Tuoj normalios šeimos

Tuoj normalios šeimos portretas
Bus medžiojamos. Tik iškrypėliams žalia šviesa

tik

tik portretas
kaikurie kom uzsilikusiu vasalprisiplakeliu kgb istu kartu su lgbt ligoniais dauguma tautos normalus zmones tai stai kas tuno 31m prie valdlovio kaip kiaule saugoma /zydnato/?.,

NEKOMENTUOKIT SLAVA UKRAINA, BET VAZIUOKIT STATYTI SUGRIUVUS

NEKOMENTUOKIT SLAVA UKRAINA, BET VAZIUOKIT STATYTI SUGRIUVUS portretas
NAMUS, FABRIKUS, GAMYKLAS, IMONES. DARBAIS, O NE KOMENTARAIS REIKIA ŠALI ATSTATYTI. TAS JUSU SLAVA NIEKO NESAKO. VARYKIT ATSTATYT ŠALI. AR AIŠKU, TEN TIE NE PUTINISTAI.

Ar dar liko Lietuvoje Seimu

Ar dar liko Lietuvoje Seimu portretas
Ar jau seima yra ped e ras tai, lezbes, pedofilai, zoofilai. Yra! ir ju ddidzioji dauguma. Pasaulio globalistu finansuojama milijardaia pede ras tij a, pateikiama kaip progresyvi, pazangioji dauguma. Atsibuskite tolerantai, ar jus galvojate, pastovesite sone, jum neidomu, jusu tai neliecia ir jusu vaiku tai nepalies. Neleiskite su savim daryti eksperimentu, tikedamiesi , kad jusu vaikai nenuzmoges kartu su pe de ras ti ne revoliucija!

visi

visi portretas
pe de ras tai mars i priperstus kambarius, i pe de ras tu tinklapius , fala i sikna, fala i burna ir cic!

Tai

Tai portretas
Komsomolo pošliakinis sobaka orlovskis gina sovietinės pi derastijos šeimą ?

Antanas

Antanas portretas
Liberalkonservai - Lietuvos tragedija.

To UKRAINA, IŠKRYPELIAI IR NARKOTIKAI

To UKRAINA, IŠKRYPELIAI IR NARKOTIKAI portretas
O jus tuo tarpu varykite atgal i didziaja tevyne rusija, tenai ir sukites. Ten jokiu narkotiku, ukrainu, iskrypeliu, vien raudonos veliavytes. Seimu marso pasalpiniai tenai pritiktu kad net pats tas butu.

Valstieciu klases isgamos

Valstieciu klases isgamos portretas
Ir koks situ patvoriniu valstieciu susirinkimo ideja? Su rusu veliavomis pamojuoti?

UKRAINA, IŠKRYPELIAI IR NARKOTIKAI

UKRAINA, IŠKRYPELIAI IR NARKOTIKAI portretas
SVARBIAUSI DALYKAI. VALDŽIA TEGUL VAZIUOJA I UKRAINA, TEN TEGUL IR GYVENA. RUPINASI UKRAINIEČIAIS. O MES TURIM KA IŠSIRINKTI IR BE ŠITŲ 141 VAGIO. 5 KOKIUS TIK PASIGAILETI, O KITUS SIUSTI I UKRAINĄ.

IŠKRYPĖLIAMS VĖL ŽALIA ŠVIESA...

IŠKRYPĖLIAMS VĖL ŽALIA ŠVIESA... portretas
"Ačiū" Lietuvos iškrypėlių seimui, Šimašiaui ir be savo nuomonės prezidentui, kuris geriau nešiotų sijoną.

to manau

to manau portretas
Sistemasuvalge..

iskrypeliai su prezidenturos plaiminimu

iskrypeliai su prezidenturos plaiminimu portretas
isskiriant is valstybes biudzeto milziniska suma euru ,uzdraude Vilniuje SEIMOS MARSA ,Patys organizuoja Vilniuje LGBTQ partneriu ,,,seimu ,,, svente,,jiems talkina kitu miestu iskrypeliai organizuodami savo miestuose siknakrusiu,, partneriu,,agrastu ,,seimu,,,paradus ... su tikslu suskaldyti NUORMALIU SEIMU MARSO DALYVIU ORGANIZUOJAMA SEIMU SUSITIKIMA ,

wwww

wwww portretas
Tai jau tikras demokratijos farsas,Šimašius LGBT partijos kųrėjas leidimus pasirodo duoda tik LGBT mamoms,ir čia ne mato jokio susipriešinimo,netolerancijos,tautos skaldymo,O dar puikus etetinio propagandisto Tapino darbas,kuris niekada nesako visos teisybės,skelbdamas kad visos šeimos svarbios .Ar tikrai visos svarbios ir vienodos ,jei vieni kiaurai vaikšto pas Čmilytę okiti žeminami ir pgal Šimonytę įsisegusią LGBT ženkliuką,kas ten tokie ,kad jinai jiems atsakytų.Ar tikrai pradedant 1991m visos šeimos vienodos,Tapino,Lansbergio šeimos vienodos ir svarbios lyginant su kitomis,?O jei dėl fiziologinių poreikių tai tada grįžtam atgal į viduramžius.

Kaip gražiai organizuota

Kaip gražiai organizuota portretas
,,šeimų ir mamų"renginys kuris permuša Šeimų sąjūdžio renginį ir puikiai supainioja žmones:D) Niekas net neįtars kad čia laisvės partijos py deriai ir jių motinos kurias už tokį vaiko užauginimą reiktų pasmerkt kaip tas kurios išaugino kalinį

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Nesuprantu, kodėl vis painiojamas putinizmas ir piderystė? Tipo- jei esi landsbergininkas- tai ką- irgi privaloma įsikišt į rudąją kočėką? Matyt privaloma...

GAL SIMASIUS (VILNIAUS MERAS) GEJUS ?

GAL SIMASIUS (VILNIAUS MERAS) GEJUS ? portretas
(„Mamų už LGBTQ+“) kas cia per sudas.... ! Cia ne mamos, o buvusuos mergos, kurios nezino su kuo permiegojo ir kas ju vaiko tevas...! O tikroje seimoje vaikas turi MAMA ir TĖTĮ ! Lezbes ir subinuoliai nebuvo ir nebus seima ! Jiems svarbu tik savo pasitenkinimo interesai, as vadinu tai ISKRYPIMAS !

Manau

Manau portretas
Anonime , jei turėtum toki vaiką tai nužudytum? nereikia šitaip. Nes lazda turi du galus. Vis rašydavau už Venskienės komedijas taip. Ir gavo su lazdos antru galu.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau geriau normalus seimos zmones negu tie vaivorikstiniu pidarastu iskripeliu eitines fui sliktines!!!

vaizdzialis

vaizdzialis portretas
Pilni portalai brukalo – vaivorykštinių "šeimų" fotkių. Galima pamanyti, kad kitokių šeimų Lietuvoje jau ir nėra ir net nereikia!

To nieko naujo

To nieko naujo portretas
Eilini karta schiknaskyliu megejai , waksifaschistai , lansbergistai ir visi sorosch pinigeliu gavejai vel bus patepsnoti per uzpakaliuka ir visiems isduos po ismatu bliudeli. Iskrypeliai , narkomanai vel lakstys po minia stengdamiesi apdergti ..nu nors ka nors... nes pazadejo dar po viena suktinuke ar kokaino doze.Matai juos matyt vaikysteje ne pienu mama maitino -o kiaules srutomis... Dabar matome rezultata - fb klausia - kur surasti elektrika , gal kas zinote kur yra kirpykla arba dar paklauskite kaip tualete reikia slapintis....

To-nieko naujo

To-nieko naujo portretas
Pats matyt esi koncervinis vatnikas ir eurokomjaunuolis,kad pravardžiuoji Lietuvos žmones.

S.

S. portretas
O Vilniaus katedros šventoriuje susirinkę satanistiniai nelaimėliai šlovins Landsbergių dinastiją ir KGB palikuonis įslaptintus 75 metams.

Nieko naujo

Nieko naujo portretas
Vatnykai dergs valdžią ir šlovins liliputiną...stribų atžalos ...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių