Policijos siurpizas ligoniukams – jodinėjimas žirgais Klinikose

Kauno klinikose šiandien kunkuliavo itin teigiamos vaikų emocijos.

To ir siekė Kauno pareigūnai, mažiesiems ligoniukams rengdami šventę, tačiau nepamiršdami ir edukacinio aspekto.

„Dalintis gerumu, dovanoti šypsenas ir geras emocijas reikia ne tik šventiniu laikotarpiu – tai daryti reikia kasdien ir be progos“, – kviesdami į renginį anonsavo pareigūnai.

Didžiausio vaikų ir suaugusiųjų dėmesio sulaukė Kauno du keturkojai šventės dalyviai – Kauno jojimo veteranų klubo narių žirgai.

„Džiaugsmo buvo ir vaikams, ir mūsų akims bei širdims, kai pamatėme, kokia buvo vaikų reakcija. Iš mano balso tikriausiai dar jaučiasi, kad pati dar esu euforijoje“, – sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė. Ji pridūrė, kad, anot medicinos personalo, vaikai jau nuo ryto nekantravo ir klausinėjo, kada atvažiuos policija su žirgais.

Dalintis gerumu, dovanoti šypsenas ir geras emocijas reikia ne tik šventiniu laikotarpiu – tai daryti reikia kasdien ir be progos.

Šventėje, vykusioje lauke, dalyvavo apie pusšimtis vaikų, kuriems toks laisvalaikis buvo galimas dėl jų sveikatos būklės. Daugiausiai tarp jų – onkologinėmis bei kitomis sunkiomis ligomis sergantys mažieji.

Beveik visi vaikai, dalyvavę renginyje, pajodinėjo, o taip pat teko pabandyti pašerti žirgus – galėjo paduoti morkyčių, obuoliukų, kuriais buvo pasirūpinta iš anksto.

Aktorius Andrius Žiurauskas sekė pasaką, į kurios pateikimą įtraukė ir vaikus bei jų tėvelius. 

Kodėl policijos pareigūnams tokia aktuali socialinė veikla?  „Policijos šūkis yra „Ginti. Saugoti. Padėti.“.  Juo vadovaujamės, jį bandome įgyvendinti 100 procentų – esame tie, kurie ne tik baudžiam, bet ir padedam, gelbstim“, – kalbėjo A. Greblikaitė.

Renginys surengtas ne tik praskaidrinti dienas, kurios vaikams apniuksta dėl blogos savijautos, bet ir primenant apie saugų elgesį gatvėje, Kelių eismo taisykles, atšvaitų segėjimo būtinybę tamsiu paros metu.

Iš šio pramoginio-edukacinio renginio vaikai į palatas parsinešė ne tik žinių ir įspūdžių, bet ir po atšvaitą, po policijos knygelę bei saldumynų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Eugenijus

Eugenijus portretas
Esu neigalus, po autotraumos. Gydausi Rūklos slaugos ligoninėje.

Anonimas

Anonimas portretas
kas per "siurpizas"
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių