Prestižinės Kauno statybos – V. Matijošaičio aplinkos rankose

to Šančiu

to Šančiu portretas
ar tokie pikti parazitai gali ka nors tvarkyti...nebent griauti ir laužyti

Grobuonių trejybė

Grobuonių trejybė portretas
paliks iš Kauno silkės uodegą.

Nuomone nepartinio.

Nuomone nepartinio. portretas
Prisigriebs ir tada paliks skolas ir nekokybiskai isasfaltuotas gatves ir asarojancius neismanelius kauniecius.Jiem paasfaltavo senamiesti ,patvarke saligatvi kur jau buvo Kupcinsko projektai suruosti.O Kupcinskas pastate tilta ,arena ir butu eile gatvem.Matijosaitis savo porse isbande ant tilto ir prisieme sau garbe.Slykstu tai,

Šančių

Šančių portretas
daunai,pažiūrėkit į ką jūsų rajonas atrodo?Beveik sesiskiria nuo Kacapyno myžalinių miestelių.Į žemuosiua "Šansus" nuvykus,net nejauku darosi.O tos idiotiškos gatvės-krantai,tai iš vis siaubas.Esate viena iš Kauno PIKTŽAIZDŽIŲ.Kita Nemuno puse važiuojant ir žiūrint į jūsų krantus,vemti norisi.Kai norima pagerinti ir pagražinti aplinką,tai tokie debilai,kaip jūs pradeda protestuoti ir viduriuoti.Esat apgailėtini stabdžiai.

Liepos žaluoja, ilgaliežuviai meluoja

Liepos žaluoja, ilgaliežuviai meluoja portretas
Šiandien ėjau per tvarkomą Laisvės Aleją- visos senos liepos žaliuoja, o Kupčinsko iškirstos ant Savanorių kalno pusės, naujos atsodintos vegetuoja 5 metai- štai kur BUVO plaunami pinigai, kodėl dabar šutvininkai tyli

VLADAS

VLADAS portretas
STATYBOS GERAI,TACIAU KUR ,KOKIOS IR KAS.MORALE SIAI SEIMAI YRA SVETIMA,TAD RINKDAMI VALDZIA NEBEZDEKITE I SAVO KELNES,NES ,KAIP SAKE MERAS,JIS PATS TAI PUIKIAI SUGEBA.SLOVE MILIONIERIAMS,KURIEMS JUSU PINIGELIAI SUBYRA JUMS,DIRBANTIEMS JIEMS UZ GRASIUS.VERGAMS SUNKU SUPRASTI,KAD JIE YRA VERGAI.TAIP JAU SUTVARKO MILIONIERIAI IR SU JUSU MENTALITETU TELIEKA TIK BEZDETI.

Sylvia Andrews

Sylvia Andrews portretas
„Google“ už kiekviena menesi už darba internete sumokejo nuo 18000 iki 25000 doleriu. Paskutini menesi aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandu pEr diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Anonimas

Anonimas portretas
Tai taip gaunasi, kad Matjošaičio pražystami verslininkai turi kraustytis iš Kauno? :D

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ko norite dar patys norejote pokyčių Kaune išrinkote Matjošaitį juk jis pats nesiprašė buti renkamu, o dabar bijote kad jo sunų biznis pavirs jūsų didele problema, juk gal jau kitos kadencijos nebus, tai kreipkites i Prokuratura cia gi viešas interess kuri gina prokuratura. Juk bent kur statyti namus nera galima yra i interesas ir teiose gyventi švarioje aplinkoje.

As

As portretas
Daugiau tokiu Matijosaiciu tai gal ir Kaunas i miesta pavirstu! O sitie bambekliai nei patys ka nors daro nei kitiems leidzia , visada ir viskuo nepatenkinti . Atsibodot!

Blin

Blin portretas
Geriau jau eisiu i gogle dirbti, ten zada gerokai didesni atlyginima nei sugeba sukrioses krabas isstenet... ;)

aš portretas
Ar gerb. Matijošaitis gerbia kauniečių nuomones ar tik rūpinasi savo ir verslininkų interesais?

Vatnikui

Vatnikui portretas
Privažiuoja runkeliu ( pabėgelių iš kaimu), o miestiečiai kenčia per lopus. Ką jis matė arklio uodega

Aleksotas

Aleksotas portretas
Tie suplanuoti 16-aukščiai yra kaip kažkokie augliai Nemuno pakrantėje, visiškai iškrenta iš miesto panoramos, darko ją.

whufaikeenees

whufaikeenees portretas
Kauna lengviausia kvailinti,nes ten didziausia koncentracija giedanciu oziu....

Paf

Paf portretas
Bus pyzdec kaunui, krabas prisiks ir dings nezinoma kryptimi...

Martha Daniels

Martha Daniels portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

visi protingi nuo tos godžios suktos gaujos atsiribojo.

visi protingi nuo tos godžios suktos gaujos atsiribojo. portretas
tačiau durnelių visada daugiau negu protingų, todėl piniginga gauja kabina makaronus ir grobia, ką užmato.

...

... portretas
vatnikams nepatinka miestas grazeja

Kaului iš šančių

Kaului iš šančių portretas
Pritariu 100%. Miestas tvarkomas puikiai, o kad darbuose dalyvauja vis tos pačios firmos-nusikaltimo nematau. Kupčinskų šutvė nesnaudžia- dėl kiekvienos smulkmenos kelia sąmyšį ir kiršina žmones, pati bjauriausia partija - tik gąsdinti, kiršinti ,regzti intrigas, bet kokiu būdu lįsti į valdžią. Dabar už 330 tūkst. mokesčių mokėtojų pinigų nusipirko "prezidentę", o durneliai balsuos už savo skurdinimą, kad anūkėlio žmona už 1 eurą gavo 1,5 mln vertės sklypą mokyklai privačiai statyti- tai čia VISI tyli......

Silkiu

Silkiu portretas
Vainikai labai dvokia :)

R

R portretas
Nusikaltelių kompanija valdo

Nejaugi

Nejaugi portretas
Skaidrumo Tikrinimo Tarnyba ir toliau nieko nematys-negirdės-nedarys?

:DDD

:DDD portretas
Gera miaro nuotrauka - velnias, o vietoje ragų - pušelės.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
kai 8 metus valde raudoni kaunas kaunas buvo nustekentas baisiai

vizija

vizija portretas
Linkėčiau, kad neištiktų kitų merų likimas, kai teko minti teismų slenksčius. Jei viskas teisėta, interesai nesupainioti, uodas nosies neįkiš, tai puiku.

Kaulas iš Šančių

Kaulas iš Šančių portretas
Tam tikruose žmonėse tūno tiesiog patologinis pavydas. Tokiais durneliais naudojasi "tvarteliniai". Šiukšlina piktžolėmis apaugusi pakrantė staiga tapo "neįkainojamu gamtos kampeliu". Nejuokinkit. Tiesiog lūšnų savininkams pasidarė baisu, kad bus pastatyta šiuolaikinių namų, gražiai sutvarkyta aplinka. Jie galvojo, kad Nemuno pakrantė amžinai priklausys tik jiems. Ir tie baisūs šabakštynai. Ne, teks susitaikyti su civilizuota aplinka. Palaikome Kauno merą ir linkime jam dirbti žmonių norinčių gyventi sutvarkytame mieste labui. Ir baikit tas aimanas apie tuos medžius. Pasodino daugiau nei iškirto. Ir dar pasodins. Eikit dirbti, užteks liežuviais malti.

morka

morka portretas
jis senai turi daug sklypuku visoje Lietuvoje, ir teisesaugai dzin ,o uz savo darbelius senai turejo teisesauga pasidomet,bet jie neikanda jam ,ar ne sekliai… .

Jus tik paklauskite

Jus tik paklauskite portretas
Kieno ausys lenda is viso sio pseudo skandalo? Ogi Kupcinsko ir kitu nubuksuotu kauno konservu , oi kaip smagu ziuret i ismestas konservines siuksles

Anonimas

Anonimas portretas
Lašybų organizatoriams vertėtų paskelbti sporą - kas pirmas ir kada paspaus mero stabdą? STT, FNTT ar dar kas nors?

Info.eu

Info.eu portretas
Čia dar kukli informacija. Kur kas geriau, išsamiau viską aprašė LRT leidinyje "Kas vyksta Kaune". Nepatingėkite, paskaitykite.

hm

hm portretas
vieni sudegina maniežą, kiti pakeičia žemės paskirtį, treti daro projektus.O visas "navaras " kam???

Daugiau

Daugiau portretas
Nerinksime jo,jei toks naglas

PAGALIAU

PAGALIAU portretas
Pagaliau Visvaldas iš Visvaldybės rinkėjų pagalba gali nebaudžiamas karaliauti mieste, beje jau mažinamas ir Panemunės šilo pušų skaičius. Valiooooo

Saulius

Saulius portretas
Rūtu vainika po kojom pamynė o iš silkiu kita nusipynė

to konservams

to konservams portretas
Priesingai: matijosaitis ir pazystami(vieningas kaunas) turi Kauna prichvatizuoti(panaikinti korupcija?), o vat jus pats ir i jus panasus MeruMero rinkejai turi nesdintis duonos kasnio i emigracija. - Jau issinesdinot?

Simai

Simai portretas
Gerai, kad ne su rutu vainikeliais :)

Sima

Sima portretas
Pažiurėkit nuotraukoje-ar su laurais,ar su ragais

Anonimas

Anonimas portretas
Dėl investicijų reikia džiaugtis. Nematau čia nieko blogo,sveikintinas dalykas. Kad tiktai daugiau tokiu statybų butu. Piktintis reikia korumpuotais koncervatoriais kurie buvo nuvare miesto iki neisivaizduojamo lygio. Dabar korupcijos Kaune neliko nei kvapo. Ir už tai reikia dėkoti Kauno valdžiai !

Šančiškė

Šančiškė portretas
Dar buvome vaikai bet labai gerai prisimenu,kai buvo numatyta griauti daugumą suklypusių namelių Kranto al. porinėje pusėje,nes ten turėjo būti plečiama gatvė.Visi šių namų gyventojai laukė šios gatvės rekonstrukcijos,nes nugriovus tuos namelius, visiems būtų suteikti butai su patogumais naujuose mikrorajonuose,tačiau prasidėjus pertvarkai,šis planas buvo pamirštas.Ir likome mes lipdyti tų savo,avariniais pripažintų namų,kuriems jau virš 100 - to metų.Užaugome mes,užaugo mūsų vaikai,anūkai ir tebestovi tie sukrypę į žemę sulindę nameliai .Gal ir gerai,kad prisiminti tie senieji planai.

Didziausi

Didziausi portretas
Darbai yra, gatvių remontas, jų apmokestinimas ir savo statybų bumas. Nu statybos labiau sau...

Nerijus

Nerijus portretas
Gerb. Kauno Mere padarykite akcija- "pasodinki medi". Manau kaunieciai apsidziaugs. Kaune reikia parku. Kaip pavyzdys- Londonas. Beveik kiekviename rajone yra parkas, kai kur ir daugiau.

O kur

O kur portretas
Lampėdzių draustinio istorija. Už miesto pinigus sutvarkyta teritorija ir galima laukti statybų. Negi žmogus neturi kur gyventi?

Šančiokas

Šančiokas portretas
Nepavydėkit,leiskit žmonėms dirbti,niekam nereikėjo maniežo griuvenu ir šiukšliu,sutvarkys,padarys normalu rajona,pastatys butų ir bus visiems gerai.Nenorėkit visa tai be pelno......O dėl gatvės nerimauja tik tie kam rupi tik sava gerovė.

Anonimas

Anonimas portretas
panemuneje prie gailutes g ispjove medzius ir namu pristate negraziu.visur kertami medziai ir niekam nesvarbu.kuo mes kvepuosim jei medziai nevalys oro.greit siuksliu deginimo gamykla paleis.kas bus tada kas mums isvalys ora be nmedziu.nebukit abejingi kvieskite policija jei matote kertant medzius.ar jie turi leidima kodel kerta.medis auga daug metu o nupjaut 5 minutes

Ašchabadas

Ašchabadas portretas
GĖDA. Mero ,,gerumui" tik pritarti KD leidžia.

Gizeliai

Gizeliai portretas
Bet per tv kokie pastatyti dundukai kazka lemena,iesko kazkokiu mistiniu pateisinimu

Vanga

Vanga portretas
Viči, lyg vėžys, suės Kauną. Pasiliks tik Vičigradas.

Krabai- patologiniai grobuonys.

Krabai- patologiniai grobuonys. portretas
jei Kaunas pateko į jų žnyples, geruoju nepaleis.

Xoxolai

Xoxolai portretas
Prisistate nuosavu namų pre Nemuno..o kas davė leidimus ir uzkek nupirko..ir kur te savininkai dirba ar giminių turi valdžioje.teidingai daro reikia naujo kelio.

Aciu,aciu,aciu

Aciu,aciu,aciu portretas
Fantastika,Kaunas nerealus,kosmosas,visi tik dirba miestieciu naudai,na,biski ir saves nepamirsta,ar durni,juk amzinai ant ,,bangos,,nebusi,kol gali-tol imi ,viskas zmogiska-juk ne viska pavagia.

bambeklis

bambeklis portretas
Kaip tik koks pareigunas pradeda dirbti ir kazka daryti - konservai tuoj organizuoja jam maidana... Nepavyko su "piketu ant Panemunes tilto"? O mes jam" "Žmones gelbekit medžius." Primiršta ši operacija? O mes pabandysime kanors isspausti is Panemunes vaiko atemimo... Baigesi ten - tuc tuojau "Apginkime Sancius"... 20 metu be judesio stovejes , apmires Kaunas pradejo tvarkytis - o mes jau paruoseme straipsni "Prestižinės Kauno statybos – V. Matijošaičio aplinkos rankose" O kokiiu straipsniu nebus? Nebus straipsniu apie Austejos Vieno Euro darbelius, nebus straipsniu apie VISAS LIETUVOS TELEVIZIJAS IR ZINIASKLAIDA V. LANDSBEGIO APLINKOS RANKOSE...

Fondas -Investuok Šančiuose Transperensi

Fondas -Investuok Šančiuose Transperensi portretas
Juokingiausia kai lansburginių nurodymu ir pinigais užangažuoti žurnaliūgos ima pjudyti verslininkus, kad jie "vykdo verslo projektus." Tikru tikriausias bolševizmas. Jei kažkas kažką vykdo yra labai gerai. V. Matijošaičiui valdant Kaunas tiesiog suklestėjo. Visi normalūs žmonės džiaugiasi, o lansburginiai širsta. Dabar štai nauja gatvė paversta blogybe, o statomi daugiabučiai - tikru siaubu. Gydykitės, durneliai.Palaikome merą ir naujas statybas !

Nebūtų aplinkos, nebūtų ir krabų

Nebūtų aplinkos, nebūtų ir krabų portretas
Aplinka tvarkosi, atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Šarūnas matjusevskis

Šarūnas matjusevskis portretas
Meras chaltursikas ką daro iki galo nesutvarko

Zbignevas

Zbignevas portretas
Aciu merui

Exsmentas

Exsmentas portretas
saunuolis ,,kaunas tvarkosi,, bus grazu!

Nerijus

Nerijus portretas
Jau geriau lietuviai Kaune, negu lenkai Vilniuje :)

Petras

Petras portretas
Žilvinai Ručy - gydykitės!

Melissa Carillo

Melissa Carillo portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir eSu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Mažeikietis

Mažeikietis portretas
Kauniečiai, ko jūs verkiate? Ar perversmas buvo? Tai jūs patys išsirinkote Matijošaitį su visa chebryte. Negi nežinojote kas jis ir kaip reikalus tvarko? Vėlu, vėlu ,,mielieji". Nebūtinai konservatorius reikėjo rinkti, juk buvo dešimtys padorių žmonių, įdomių judėjimų. Dabar turėsite 4 metus laukti, o per tą laiką reikaliukai bus sutvarkyti , o nepatenkinti patvarkyti. Blogai kai galvos nedirba.... Gyvenkite ir galvokite.

A

A portretas
Kiek sitas grobuonis savivaliaus mieste? Nejau zmones tokie akli?

Belieka

Belieka portretas
Laukti pakol dosnusis krabas apmokestins praejima saligatviu. Nx tik vairuotojai turi moket, - mento logika ;)

Vietinis gyventojas

Vietinis gyventojas portretas
Kelias būtinas. Šančiams reikia tvarkos.

irgi nupirkta?

irgi nupirkta? portretas
Bet juk akivaizdesnio viešųjų ir privačių interesų derinimo neįmanoma įsivaizduoti. Ką veikia STT?

P.S.

P.S. portretas
kaip ten sakoma:šunys loja okaravanas eina. Tik pirmyn- tak deržat, kol koncervatoriai negrįžo

"viskuo patenkintas"

"viskuo patenkintas" portretas
Geras mūsų meras, geras. Kas gali paneigti, kad "geras"? Kiek gatvių išasfaltavo, kiek aikštelių užstatė. Tuoj už vaikščiojimą šaligatviais reikės mokėti., ką čia tik vairuotojus skriausti.

Kauno merui

Kauno merui portretas
Dekui uz nugriauta monstra Karaliaus - Mindaugo pr. Tiek metu stovejo Sita geda, niekam nerupejo. Sis meras tikras Kauno seimininkas,sekmes jam visuose darbuose. Kaunieciai dekingi Jums.

Trudy Sanders

Trudy Sanders portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis stuDentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

vilnietis

vilnietis portretas
Turėjom Zokulą, ale šitas....!!!! užuojauta.

Labai puiki ideja

Labai puiki ideja portretas
Statyti sanciuose namus vietoj siukslynu ir griuvesiu bet kelio salia nemuno nereikia. Sanciu gyventojas

darbo pasidalijimas

darbo pasidalijimas portretas
vieni sudegina maniežą, kiti pakeičia žemės paskirtį, treti daro projektus.O visas "navaras " -carui

prieš

prieš portretas
aš-prieš, bet juk visiems aišku, kad prieš oligarchus LT niekas neatsilaiko, net ir įstatymai.

as

as portretas
sekmes Matijosaiciams ,statykit ,darykit, tieskit ,mes jus palaikom ,jeigu Maksimos centrus gali statyti zmonems kelis metrus nuo langu ,tai kuom kiti geresni uz mus

T

T portretas
Šančių namukų savininkai nepatenkinti plětra, mat neteks valstybinĕs žemės prie savo sklypų

Anonimas

Anonimas portretas
Investicijomis reikia dziaugtis! Visiems burbekliams reikia prisiminti kokia buvo Kurupcija Korumpuoti Koncervatoriu valdymo laikotarpiu. Matijosaiti prikele miesta is pelenu ir panaikino korupcija! Todel Kauno zmones ir myli ji!

Bairis

Bairis portretas
Negi tam kriosenai krabui net ragai pradejo augti? Prakeiktam darmaedui mentui

konservams

konservams portretas
Eilinio gyvenamojo namo statyba - PRESTIŽINĖ... Gerai čia konservai pavarė. O Matijošaičio sūnus niekuo užsiimti neturi teisės? PRIVALO emigruoti? Visi kiti Matijošaičio pažįstami irgi tik emigracijon?

viciunai

viciunai portretas
netikejau kad toks nieksas gali buti kad del kapeikos utele nuvarytu prie altoriaus visur apderge isdraske niekur ner davesta iki pabaigos ir toliau ziuri kad ko daugiau prigriebti nejaugi viena karta dar dievas nenubaus ta seimynele jie ne zmones o paskutiniai atplaisos

Pavyduoliai - padarykit geriau

Pavyduoliai - padarykit geriau portretas
Protingas meras taip ir turi elgtis. Gera, kad jis protingas, gerai ir jam, gerai ir visiems šalia tokio žmogaus. O jūs kritikai sėdit prie kompo ekrano, šlapianką valgot ir niurzgat gyvenime nieko nepasiekę...

Fėja

Fėja portretas
Šaunuolis meras, senai laikas prikelti naujam gyvenimui visa miestą.

Petia

Petia portretas
Vagis turi sėdėt tiurmoj. Jo paddielnykai - taip pat.

Ei, Tarnybos,

Ei, Tarnybos, portretas
ar jūs dar gyvos Krabastane ? kada reaguosit ?

Anonimas

Anonimas portretas
o kodėl Lampėdžių pakrante praeiti neįmanoma ?

Arvydui

Arvydui portretas
su "pakelto" UAB'o gimtadieniu sveikinu, kur desite turtus, turtingas kvaili...

Ruby Recker

Ruby Recker portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti užDirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

kreiwasnukiai nelokite

kreiwasnukiai nelokite portretas
snukis taps kaip Kupciaus,

Arvydas

Arvydas portretas
Yra du variantai - daro sau ir kelia visą miestą (nes nuo to kyla ir paties turto vertė), arba nedaro sau (arba tiek nedaro), bet stagnuoja ir visas miestas, neateina privačios investicijos, nesikuria darbo vietos ir t.t. (kaip buvo prie Kupčinskų klano). Ar vis dar yra tikinčių tais lozungais, kad milijonierius Matijošaitis neturi ką veikti, tik už 1800 Eur algą tarnauja visuomenei... Tai visi renkamės kas tinkamiau, bet aš už antrą variantą ir tik sveikinu turtingėjantį bet turtingesniu visą Kauną darantį Matijošaitį. Tokių žmonių dėka visas pasaulis eina į priekį.

Bevarde

Bevarde portretas
Tegul prisigrobe ir valdzios zmones paima po viena vaika is vaiku namu ir uzaugina padoriu zmogumu. Dalinai atleisciau tas ju nuodemes

Aiva

Aiva portretas
Kaunas konservu lizdas

Paf

Paf portretas
Kazin ka veiks krabas po mirties tiek pinigu prisivoges?!

ne kocervas

ne kocervas portretas
Kada jums uzteks,kiek galima lipti per galvas ir grobti,grobti-baisiau nei rusyne

sanciai-Lampedziai,kas sekantis

sanciai-Lampedziai,kas sekantis portretas
Kauno mafija nusimeta pereina i puolima ir nusimeta rinkimines dekoracijas

Kns

Kns portretas
Saunuoliai Matijosaiciai, duskit pavyduoliai :))))

tukas

tukas portretas
VALIO- VALIO ko norėjote kaunagyviai tą ir gavote tai dar ne viskas greitu laiku pamatysite dar gražesnių statybų. Kaip balsavote taip jums ir atsidėkoja juk policija visuomet buvo ir yra teisi.Svarbu užimti žemės plotus , o miesto pakraščiai tegul murkdosi duobėse ir spūstimis priemiesčiuose juk meras ir jo sūnūs su savo svita ten nevažinėja

Kaunas

Kaunas portretas
Kada jiems bus gana,manau niekada kai vykdai tokius projektus ,geras biznis,milijonai krenta į kišenes.Man keista sūnus jau senstelėje,o šeimų nesukūrė,o tam matyt yra priežastis.O ko jūs tikitės iš buvusio milicininko.Aš už jį nebalsavau juk savo intrresam dirba,na nubira ir Kaunui.

Anonimas

Anonimas portretas
Korumpuoti Koncervatoriai ar jus atsimenate kokia buvo korupcija Koncervatoriu valdymo laikotarpiu? Ar tikrai kvailiais apsimetinejate? Koncervatoriu valdymo laikotarpiu korupcija buvo pasiekusi toki lygi,kad jau daugiau nebuvo kur. O kad investicijos ateina i Kauna tai reikia dziaugtis del to

Durniai , jūs durniai

Durniai , jūs durniai portretas
kurie balsavot už Matijošaiti, dabar jis apžios visą Kauną, nes dar jam mažai, ir mažai, bet Dievas mato visus, į kapus milijonų nenusineši. O statys daugiabučius ne iš savo kišenės, bet iš mūsų mokėtojų kišenės , iš miesto biudžeto. Va, užtai taip visi mokesčiai kyla Kaune. Ant savo sprando išsirinkot tie kurie balsavot uz Matijošaiti, atrodo kad kitų žmonių į mero postą nebutu. Dabar kentėkit kauniečiai.

Sima

Sima portretas
Nieko amžino nėra.Prieis ponas liepto gala!

Kur 15 ml., kuriuos pavogė pernai už šildymą?

Kur 15 ml., kuriuos pavogė pernai už šildymą? portretas
Kalbama, kad Savanorių pr., tik pasikėlus į kalną, biblioteką sunaikino ir vietoje jos atidarė Mataušiuko automobilistų uabą...

Paskaitykite

Paskaitykite portretas
Paskaitykite daugiau apie šitą tyrimą LRT. Kiek daug Kaune statybų ir visos susiję su Matijošaičio verslu. Ar dar kyla klausimų kam jis ėjo į valdžią?

Anonimas

Anonimas portretas
Perskaiciau pavadinima ir apeme toks geras jausmas. Kaunas bus sutvarkytas, nes miestas nuosavybes teise priklauso nekorumpuotam seimininkui.

jonas

jonas portretas
ten toj vietoj bus naujas miesto centras statys dangoraiziu

adom

adom portretas
Issirinkote, tai ir turite... visi pirstai lenkti i save.Gal praregesite kada ir daugiau nerinksite tokiu verslininku......

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
suprantu rajono vietinius bet ir gatve gerai kad bus KAUNUI

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip korumpuoti Koncervatoriai putojasi komentaruose. Turite suprasti,kad korumpuotu Koncervatoriu niekas nenori Kaune! Ir rinkimais ta parode!

Motina

Motina portretas
Mums nerūpi konservai, bet rūpi savo vaikų ateitis gimtam mieste, kuriame jiems nebeliks vietų atėjus laikui kurtis, nes visur bus sukišos krabų žnyplės

Matijošaičiukai komentaruose kad "putuojasi"

Matijošaičiukai komentaruose kad "putuojasi" portretas
Matijošaičiukai komentaruose kad "putuojasi"... aferas į viešumą iškelia vis daugiau

ziopliai

ziopliai portretas
kawenski, taip jums ir reikia. Su miesto gimtadieniu, ju. Mentas Kalantiniu nesvencia

Anonimas

Anonimas portretas
Korumpuoti Koncervatoriai vel nesamones rasineja.Baigesi visos korupcijos Kaune. Korumpuoti parazitai Koncervatoriai visais imanomais budais daro intrigas,kad tikrai vel galetu kaip kokkie parazitai gerti miesto krauja. Neduok Dieve tokius korumpuotus parazitus kaip Koncervatoriai!! Miesta per savo valdymo laikotarpi taip buvo nustekenę kad net baisu pagalvoti

Memory ATA

Memory ATA portretas
Greitai prisiminsite, kad ir meras Arvydas Garbaravičius visai neblogas buvo lyginant su visavaldančiu

Pilietė

Pilietė portretas
Kam reikalinga ketvirta lygiagrerti gatvė Šančiuose?, ar jau taip nespėja nuvažiuoti į darbus žmonės ? geriau iš Vaišvidavos dar vieną padarytumėt

Mikė Pūkuotukas

Mikė Pūkuotukas portretas
Kad ir kiek dergtųsi komentaruose viena triukšminga mažuma (ach, kaip tai standartiška vienai partijai) - Kauniečiai pasakė savo - 80% mato esamo mero darbus ir nuopelnus Kaunui ir nori, kad jis ir ji komanda darbą tęstų. Kas belieka Zuikučiui, kaip tik dergti ir svaidytis ruda mase?

na

na portretas
tragedija, ogi Kaunas tvarkosi, net stato ir pasistato, kaip negerai konservams ir jų aplinkai, būtinai reikia apšnekėti, o jai pavyks tai ir apkaltinti

psichologas

psichologas portretas
nei vienas verslininkas-tvarkydamas miesta,nepamirta ir savo reikalu prasukti,taip kad tyrimas yra niekinis,geriau ziurekit per LRT pezidentu rinkimu debatus,kur vakar pravedejas aiskiai simpatizavo vienai damutei

anupras

anupras portretas
Nepatiko A.Kupčinskas- išsirinkot kombinatorių chebrą- džiaukitės...

Taigi

Taigi portretas
Dabar Šančiai, po to " Kėdainių" tiltas į niekur, Santakos grožiui sunaikinti, bet bus už mokesčių mokėtojų pinigus paruošta erdvė statyboms? Kas dar? Įdomu, ar yra savivaldybės taryboje kokia opozicija? Ir ką ji veikia?

?

? portretas
Galit stebėti kaip partiniai , šikną laižys .

Nesupratau

Nesupratau portretas
O jūs norėjote, kad būtų Kupčinsko rankose? Jei išrinks kas dar jį meru, tada ir svaikit.

sanciu gyventoja

sanciu gyventoja portretas
gobsumui nera ribu ,gal pro jo nama reiketu pastatyti greitkeli

varnas

varnas portretas
baikite nesąmones varyti, visi geri, iki vieno ir buves ir dabartinis kol nebuvo šeimos rangos vieningas kaunas atsikošėjo bet juk ne visi gyventojai šyta mato ir turi imkim, tiesa sakikim ponui, merui, kur yra tavo darbas platumoj, kur ir kalvarijos gatvės koki moli minko žmonės dantys sukandes kokio buvio gatvės yra toliau imk prie kauno mėsos buvusio kombinato kokios gatvės asvalto niera dulkiu pilni kiemai, aš galėčiau išfotkinti jūsų pono darba per visa kauna praliekes milikoniu ir nuo sargenu, ten link vandžiogolos ir nuo raudondvario kokios gatves ir petrašiunai tik kur nuo sovietu laiku išasfalitota ten ir liko dabar blynais užtepta , nėra nėra ir nereikia bajerio, miegi meras nedirbi tik fokusus kuri,reitingus finansoji, geriausias meras ,bukas nepik bet yra tiesa ,

Anonimas

Anonimas portretas
O kas tas Etneris?Buvęs patarėjas...,o gal jis Ethhner,tada jau aišku.

KAUNAS

KAUNAS portretas
Man tai juokas ima kai apie Kupčinską rašinėja . Arena , Juozapavičiaus pr. Raudondvario pl. Panemunės tiltas , Jiesios tiltas , Vilijampolės tiltas , Aleksoto tiltas , centro gatvės , gatvių apšvietimo kainų mažinimas , šildymo kainų mažinimas . Ir dar daug visko . O auksinį tuoletą prastumė ne jis , pasidomėkit prieš rašinėdami , taip pat pasidomėkit kas per teisėjai ir kokiu principu buvo pateiktas ieškinys ir kaltinimai , taigi prokuratūrą ir advokatai .

Anonimas

Anonimas portretas
Nuvažiuokit prie Nevėžio

Paf

Paf portretas
Sukriosusio krabo trejybe valdo vienu zodziu...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ko negiriate mero už sidabrinį tualetą prie Kauno pilies ? Juk už 9 kabinas 60ooo eurų . Gal pas kiekvieną namie šikanas po 6600 eurų.

earth king

earth king portretas
kokie seni buvo planai numatyti, žemuju kauno šančių , bajeris matai juk sūnus jau prakalbo kad reikia ruošti kvartalus toj vietoj, namu kombinacijos , juk ir buvo toks statybininkas ponas doktor, ir su savo hebra varė bizniuka ,o kam tas melas reikalingas dabar juk šančiai ten buves krantai, nuo seno žmonės statesi namukus pagal savo išgales kas kaip mokėjo, ir koki piniga turėjo o žemes gaudavo senais laikais iš vygdomu komitetu, o slabotke kur prie geto po karo ir žmonės statybomis užsimojo, kur žydus buvo suvares i lageri slabotkes juk mes seni kauniečiai gerai prisimename o kur pagal nemuno kita puse kur išteka jesia kas buvo ir žmoniu statybiniai nameliai kurėsi, ir prie lampiedžiu ir prie marvenkos visus ir kaniukai ant kalno po nakties ir namelis jau kurenasi kaminas dūmus varo ir gatves patys žmonės kurėsi ir kas kaip mokėjo net iki maskvos liaudis skundus rašė ir važiavo skustys ant ponu kad sugalvojo nugriauti, aiškus planas kas ką nori prastumti juk verslininkas nemiega

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ko kaunodiena tyli kad miesto meras su taryba 'nusispjovė' į gyventojus ir padarė valstybei didelę finansinę žalą , atimdami iš gyventojų sandėlius kad jie neturėtu kur laikyti kieto kuro ir nesuteikė kitos šildymo alternatyvos . Nesikreipė į draudimo bendrovę kad ji atlygintu valstybei padarytos žalos , kuomet į minimą sandėlį specialiai įvažiavo mero gal ir vėl sebrų traktoristas , kuris su savo darbdaviu pradangino apie 100 kubų valstybinės žemės grunto , nutrenkė statybinį 6 kubų laužą ant kito sklypo , o pranešus viešos tvarkos skyriui ir nurodžius pažeidėjus , jie jų nenustatė . Ir čia tik trupiniai

:]

:] portretas
Geriausia nieko neveikti, nosį krapštyti ir didelį patriotą vaidinti - ane Kupčinskiok? Tik nepamiršk komentaruose įsirašyti ir kitų savo darbų - Auksinio tuoleto, susprogdinto Panemunės tilto ir kitų... Todėl Kauniečiai ir nubalsavo vienbalsiai už nl Vieningą Kauną. Kauniečių propaganda neveikia, net jei ji iš pseudo patriotų lūpų. "Rūsseyyy pola, ni tos išrinka...."

manau

manau portretas
UAB Kaunas jo rankose.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ko tyli kaunodiena kad meras su taryba pažeidė konstituciją ir statybos įstatymus , pasityčiojo iš vaikų , padarė valstybei ir privatiems asmenims finansinės žalos , gadino žmonių gyvenimus , padarydami kiemus parkavimo aikštelėmis , . Mero sebrams juk geriau kad prieš jų komercinės paskirties pastatus ne gyventojų kiemas , vaikų žaidimo aikštelė, o automobilių mokamas parkavimas.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ko užtilusi kaunodiena , kad 500 metrų nuo gyventojų langų , šiukšlių deginimo kaminai . Kad į 2500 parašų prieš statybas , buvo tiesiog nusispjauta .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O brastos g. pagal kieno užsakymus tvarko ? Kuria pravažiuoja gal tik keli šimtai automobilių , ir kuri bus sunaikinta po aferistinio Kėdainių tilto projekto įgyvendinimo . Tuo tarpu mieste yra šimtai gatvių kuriose juda dešimtys tūkstančių automobilių ir kurios apgailėtinos būklės . Aferistų planai netvarkyti suniokotu gatvių , o tvarkytis savo aplinkos gatves , ir statyti aplink pastatus kurie keltų jų turto vertę , o miestui darytu žalą .

Kaunas

Kaunas portretas
Kaunieciu yra daug tokiu kurie pamate gatve isasfaltuot aplink pili .Raudondvario plenta.Ir tai visi projektai buvo suruosti Kupcinsko.Matijosaitis kraunasi sau ir savo chebrai milijonus.Kupcinskas pastate tilt,Zalgirio arena,kur Matijosaitis pasisavino.Daug asilu kurie pardave Kauna.Jie dirba tik sau,o ne zmonem.Padarys ,kad prie upes neprieisi,

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Tai tik dabar praregėjot apie Lietuvos priešą visvaldą matijošaitį ? Aš jau daugiau kaip prieš du metus komentaruose rašinėjau . Pasidomėkit visais meto ir tarybos balsavimais . Pasidomėkit ką tas meras atsakydavo kai jam liepi ginti valstybės interesus . Akli arba apsimetant .

visai geras sumanymas

visai geras sumanymas portretas
AS UZ TAI KAD ATSIRASTU NAUJA GATVE

ele

ele portretas
Ko čia pykti, viskas dėl to, kad jis labai myli Kauną, ką ir ne kartą deklaravo

Oi, teisingai...

Oi, teisingai... portretas
Reikia vadovautis prieskario planais.....

Rytis

Rytis portretas
LRT ar Delfi visi tie patys laidų vedėjai ir tyrėjai. Viskas tuo ir pasakytą.

komedija

komedija portretas
Šančiai, Lampėdžiai, Nemuno-Nevėžio santaka...Gal Kauno Zuokas liausis?

Bet geri gyventojai

Bet geri gyventojai portretas
Valstybinėje žemėje savo sklypus apželdino, o dabar bijo kad gatvė atsiras? Na cirkas juodas...

pakeitimai

pakeitimai portretas
kas cia darosi su kauno dienos laikais ir komentarais, ar jau suspejo konservai nauja valdzia isodinti ar pradejo kedent plunksnas pries konservus,kokie cia pakeitimai prasidejo.

Būtų juokinga, jei neapimtų beviltiškumas...

Būtų juokinga, jei neapimtų beviltiškumas... portretas
O ko jūs visi tikėjotės rinkdami?

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
Kazachstane miesta pavadino vado vardu Nur Sultan...Kaune siūlau irgi įamžinti panašiai: ,,Vis Valda" trumpai ir aiškiai...tegul ŽINO paveduolia!

Anonimas

Anonimas portretas
Is Klaipedos kelio padare ivaziavima i siaures prospekta irgi Asigalio g-ves gyventojai reke isizioje ,o dabar vienas patogumas patekti i namus ,nereikia ratais vazineti.

Arūnas

Arūnas portretas
Siūlau reklaminį stendą Kaune pakabinti : Lauk konservus iš Kauno-maitinkimes šviežiu maistu.

Anonimas

Anonimas portretas
Gana gyventi siukslyne ,reikia tvarkytis,.

Anonimas

Anonimas portretas
cia galima pasakyti tik tiek, kiekvienam nuodui, yra priesnuodis.

tiesa

tiesa portretas
o ko jus norejot issrinke ji meru?jis atejo uzkalti pinigo...cia antras zuokas ir dar buves policininkas...nusiimkit zmones rozinius akinius,padorumo jau seniai nebeliko...

oi

oi portretas
Ne tiek miestui kiek sau

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių