Nesutaria, kam imtis lyderystės dėl taršos Nemuno upėje Kaune

Grįžti į straipsnį

NEMUNAS - LIETUVOS UPĖ

NEMUNAS - LIETUVOS UPĖ portretas
Ne Kaunas , o valstybė turi rūpintis jo švara. Čia ne lyderystės, o finansų stokos klausimas.

jo

jo portretas
taigi Putino b.y.b.č.i.u.l.pys Matijošaitis lyderis Kaune , tai ko nesutvarkė per dvi kadencijas? labai užsiėmes buvo, graužė Putkino sasyską, dar turbūt ir Lavrovo

Anonimas

Anonimas portretas
Istoriškai beveik 100 metų, net iki 1989 m., Kauno geležinkelio stoties teritorijoje buvo vykdoma toksiška pabėgių mirkymo veikla. Buvusios pabėgių mirkymo gamyklos teritorijos dalis priklauso kelioms bendrovėms. Šeimininkų sąraše ir – „Lietuvos geležinkeliai“. Dalis sklypo priklauso jiems. Kadangi buvusios pabėgių mirkymo gamyklos tarša ir veikla susijusi su Lietuvos geležinkeliais,dabar norima ,kad miestas iš savo biudžeto lėšu, iškastų ir išvežtų maždaug10 metrų gylio žemės sluoksnį per visą sklypo plotą..Tai milžiniški kiekiai.O tai valstybės biudžeto pinigai kur?

kokia čia lyderystė?

kokia čia lyderystė? portretas
jau aš net neabejoju, kad chebra pastoviai "utilizuoja" papigiai chemikalus ir valstybės institucijos negali privačioje teritorijoje patikrinti kas kokias šunybes krečia. Čia ne lyderystė, o bailumas.

Benas

Benas portretas
Prie ko miestas?Yra geležinkeliai,yra vyriausybė-ar ji tik kyšius imti sugeba.Tai jei atsiras kokia rusų palikta cheminė bomba-irgi ant savivaldybės,,užkabins,, Kiek žinau,Ukmergės miškuose,esančiame bunkeryje,kažkas panašaus yra,bent miškininkai kalbėjo

n metų

n metų portretas
į mėnesį būdavo 1-2 avarijos,kameros vartai neišlaikydavo spaudimo,ir tiksliai nežinau,bet tikrai 4-5 kūbai įšsiliedavo į teritorija,be to ir šiaip vežami iš kameros pabėgiai varvėdavo. Bent ,,ekspertai,,darė tyrimus iki kokio gylio siekia užterštumas,kad iki Nemuno nuėjo teršalai-faktas,bet dar ir į kitas puses plto. O esamiems savininkams apie jokias statybas pamiršti 100metų. Aišku,jei Lietuvoje yra bent minimali tvarka.

Windows

Windows portretas
Bega nuo geležinkelio... Ta geležinkelio logistika reikėtų perkelti uz kauno ribų

Q

Q portretas
Toks vaizdas kad Lietuvoje ruošiamasi sunaikinti gelezinkeli , idomu kur jiems pilti pamazgas kai Nemunas šalia

Benas

Benas portretas
Turi būti išvežta žemė-visi kiti,,žaidimai,,-tik pinigų tratinimas,jei per 30 metų ,,genijai,,nieko neišmastė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių