Quantcast

Prieš propagandą – ištremtų Lietuvos vaikų liudijimai

Grįžti į straipsnį

pritariu

pritariu portretas
> skep Tai varyk lauk iš Wilno ir Memelgebiet okupante.

skiepe, ar turi galvoje

skiepe, ar turi galvoje portretas
okupacijos sumanytojo gruzino sralino tautiečius? Ir raudonosios armijos karius visa daugianacionaline sudėtim? Ar nepamiršai lenkų, kurie kiek anksčiau pusę lietuvos okupavo - nuo Naugarduko, Wilno iki Suvalkų?

skiep

skiep portretas
reik istremt i tevyne kacapstana visus okupantus ir ju palikuonis.

kaži , kraponacis žino

kaži , kraponacis žino portretas
kad tik jankiai panaudojo atomines bombas. Ne prieš karinius objektus o civilius gyventojus. Kad Rusija tik žada branduolinį dislokuot Baltarusijoj. O jankiai jau seniai turi Jievropos 5 miestuose, 6 karinėse bazėse.

kraponaciai visai suįžūlėjo

kraponaciai visai suįžūlėjo portretas
kažkoks knysliukas, aatstovas prie JT, pareiškė kad Ukraplandas atsisakė branduolinio ginklo. Tai ir Lietuva atsisakė. Ne tik branduolinio, bet ir tankų, BTR, įskaitant laužyną prie Rokų. Pagal knysliuka ukrapai turėjo nuosavas ginkluotas pajėgas. Deja, tai melas. TA buvo SSSR. Kas perėmė SSSR teises ir pareigas, perėmė visą sąjunginį turtą. Krapam negana kad jiems liko bent tūstantis tankų, bent 500 kovos lėktuvų, nežinau kiek malūnsparnių. O branduolinį geriau duot beždžionei. Saugiau.

liudijmai

liudijmai portretas
Laisvos lietuvos pradžioj tetulė Marijona (tetulė, nors ten giminių neturiu) papasakojo apie pirmą karą. Taip, lyg vaizdą tiesiog matytų prieš akis. Nors nelabai prisiminė kas buvo prieš savaitę. Vėliau išgirdau kad egzistuoja toks psichinės sveikatos sutrikimas. _Garbaus amžiaus žmogus pasakoja ne senus įvykius, pasakojimo tikrumo patikrint neįmanoma o savo kūrybą . Gerbiamas Abromavičius gal net ją pažinojo. Atksikėlė į dabartines Rumšiškes statant HES, gyveno Nemuno g., kitapus gatvės buvo ir yra "Danutė, Rasa, Gediminas". Vietoj jos namo - amerikonkos namas. Irgi jau paveldėtas. Apie ką čia - liudijimais ne visada galima tikėti. Žmonės pasakoja ko nebuvo sirgdami. Meluoja net teisme norėdami išvengt atsakomybės, meluoja tam pačiam teisme norėdami kam atkeršyt.

išvaduotojai ir okupantai

išvaduotojai ir okupantai portretas
kokioj jievropos valstybėj liko okupantų - išvaduotojų divizijos? SSSR, dabar Rusijos - niekur. O jankio makakinų kiek karinių bazių jievropoje? Ir keliose iš jų jankių branduoliniai užtaisai? Va kur tikras "išvaduotojų" snukis.

kaip britai ir jankiai vadavo jievropą

kaip britai ir jankiai vadavo jievropą portretas
kai galvoj karvės š granuliatas, gali taip tvirtinti.Nes tas vadavimas susivedė į Vokietijos miestų kiliminį bombardavimą. Nužudyta bent 600 000 civilių, 1,5 mlijono sužeistų. Nežinia kiek jų mirė. vien Hamburge nužudyta 55 000, iš jų 7 000 vaikų Tada, kai šitie skeltanagiai suprato kad sralinas laimės, tik tada puolės vaduoti Jievropą. Tai buvo 1944 birželis.Tiksliau - ne vaduoti o neleisti sralinui vaduoti.

nesuprantu išsigimėlių

nesuprantu išsigimėlių portretas
kurie teisina ukrapų karą Donbase. Vargu ar tie naciukų palikuonys (prisiminkit kraponacių vykdytas itin žiaures civilių žudynes Lenkijoj ir Baltarusijoje) patys sugalvojo ar dėdė Semas primygtinai patarė. Durnam aišku buvo - rusai rusakalbių žudymo netoleruos. Kaip jankiai kosovarų. Numatė teisingai. Turim karą. Ir taikos niekam nereikia. Net sąlygų aptart.Ta Rusija seniai būt natososų suvalgyta, Jei ne turimas atominis. Kuris net numušus, bent radiacija užnuodys didelius plotus.

p3,14zdabolams

p3,14zdabolams portretas
iki SSSR, net iki Vokietija užpuolė Lenkiją (o kaip kitaip duoti vagiui per letenas) jau kariavo WW II dalyvės Japonija, Kinija, Italija. Rugsėjo 3 karą vokietijai paskelbė GB ir Franse. 17 dieną SSSR duoda lenkam į nugarą. Kur čia pasaulinis karas - SSSR prieš Lenkiją ar Vokietija prieš Lenkiją? Beje, durneliai labašvancai, paspėliokit kur būtų dabar Wilno jei ne Molotovo Ribentropo paktas ir SSSR puolimas 09 17.Gal ten kur Suvalkai, Seiniai, Punskas? Ir prisiminkit kad labašvancai Wilno priėmė iš kruvinų sralino letenų. Tai gal baisiau negu užpulti Lenkiją.

tai

tai portretas
Lyg ir ne pilnatis, bet demencijos paūmėjimas akivaizdus. Ramybės jums - ramybės . p.s. nepamirškite išgerti vaistukus, tai ne diskusija, tai priminimas.

->tai

->tai portretas
Хотят -ли русские войны ,спросили мы у тишины. И вдруг ответила она -где русский , там ВСЕГДА война.

to-tai

to-tai portretas
Русская свинья. Кто НАЧАЛ войну в Украине в 2014г.????

to-tai

to-tai portretas
dėl Donecke nužudytų vaikų. DEBILE, KADA baigsi gerti ir išvarysi į savo pragertą, SMIRDANČIĄ rašą-PARAŠĄ?????????// Lietuvoje žmonės su smegenimis, nepraeis tavo ruZZkio propaganda. NEPRAEIS. Ko nevažiuoji ginti tų ,,Angelų'', а воняешь здесь????? Ar tavo fiureriui net tokių debilų nereikia, net ant patrankų mėsos???

to-to karą pradėjo Vokietija

to-to karą pradėjo Vokietija portretas
nepatinka TIESA???? :) :) :) Kada ruZZkiam patikdavo tiesa??? :) :) :)

->tai

->tai portretas
Михаил Лосев : ,,Назовите мне хотя-бы одну страну, где влияне СССР или России привело к процветанию? Везде- война , кровь, разруха нищета и голод. Этот вопрос одних ватников вводит в ступор. Других доводит до бешенства. '' Tu vienas iš tų minimų vatnikų.

to-to karą pradėjo Vokietija

to-to karą pradėjo Vokietija portretas
Андрей Малыгин : ,,СССР не освобожлал Европу во 2 Мировой войне . 2/3освободили Штаты и Великобритания.Треть завоевал Сотетский Союз. Именно ЗАВОЕВАЛ, а не освободил. Освободить -дать свободу . А Советы погрузили завоеванные страны в рабство. Никакой свободы в Европу СССР не принес.'' Tu vienas iš tų ,,osvoboditelių''. Laikas namo -į savo Rasėją.

to-to kara pradejo Vokietija

to-to kara pradejo Vokietija portretas
Vatnike, Dėl karo , jo pagrindo, skaityk Molotovo -Rebentropo paktą. Ir tavo žiniai (tai tau patvirtins bet koks ruZZų karininkas) , 2 Pasaulinį karą pradėjo CCCP rugsėjo 17 UŽPUOLUS Lenkiją fašistinės Vokietijos pusėje. В 6 часов утра Красная Армия крупными слами (21 стрелковая и 13 кавалерийских дивизий, 16 танковых и 2 моторизованных бригады -всего 618тысяч человек и 4733 танка ) напали на Польшу. O kaip būna pas banditus, ankščiau ar vėliau vienas kitą išduoda. Taip įvyko ir tada. Hitleris užpuolė Staliną (CCCP). Stalinas nenorėjo tikėti žvalgybai, jog Hitleris ruošėsi užpulti jį, juk draugas :) Dėl to žuvo DAUG pasienėčių.

tai

tai portretas
> Vietnamas, Korėja, Kombodža, Jemenas, Somali, Grenada, Eritrėja, Afganistanas, Libija....Irakas. Milijonai nužudytų žmonių.

to-to to - humanizmas

to-to to - humanizmas portretas
Vokiečių filosofas Фридрих Энгельс : ,,Любой захват территории, любое насилие ,любоe угнетение Россия осушесвляла не иначе, как под предлогом просвещения, либерализма ,освобождения народов.''

tai

tai portretas
>Išgerkite vaistukų.

to-to to - humanizmas

to-to to - humanizmas portretas
Fašistine, ruZZiška ATMATA. Čia tu LABAI taikliai apibūdinai save-RuZZkį, ruZZkich. Labai taikliai apie ruZZūs parašė jūsų А.Солженицин : ,,Нет в этом Мире мельче ,сволочнее и хамовитее особи -как кацап. Рожденный в Нацисткой стране ,вскормленный пропагандой нацизма ,этот ублюдок никода не станет Человеком. У его страны нет друзей. Либо холуи, либо враги.Его страна только способна угрожать, унижать, убивать. Ради этого статуса кацап готов пожертвовать даже своей жизнью, жизнью детей, родителепй. Воистину- кацапы звери.Лютые ,кровожадные, но ... смертные.

to karą pradėjo Vokietija

to karą pradėjo Vokietija portretas
o kokiu pagrindu? Kokiu būdu lenkų letenose atsidūrė Dancingo koridorius po I karo? Ai, tai ten buvo Lenkija prieš 250 metų. Tai tada prieš 100 metų visa lietuva buvo Rusija.

tai

tai portretas
> Objektyviai -dauguma pavardžių neabejotinai zinger pusbroliai, dar lietuviškos ir kelios slaviškos, tik neaišku ar rusų, ar baltarusių, ar ukrainiečių.

to-tai

to-tai portretas
nemoki skaityti??? Durniu apsimeti?? O gal toks ir esi? Labai panašu į tai. IČia pateiktas pagrinde sąrašas ,, šventųjų'' žydų. Tarp ruZZų buvo DAUG, LABAI DAUG KGBistų.- ,,освободителей'', Geriausio LIetuvos (ir ne tik jos) genofondo ,,valytojų'' Net mano buvusios bnendradarbės tėvas buvo KGBistas (bridas) Afanasijev.

to to - humanizmas

to to - humanizmas portretas
lietuvoj gal kada bus rašoma iš didžiosios. Bet kol joje gyvena net ne skatynos o tik skatynų lenkiskas granuliotas mėšlas - besmegeniai labašvancai, vagys, sukčiai, skundikai, stibvakiai ir juos valdantys KGB vaikai ir anūkai - tol iš mažosios.

to-sujudo labasvancai

to-sujudo labasvancai portretas
T.Iškauskas ,,Žydai Hitlerio Tarnyboje.'' SILPNAPROTi, karą pradėjo Hitleris, Vokietija, visas pretenzijas JAM, JAI. Lenkijoje YRA net baudžiamajame kodekse straipsnis tiems, kas kaltins (net u=simins ) Lenkiją dėl konclagerių jų teritorijoje. PAGARBA Lenkijai !!!!! Žyde, NEPATINKA Lietuvoje, varyk į savo Izrailį. VISKAS. Ir KADA atlyginsdi ŽALĄ tremtiniams, jų vaikams už tavo gentainių NUSIKALTIMUS prieš juos, jų tėvus, brolius, seseris????

tai

tai portretas
> Atsiprašau, o rusų vienas kitas tarp NKVD- MGB-KGB buvo?

to-sujudo labasvancai

to-sujudo labasvancai portretas
23. Rozauskas Eusiejus, saugumo papulkininkis, NKGB tardymo sk.viršininkas. 24. Slavinas Aleksandras, saugumo papulkininkis. 25. Štarkmanas Markas, saugumo papulkininkis MGB B skyrius. 26. Šulga Isakas, saugumo papulkininkis, MGB 5 skyrius. 27. Švarcmanas Danilas, NKVD 3 sk. 28. Todesas Danielius, saugumo papulkininkis. 29. Todesas Ruvinas, g.1917 m. Utenos apskr,. saugumo leitenantas. 1944.12.07 Lietuvos partizanų nukautas. 30. Vicas Jakovas, pulkininkas, NKVD Šiaulių apskr.viršininkas, trėmimų komisijos narys. 31. Vildikanas Kasrielis, NKVD slaptasis skyrius. 32. Vilenskis Moisiejus, NKGB tardymo dalies virš. pav. 33. Zaidenvurmas Izrailis Lazarevičius, saugumo leitenantas. ---COPY

to-sujudo labasvancai

to-sujudo labasvancai portretas
16. Kerbelis Samuilas Abramovičius, saugumo papulkininkis MGB Kauno m. valdyba. 17. Klipaitė-Livinzonaitė Šeina, NKGB slaptasis skyrius. 18. Komodaitė Judita, g. 1906 m. Kėdainiuose, viena iš pirmųjų jau A.Sniečkaus vadovaujamo VSD darbuotojų. 1940 m. liepos mėn. grupės, parengusios vėliau nužudytų krikščionių demokratų sąrašą, vadovė. 19. Leščinskis Isakas, saugumo majoras. 20. Levitacas Faivas, g. 1913 m. Žagarėje, NKGB 4 sk. 21. Piščikas Borisas, saugumo kapitonas. 22. Plotkinas Leivikas Movševičius, saugumo leitenantas.

to- sujudo lavasvancai

to- sujudo lavasvancai portretas
6. Dušanskis Nachmanas, gimė 1919 m. Šiauliuose. MGB 2N sk. Patrauktas atsakomybėn už lietuvių tautos genocidą – SLAPSTOSI IZRAELYJE. 7. Faktorauskas Volfas, saugumo majoras, NKVD finansų viršininkas. 8. Feigelsonas Grigorijus, NKGB A skyrius. 9. Finkelšteinas Leonas, g. 1922 m. Kaune, NKGB operįgaliotinis. 10. Frenkelis Chaimas, g. 1921 m. Kybartuose, MGB Šiaulių sr. valdybos 2 sk. 11. Gamzė Chanonas, saugumo kapitonas. 12. Goldbergas Isakas, g. 1900 m. Vilniuje, saugumo kapitonas. 13. Grožnikas Giršas, g. 1918 m.Trakų apskr., NKGB polit.skyrius. 14. Kaplanas Maksas, saugumo majoras, MGB Kauno m.valdyba. 15. Karpis Nachemija, g. 1902 m. Merkinėje, NKVD administracijos sk.

to-sujudo labašvancai

to-sujudo labašvancai portretas
LIETUVIU TAUTOS BUDELIAI, LIETUVŠAUDŽIAI – žydų tautybės sovietų saugumo karininkai, „raudonieji naciai“, po 1945 metų vadovavo sunaikinant okupuotoje Lietuvoje per milijoną lietuvių. Klastingi kaltinimai „antisemitizmu”, nutylint, neigiant žydų tautybės „raudonųjų nacių“ vykdytą lietuvių ir kitų tautų genocidą, yra nusikaltimas, baudžiamosios teisės objektas. ŠTAI KAS ORGANIZAVO LIETUVIŲ TAUTOS NAIKINIMĄ,GENOCIDĄ: 1. Berkovičius Levas Lazarevičius – saugumo papulkininkis, MGB Vilniaus valdyba. 2. Bidinskis Michailas Grigorjevičius – saugumo kapitonas, MGB A valdyba. 3 Blochas Gilelis – saugumo majoras, MGB 2N valdyba (kovos su partizaniniu judėjimu), gimė Biržuose 1908 m. 4. Breneris Moisiejus, gimė 1909 m. Utenoje, MGB tardytojas. 5. Demba Icikas, gimė 1901 m. Pumpėnuose, NKGB 2 sk.

sujudo labašvancai

sujudo labašvancai portretas
nenori pripažinti kad komkoras putna ir komandarmas uborevičius buvo tikri lietuviai, tikri bolševikai, Rusijos, Kronštado, Baltarusijos sukilėlių žudikai. Ne veltui sralinas 1937 juos sušaudė. Kartu su kitais ištikimiausiais bolševikais. Tikriausiai vienintelis labašvancų argumentas tas kad 196 000 lietuvos žydų patys nusišovė. Taigis tie rusai ir baltarusiai irgi. Lietuviai komandarmas ir komkoras (generolai, dabar maždaug tokie būtų laipsniai) putna su uborevičium ne prie ko. Beje, ar žinote labasrancai ką reiškia gražus vokiškas žodis švancas?

to-humanizmas

to-humanizmas portretas
dar viena ruzziška atmata?? lietuvoj rašosi iš DIDŽIOSIOS-LIetuvoje. Esu tremtinių vaikas, užaugau Sibire, bet GRĮŽAU į Lietuvą, ne už ką NENORĖJAU likti tavo susmirdusioje Rašoje. NEPŪLIUOK čia, o varyk į savo DEGRADAVUSIĄ Rasėją. LABAI blogai, LABAI, kad Lietuva po nepriklausomybės atkūrimo suteikė Lietuvos pilietybę ruZZkiams - ,,освободителям'', atsiradusiems LIetuvoje po 1940metų. Ir dar dabar suteikinėja brudams ruZZkiams, bėgantiems iš Rašos.

to- žiauru bet

to- žiauru bet portretas
ПРАВ !!!! ОЧЕНЬ ПРАВ ваш философ Иван Ильин : ,, Русские-самая отвратительная, мерзкая до блевоты нация за всю Мировую историю !!!! Методом селекции выведены страшные моральные уроды, у которых само понятие добра и зла вывернуты на изнанку!!! Всю жизнь они барахтаются в дерьме и в нем хотят потопить весь мир!!!''

to-žiauru bet

to-žiauru bet portretas
Rusiška ATMATA. DINK iš Lietuvos į savo ВОНЮЧАЯ Раша-ПАРАША !!!! KAIP Žemė nešioja tokias šiukšles????

žiauru, bet

žiauru, bet portretas
ar lietuviai niekad Rusijoj neprisišikę? Vaupšas - na tas naikino lenkus, einančius prieš komunistus, putna, uborevičius - žudė sukilusius prieš BOLŠEVIKŲ valdžią rusus ir baltarusius. Kiek aukų? Niekad niekur neradau bet RA, reguliariosios kariuomenės, sukilėliai paklojo 200 su trupučiu tūkstančių. Kaip žudė? Įprasta buvo įkaitų šaudymas. Kas tas yr? Užima RA kokį kaimą ir šaudo paeiliui gyventojus kol to kaimo sukilėliai nepasiduoda.Nepasiduoda - visus iki vieno. Moteris, vaikus irgi. Čia nežiauru? Naudojo netgi karines dujas prieš savus. Tik klausimas - ar putnai su uborevičium rusai, baltarusiai buvo savi? Prieš nesavus ir dujos ir įkaitų šaudymas galima ir net reikalinga naudoti.

skiep

skiep portretas
kodel mes mokam pencijas tiems kurie treme lietuvius?

Rusų palikti "dirba" šeiminikui. Atsiliepimai rodo

Rusų palikti "dirba" šeiminikui. Atsiliepimai rodo portretas
Oi oi koks troliškas šis laikraštis

Žiauru ,bet tai atsimenam mes jų vaikai

Žiauru ,bet tai atsimenam mes jų vaikai portretas
Tubūt daugumą Lietuvių šeimų tai vienaip ar kitaip palietė rusiško fašizmo žiaurumai. Vieni buvo ištremti, kiti viską metę bėgo nuo tremties ir be jokio turto pradėjo gyvenimą naujai. Treti pagaliau paleisti negalėjo parvykti į gimtinę ir išsilavinę žmonės tegalėjo dirbti nekvalifikuotus darbus. Visa tai perduodam iš lūpų į lūpas, kad ateinančios kartos nepamirštų.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Gal jau rašykite knyga kaip [nepriklausomoje] Lietuvoje tvirkinami vaikai .

humanizmas

humanizmas portretas
kas humaniškiau - tremtis ar sušaudyti 196 000 žydų?Dėl rusų propagandos - reiktų nurodyti kas, kur, kada. Būt įdomu paskaityt kaip žiaurų nusikaltimą išvarto į humanizmą. Kitavertus net mano giminių buvo kurie sugrįžo iš tremties, pamatė koks brudas lietuviai ir apsisukę į tremties vietas. Teko girdėti iš tremtinių, jau sugrįžusių - jei būt ištrėmę į lietuvą - nebūtume išgyvenę. Buvę ūkininkai rado namus ne tik be rakandų, be langų, durų. Net kluonus kaimynai pavogė. Ir nieko negrąžino. Beje, dažnai o gal dažniausiai trėmė karininkas ir stribai lietuviai. Kaip sakė uošviai - jei ne rusų (tik todėl kad kalbėjo rusiškai, kaip visa RA) karininkas, stribai būt ir be rūbų ir be maisto išvežę..

tai

tai portretas
Donecke yra "Angelų alėja"- palaidota virš 200 vaikų nužudytų neonacių banderlogų, dauguma nuo snaiperio kulkų arba minosvaidžio skeveldrų- sala nacistam.

tai

tai portretas
> Kol kas lietuviai geria ( Eurostat) daug daugiau nei rusai, plius dar žolė, ratai, amfes....žlugusi tauta.

to-skiep

to-skiep portretas
DEBILU gimei, DEBILU ir dvėsi. Žemės ŠIUKŠLĖ.

to-tai

to-tai portretas
gaug geri ,,Русская водка'', smegenų neliko, tik siulas, laikantis ausis???

to-tai

to-tai portretas
žudė vaikis Donbase??? 'ATMATA FAŠISTINĖ. Čia ne tavo Rašą-PARAŠA, nepraeis tavo ruZZiška išsigimėliška propaganda, NEPRAEIS.

tai

tai portretas
Galite išvardinti rusų trėmusių lietuvius pavardes? Labai prašau:)))

idomu

idomu portretas
Pasak konservatoriškų "patriotų" žmonės siekiantys KGB archyvų paviešinimo, kitaip sakant kolaborantų ir stribų paviešinimo "kiršina tautą" :) Normaliai stribvaikiai sumastė :)

idomu

idomu portretas
Ar klykiantys "nepuola" tikrai kiršina? Gal tu eik to tanko patampyti, nors nežinia kieno jis :)))) Nudebilėjok labiau nei prie sovietų :)

įdomiau

įdomiau portretas
kodėl klykiantys "rusai nepola" taip trokšta sukiršinti tautą?

rusai taip trėmė kaip lietuvą okupavo

rusai taip trėmė kaip lietuvą okupavo portretas
Rusai turėjo nuverst sraliną o tada jau okupuot ir tremt, O litvinai pasienyje dokumentus tikrino. Jergutėliau - vieni rusai. Tik norėčiau išgirst kokius dokumentus turėjo RA kariai.

idomu

idomu portretas
Kodėl patriotai klykiantys "rusai puola" taip bijo KgB archyvų paviešinimo?

pagalvojus

pagalvojus portretas
Trėmė rusai? Tai jau Stalinas Berija ir Dušanskis pakeitė tautybes? Išsiplaukit galvas feiriu niekingi propagandistai bei melagiai.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kad labusus treme ir sarasus sudarinejo PATYS LABUSAI. Ir negrazu, landzberginiai fasistai, kisti vaikus prie savo banditiniu nusikaltimu.

tai

tai portretas
> Vaje. Vaje vaje, ko neverkei kai tavo choziajinas Irake nužudė virš milijono civilių gyventojų, ko neverkei kai banderos Donbase žudė vaikus ir moteris?

manau

manau portretas
Manau , kad per 30 metų konservatoriški "patriotai" jau pakankamai gerai sterilizavo KGB archyvus, gal pagaliau galima juos paviešinti?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Rusai trėmė? Man tik įdomu, kuris iš trėmimų pagrindinių organizatorių - Stalin, Berija, Ježov, Jagoda, Dušnsky ... ( tarp jų daug lietuviško geno) yra rusai? Dar, o kas ištrėmė virš 2000000 rusų?

Palinkėjimas

Palinkėjimas portretas
Kuo daugiau Putino Rusijos zzzasrancų į Ukrainos mėsmalę ir kuo daugiau iš jų pagaminti faršo Ukrainos laukams tręšti.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Bravo, Kremliaus šunaujai! Kuo aršiau lojat, tuo lengviau lietuviams apsispręsti ką palaikyti rašistinės Putino klikos grobikiškame kare - Ukrainą ar Putino Rusiją?

Vaje

Vaje portretas
Kiek komunistinių propagandonų ar jų atliekų išlindo rusofašistų fafaikes skalbti, viskas vyko panašiai kaip dar vyksta didvyriškoje Ukrainoje vaikai grobiami ,gyventojai šaudomi ir tremiami del to kad ukrainiečiai, vyksta tautos genocidas kurį vykdo rusofašistų nacistų gauja su nusikalteliu vagiu putlerfiureriu.

lietuviškos šaknys arba neieškokim Brazilioj sliekų

lietuviškos šaknys arba neieškokim Brazilioj sliekų portretas
Feliksas Dzeržinskis, isigimėlis banditas bolševikas. Tėvas lenkas. Lietuviškos šaknys - motina lietuvė.Ježovas Nikolajus. Tėvas rusas. Tratino lietuvaitę.Gimė lietuviškų šaknų išsigimėlis, brudas kaip reta.

Aleksandras

Aleksandras portretas
Smert litovskim svinjam! Kartu su čėčėnais ir rusais užsuksime atsidėkoti svino lituano už palaikymą. Svino lituano dvokui naikinti būtinai naudosime dezodorantą, kurį siūlyčiau pavadinti Novičiok lol

Sava Ukraini !

Sava Ukraini ! portretas
Šaunus Ukrainos kariai narsiai doroja invazines maskalyno utėles ir laidoja štabeliais. Ukraina saugo Europa nuo puslaukiniu maskaliu okupacijos ir trėmimų. Herojem slava !

skiep

skiep portretas
pasakojo močiutė trėmė banditus+žulikus ir kitus gerus žmonės bet deja tie žulikai tapo politiniais kaliniais.kaip ir koncervai tarnavo komunizmui paskui išvertė savo raudona kaili

Inovacijos

Inovacijos portretas
Anksciau per prievarta treme ko toliau nuo tevynes. Dabar savanoriskai zmones bega is tevynes......

skiep

skiep portretas
to skiepui -istreme,bet as nedziugauju,kaip Maldeikiene.Reikejo paziuret ta laida,butum gerokai nustebusi su savo nedurna galva.

skiepui

skiepui portretas
durnoj galvoi durnos mintys. Ar tavo giminių nieko neištrėmė stalinas? Todėl namų neturi?

Visada

Visada portretas
Žmonės nusikratė šlamšto. Ko nerimaujate? Kad tas šiukšlynas vėl čia? Na, tai kurkite valymo komandas. Rado, matai, problemą.

Aleksandras

Aleksandras portretas
Smert livitovskim svinjam! Svino lituano nuo kada prasidėjo meilė akrainai, lol Pasišlykštėjimą keliančios kiaulės laukite artėjančio atpildo už rusų tautos genicidą.

skiep

skiep portretas
atsimenu Maldeikiene per tv pries kelis metus dziaugesi,kad jos tevas buvo istremtas,ji dziugavo,nes grizes is Sibiro nusipirko nama Palangoj.

Sava Ukraini !

Sava Ukraini ! portretas
Narsus Ukrainos kariai nesustodami naikina maskoliska invazini gaivala ir gelbėja Europa nuo ruZu maro. Šlove sauniems Ukrainos kovotojams !

Kartuves lanzbergo banditams

Kartuves lanzbergo banditams portretas
Visi tremtiniai yra zydsaudziai ir banditai geria ariogalj sunsnukiai su banditu lanzbergu samagona ir dziaugiasi Lietuvos sunaikinimu !

taip

taip portretas
Petkevicius parase gera knyga'' Durniu laivas" is koment.matyt nekas ir neskaite

Slava Bandera!

Slava Bandera! portretas
Stalinas pravesdavo Rusijoje referendumus ir rusai balsuodavo kiek procentu 5 % ar 10 % lietuviu vezti i Sibira!

tam --dabar taip pat---emigruotu su malonumu ir y ta

tam --dabar taip pat---emigruotu su malonumu ir y ta portretas
,,Rasieja,, bet kad tu su lansbirkiniu KGB esnyku mankurtais koloborantais uz Soroso 30 judo amerikonisku centu tiek prisikai [ ir dar vis siki] ant tos Rasiejos ,kad ten geda lietuviams kist nosy ...ir roodyt savo akis...

tai

tai portretas
is straipsnio ir kgb saikos kom matome kaip vedama supriesinipropoganda o veze i sibira ne patys rusai nes jie nemaziau patys nukentejo nuo berijos andropovo zydisku uzmaciu kurios satanystu sklinda planetoje tu paciu zydbankiu riamami ka ir matome kad pati jav ju pirmiausia naikinama obam iremintu beprociu rankomis saudant vaikus taip priversdami nuginkluot vienintele tauta kuri turi konstitucine teise i ginklus .

Dabar taip pat nemažai priversti palikt TL

Dabar taip pat nemažai priversti palikt TL portretas
Tik man smalsu, kodėl masė tautiečių vyksta į Vakarus, o ne į rasieja. Iš visų buv sovietų respublikų žmonės važiuoja ieškot geresnio gyvenimo į Vokietiją, Norvegija ar Danija, o į moskovija- vienetai. Ar tik nebus ta priežastis, kad buvusi soviet lageri nuteriojo kremlius taip, kad Vakarai daugeliui mūsų atrodo kaip rojus. Kaip pakomentuos, tie katriem prie ruZo buvo geriau ?

Antanas.

Antanas. portretas
Maitino kalinio daviniu: skystos, atšalusios sriubos, duonos firminės. Būdavo ir virinto vandens, bet tas, kol atkeliaudavo - irgi atšaldavo. Pieno pavykdavo nusipirkti pas vietinius gyventojus, jeigu stovėdavome netoli kaimo. Dėl med. aptarnavimo - tai du kartus suruošė "pirtį", su vėsiu, saikingai atmatuotu vandeniu. Tik tai, kad per tą laiką - drabužius iškaitindavo, o išeinant galvas apiberdavo DDT milteliais. Vieną kartą gavome 8 žmonių šeimai dvejų dėžučių degtukų didumo lašišos (ji tais laikais buvo nei deficitas, nei skanėstas) gabalėlį. Tai nuo meto aš 65 metus į lašiša net žiūrėti negalėjau, ant tiek jos kvapas man buvo bjaurus. Kaip dabar suprantu - maus kelyje maitino kalinio daviniu. Kas dėl "važiavimo savu noru" - tai tokių irgi buvo, bet tik tuomet, kai trėmimai baigėsi ir prasidėjo verbavimai į ten vykusias statybas

tam-tam pastaba

tam-tam pastaba portretas
kažką painioji,žmogau,neviešina kas skundė,o ne tuos turi viešinti,kurie išvežti.Nesigaudai,tai nenusišnekėk,žmogau,tremtiniai kentėjo,o ne skundikai ir jų bendrai

Sek sesute ir cesnaka

Sek sesute ir cesnaka portretas
Kad stribvaikiu Lietuvoje neliktų anei kvapo !

Kur bėga Šesupe kur Nemunas teka

Kur bėga Šesupe kur Nemunas teka portretas
Lenkų kilmės Lietuvos piliečiai, ištremti į Sibirą dainuodavo šią dainą kartu su lietuviais. Jiems tai buvo tarsi Lietuvos himnas. Savo 80 m. giminaičiui, kuris buvo ištremtas į moskovija, jubiliejaus proga sudainavom -,, Kur bėga Šesupe ''. Ašara senolio veide

visai neseniai

visai neseniai portretas
paksas važiavo spavieduotis pas liliputiną, kaip atstovas nuo Europos, tai ir yra kolaboravimas.

To Dj

To Dj portretas
Esi ožio kiaušas vejus keliantis.Nusiramink niekas tavęs nedaužys. :))

Daug idomesne knyga

Daug idomesne knyga portretas
Butu , jei parašytu apie vaikus kurie žuvo , arba buvo sužaloti masinio naikinimo ginklu kurie buvo numesti ant Japonijos miestu , ir kaip gyvi pavidejo mirusiems kaip tirpo ju oda dar esant gyviems , kaip vietoj akiu buvo tik akiduobes , Ar sakykim apie Vietnama , kur naudojo napalma, ir vaikai begdavo link vandens telkinio dar degdami visu kunu... ir patikekit ,jei jiems kas pasiulytu apsikeisti vietomis su musu ''tremtiniais'' jie tikrai sutiktu , tik ar tremtiniai to noretu ,klausimas ???

>>>>>> Budelis

>>>>>> Budelis portretas
Nemažai kacapinių bjaurybių sovietmečiu koloboravo su ruskiais, o atgavus nepriklausomybę darsyk koloboravo jau nepriklaosmybės pusėn. Koloborantų palikuonys į valdžią eina jau. Sako, vaikai neatsakingi už tėvų klaidas, bet ar matėte, kad tie vaikai pasmerktų savo tėvus kacapų klapčiukus? Ką siūlote bausti, ar buvusius koloborantus nūdienos patriotus? :)))

Ne visiems iš tremties leido gryzt į Lietuva

Ne visiems iš tremties leido gryzt į Lietuva portretas
Po tremties daliai tremtinių neleido gryzt į tėvynę, vertė rinktis tarp Latvijos ir Lenkijos. Mano giminės, gyvenę vidurio Lietuvoje, Dotnuvoje galiausiai pasirinko Lenkija, Gizycko miestelį. Tebūnie prakeikti puslaukiniai bolševikai, terioje mūsų krasta

visai išprotėjęs tam tam--pastebejimas--

visai išprotėjęs tam tam--pastebejimas-- portretas
polit kaliniai tremtiniai KGB agentai? Silpnaprotystė absoliuti.

Budelis

Budelis portretas
Kacapines bjaurybes turi buti teisiamos uz Lietuvos okupacija, tremimus, zudynes, uz 2 pasaulinio karo ir pokario iskrypeliskus ziaurumus. Kodel sitie slykstynes dar nera nubausti? Gal po Ukrainos karo bus perziureti ankstesni iskrypeliu nusikaltimai zmonijai?

---> pastebėjimas

---> pastebėjimas portretas
Perskaičius nemažai knygų, kažkaip nieko negirdėjau apie tremiamas žydų šeimas sovietams okupavus Lietuvą. Net Landsbergiai nepatyrė jokių sovietų represijų, nors giminėje buvo labai iškylių žmonių. Tai kyla labai negerų minčių dėl žydų veiklos Lietuvoje. O kai Lietuvą 1941 okupavo naciai, tie patys žydai jau patyrė masinį holokaustą.

Dj

Dj portretas
Mūsų tėvynės atmatoms, kurių nesutvarko teisėsauga, myli putiną, myli rusų šūdiną žemę, atimti pilietybę ir išvyti lauk, mažų mažiausiai nuokriušoms gerai kaulus aplaužyti, nesvarbu tai vyras, ar boba, palaikai rusų išperas tu esi išpera.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Paviešinus KGB archyvus viskas stotu į savo vietas, išsidėliotų logine seka ir paaiškėtų tiesa, bet to nedaromas, nes garsiau šūkaujančių "patriotų" propaganda subliukštų ir tektų raudonuoti dėl savo ir savo tėvų nuodėmių.

tam--pastebejimas--niekas neviesins tu

tam--pastebejimas--niekas neviesins tu portretas
KGB esnyku archivu ....nes KGB eskykai pareikalaus paviesint ir ju agentu Polit kaliniu tremtiniu archivus , prisiminkim ,pacioj pradzioj nepriklausomybes ,kada tauta reikalavo paviesint KGB archivus --Pirmieji kurie balsavo-- PRIES-- liustracija --buvo polit kaliniai tremtiniai su savo bendrapartieciais KGB esnykais

realiai

realiai portretas
> tam "Svarstau". Jei neištrėmė, tai reiškia, kad buvo lojalūs režimui ir spėjo paskūsti kaimyną.

Reiktų ir apie varyma į kolhizus knygos

Reiktų ir apie varyma į kolhizus knygos portretas
1950m. Kėdainių raj. Tiskunu kaime visi gyventojai privalo dalyvaut susirinkime. Partorgai praneša, kad steigs kolhoza, iškeliamas klausimas, kaip pavadint ...? Balsas iš salės -,, Ašarų pakalnę ''. Iškart du stribai ji už parankiu ir tiek temate gyventojai žmogelį, į Sibirą ištrėmė. Pavadino bolševikai ta kolhoza ,, Pakelta velėna ''. Iki šiol prie įvažiavimo į gyvenvietę didžiulis paminklas stūkso su kolhozo užrašų, meną sovietinių okupantų siautėjimą ir žmonių varyma į kolhoza

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
p.s. vietoje pigių - propagandinių rašinėlių geriau paviešintu KGB archyvus. NE? Suprantu :)

svarstau

svarstau portretas
Neseniai buvo atverti sąrašai žmonių pavardžių, kurie turėjo būti ištremti. Bet nieks neatskleidžia sąrašų su pavardėmis tų, kurie skundė ir trėmė. Matyt nemažai juose ž....škų pavardžių yra.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Jums demencija?

pastebėjimui

pastebėjimui portretas
kremlius okupuotas gruzinų?)))

tam -Dj-jankiu pakerksnute

tam -Dj-jankiu pakerksnute portretas
tai kad visi p*darai , pedofilai ir narkomanai tavo bendrapartieciai ...nejau savus prasidejus karuj gaudysi ,zudysi ir karsi , kaip 1940 metais ???

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
gruzinas, kiti zingerio pusbroliai...

pastebėjimui

pastebėjimui portretas
stalinas gal amerikonas?

H

H portretas
To pastebėjimas. Esi rusas ar tik jų pakalikas

Dj

Dj portretas
Visi vatnikai- eikit paskui savo laiva. Kam nepatinka, valinkit iš čia. Jei prasidės karas, išgaudysim jus p*darai po vieną.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
LT melagienos ir propaganda prieš RU propaganda. Tai kokie ten "rusai" trėmė- Stalinas, Berija, Jagoda, Dušanskis...rusai? Tiesa, o kas ištrėmė virš 2000000 rusų?

tai ==,,Onute,, tfiu,,, ir kitai susarai...

tai ==,,Onute,, tfiu,,, ir kitai susarai... portretas
kada sie ,,tremtiniai ,, vos atgavus nepriklausomybe nuleke lieziuvius iskise prie archivu , vogt savo asmenines bylas ,kartu su kadriniais ir rezervo KGB esnykais , kad galetu sunaikit faktus , o veliau sukure bendra partija TS-LKD ir POLIT KALINIU TREMTINIU sajunga , tapo aisku ,kad siuos atmatas sieja bendras tikslas ir bendra paslaptis --darbas KGB strukturose , vieni skunde ,,kiti treme. Polit kaliniu tremtiniu deka buvo sukirsinta tarpusavy visa tauta, ju deka iskeltas KGB statytinis lansbergis,, dedule,,, ju balsavimais ir remimais , buvo KGBesnyku nuverstas is savo posto prezidentas Paksas --ir ju deka Lietuva pries tautos valia [ referendumas tai parode] buvo inkorporuota y ES , ir NATO .... o juk nepriklausomybes tikslai buvo visiskai kiti ...todel sie ,,tremtiniai,,, pardave jankiams lietuva uz 30 sidabriniu , isvije is lietuvos duoneliaut 1,5 milijono tautieciu ,o vietoj ju susiveze banderas ir bulbasu opozicija --man jie yra slykstus padarai...

onutei su raudona vėliava

onutei su raudona vėliava portretas
tavo vargus brazauskiniai labai supranta ir pasakoja, kaip visi norėjo į sibirą gyvuliniais vagonais pasivažinėti))

Tfu

Tfu portretas
50 metų okupacijos nepraėjo be pasekmių, stribvaikiai ir kacapų bastardai toliau teršia ir niekina Lietuvą.

mes

mes portretas
turime skirti tremtį nuo emigracijos.Iš emigracijos,kai važiuoji,gali sugrįžti,gali toliau dirbti,jei nori užsidirbti.Žinoma,jeigu tėvynėje būtų gerai,nebėgtų žmonės svetur.O tremtis,tai gyvulinis vagonas ir be teisės sugrįžti,kam 10,kam 15 ar pan,metų,o kam ir ten teko numirti.Retas ten išlikęs gyvas nevažiavo į tėvynę,nors joje ne pyragai laukė..

kauniete

kauniete portretas
Aš tik norėčiau tam Abramovičiui ir Bakšytei paprašyti palikti ramybėje tremti nebuvot nematėt ir tiek žiniu pas jus iš lietuvos komunistu

onute

onute portretas
Jau ir tremties vargus ir skausma landzberginis stengiasi iškreipti Visa jo šaika komunistai tapo signatarais gavo žemiu rentas o tremtiniai buvo visai pamiršti iš ju KGBistas lansdbergys ir grybė tik atiminėjo

Per

Per portretas
Milijoną Lietuvių emigravę dabar išbėgę nuo skurdo praradę viltį į pasikeitimus.Deklaravę demokratija vietiniai patriotai, vagia nesiilsėdami , ištroškę garbės ir pinigų.Šiltą vietelę laikydami inteligentija net perašineja šalies istorija , konstitucija trypiama daužoma.Kodel žmonės gyvena praeitimi, kai dabartis yra ateities blykstė.

o kas dabar vyksta

o kas dabar vyksta portretas
Kas tik gali ir turi už ką, savo noru tampa tremtiniais, o jų vaikai, kažkada parašys...

JONAS

JONAS portretas
Ka čia prirašei JONAS LIETUVIS kažkaip tai neatrodo kad buvai tremtyje apie ožkas pezi o ne apie ta dideli varga ir skausma tremtyje

vasalai ir tiek

vasalai ir tiek portretas
Eilinė dozė melo ir rusofobiškos propagandos. Lietuva nuo 1922 iki 1940 metų buvo okupuota lenkų. Lenkai žudė lietuvius, lenkino, draudė lietuvių kalbą, nusavino dalį Lietuvos teritorijos, tačiau per 32 metus nei vieno žodžio priekaišto. Už tat rusai kurie nedraudė lietuvių kalbos ir 1940 m. atkovojo Vilnių Lietuvai, nuolat smeižiami.

tam,kur padlomis vadinasi

tam,kur padlomis vadinasi portretas
na,gal tau su teksto suvokimu yra problemos,ar kokio vatniko vaikas esi,kad nesąmones pezi.Kur aš nurodau,už ką aš balsuoju ir kokios mano pažiūros

o

o portretas
kodel nebuvo skaudu zydus sauditi,galetu parasyti irgi anglu kalba

Petras

Petras portretas
Neskaičiau nes tikrai nepatykėsiu tuom Abraomu ka jis rašo ir butent dabar turbut didesne dalis žiniu iš KGB Lanzbergo

tai [aam] --,,AS,, - tremties vaikas == o tu padla eik uz

tai [aam] --,,AS,, - tremties vaikas == o tu padla eik uz portretas
uzslaptintus konservat KGBesnykus balsuot su jais bendra partija kurt , o paskuj snuky perkreipus dejuot ,kad tremtiniams per mazai pridejo uz lietuvos isdavyste ,mankurtizma ,ir koloboiravima --tik po 70 euru...

Senelis

Senelis portretas
KGB TRĖMĖ IR TIKRAI YRA MEDŽEGOS KAS IR KAIP BUVO ESU TREMTINYS IR VISUS TUOS LANDZBERGO VALDYMO METUS TIK SLĖPTI REIKĖJO NUO TU PAČIU STALININIU LANDZBERGINIU KGBistu DAUG MŪSU DAR YRA GYVI IR TIKRAI TURIM TOS MEDŽIAGOS DOKUMENTU TODĖL DAR TURIM SLĖPTI KAD ŠITIE KGB NESUNAIKINTU ATEIS LAIKAS KAIP TIKRAI LIETUVA BUS LAISVA TADA IR SKAITYSIM TIESA

cha ...savi propogandonai ir ju komanda

cha ...savi propogandonai ir ju komanda portretas
apie ,,rusiska,,, propoganda ...neva rusai gyresi ,kad piena dalino vezamiems y sibira tremtiniams ...meluodamas apie rusiska propoganda --apsiki savo propoganda -manau ja niekas nepatikes [ na nebent,amerikonoiski .,,.lietuviai ,,,rihardsonai , guffiai ]

Mano senelis

Mano senelis portretas
Ne tam sedejo sibire Kad lendzbergivicius su anuku grobstytu Lietuva uzsislaptine save 75 metams

aš portretas
esu tremties vaikas,kuriam sugadintas gyvenimas ,nes grįžus iš tremties,dar ir mokytis negalėjai ten,kur nori,buvo ribos,negalėjai pasirinkti norimas specialybes ir pan.Dabar irgi,matosi,kaip vertinami tremtiniai,o ir ten gimę...numeta prie pensijos 70 eurų,kai tuo tarpu be jokių tremčių rentos ir visoki kiti ten gauna 10 kart didesnius pinigus,niekam nerūpi tai valstybei jokie tremtiniai,dar ir humaniškus trėmimus sugalvos.

AČIŪ VISIEMS

AČIŪ VISIEMS portretas
PRISIDĖJUSIEMS RaŠANT IR IŠLEIDŽIANT ŠIĄ KNYGA,TIK KLAUSIMAS IŠ KUR JAU PO 32 METŲ NEPRIKLAUSOMYBĖS DAR YRA TOKIOS JUODOS MASĖS,JUK TAI JAUNI DABAR PRIAUGĘ LIETUVOS PILIEČIAI?ar?

Senolė

Senolė portretas
Esu iš tremtiniu šeimos ir ka čia parašes tas abromavičius -jis abramovičius neverta net skaityti tokiu ABRAMOVIČIU buvo pilna pas stalina labai daug ir rusu tautos žmoniu buvo išvežti i sibira ir tam RUSU PUTINAS BUVO KGB PULKININKAS nešik smegenu durneli Putinas nebuvo joks pulkininkas per jaunas buvo o kgb jis buvo eilinis tai rusijos organizacija tai ju šalis ir reikalas Bet kad lietuviai landzbergys grybė buvo lietuvos KGB priklausantis maskvai kad tremtinys Andriukaitis grįžes i komunistu partija istojo kad adamkėvičius state kankinimo kaleima kitos šalies žmonėm kankinti tai šlykštu iki vemimo juk jie lietuviai Tai ko lojat ant dabartinės rusijos tautos ir plauna savo kruvinas rankas stalino kgb Okaip žudė ir darbavosi ukrai stalino suvežti i lietuva tai patys baisiausi kareivei buvo mes dar neišmirėm per anksti landzbergy naikini pėdsakus mes dar gyvi liudininkai ko seni tiek metu vaikštai su apsauga

ONTĖ

ONTĖ portretas
"pradėta skleisti propaganda, kad tremtis buvo humaniška". Iš kur tai ištraukėte? Pirmą kartą girdžiu tokią nesąmonę. O kam tai reikalinga? Kam staiga privertė melo visam pasauliui anglų kalba? Viskas tik dėl pinigų.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Yra pagalvoti ,kur trėmė ir ką reikėjo valgyti. Iš 2 pasaulinio karo veteranų pasakojimų,o kaip nealkoholikai išliko ilgamamžiai totoriai , išgirstame kad darbadienis prieškariniame kolūkyje būdavo ir 100 gramų grūdų. Žmonės mito ir paragyveno ką užsiaugindavo pagalbiniame savo ūkelyje. Palyginimui -vokiečiai duodavo 9 forto žydams 400 gr.duonos ir tai skaitė kad jie buvo marinami badu. Tad kuom maitinosi ištremtos šeimos, vaikai . Karvutės ir ožkos netrėmė kartu. Lietuviai buvo tremiami bado ir šalčio miries pamatyti.

Lina

Lina portretas
Įdomu norėtus daugiau sužinot kaip lietuviai gyveno prieš karą, o tai tik Baltušio "Parduotos vasaros"

Tomas

Tomas portretas
Tai kur galima ta propaganda paskaityti? Per visas zinias rekauja, bet nei vienas lietuvis jos gyvenime nemate. Gal pedopartijos baznycioj ja skaito, kokia nors lenino knyga, o poto rekauja kad tai propaganda.

Faktas

Faktas portretas
Kgb treme lietuvius i sibiro senatorijas, todel komentojantis cia ir garbina juos.

Pedofilo putino Onanimui

Pedofilo putino Onanimui portretas
Argi ne tiesa? Argi Putino įsakymu ukrainiečių vaikai nevagiami ir neatiduodami rusijoje įsivaikinti, naciste tu rusiškas?

Tarėmės genetiškai defektyvius, nes

Tarėmės genetiškai defektyvius, nes portretas
Žinojo, kad tai monstrai. Visada žmonės taip darė ir tai bus visada. Gerai tas, kad jau galų gale tuos išgamas suregustravo ir jų vaikai, anūkai yra žinomi kaip itin pavojingi visuomenei.

Anonimas

Anonimas portretas
lietuvoje ir siandien skleidziama propoganda jog is ukrainos per prievarta isvezti vaikai i rusija ir kad juos krymo sanatorijose visi skriaudzia

Tris kartus klausiančiam glušui

Tris kartus klausiančiam glušui portretas
O tu rusnaci, kur prisigaudei?

???

??? portretas
Kažin , - kur jie tos propogandos prisigraibė, juk jos nei matyti nei girdėti Lietuvoje negalima.

Jo jo

Jo jo portretas
Rusai nekalti avinėliai ir dabar Ukrainoje žmonių nežudo?

rusas putinas buvo KGB papulkininkis

rusas putinas buvo KGB papulkininkis portretas
O buvusių KGBistų nebūna, kaip ir tu

Jo jo

Jo jo portretas
Rusai treme, o kgb tai nekaltas avinelis?

Ei, putino kekšės! Nelokite.

Ei, putino kekšės! Nelokite. portretas
Knyga ne apie Landsbergį, o apie nacistinės rusijos gimdytojų nusikaltimus,

Anonimas

Anonimas portretas
NE TUOS TRĖMĖ.....SNIEČKUS SU SAVO ŽYDELKA SĄRAŠUS SUDARĖ....

tai

tai portretas
koncervu rankos suteptos krauju užslaptinia KGB archyvus .

Anonimas

Anonimas portretas
Popieriaus švaistymas

Galerijos

Daugiau straipsnių