Raudondvario dvare įžiebta įspūdinga Kauno rajono žaliaskarė!

  • Teksto dydis:

Penktadienio vakarą Raudondvario dvaro parke Kalėdų senelis kartu su meru Valerijumi Makūnu įžiebė pagrindinę Kauno rajono Kalėdų eglutę.

„Šventinės eglutės įžiebimas ir Kalėdų laukimas visada jaudina, nes su jomis grįžta šviesa. Tai puiki proga pasidalinti gerumu: ištiesti pagalbos ranką, apkabinti artimą ar visai nepažįstamą žmogų, pasakyti šiltą žodį, suteikti vilties jos stokojantiems. Tai ypač svarbu dabar, kai pasaulyje daug įtampos ir nerimo dėl ateities“, - kalbėjo meras.

Visų 25 Kauno rajono seniūnijų seniūnams buvo išdalinti žibintai, iš kurių sklindančią šviesą jie pažadėjo nunešti į savo miestelius ir kaimus.

Raudondvario dvaro parkas pasipuošė pasakiškomis ledo skulptūromis: Spragtuku, Liūtu karaliumi, Princese ir Varliumi, Undinėle, Vilku ir trimis paršiukais, kitais pamėgtais pasakų herojais. Pirmoji ledo skulptūra su elniais nušvito jau Kalėdų eglutės įžiebimo ceremonijos metu – tiesiai prieš šventinio renginio sceną.

Šviesomis nušvito ir čiuožykla, kurios ledu tradiciškai galės džiaugtis pačiūžų mėgėjai. Lankytojams duris atvėrė arbata, meduoliais, spygliuočių šakomis kvepiantis kalėdinės mugės miestelis.

Scenoje koncertavo grupės „Queens of Roses“ ir „Tabasco“.

Kalėdų eglutės įžiebimas atvers duris kitiems šventiniams renginiams ir atrakcijoms, kurių Raudondvario dvare netruks visą gruodžio mėnesį.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Kalėdų eglutės įžiebimas atvers duris kitiems šventiniams renginiams ir atrakcijoms, kurių Raudondvario dvare netruks visą gruodžio mėnesį.

Gruodžio 4-ąją numatomas italų muzikantų atliekamos senosios muzikos koncertas.

Gruodžio 28 d. 19 val. Menų inkubatoriuje vyks Andriaus Kaniavos koncertas „Naktis teatre“. „Tai muzika, kurią, būdamas vaikas, jaunuolis, studentas, klausiau sėdėdamas ant teatro laiptų ir mačiau joje save“, – apie koncerte skambėsiančias dainas kalba A.Kaniava.

 „Amber Area“ studijoje visi norintieji galės pasigaminti po kalėdinį angelą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuostabi

Nuostabi portretas
Eglutė, kaip visada labai gražu!!!

Remėjas

Remėjas portretas
Labai graži šventė, meras šaunuolis. O Snieguolė tai Liuks. 10 balų

>Manage

>Manage portretas
ar tu nesveikas?
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių