Seimo opozicijai nepavyko užkirsti kelio ŽŪM iškėlimui į Kauną

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl toliau bėgsime į Vakarus? Kalbant apie ūkių finansinę padėtį,matome, kad bankrotų daugėja. Šiandien dėl sausros žemės ūkis vidutiniškai praras 15–20 proc. derliaus. Gali būti, kad dalis ūkininkų trauksis, žemės kaina šiek tiek kris. Tuo pačiu tai lems didelių ūkių stambėjimą, nes žemė tuščia neliks. Kol kas saugiklių, kurie realiai ribotų ūkių didėjimą, nėra. Jei šioproceso nesuvaldysime, gyvensime, kaip Afrikoje. Liks tik stambūs ūkiai." Tik iš Afrikos pabėgti į Vakarus yra sunku. Iš Lietuvos - lengva.Ir rusai čia - ne prie ko. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Sanciu,,kibiras,,

Sanciu,,kibiras,, portretas
Na,siuo atveju koncervai susidirbo.Kas,ar ne jie pradejo kalbas apie perkelima?Sudziai. P.s.Ne ,,kolchoznikas,,

Ontė

Ontė portretas
Gerbiamieji, ar prisimenate, kaip konservatoriai su savo žemės ūkio ministru Starkevičium mušėsi dėl ministerijos perkėlimo į Kauną. Kaunui tai į naudą, naujos darbo vietos. Šiandien G. Lansbergis pučia dūdą į priešingą pusę. Šlykštūs konservatorių žaidimai.

čia

čia portretas
kaip su kate maiše .............. nepriversit katės grūdų ėst

kaunietis

kaunietis portretas
Ministerija Kaune - pigiau, geriau miestui, be to šiais laikais ir nereikia važinėti , nes viskas kompiuteriu... Na, o sykį ar du per mėnesį pats ministras su ministru pirmininku susitikti gali ir nuvykęs. Persikraustymo išlaidos mizernos, o nauda šaliai - akivaizdi [ palyginkite algas Vilniuje ir Kaune, palyginkite atstumus šiuose miestuose, kamščius ir kitką ...] Sveikinu seimo narius , kad nepritarė konservatorių-socdemų keliems paklydėliams-išsišokėliams ir neleido grimzti toliau , kas buvo ilgus atkurtos valstybės metuDabar reikia toliau konstruktyviai netrukdyti ŽŪM ministrui dirbti savo darbą.

pilietis

pilietis portretas
Yra pasiūlymas iš pono Majausko atimti neliečiamybę už priekabevimą. Ar seimo nariai ir vėl, kaip Gražulio atveju , palaikys nusikaltėlio pusę ?

dar

dar portretas
...per maži kamščiai Kaune, - reikia papildomų paskatų?

lietuvis

lietuvis portretas
I Kauną,i Kauną draugai.I Kauną aukštaičiai,i Kauną žemaičiai,i Kauną visi lietuviai

xx

xx portretas
Kas labiausiai priesinasi progresui ? Sustabareje valdininkai ! O labiausiai Vil/nieciai negalintys pakest kad Laikinoji sostine Labiau isprususi nei jie.Siandien Zemes ukis kaip Smetonos laikais labai svarbus. Atsidaro Kinijos rinka. Pats laikas Lietuvos ekonomika pakelti i prieskario lygi.Dabar paprasta akimi matom kad 50 procentu dirbamos zemes yra neisnaudojama. Dirvonuoje be reikalo.Lietuvos ukis tai Lietuvos ateitis ,progresas Spiaukime i akis tiems kurie visokiais budais priesinasi 100 km.tai norma vaziuoti i darba savu automobiliu . Greitai traukiniu Kauna pasieksite per 25 miutes kai prades traukiniai vaziuoti 240 km. per valanda.Progresui sakyti NE negalime. Reik sakyti " Vardan tos Lietuvos " !

Švietimo kursai

Švietimo kursai portretas
Tikriausiai konservatorius Majauskas nežino,kad Estijos Švietimo ir mokslo ministerija yra Tartu mieste,186 km nuo sostinės Talino. tartu yra ir Estijos Aukščiausiasis teismas,atliekantis ir Konstitucinio teismo funkcijas.

nuomonė

nuomonė portretas
Mano nuomone,konservatoriai "pjauna šaką,ant kurios sėdi"...Manau,kad tai yra politinio trumparegiškumo pavyzdys.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Šaunuoliai valstiečiai savo pažadus ištesės sėkmės jums, kad ir kaip KONSERVATORIAI kenkia laikykitės!!!!!!

Na

Na portretas
Konservatoriai prie Strakevičiaus ministerio irgi siūlė į Kauną ministeriją kelti, o dabar nepritaria, keista.

gydytojas

gydytojas portretas
įdomus gyvūnas - landsbergininkas paprastasis. puikiai suvokdamas kas jo miestą nusmukdė, o kas atgaivino - vistiek loja už konservų/KGBistų šaiką

Jurijus

Jurijus portretas
kaip gi pavyks,taigi Skvernelis neveltui vos ne kas dien valgė spurgas pas Matijošaitį.Prižadėta -tenka vykdyti -jei ne Matijošaičio atsakas būtų laaaaaabai nemalonus Skverneliui-tuo labaiu kad Skvernelis leptelėjo netyčia Mtijošaičiui kad jis Skvernelis ŽODŽIO žmogeliukas

Manau

Manau portretas
Monica Bird ,parasyk gerriau ka veiki ,kad sitokie pinigeliai,,byra,,.Manau,kad esi sukce didziausia ir nieko neparasysi.Ir uz sukciavima reiketu bausti ar visai neleisti tokiu rasliavu.

Nuomone.Ar ne geda politikai?

Nuomone.Ar ne geda politikai? portretas
Ministerijos turi buti Vilniuje.Ne taip kaip ES perlamentas.Puse metu Belgijoj ,puse metu Prancuzijos.Milijonai euru uz kraustymosi .O cia tas pats .Juk ivairiu reikalu kuriuos ministerijai reikia spresti su ivairiom institucijom.Tai is Kauno i Vilniu keli automobiliai kasdien vyktu.Tai butu zaidimas,o ne darbas.Ir isvis sieme seime vien zaidimai,nekonkretus pareiskimai.Taip dar nebuvo.

Monica Byrd

Monica Byrd portretas
Šiuo metu „Google“ kas menesi moka nuo 17 000 iki 22 000 JAV doleriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­orkLinks3.Com

Kaunietė

Kaunietė portretas
Dar daugiau lyskit į užpakalį konservatorių pakalikams tai nebus ir ministerijos Kaune

Vanga

Vanga portretas
Čia kaip būrimas ramunės lapeliais :myli nemyli, myli nemyli...Rimta institucija, nieko nepasakysi ..

LABAI GAILA

LABAI GAILA portretas
Teks įsidėmėti tas partijas, kenkiančias Kaunui. Balsavimai vėl artėja.

pilietis

pilietis portretas
KODĖL neapsvarsčius klausimo dėl "beveik 40-ies" seimo narių kenkimo Lietuvai BEI jų pridėjimo prie Gražulio ir visiems kartu ATIMTI [ sustabdyti ]seimo nario mandatus iki ištyrimo kodėl jie kenkia Lietuvos valstybei. Ar ne todėl, kad nukreiptų kalbas dėl rinkimų perkėlimą į pavasarį? Šalies piliečiai labai atidžiai turi pažiūrėti į šių kenkėjų elgesį ir artimiausiuose rinkimuose parodyti i"iš kur kojos dygsta...] [ parodyti panašiai taip, kaip parodėme beveik visiems "grynuoliams" rinkimuose į EP }. Gal , kai jiems "šaukštai bus po pietų" , pradės galvoti apie Lietuvos regionų vystymą ne su š.... , o su galva.

Jokių rezoliucijų

Jokių rezoliucijų portretas
Ar kvailucijų - kuo greičiau į Kauną - tai neginčytina!!!

K

K portretas
Ar nevertetu perkelti i Kauna visas institucijas, kaip Smetonos laikais, Vilniu atiduoti lenkams uz pagalba del valdzios islaikymo, juolab kad bebrams vogti jokio skirtumo nera vilnius, Kaunas ar Balbieriskis...pakaunej kuriasi ir pilkasis kardinolas-cariukas Ramuniukas, taigi visi i Kauna, nes jis bus vistiek aptvertas spigliuota vela...

Ona

Ona portretas
Jau senai visi buve politikai AKCENTAVO apie ZUM perkelima i Kauna, o dabar patys susirgo AMNEZIJA. Tokia opozicija, kad inesti daugiau sumaisties, kad neliktu laiko svarbiu klausimu sprendimui.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
greiciau kelt ////netinka kremliaus atstovams

Anonimas

Anonimas portretas
tik i KAUNA ZUM !!!!!!!!!!!!!!!!!

NEKENCIU PORTUGALU!!!

NEKENCIU PORTUGALU!!! portretas
Portugalai nerimsta,pagal juos viskas turi but wilno,o likusi Lietuva tegul morka grauzia! Be to jie dar bando prastumti sostines istatyma,kuriuo nori dar daugiau atimti pinigu is valstybes,juos investuojant tik i wilno!!!Pradeda uzkniti,reikia sostine kelti i KAUNA!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių