Pokyčiai Kaune: vietoj kelių komunalinių paslaugų sąskaitų – viena bendra

chm...

chm... portretas
Nu, pagaliau: kazkas atejo i prota... Tik velgi: nafik reikia issidraskyt i desimt saskait, po to vel jungtis i viena??:)

Xcfvg

Xcfvg portretas
Niekas negali priversti naudotis internetu.Aš taip pat stengiuosi juo naudotis kuo mažiau,nes kenkia sveikatai.O sugalvotą naują programa vienasąskaitą, patariu ją naudotis šiam programos sukūrėjui.Nepriversi naudotis, ir neturi teisės savo produktą brukti per prievartą.LR B kodeksas 181 str.Manau čia yra V.Matijošaičio žmonės ,kurie nori pasipelnyti iš sukurtos programos.

Gražina

Gražina portretas
O kaip bus su tais gyventojais senjorais pensininkais , kurie nesinaudoja eektroninę sąskaita , nes nesugeba -nemoka ją naudotis?

Pilietis

Pilietis portretas
Buvo Gilė,kuri siūlė vieną sąskaita,už kurią turėjo mokėti 1,- litą.Žmonės nesinaudojo jų paslaugomis,dabar atsirado kiti lengvos duonos ieškotojai.Gilė perėmė elektros ir dujų apskaitą.Labai įdomu, kas slypi ir kokia žmonių grupė nori gyventi kitų žmonių sąskaitą,priverstinai .Kodėl neužsiima FNTT,STT,VMI prokuratūra, šių žmonių grupių išaiškinimui.

...

... portretas
ACH: internetinėje 'vienoje sąskaitoje' (žr. 'vienasaskaita.lt') parašyta: "Nemokama, kai sąskaitoje ne daugiau nei trys paslaugų teikėjai", BET - žinom kad čia bus pateikta "bendrovių „Kauno energija“, „Kauno butų ūkis“, „Kauno švara“, „Kauno vandenys“ sąskaitos", o tai JAU 4 bendrovės, o tai reiškia kad reiks paslaugos už pusantro euro. Bet čia - TIK šiandien, o ryt?.. o ir - JEI kol kas mums tas sąskaitas pateikdavo NEMOKAMAI, tai - VISAI logiška teigt, kad JAU ryt už tų sąskaitų pateikimą mes BŪSIM verčiami susimokėt, taip kad - JAU papildomi 2 eurai iš MŪSŲ kišenės! Na bet tai - ŠIANDIEN, o jau ryt... lyg nežinotumei KAIP tokios 'paslaugos' greit brangsta, TUOJ bus pradėta aiškint kad "už patogumą PRIKLAUSO susimokėt".

Jo,jo

Jo,jo portretas
Ydomu kiek nubyrės tarpininkui mūsų pinigėlių.Nes kažkokia sąskaita turės pabrangti.Aš prieš.

Dima

Dima portretas
Sugalvotą ,per prievartą programą nori prakišti ,neatsižvelgdami į žmogaus teises.Kur žiūri Kauno miesto FNTT,STT ,prokuratūra ,asmens duomenų saugojimo institucija.

Haris

Haris portretas
Man sąskaitą atsiūsdavo vandenys į elektroninį paštą,iš vis jiems jokių išlaidų ir susitarimų pašalinių nebuvo.Manau neteisingai elgesi visi tie ,kurie nutarė perduoti grupei žmonių ,kurie pažes žmogaus duomenų saugojimo įstatymus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kas davė teisę tretiem asmenim knaisiotis po žmonių sąskaitas? Pažeidžiamas asmens duomenų saugojimo įstatymas.Nepritarių ir nemokėsiu pagal vieną sąskaitą.Manau turi įsikyšti advokatai ,,FNTT ,STT ,prokuratūra.Tai neteisėta. .

dar viena kontora

dar viena kontora portretas
mokam per banką ir jokių problemų. Vienas prisijungimas ir sumokėta. Nereikalinga jokia jūsų viena sąskaita.

kaunietis

kaunietis portretas
ATSISKAITAU PER BANKĄ, IR JOKIŲ PROBLEMŲ, NEREIKIA MAN JOKIŲ TARPININKŲ. KODĖL BE MANO SUTIKIMO MANO DUOMENIS PERDUODA PRIVAČIAI ĮMONEI?JEI MERAS NORI BIZNIAUTI SU VIENOS SĄSKAITOS SAVININKU, TEGUL BIZNIAUJA. KODĖL KIŠA MIESTIEČIUS Į ŠITĄ NEPATIKIMĄ KOŠĘ?
Anonimas portretas
Aš sutarties su kažkokia viena sąskaita nesudariau kad jie mano mokesčius administruotų. Reiks kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją. Dulkina jus, kauniečiai, ir mulkina gerasis žnyplius....

kaunietis

kaunietis portretas
Nežinau , ar ir aš gausiu TOKIĄ sąskaitą, bet dabar TAI vandenys ir energetikai savo sąskaitas atsiunčia laiku [ apie mėnesio vidurį ] ,o šiukšlininkai - paskutinę mėnesio dieną ...O kartais ir visai kitą mėn ....o prašo susimokėti iki ...Gal dabar laiku bus atsiūsta ir žmonės , kai turės laiko [ ar 25-tą, ar 28-tą, ar 30-tą...]iki galo mėnesio susimokės.

Tai kad

Tai kad portretas
Gavome uz busta uz siuksles kaip anksciau viskas tas pats

Anonimas

Anonimas portretas
sąskaitos atpigo įmonėms :)))))))))

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
parašiau prašymų/reikalavimų per tą „Mano Kaunas“ , spėkit ar gavau atsakymus ?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
neskaičiau straipsnio , bet ar ten nors šiek tiek paminėta kad atpigo paslaugos , juk viena tai ne dešimt ?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
gauti pajamas kiekvieną dieną , ir jas žymiai efektyviau naudoti . Tuo tarpu taip nedaroma nes nenaudinga turtuoliams ir vagims iš atliekų sektoriaus . Siuntinėjami mokesčių lapai , raginimai susimokėti , kažkokių advokatų raštai su kuriais bendradarbiauja pagrindinis aferistas 'švara ' , teismai , antstoliai , vienu žodžiu aibė šiūkšlių su afera kaip apvogti žmogų . Tas pats su šildymu , kur skaičiuojama ne pagal faktą o komunistiškai , nėra apskaitos priemonių kiekvienam butui , nors skaitiklį įrengti vieni juokai , neįrengia kad galima būtu daryti finansinę žalą nepasiturintiems asmenims , taigi vagys toliau vagia . TAIP KAD NIEKS NEPASIKEITĖ .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
pokyčių Kaune į gerą nėra . Viešpatauja mafija , kauniečiai bestuburiai , viena iš tokių savivaldybė kuri rūpinasi nusikaltėlių gynimu ir aferomis pvz : administracijos direktorius pasirūpino kad aferistai namų administratoriai ir savivaldybės padaliniai išsisuktu nuo atsakomybės ir išbraukė iš privalomų veiksmų namų administratoriams : teikti savivaldybės padaliniams ataskaitas kur panaudoti pastatų techninės priežiūros pinigai , o savivaldybės gauja privalėjo tikrinti ir kontroliuoti ar nėra vagiama . Bet kadangi vagiama ir pinigai pradanginami , vyksta aferos , tai po mano reikalavimų pateikti ataskaitas už visą laiką , išbraukė šitą prievolę iš isipareigojimų ( taigi uždegė papildomą žalią šviesą vagims ir valstybės tarnautojams ) . Kita afera valstybės tarnautojų ir t.t. pagal seką : šiukšlių išvežimas , aferų afera , reketuojami žmonės už oro pervežimą ir utelizavimą . Dabar suprantat kad valstybinė gauja apvaginėja jus . Juk galima būtu apmokestinti prekes , gauti pajamas

Babule

Babule portretas
Tik ne per viena saskaita,dziaugiames pabege is jos.Dar nebuvo galima nusipurtyti jos taip lengvai.Mokesim kaip mokam-internetu

Gal

Gal portretas
geriau jau nieko nedarytų, koks čia taupymas ? Atsiųsdavo sąskaitas į el.paštą, pasižiūri kiek mokėti ir susimoki. Nei popierių, nei vargo. Gal reiktų pasiteirauti, kaip kam patogiau.

Gyventojai

Gyventojai portretas
..Ką ? jau viską į vienas rankas.....? Etik M.....

kauniete

kauniete portretas
tai kas Svara jau issiunte saskaitas.. gavau atskira..

Krabas griebia į vienas žnyples

Krabas griebia į vienas žnyples portretas
stenėsit, kauniečiai

eina švilpt

eina švilpt portretas
kiek galėsiu, tiek mokėsiu

keista

keista portretas
ka dar galima sutaupyti jei ir iki siol nei cento neisleisdavau.. svara / vandenys / energija / elektra saskaitos i pasta. apmoku pavedimais internetu. jokiu popieriu ir jokiu papildomu mokesciu. kir sutaupymas?!

o

o portretas
jei mane toks variantas netenkina? man pvz patogesnis esamas mokėjimo būdas. Be to "Kauno švara" sąskaitas siunčia ne kas mėnesį, o kas antrą - iškart už 2

90 cnt kiek vieną mėn

90 cnt kiek vieną mėn portretas
Tai už ką tie centai kiek vieną mėn į banko kišenę, jei liks tik viena sąskaita už komunalines paslaugas?

T

T portretas
Ka tu cia patatineji patarejau

Koks tarpininkas

Koks tarpininkas portretas
Gaus iš to naudos

Anonimas

Anonimas portretas
Super! Šaunu!

as

as portretas
naudokit vienasaskaita.lt

Gyventojas

Gyventojas portretas
Tai leis Kauno miesto įmonėms sutaupyti, bet ne gyventojams
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių