Po rekonstrukcijos atidarytas Ateities plentas

Anonimas

Anonimas portretas
O kas visus tiltus sutvarkė ir prospektus ? Daunai tik gali sakyti kad kiti ne eko nedarė . Už svetimus pinigus statyti lengva. Matijošaiciui priklauso sidabrinis šikanas prie tos pačios pilies , už 1 kabiną 6000€

saulius

saulius portretas
konservatoriai visą gyvenimą valdė kauną patys griuvinėjo vaikščiodami šaligatviais gatvėmis išvis važiuoti buvo neįmanoma kur dingdavo biudžeto pinigai žino ti jie vieni brangūs tualetai ir jokio indėlio į miestą malačius MAtijošaitis rėkia pakentėti ir Kaunas bus auštumoi aš irgi gimęs laisvės alėjoje ir už Kauną statyk tas apmyštas pakrantes gražink miestą kol turi sveikatos.!!!!!!!!!!!!!!!!

Vysvoldui

Vysvoldui portretas
Gali nueit padrocint prie visvaldybes ta proga. Bet jums nedashunta kad stato viska daro neuzdyka, pareis saskaita ateities kartoms. O krabo letenose euru kalades ir leidimai sklypu pakeitimams saviems interesams

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Tik debilai taip dirba . Apsiima dvi gatves vienu metu , ir abejomis negalima buvo važiuoti . Daunai .

Vysvoldas

Vysvoldas portretas
dirba meras,grazina Kauna,- tik darbai letokai vyksta. Net Vokieciu gaveje keluata igriuvu uztaise - geras meras ir jo kumanda.

Irena

Irena portretas
O kada remontuositeRomainiu kalna

75 limonai

75 limonai portretas
Isisavinti ir pasisavinti dideli pinigi- uz tokius pinigus per metus privalejo viska uzbaigti!

Palemonas

Palemonas portretas
O kas girdeti del pacio Palemono? O gi nieko. Nors tai yra Kaunas. Vel siknoj...

Gertrūda

Gertrūda portretas
Regis, kad "kenkėjai" tikrai netrukdo. Šiuo klausimu, tikrai bravo V.Matjošaitis. Bravo...,bet tai PRIVALU kiekvienam vadovui. Aišku, labai nemalonu girdėti, kad jis įsitraukė vaikus į savivaldybę, jo vaikai vykdo statybas (privačias) prie Nevėžio, jis nemoka mokesčių už namą-rūmą, kur priklauso jo A+A mamai, o jam "nepriklauso". Juk viskas skelbiama viešai, per TV. Argi tai ne nusikaltimas ? Aišku, tai temdo jo garbę, dorumą. Tiesa.

....

.... portretas
Bet vistiek Amalių gyventojai liko be šaligatvių, buvo žadėta iki liepos mėnesio.

Anatolijus

Anatolijus portretas
Kenkejai, netrukdykit tvarkyti Kauna, po ilgo apleidimo! Aciu Kauno Merui V. Matijsaiciui.

TIK

TIK portretas
Politiniai impotentai,patologiniai pavyduoliai,neįgalūs ir visiški beraščiai gali "nematyti"kaip tvarkosi ir keičiasi Kaunas pastaraisiais metais.Tai vyksta "Vieningo Kauno"komandos ir Mero dėka.Sąmoningi ir sveiki miestiečiai tai mato,supranta ir vertina.Kam tai nepatinka-parūkykit,užsiverskit bambalį arba įkalkit antidepresantų.Nepadeda-važiuokit iš Kauno ir negadinkit čia oro.

to tv

to tv portretas
Nu bet is kur tokie debilai islenda ir nesamones kliedi... Ateities pl. bus dalis aplinkelio ir liks tokia kokia yra dabar. Nauja aplinkelio dalis bus tik nuo palemono g. iki HES.

tv

tv portretas
meras apgaudinėja miestiečius viduryje dienos ir miestiečiai kaip kvailiukai linkčioje galvas ir ploja rankutėmis. ČIA JOKS APLINKELIS - TAI TĖRA TIK ATEITIES PLENTO REKONSTRUKCIJA. aplinkelis turėjo būti 4 eismo juostų su dviejų lygių sankryžomis ir žiedinėmis sankryžimos. to visiškai nėra. nu nebūkite tokie naivūs ir kvaili. gatvės rekonstrukcija kuria buvo galima padaryti per nepilnus metu, tesesi dvejus metus. kai ateis laikas tiesti tikra aplinkeli, dauguma šiuo metu nuveiktų darbų bus išardyti ir panaikinti

Nepatogus

Nepatogus portretas
Keista...ką gero bedarytum,bet jie vistiek aršiai ir piktai loja.Bet juk tikras šūnelis taip nesielgia. Čia hibridai,išsigime ir todėl tikrų šunelių jie patologiškai nekenčia.

konservatoriu šunyčiai

konservatoriu šunyčiai portretas
Vel inksčia, vėl jiem viskas negerai. Miestas tapo 10 kart geresne vieta gyvent nei ankščiau, bet koncervatnikai toliau iš savo irštvų pagiežingus komentarus neršia. Taip, kas belieka kai lovio nebeliko ir bambalio niekas už dyką nenuperka...

godusis suktasis caras

godusis suktasis caras portretas
vėl išlindo pasipiarinti už miestiečių pinigus. O rūpi jam tik asmeninės ir tokių pat godžių palikuonių kišenės.

na taip

na taip portretas
vėl demagogas išlindo. Galėtum ką nors naujo sugalvoti, jau seniai visi žino, kad auksinis tualetas ne konservų šedevras.

Palinkėjimui Merui

Palinkėjimui Merui portretas
Sutvarkyti Aleksote orlaivių triukšmo problemą, nes naujasis VšĮ S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas direktorius pripažino, kad trūksta aviatoriams vietos, todėl treniruotės vyksta virš Linksmadvario ir Noreikiškių. Išsivysčiusiose šalyse, net virš gyvulių bandų draudžiami treniruočių pasiskraidymai, o KAUNE??? Triukšmo sklaidos žemėlapis Kauno mieste, patalpintas savivaldybės puslapyje yra netikslus, nes orlaivių triukšmas absoliučiai neįvertintas. Laukiam palankių sprendimų Kauno gyventojams, o ne ANBO grupei.

Untanas

Untanas portretas
Kaunas liuks, grazu ziureti, viskas juda pirmyn. Klaipedos tik labai gaila, miestas su tokiomis galimybemis ir priega prie juros galetu tapti puikiu miestu su puikia kurortine zona. Kol savivaldybes bus politiku rankose, tol miestieciai bus “ramus”

konservatoriai -- tik "auksinių " IŠVIEČIŲ" statytojai,

 konservatoriai -- tik "auksinių " IŠVIEČIŲ" statytojai, portretas
jie nepatenkinti , kad po jų miesto nualinimo , KAUNAS --s p a r č i a i gražėja . N e tik nukaršęs OŽYS , bet ir jo sovietinės ATPLAIŠOS/ kgb/--yra didžiausias šalies žmonių k i r š i n t o j a i, p a d a r ę šalies žmonėms tiek ŽALOS , kad bijo patys --savo š e š ė l i o.

Jojonas

Jojonas portretas
Problemą spręstų estakados per Kauno HE pastatymas.O dabar prie he susidurs aplinkkelio ir miesto srautai į vieną juostą:bus tie patys kamščiai...

Gintas

Gintas portretas
Meras gal įr neblogas,jeigu užsiimtų miesto reikalais,bet per dažnai nepamiršta savo įr šeimos kisenes.Negrazu,

miestieciu protas lygus nuliui

miestieciu protas lygus nuliui portretas
kai ima burzujus dievinti.

Liuks, SUPER.

Liuks, SUPER. portretas
Super, šaunuoliai, KAUNAS , taip gerai dar niekada nesitvarkė, geras meras, ir. komanda,žmones tai mato, gali ką nori šneketi ,bet KAUNAS ,ATGIMSTA.

...

... portretas
O Krabas savo pirštelius dalins tuo keliu pravažiavusiems (spėjusiems pravažiuot) ?

Valdas

Valdas portretas
Tvirtai spaudžiu ranką merui ir visai komandai. Visiems dirbantiems, statantiems, kuriantiems... . O šunų lojančių visą laiką bus.

Konservai

Konservai portretas
Nerimsta viskas jiems blogai matyt iki pilnos laimes dar vieno tuoleto truksta

Ttt

Ttt portretas
Geri planai, bet pažiūrėjus kaip jie vykdomi krenta į akis, kad tie kas juo s atlieka neturi pakankamų pajėgumų, todėl darbai mėnesiais stovi ir nieko nedaroma. Kyla kaip tos firmos neturinčios pajėgumų jiems atlikti laimi konkursus... Atsakymas gali būti tik vienas - korupcija.

o dar turim tokius

o dar turim tokius portretas
kurie save laiko judejimu kovojanciu uz gamta.Viename Kauno gale pusyne namus statosi meras o kitoje Kauno kurortineje puseje aksvalta islieja .Va tau poziuris i ZALIA Kauna .

ir ane zodzio kas liks

ir ane zodzio kas liks portretas
po keletos metu is pusyno per kuri bus nutiestas kelias.

egd

egd portretas
prisigersiu is dziaugsmo ta proga!

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
"Už Lietuvą vyrai"

MATjoptvaišai

MATjoptvaišai portretas
Guli meras krėsle, ir glosto taukuotą pilvą, džiaugiasi pagyromis, .....

kaunietis

kaunietis portretas
aciu kauno MERUI ir komandai uz sunku darba ,,,,kas vyksta siuo metu mieste -tai geros naujienos seka viena po kitos ,,,,kazkas nerealaus ACIU MERE ACIU

:]

:] portretas
Laukiam kol atsibus konservuotos ašarėlės ir poetas ... sužinosit ko nežinoję ir apie plentą, ir apie asfalto klojimo technologijas ir kaip smėlis pakraščiuose ne tos spalvos.

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Labai laiku viskas atlikta- prieš rudeninį piką. Pagarba miesto valdūiai- strategiškai mastot. O kiek lojo visoki šūdkonserviai, patys miestą tik nustekenę?

Pagaliau

Pagaliau portretas
Senas tipas

kaunietis

kaunietis portretas
Važiuoju išbandyti ...

D

D portretas
Aciu Vieningam Kaunui !!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių