Sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje – legendinės grupės „Foje“ koncertas

Grįžti į straipsnį

fojistas

fojistas portretas
Fojė nebėra ir nebebus jos daugiau...jinai liko ir bus mūsų širdyse ir prisiminimuose,o Zambijos vaikai yra ir bus,o tai reiškia ,kad ir jais turim nors kažkiek pasirūpint

linaa

linaa portretas
fojistui, oj nepykstu, buvom combo visi po 30 lt, bet ne Foje, o Mamontove. Bet tai ką mes čia būrai lietuviai, svarbiausia kad Zambijos vaikai laimingi būtų...

juventus

juventus portretas
na va is 4 karto lygtai visas klaidas istaise :) respectas :D

fojistas

fojistas portretas
miela Linaa ,na nebūtina taip pykt:) ir nebūtina eit į koncertą visai giminei:) Buvo nemažai šeimų kurios ko gero nei matė ,nei girdėjo kas vyksta ant scenos,nes šalia jų nosis nukabine stovėjo ,,nelaimingos,, atžalos:) O beto ,juk ne dažnai būna tokie A.M. koncertai didžiosiose salėse...tad mielai jūsų visų laukiam mažesnėse salėse:)

linaa

linaa portretas
Stovimų bilietų kaina kai eina 4 šeimos nariai beveik 300 lt. Kai šeimos pajamos 3000 lt/mėn. Normali sakot?

fojistas

fojistas portretas
buvau šitam koncerte. Apšvietymas ,scena buvo super,o vat garsas buvo prastokas. Ir kai po šitiek metų ,kaip iš jubiliejinio koncerto tikėjausi kažko daugiau. O bilietų kaina,manau visai normali.

Valdas, buvęs koncerte.

Valdas, buvęs koncerte. portretas
Esu buvęs ne viename užsienio garsių atlikėjų koncerte ir mano nuomone šis koncertas niekuo ne prastesnis. Buvau ir stebėjausi iš gerosios pusės scenografija, režisūra jau nekalbant apie pačią muziką. Ir bilietai į tokio lygio koncertus gali būti brangesni padarant išimtis, gal net veltui,tam tikram skaičiui atskirų socialinių grupių žmonių. Gal kiek buvo per garsiai, bet čia jau man asmeniškai. Šiaip viskas super... . Ir dar, mažų mažiausiai kvaila būtų komentuoti nepabuvus renginyje.

juventus

juventus portretas
beveik viska pataise bet apie FOJE taip nieko ir neparase...kas ta FOJĖ taip ir neaisku...

Linaa

Linaa portretas
Koncerte nebyvau, bet ar teisingai supratau tokia kaina buvo ne už Fojė? pusė laiko buvo tik Mamontovas? Ir dar sužvaigždėjęs labiau nei bet kada. Ir būkim teisingi-kaina buvo žiauriai užkelta.

...

... portretas
Šitokius durnus komentarus čia rašinėja tik visiškai neturintys supratimo nei apie muziką, nei apie kultūrą.

Autoriau, ar buvot koncerte, ar jums kažkas papasakojo?

Autoriau, ar buvot koncerte, ar jums kažkas papasakojo? portretas
Gėda skaityti. "Praėjus pirmai koncerto valandai, atlikėjas kreipėsi į publiką: „Aš žinau, kokios jūs visi dainos dar laukiat. Bet ji kaip senelis šaltis – pakeliui", – mažą užuominą atskleidė daininkas, patvirtindamas, kad grupės gerbėjai tikrai išgirs dainą „Laužo šviesa". " Mamontovas sakė, aš žinau, kokios grupės jūs visi laukiat!Nes Foje dar nebuvo atėję į sceną! "Garsiausių ovacijų sulaukė daina „Planeta Soliaris", nes po pirmų dainos akordų A. Mamontovas kartu su visa scena pakilo į orą." KOkia dar Planeta Soliaris??? Saulės miestas! Nu ir nokautavo šis sakinys:"Kai 1999 metų sausio pradžioje sovietų kariuomenė..." Be komentarų..

jurta

jurta portretas
straipsnius, matyt, raso valytoja uz buteli degtines...

Vėl M.

Vėl M. portretas
Nu jau atleiskit, bet visiškas WTF: "...daina "Planeta Soliaris". Kaip galima nežinot "Saulės miesto"??? Tada bent pasitikrinkit kažkur, o ne išradinėkit pavadinimus. Rašinėlis apskritai tiesiog klaikus – faktinės, rašybos, skyrybos klaidos ir pasikartojimai... Aišku, gal ir dėsninga, kad tokie tekstai paleidžiami į "eterį", kai visi skuba lekia griūna kuo greičiau skelbt naujienas...

M.

M. portretas
Citata apie Senį Šaltį - jei gerai pamenu, ten turėta omeny ne daina "Laužo šviesa", o visa grupė „Foje“, senieji jos nariai, kurie ant scenos užlipo antroje koncerto pusėje.

juventus

juventus portretas
oi tiksliai net pavadinimo nemoka.. + 1999m sausi sovietai mat okupavo ??? klaidu maiselis,,,

geda seleniui

geda seleniui portretas
seleni seleni... kokia geda skaityti... ne "Fojė", o "Foje"!!!

Tiesiogiai

Tiesiogiai portretas
NEMOKAMA televizija internetu cia: Lttv.Biz Visi lietuviski kanalai nemokamai!

Bolekas

Bolekas portretas
ziauriai faina buvo, jeeeee

juventus

juventus portretas
Seleni :) nera tokios dainos "Planeta Soliaris" :) daina vadinasi "Saulės miestas"

to R

to R portretas
Klausa svarbu, bet siela svarbiau!!!

R

R portretas
Koncertas tiems, kas neturi klausos!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių