„Pušų slėnis“: visur gera, bet namuose gamtos apsuptyje geriausia

 • Teksto dydis:

Niekur aplink Kauną nerasite geresnės vietos nei „Pušų slėnis“. Ypač jei esate gamtos žmogus ir dar prisimenate tuos laikus, kai su draugais nuo ryto iki vakaro būdavote lauke. Dviračiai, riedučiai, miško takai, pasivaikščiojimai, Nemunas – kartais atrodo, kad į vieną dieną sutelpa net dvi dienos. Ta kuri darbe ir ta, kuri prasideda grįžus namo į Kačerginę...

„Pušų slėnis“ – namų aplinkoje sukurta harmoningo poilsio oazė

„Pušų slėnis“– tai unikalus naujos statybos butų ir kotedžų kompleksas, esantis visiškai šalia Nemuno. Kitoje upės pusėje atsiveria nuostabūs Nemuno šlaitai. „Pušų slėnio“ teritoriją sudaro trijų tipų gyvenamieji pastatai, kuriuose naujų gyventojų laukia kokybiškai pilnai ar dalinai įrengti įvairaus dydžio butai, dviaukščiai kotedžai ar šeimyniniai apartamentai atskirame vieno aukšto name.

Čia galima rinktis ir nedidelius 39 kv. m ar 67 kv. m butus, ir 100 kv. m dviejų aukštų kotedžus su trimis miegamaisiais, ar šeimyninius 100 kv. m vieno aukšto apartamentus su terasa ir vaizdu į Nemuną, ar baseiną. Visiems mažesnio dydžio butų gyventojams priklauso po vieną vietą, o gyvenantiems didesnio dydžio apartamentuose ar kotedžuose – po dvi vietas erdvioje ir saugioje, teritorijoje esančioje automobilių parkavimosi aikštelėje.

Šis projektas ne tik išsiskiria savo unikalia pušų apsuptyje, esančia teritorija, jis yra vos keli žingsniai nuo Nemuno upės, tačiau taip pat galima pastebėti, kad projektas buvo statomas su ypatingu atidumu ir rūpesčiu būsimiems gyventojams. Šiais laikais daugelyje kitų naujos statybos projektų retai kada skiriama vieta daiktų laikymui – sandėliukas. „Pušų slėnio“ projekte iš karto buvo pagalvota apie tai, kad šioje poilsinėje aplinkoje gyvenantiems žmonėms, tikrai reikės tokios vietos, kur būtų galima laikyti visą sporto, laisvalaikio ar kitą inventorių.

„Pušų slėnio“ išskirtinis perlas – įrengtas privatus, tik šių namų gyventojams skirtas, šildomas baseinas po atviru dangumi, kuriuo su malonumu jau naudojasi čia įsikūrę žmonės. Pasak šiame projekte jau įsikūrusios gyventojos p. Dinos Jankauskienės, „čia gyvenant, jaučiamasi, lyg nesibaigiančiose atostogose. Šioje nepaprastoje vietoje yra viskas, kas gali būti geriausio sveikatai, žmogui ir kūrybai.“

D. Jankauskienė teigia: „Šiemet labai daug laiko praleidau vaikščiodama miške. Esu menininkė, tad būnant gamtoje, atrandu įkvėpimą kurti. Dėl miško apsupties ir rinkausi namus šiame projekte. Šios gyvenamosios vietos net neverta lyginti su jokiais kitais naujos statybos projektais, įsikūrusiais kituose, pakeliui esančiuose Kauno rajonuose, o miestas yra visai čia pat.“

„Kai grįžusi po darbų namo, paplaukioju baseine, greitai užsimirštu ir visi darbiniai rūpesčiai kaip mat nusiplauna“, – paklausta apie projekto patogumus džiaugėsi laiminga gyventoja.

Gyvenimą šiame miestelyje renkasi sąmoningos, kuriančios, ieškančios atsakymų asmenybės, vertinančios gamtą, ramybę, tyrą orą ir švarią aplinką.

„Gyvenimą šiame miestelyje renkasi sąmoningos, kuriančios, ieškančios atsakymų asmenybės, vertinančios gamtą, ramybę, tyrą orą ir švarią aplinką, kurioje gyvena“, – „Pušų slėnį“ pristato projektą išvysčiusios UAB „Etapas Group“ direktorius Mindaugas Velička. Pasak jo, nemažai kauniečių klaidingai mano, kad Kačerginė yra toli nuo Kauno.

„Gyvenant miško apsuptyje, susidaro įspūdis, kad esi toli nuo miesto šurmulio ir streso, nors Kaunas yra tik 15 minučių kelio nuo gyvenvietės, galbūt todėl žmonėms taip ir atrodo“, – svarstė M. Velička.

Galima pastebėti, kad gyvenimą tokioje aplinkoje dažniausiai renkasi išskirtiniai žmonės, suprantantys, kad gyvenimas miesto šurmulyje ir nuolatiniame skubėjime nebesuteikia džiaugsmo ir pilnatvės jausmo. Čia galima pajusti gydančią medžių energetiką, akis glosto užburiantis gamtos peizažas, o vidų užpildo tyla ir ramybė. „Pušų slėnio“ gyventojams nėra poreikio ieškoti, kur išvykti pailsėti savaitgalį, nes jų namų aplinkoje jau yra sukurta harmoningo poilsio oazė. Šie namai skirti ir tiems, kuriems rūpi, kad jų vaikai augtų gamtos apsuptyje, kvėpuotų gaiviu ir tyru oru, važinėtų dviračiais, pažintų mišką, išmoktų žvejoti ir labiau vertintų žaidimus gryname ore ir gamtoje, o ne prie televizijos ir kompiuterio ekranų.

 

 

Būdami savo apartamentuose įvertinsite teigiamus pokyčius, laisvės skonį, savarankumo jėgą – tuos privalumus, kurie nevertinami materialiai. Palaima? Turbūt taip... Juk turėjimu ir tai, kas apčiuopiama, ir tai kas įkvepia nepasiduoti, siekti, veikti, kurti yra apdovanotas ne kiekvienas. Tai labai daug.

Daugiau informacijos apie projektą: www.pususlenis.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

pionierius

pionierius portretas
Tai ,kad ten ne nauja statyba , o buvusi apleista stovykla.

...

... portretas
kainos dideles kamsciai ryte i kauna

Zygfridas

Zygfridas portretas
Jei gu ten taip gerai, tai kodėl butai jau 2 metai kaip neparduodami?
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių