Raudondvario dvare įžiebta įspūdinga Kauno rajono eglutė!

 • Teksto dydis:

Penktadienio vakarą įžiebta pirmoji netoli Kauno esanti Kalėdų eglė. Raudondvario dvare suspindusia žaliaskare jau galės grožėtis vietiniai gyventojai ir Kauno rajono svečiai.

Dar prieš 19 val. į dvaro parką traukė nemenkas būrys šventinės nuotaikos apimtų gyventojų. Visi žavėjosi ne tik įspūdingomis dekoracijomis, trykštančiais šviesos fontanais, bet ir pagrindiniu Kalėdų simboliu – eglute.

Apie 20.30 val. dvaro parke Kauno rajono meras Valerijus Makūnas įžiebė pagrindinę Kauno rajono Kalėdų eglutę, o į sceną lipo ir šventinius kūrinius atliko visas būrys žinomų atlikėjų.

„Išsipildymo akcijos“ renginį, kurį veda Marijonas Mikutavičius, Justinas Jankevičius, Renata Šakalytė, Ineta Stasiulytė, Audrė Kudabienė ir Mindaugas Stasiulis, tiesiogiai transliuoja TV3. Tačiau Kalėdų eglutės įžiebimas – tik švenčių maratono pradžia.

Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė dar prieš renginį tvirtino, kad šventinis gruodis įvairiose dvaro erdvėse skambės išskirtiniais koncertais, klegės pramogomis, vyks daug kūrybinių užsiėmimų, susitikimų su Kalėdų Seneliu. Ir taip, veiks vienas labiausiai lankytojų pamėgtų šventinių objektų – čiuožykla!

Švenčių muzikinis meniu Raudondvaryje (programa):

* Gruodžio 1 d. 18 val. – Akvilė Garbenčiūtė, „Rock and lipstick“. Bilietai: 12-14 Eur, bilietai.lt (pilyje).

* Gruodžio 10 d. 19 val. – Akvilė Garbenčiūtė, „Rock and lipstick“. Bilietai: 12-14 Eur, bilietai.lt (pilyje) papildomas koncertas.

* Gruodžio 12 d. 18 val. – Sakartvelo ansamblis „Odabade“. Menų inkubatoriuje, bilietai: bilietai.lt, kaina 6-8 Eur.

* Gruodžio 13 d. 18 val. – žiemos koncertas visai šeimai „Balta, balta – kur dairais“. Bilietai: bilietai.lt, kaina: 13-16 Eur. (pilyje) Atlikėjai: Viktorija Streiča (vokalas), Kristina Siurbytė (vokalas), Akvilė Garbenčiūtė (vokalas), Marius Bučys (gitara, perkusija), Arūnas Šerpytis (klavišiniai). Bilietai: bilietai.lt, kaina 13-16 Eur.

* Gruodžio 26 d. 17 val. – šventinis Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės koncertas. Bilietai: 15-25 Eur, bilietai.lt (menų inkubatoriuje).

* Gruodžio 27 d. 18 val. – Liudas Mikalauskas ir Evelina Sašenko „Tu ateik į pasimatymą“. Bilietai: bilietai.lt, 11-21 Eur (menų inkubatoriuje).

* Gruodžio 30 d. 19 val. – Andrius Kaniava „Naktis teatre“. Bilietai: 13,20-21,20 Eur, tiketa.lt (menų inkubatoriuje).NAUJAUSI KOMENTARAI

Rajono gyentojas

Rajono gyentojas portretas
kai paskaitai,tai atrodo ,kad Raudondvaris labai rūpi Kaunui,o gal ir kauniečiams.Turit savo tipo ''EGLĘ ir vuale...SĖMĖS

Raudondvarite

Raudondvarite portretas
Aciu visiems,prisidejusiems prie tokio prasmingo renginio.Labdara tai ne tik pinigai, tai kur kas svarbesnis poziuris,moraline parama.As manau,kad ir tie zmones,kurie raso piktai,sirdies kampelyje turi siltu jausmu ir taip pat palaiko seimas,gyvenancias k i t o k i gyvenima.

O tu raudondvario

O tu raudondvario portretas
Kause tikrai zinai kad tie pinigai pagal paskirti papuola,as zinau tikrai kad dalis labdaros eina per sona,taip kad nemalk sudo jai ka.
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių