Į politiką pasukusi E. Kručinskienė: reikia paprastų žmonių balso

Į politiką ir 2020 m. vyksiančius Seimo rinkimus pasukti nusprendusi vaikų atėmimo skandalo epicentre atsidūrusi kaunietė Eglė Kručinskienė teigia, kad šis žingsnis apgalvotas, gimęs tik prasidėjus ažiotažą sukėlusiai istorijai.

„Viskas prasidėjo nuo mano išvežimo į areštinę, kai vaikų akyse aš buvau įsodinta į policijos mašiną, nors tam nebuvo jokio reikalo nei pagrindo. Būtent tuomet įvyko apsisprendimas judėti šia linkme, nes mes buvome kaip žuvys iš vandens ištrauktos – iš savo saugaus, ramaus gyvenimo“, – antradienį Seime surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo E. Kručinckienė.

Su Naglio Puteikio vadovaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ nusprendusi dalyvauti Seimo rinkimuose kaunietė žurnalistams aiškino, kad atsidūrusi valdžioje pirmiausia siektų keisti, pasak jos, blogus vaiko teises ginančius įstatymus.

„Šie įstatymai nėra geri, reikia juos keisti ar panaikinti, jei tai įmanoma, ar koreguoti labai stipriai, kad tokių dalykų nevyktų, nes visi yra išsigandę“, – kalbėjo E. Kručinckienė.

Viskas prasidėjo nuo mano išvežimo į areštinę, kai vaikų akyse aš buvau įsodinta į policijos mašiną, nors tam nebuvo jokio reikalo nei pagrindo.

Vaikų mušimo istorijoje atsidūrusi mama teigė mananti, kad politikoje turėtų būti daugiau paprastų žmonių.

„Aš manau, kad paprasti žmonės, kurių balso nesigirdi televizijoje, nesigirdi tarp įžymių žmonių ir politikų, yra labai svarbūs priimant įstatymus, tvarkant valstybės reikalus. Reikia išgirsti šiuos žmonės, kurie yra paprasti, kurie kalba paprastai, kurie gyvena paprastai, iš kurių yra daug juokiamasi, kad jie niekas, kad jie neišsilavinę“, – sakė moteris.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavęs Centro partijos „Gerovės Lietuva“ narys Kristupas Krivickas užsiminė, kad E. Kručinskienė partijoje galėtų pagrindinį dėmesį skirti vaikų teisių gynimo sričiai.

„E. Kručinskienė turi pagrindines savybes, reikalingas Seimo nariui: sąžinė, padorumas, vertybinis stuburas. Su ja lobistai neturės apie ką šnekėti, nes ji balsuos pagal sąžinę, pagal širdį“, – kalbėjo K. Krivickas.

Partijos pirmininkas N. Puteikis tikino, kad E. Kručinskienė ne paskutinis prie jo vedamos partijos prisijungti kviečiamas veidas. Jo teigimu, Centro partija planuoja kviesti ir daugiau žmonių, kuriuos, kalbėjo politikas, viešai paskelbs kas kelias savaites.

N. Puteikio vadovaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ pirmadienį pranešė, kad 2020 metų Seimo rinkimuose jų gretose dalyvaus E. Kručinskienė.

ELTA primena, kad spalio pabaigoje Kauno apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs smurto prieš vaiką bylą, nusprendė išteisinti E. Kručinskienę.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui. Vykstant ikiteisminiam tyrimui, tarnybos nusprendė vaikus iš šeimos paimti, o ši istorija sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

U

U portretas
Ne ar ji tikrai galvoja ,kad mes paprasti esam su protu issiskyre,.ne negalvok,uztenka daktaru,ekonomiku ir tt kurie nieko nepadaro tik sau tekisa,o ce savo vaiku neapgyne tai dar i politika putpeple eis.juokini pasauli ir zmones

Piliete

Piliete portretas
Protu nesuvokiama , kas bando pralysti i seima. Koks tamstos issilavinimas? Ka sugebesi ten dirbti? Ar tik paspausi mygtuka, kuri palieps?

Simonas

Simonas portretas
Nuo kalejimo,iki seimo. Juokinga.Šitą galejote padaryti prieš 20 metų.Dabar jau mes ne durni,.Apgausite tik durnus su šia pone. Jei taip atsitiktų,reiketų išvaikyti seimą,bemokslį ir berąštį.Pasaulio pabaiga.
VISI KOMENTARAI 62
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių