Prie savivaldybės: niūrias klombas netrukus papuoš įvairiaspalvės gėlės

Laisvės alėjos rekonstrukcijos metu miesto savivaldybės prieigose buvo įrengtos rūdijančio metalo gėlių klombos. Šaltuoju metu jos buvo niūrios ir tuščios, tačiau jau kalasi pirmieji daigai. Ilgai laukti nereikės ir klombas papuoš įvairūs gėlių žiedai.

Koronavirusas į žmonių gyvenimus įnešė nemažai pilkos ir juodos spalvų, subjuro nuotaikos, mintis užvaldė rūpesčiai. Tačiau kai kurie pastebi ir atbundančią gamtą, ir tai, miestą tuoj nuspalvins pražydusios gėlės.

"Kadangi uždarose patalpose būti šiuo metu negalima, namuose visą laiką sėdėti negali, su vaikais einame pasivaikštinėti ten, kur didelės erdvės, žmonės vieni kitiems nealsuoja į nugarą. Vieną dieną maršrutą pasirinkome Laisvės alėja iki Ąžuolyno ir akis užkliuvo už naujų gėlių sodinukų. Labai laukiu, kada viskas sužydės, tada tikrai atsiras daugiau spalvų, gal pagerės ir žmonių nuotaikos", – pasakojo kaunietė Kristina.

Labai laukiu, kada viskas sužydės, tada tikrai atsiras daugiau spalvų, gal pagerės ir žmonių nuotaikos.

"Kauno diena" pasidomėjo, kokios gėlės šiais metais pasodintos pernai nemažai aistrų sukėlusiose surūdijusiose gėlių klombose. Paaiškėjo, kad dabar bus viena gėlių kompozicija, o artėjant vasarai gėlės bus pakeistos kitomis, tad Laisvės alėją papuoš kiti žiedai.

"Šiuo metu ties savivaldybe yra pasodinta svogūninių gėlių, kurios žydės pavasario laikotarpiu. Pasodinome tulpių, hiacintų, dekoratyvinių česnakų. Skirtingų gėlių kompozicija ir spalvų gama turėtų nustebinti praeivių akis. Pasibaigus svogūninių gėlių žydėjimui, jos bus keičiamos kitomis vienmetėmis gėlėmis, kurios žydės visą vasarą, iki pat sezono pabaigos", – apie gėlių žiedus, kurie džiugins praeivius, pasakojo Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Ji nurodė, kad Laisvės alėjoje floristika parinkta pagal specialų projektą. "Tai daugiamečiai augalai – baltauogės meškytės, pachisandros ir žiemės. Rudenį buvo susodinti narcizai, tad netrukus visa Laisvės alėja turėtų sužydėti balta ir gelsva spalvomis", – pažymėjo specialistė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Karlis Reisonas gimęs Rygoje

Karlis Reisonas gimęs Rygoje portretas
Kaimiečiai, kuriems klombos nepatinka - važiuokit į kaimus bulvių sodinti arba kasti, jei rudenį pamiršot tą padaryti. Esat mužikai ir ne jums spręsti kokios klombos turi būti. Jūsų vieta "prie parašos".

Virginijui

Virginijui portretas
ne formų ieškoti, bet kito architekto miestui ieškoti reikia

...

... portretas
Į tas klombas ne gėles, jose 'karūnuotus' kavosim!
VISI KOMENTARAI 23
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių