Prie COVID-19 mobilaus punkto – vėl milžiniška eilė: prašo atvykti savo laiku

Grįžti į straipsnį

Giedrius. U

Giedrius. U portretas
O nepaprasčiau būtų visą šią nesąmonę nutraukti,o visą tikrintojų armiją pasiųsti valyti sniego nuo šaligatvių-bent jau akivaizdžiai sumažėtų traumų, kurios irgi įrašomos į karūnos statistiką...

Be panikos

Be panikos portretas
Seksas stiprina imunitetą, čia Kleboniškio sekso miškas. Nežinoti ką veikti laukiant naudingai leisti laiką.

Deja

Deja portretas
O kaip atvykus savo laiku prasibrauti?

Siaubas kas vyksta

Siaubas kas vyksta portretas
Čia jau reiktu darbo policijos nes trugdomas eismas sudaromos avarinės situatcijos apsisuka per ištisine juosta važuoja ir per raudona virtinės ket pažeidimu bet matomai policija dabar laabai užsiėmusi trikojus pakrumėse montuoja

trol

trol portretas
Tai ar taip sunku padidinti punktų kiekį? Kauno valdžios idiotizmas vėl apsireiškė. Covid skiepų centrą uždarė, nes pačiuožinėti Matijošaičiams reikia, testavimo apimčių irgi nedidina. Kas per... Gatvės ir tos jau byra, net naujausiai nutiestos.

Morka

Morka portretas
laukia žmonės gal ištrauks laimingą testą....

na

na portretas
gerai, kad padarė vakcinavimą poliklinikose...o ne tooletuose, Akropliuose, Moluose...nes Mole trečiam skiepui atėjus mirė žmogus...nuo vekserių nesulauksi pagalbos visi vekseriai stovėjo išsižioję ir laukė kol žmogus numirs...visi pareiškė, kad bijojo užsikrėsti...nors į Molą vaikščiojo tik paskiepyti visi su GP...tai dabar labai protingai poliklinikose gydytojų priežiūroj ir med. seselių ...nes parduotuvės ir veękseriai nesuteks pirmos pagalbos žmogui..tik medikas o Jūs vis galvojat, kad buhalteris Dulskys jus išgydys klystate ...dulskys tik savo kišenės turinį žiūri...todėl ir susirgimai auga kaip ant mielių...lovos ligoninėse tai laisvos...visa Lietuva besimptomiu susirgo. Kodėl? Galvokite patys.

Čiuožti arenoje

Čiuožti arenoje portretas
Užsimanei Matijosaiti! Likviduoji Ledo rūmų vakcinacijos centra,pagalvok ką darai,kodėl žaibiškai plintant kovidui sumanei bloginti vakcinacijos salygas? Gėda Kauno valdžiai!!!!

Kovido susirgimų skaičius auga

Kovido susirgimų skaičius auga portretas
O Ledo rūmų vakcinacijos centras uždaromas,žmonės skiepytis grudami į poliklinikas,kurios neturi erdvės,susidaro grustys,nesilaikoma atstumu,didelė tikimybė užsikrėsti kovidu.Negerai čia sumanė Visvaldas,o nori vėl būt meru išrinktas Net nesvajok,su tokiais poelgiais,blogindamas kauniečių gyvenima

Anonimas

Anonimas portretas
Koks proto gigantas Kauno valdžioje sugalvojo punktą Jonavos gatvėje ir svarbiausia tik vieną esant pandemija. Gal specialiai daroma kad kuo mažiau galėtų pasiekti sirgtų numirtų ir netrukdytų gydytojams gyventi

cc

cc portretas
gal jau galima būtų imtis rimtų priemonių o ne malt ŠŠŠ su algoritmaisir vaikų nesutabdomą sirgima...

Per

Per portretas
Tiek laiko tai buvo galima ir daugiau tu punktų prie ligoninių ar poliklinikų padaryti..Nepatogi ten vieta,o jei neturi savo transporto tai išvis nesąmonė.Patys medikai sako,kad žmonės vengia testuotis dėl nepatogumo ten nuvykti.

Pilietiškas,

Pilietiškas, portretas
Vuetoje eilių Jonavos g.Kaune, geriau sustotų prie Seimo ir Vyriausybės - bent nauda būtų!

Доктор

Доктор portretas
Italai,austrai,olandai,prancuzai,portugalai,kinai,izraelisir kt valstybes issiveda privaloma vakcinavima nuo covido! Ko laukia musu vakdzia?

Kirminas

Kirminas portretas
Tampo tuos zmones neduoda normaliai gyventi tuoj salis virs vientisu gulagu,parduotuvese kaip lageryje pastovus zyzimas apie covida kaukes atstumus atrodo kad tai turetu efekta slogos testavivas per persalimo pika.Dulkio nusisnekejimai rodos per google verteja isverstos frazes ydetos i jo lupas beprotnamis .

Turiu

Turiu portretas
Tris nepanaudotus skiepus, atiduodu ir dar reikalui esant galiu primoketi ...

kolia

kolia portretas
nu ka, ate dulky

Gediminas

Gediminas portretas
Lietuvos piliečiai, jau rytoj Seime bus lemiamas balsavimas dėl privalomų skiepų medikams ir socialiniams darbuotojams. Nemąstykite egoistiškai, kad tai jūsų asmeniškai neliečia, nes čia tik privalomų skiepų Lietuvoje pradžia. Dabar jie priiminėja privalomus skiepus medikams ir socialiniams darbuotojams, paskui priiminės kitoms profesijoms ir su laiku ateis mūsų visų privalomų skiepų eilė? Lietuva jau niekada nebus tokia kaip buvo, jeigu bus priimti privalomi skiepai, Lietuva bus blogesne, nelaisvesnė, tai demokratijos pabaiga. Todėl raginu jus lietuvius nedelsiant parašyti ir siųsti protesto el. laiškus Seimo nariams prieš privalomus skiepus. Darykime spaudimą, reikia kuo daugiau el. laiškų, jeigu bus mažai tų laiškų, tai nieko gero nebus.

владимир

владимир portretas
ОВЦЫ

Al

Al portretas
O kaip atvykti savo laiku jei eilėje reikia dar valandą pastovėti?

Laptevų jūra

Laptevų jūra portretas
Kodėl policija leidžia pastoviai blokuoti sankryžą? Nusileidus iš Islandijos kelio į Jonavos gatvę, ten pastoviai užblokuota pirma eismo juosta nuo kleboniškio. Sankryža filmuojama ir visiems viskas po.x..?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių