Po kosminių sąskaitų už šildymą – kaltųjų paieškos

šulcas

šulcas portretas
per žinias pasakė,kad reikia priimti pataisą,kad nereikėtu rinkti gyventoju parašų dėl renovacijos,o imti ir daryti renovacija,o sąskaitas atsiusti po jos baigimo.Taip kalbėjo direktorius statybininkų kurie daro renovacijas jo pavardės gaila neprisimenu

...

... portretas
ACH, štai ir DAR vienas šiluminininkų MELAS dūmais parūko! Prisiminkim, prieš pora metų tie 'čiulbuonėliai' KRANKĖ: "Praeitų metų gruodžio vid.temperatūra buvo -4C, kai užpraeitų TIK -2C, tai yra. šaltesnis buvo DVIGUBAI, o sąskaitos didesnės TIK 50%"; kol paskui komentatoriai GERAI pastebėjo: "Reikia skaičiuot ABSOLIUČIAI, vienu atveju jūs nuo -2C šildėt iki +18C, TIK 20 laipsnių, kitais metais reikėjo šildyt 22 laipsnius, T.Y., tik 10% daugiau, tai KODĖL sąskaitos didesnės NET 50%?". Po to šio 'suokimo' daugiau negirdėjom, dabar prasidėjo KITAS: "KALTOS kiauros sienos!". Ir - KĄ dabar turim: namas JAU renovuotas, sienos JAU aplipintos ("buvo nustatyta, jog naujos šildymo sistemos montavimo darbai atlikti nepažeidžiant projektinių sprendimų, buvo atlikti ir privalomi šilumos punkto ir šildymo sistemos bandymai"), BET tos sąskaitos IR VĖL tendencingos... ir vėl ESĄ kaltų nėra, nes: 'skaitiklis MŪSŲ patikrinimu geras", bloga ESĄ sena sistema... o GAL tie kurie skaitiklius VALDO?..

Dirbes prie to.

Dirbes prie to. portretas
Nereikia galvoti, kad blokiniu namu isorines sienos neapsiltintos.Padarykit pjuvi pamatysit.Grynas betonas tik perdangos ir vidines pertvaros. Isorei sutbarkyti uztenka tik geru fasadiniu dazu. na ir siules sutvarkyti. dar stogas.

Netikiu

Netikiu portretas
Netikiu renovacija. Šiuo metu Lietuvoje žmogaus niekas negina. Administratorius nesikiša į namo renovavimo kokybę. Kokybės tiesiog niekas netikrina. Niekas nekontroliuoja, kaip dirbama, kokios ir kiek medžiagų naudojama. Kas sugeba suprasti darbų sąmatą ir stebėti, ar viskas atliekama teisingai. Ir kas prieina prie sąmatos? O kas žino ir supranta, ar geros, tinkamos medžiagos naudojamos? Jei valstybė primygtinai siūlo renovuoti ir padengia dalį išlaidų iš mūsų pačių kišenės, tai tikrai ne todėl, kad gyventojams būtų geriau. Reali nauda yra bankam ir konkursus "laimėjusiom" bendrovėms.

Momas

Momas portretas
Renovacija yra 10-15 metu, veliau vel reikes renovuoti. Cia tiesiog valdzia noredama nieko nedaryti ir atsifutbolinti nuo tarybiniu pastatu tvarkymu siulo pigiausia varianta sau bei miesto vystytojams bei brangiausia tu rajonu gyventojams. Tad pinigai leidziami vejais. Pamenu, skaiciau apie ekologija ir taupyma, kad noredami sutaupyti pinigu geriau ne renovuokite, o silciau apsirenkite. Ir sutaupysite.

> Kriaučiui

> Kriaučiui portretas
Kiek daug vaiku atsirašinėja, negalvojau, kad jiems rupi šiluma, bet dauguma kitu požiūriu

Taigis, gal isvis nereikejo namo renovacijos

Taigis, gal isvis nereikejo namo renovacijos portretas
butu uzteke vien silumini mazga atsinaujinti?

ACIU

ACIU portretas
labai gerai kad parasete PROBLEMA kad reikia kovoti ir imanoma laimeti

Anonimas

Anonimas portretas
Ko neparašėte: kiek kainavo renovacija (1 gyvenamasis kvadratinis metras ) ? Kad galėtume pasijuokti .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kas su tais žmonėmis negerai ? Nėjau neturi smegenų kad renovacija tai vagystė tiek saves apvogimu tiek kaimyno kuris prieš . Šita afera sugalvota valstybinės tarnautojų gaujos , kad jus apvogti visomis prasmėmis / tiek moraliniu , tiek finansiniu , tiek to kad negausit paskolų iš bankų savo ateičiai , tiek to kad būsit bankų išlaikytojais , tiek to kad netapsit niekada tos gaujos verslo konkurentais . Ar dabar aišku ? . Nėjau nesupranta kad pagrindinis laidininkas tai langas . Tai ko nepašildžius lango ( jau tokie gaminami ) , nepasidarius langinių su saulės moduliais , 5 kw sistema kainuotu 5000 eurų ( kartu įrengiant kaip langines ) , užstatomas plotas 30,5 kv.m. , pajamos : metinis vidurkis 6000 kw , į mėnesį 500 kw. Norit parduodate puse valstybei , norit patys vartojate , norit skolinate kilovatus valstybei o paskiau pasiimate kada norite ''kur norite'' .

jei as esu kvailys ir tinginys

jei as esu kvailys ir tinginys portretas
tai mane apgaudineja kas netingi.

kiek proto reik turet

kiek proto reik turet portretas
kad ka pasake gyventojiai kad itrauktu i renovacijos darbus ir tai nera uzprotoluota ir jus gyventojiai neturite protokolo uzpildyto ir pasirasyto abieju pusiu.

kas garantuotas kad

kas garantuotas kad portretas
nebuvo priverstinai kazkokiu budu gerame skaitliuke prisukti skaitliuku skaiciai i didesne puse.

siaubas

siaubas portretas
pažiūrėjus į šiluminį mazgą net neatrodo,kad vyko renovacija.Turbūt namas ti "aplipdytas" puta.

Anonimas

Anonimas portretas
yra administruojančios įmonės, jos pačios nusistatę įkainius,mokesčius, kiek joms reikia ir ...gyventojai turi visada būti budrūs-tikrinti šil.mazgus, skaitiklius ir t.t. ir pan.Kada baigsis šis jovalas????

Rimas

Rimas portretas
Turėjom reikalų, daugiau nenorim. Ačiū dievui kad kotedže gyvenam, o prieš tai galų nesurasdavom kol gyvenom daugiabutyje.Turėjom tokį "gerą" DNSB pirmininką, pas kurį nuolat lankydavomės beveik kiekvieną mėnesį po iš oro išrašytų sąskaitų. Daug kas piktindavosi, bet finale vistiek tekdavo sumokėti nesąmoningas sąskaitas. Karaliukai buvo, o dabar būtų gerai kad juos kažkas kontroliuotų arba visai panaikintų, nes teisybės nerasi...Ir už gyvatuką, už šaltą ir karštą vandenį gaudavom kosmosą, o apie šildymą net nekalbu. Afera po aferos. Gaila kad mūsų žmonės nuolankūs ir retai kada ieško teisybės...O reikia!

?!

?! portretas
skaitikliu patikroms(kiek girdejau) taikomi "karteliniai" susitarimai - visur tos pacios aferos!

APGAULINGA PRIEDANGA

APGAULINGA PRIEDANGA portretas
Siluminiuose punktuose vyksta tokios pat AFEROS kaip su tersalu isleidimo NELEGALIAIS vamzdziais.Vien is aprasymo galima suprasti,kad ,jei pajungsi viena sistema siluminiame mazge gausi didelius rodmenis,o jei prijungsi kita gausi mazus rodmenis - MACHINACIJOS! Jei turite senu "kvitu",paziurekite i sunaudotos silumos RODMENIS -pamatysite,kad dabartiniai rodmenis yra 10-timis kartu didesni negu pries daugeli metu.Sneku apie rodmenis,o ne apie pinigus -radiatoriai buvo karstesni,o skaitliuko rodmenis mazesni.Kada tikri specialistai-silumininkai imsis tikrinti siluminiu mazgu SANDARA? Oi bus SKANDALU!-bet ar paprasti zmones kam rupi? Apie namu RENOVACIJAS nieko naujo-visur tik brokas ir brokas!

Svarbiausias klausimas

Svarbiausias klausimas portretas
o kas atliko to seno skaitiklio metrologinę patikrą? pati Kauno energija?

Vanga

Vanga portretas
O mūsų namas gavo sąskaitą už bendro naudojimo elektrą po 5 eurus butui! Tai turėjo būti spinduliuojantis namas! Kaip jums?

P.M.

P.M. portretas
Tas pats buvo prieš 10 metų Kalniečių g. daugiabutyje- už spalio 2 savaites gavome po 700 litų sąskaitas..reikalavo apmokėti..nuvažiavau į vilnių, gavau Seimo pirmininkės konservatorės rezoliuciją Energetikos inspekcijai patikrinti...nustatė: Paleidžiant šildymą santechnikas iš BŪSTO atsuko šalto vandens ventilį sistemos papildymui ir...pamiršo užsukti. Dvi savaites varė į grįžtamąją liniją šaltą vandenį, dėl ko skaitiklis nustatė didelį temperatūrų skirtumą tari įeinančio karšto vandens ir išeinančio šalto..Būsto prižiūrėtojas sumokėjo 10 000 lt Kauno energijai, o ši mums perskaičiavo...

SOS

SOS portretas
kada atiduos pernai iš miestiečių pavogtus 15 milijonų ?

Ar Matijošaitis tebeprižiūri šldymo ūkį ?

Ar Matijošaitis tebeprižiūri šldymo ūkį ? portretas
godusis seniukas žino, kaip kailį nulupti.

visame Kaune kosminės šildymo kainos

visame Kaune kosminės šildymo kainos portretas
žiema pavasarinė, o kainos tokios pačios ar didesnės, kaip pernai. Atrodo, kad rašomos iš lubų.

o kada gražins

o kada gražins portretas
15 milijonų, miesto gyventojų permokėtų prieš porą metų?

Kriaučius

Kriaučius portretas
Visi specialistai išvažiavo? Tu, kaip matome, likai, brangusis specialiste ;) Ką be tokių darytume..

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Juk čia Lietuvą, geri specialistai išvažiavo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių