Poliklinikos vadovas: neatidėliokite ir skiepykitės

21

21 portretas
Kas ji pazista ar turejo reikalu, zino kas jis...

Manau.

Manau. portretas
Verygai turėtu būti gėda už toki savo mąstymą. ir kritika valdantiesiems. Jei tu opozicijoje tai gali mat kalbėti kas užeina ant liežuvio. Tai jau nusikaltimas . Ir kaip politikai už tai turi nešti atsakomybę. O nesiskiepijusiu nepriimti į ligonines. Tegu gydosi namuose,nuomojasi deguonies balioną samdosi slaugutes. Arba į privačias klinikas ir tegu moka. Taip yra kitose šalyse.

Visuomenė

Visuomenė portretas
...Pats poliklinikos vadovas Kibiša ..be medicininės kaukės..??? su skydeliu ,kas neleistina ,ar tai valdininkams išskirtinės sąlygos uždarose patalpose..?

Petys už laisvę. Petys už segregaciją. Petys už apsivalymą

Petys už laisvę. Petys už segregaciją. Petys už apsivalymą portretas
Kodėl nepažymėta, kad straipsnis užsakomasis? Kodėl patvory galima susileisti marmalo dozę, o poliklinikoje ne? Kodėl tik atsiradus skiepams, 90% medikų atsisakė skiepytis? Kodėl genetiniais markeriais paremtoms vakcinoms nereikia tokių pat tyrimų, kaip tradicinėms vakcinoms? Kodėl aš nemokamai, per prievarta turiu dalyvauti mediciniam eksperimente? Kodėl lietuvą valdo marionetės neturinčios savo nuomonės? Kodėl turėčiau neemigruoti iš šitos Marijos žemės? KODĖL?

Rožė

Rožė portretas
Kiek gausi atlygio geriau pasakyk.

Aš portretas
Tikrai žaisiu su antikūnais, kad nutemti su trečiu skiepu. Visai nesisaugau, noriu susirgti. Ir jokių šansų, kaip ir prieš tuos abu priverstinius.

saulius

saulius portretas
ka jis čia kalba, kad vakcinos padeda.. visi ligoninese guli vakcinuoti.. ir sunkei serga... Vaikus nori skiepyti.. o vaiku sergamumas yra maźas procentukas...Tegul pasako kiek pinigu jam sumokėjo uż melagiėnas...

Pasakei, ir viskas

Pasakei, ir viskas portretas
Lekiu rytoj ir duodu petį, o kas bus tai bus...paskui. Maždaug taip darysiu, kaip durneliai daro (Po skiepo buvo mikroinsultas, bet reikia trečio). Jei ne per sunku įveskite youtubėj ir pažiūrėkit kokių durnių esama, o ir sutikęs esu nemažai.

Tai

Tai portretas
Kam parašo reikia vakcinuojantis-tai nuosprendis,vengimas atsakomybes dėl avinų,visa gyvenimą kyšius jums duodavau,kaip tavim tikėti))))

Kauniete

Kauniete portretas
Nu jo puikiai ištirtos vakcinos,gerbiamasis ,o kas jas tyrė?

Asiol

Asiol portretas
Koziol

Piktas

Piktas portretas
Kai gausi į akį - truputi paskaudės paakį, na dar mėlynė truputi pabus - ir tiek, Kibiša!

Mažumėlę keista,

Mažumėlę keista, portretas
Kad pasiskiepyti galima kai kuriose vaistinėse, o miesto poliklinikose - ne. Specializuotos sveikatos priežiūros įstaigos, turinčios tam visas sąlygas ir kvalifikuotą personalą skiepija nuo gripo , tik ne nuo Covid'o. Neabejoju - jei poliklinikos dalyvautų vakcinacijoje, jos rezulltatai būtų kur kas geresni.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių