Quantcast

Po aršios diskusijos: A. M. Brazausko paminklas Kaune bus, dėl vietos dar nenuspręsta

Grįžti į straipsnį

Berta

Berta portretas
Baisu. Paminklas partijos sekretoriui. Kaune. Tiesiog galvoje netelpa. Gal dar Leninui pastatom.

Matijošaitis parodė tikrą savo veidą.

Matijošaitis parodė tikrą savo veidą. portretas
Išnaglėjo galutinai ir atsiskleidė. Viskas istorijoje sutampa: sovietinis obxs reketininkas, mentų politrukas, praturtėjimas, sietinas su rusija, apdovanojimai rusijoje, žmona nuo laiptų/partnerio sesuo į lovą, prichvatizacijos /korupcijos galva, ..Viskas sutampa, tik rubliais ir savivaldybės pinigais pasamdyti specai gerai moka skleisti miglą kauniečiams ant akių.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
krysa kauno meras su taryba yra aferistai - vagys , prokuratūra su mentų gauja dangsto šitus aferistus vykdančius tarnybinius nusikaltimus , veikiančius asmenine finansine nauda . O brazauskas ne kas kitka kaip Lietuvos priešas , jo valdymo metu vykdyta politika ir veiksmai buvo nusikalstami , jo tikslas buvo nuskurdinti Lietuvą ir Lietuvos priešams iš valstybės tarnybos ir jų gaujų , susipirkti iš Lietuvos nuskurdintų žmonių nuvertėjusias ( nusikalstama politika ir specialiai tam sukurti aferistiniai bankrutave bankai kurių tikslas buvo apvogti Lietuvos žmones ir Lietuvą , tam kad žlugtu ekonomika ) fabrikų ir t.t. akcijas . Jų visų vieta kaleime

V.Matijošaičiui \\\\\.../////

V.Matijošaičiui \\\\\...///// portretas
ar "sogas" pavažiavo,ar jį kompromituoja kocer'Wątnykai.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Matijošaičiui su galva negerai, vežkit į klinikas greičiau.

siaip

siaip portretas
kartu numatyti paminklą žnypliniui numatytame statyti HE šliuže.

siaip

siaip portretas
manyčiau dabartinį biustą "nepanašų į žmogų" tikslinga įmažinti jo vardu pavadintoje HE mašinų (turbinų) skyriuje, o palaidojimo vietoje pastatyti panašesni į žmogų paminklą. Ir viskas, taip garbingai jį įamžintume Kaune.
Anonimas portretas
kodėl iš anksto nepastatyti krabui paminklo prie savibaldybės

Arvydas

Arvydas portretas
Rusų verslininkas Matijošaitis yra vienas iš daugelio sovietinės okupacijos aukų.Tokio paminklo statymas yra panieka Stasiui Lozooraičiui,,kurį nužudė AMB sovietinė nomenklatūra.AMB kaltas dėl masinės lietuvių emigracijos,totalios "prichvatizacijos". Stasys Lozoraitis akcentavo investicijas iš užsienio,raudona nosim AMB prieštaravo - "išparduosit Lietuvą"..

dainava

dainava portretas
po pastatymo bus galima is karto vezti i gruto parka, kur ambalas amziams gales buti kartu su kitais panasaus plauko siukslemis ir vagimis.

nu

nu portretas
jei bus tai ir bus apipiltas raudonais dažais ar kiaulės krauju... kaip ir turi būti

Anonimas

Anonimas portretas
Bus apmyztas ir padegtas kolaboranto pomnikas,o krabas padveses plauks zemyn upe.

Tik

Tik portretas
prie "Draugystės" viešbučio!

Pažvelkime giliau

Pažvelkime giliau portretas
Paminklo Brazauskui idėja tikrai gimė ne Matijošaičio galvoje. Jam taip buvo liepta iš kitos valstybės. Tikslas - sukiršinti Lietuvos visuomenę. Toks pats tikslas kaip ir buvo nurodytas Uspaskichui. Ir nors meras puikiai suvokė, kad tai sukels įžeidinėjimų ir purvo pylimą jo paties adžvilgiu, jis pakluso nurodymui, nes yra giliai įklimpęs su verslu užsienyje. Nevykdydamas nurodymo, gali patirti milijoninius nuostolius ir kitus nemalonumus. Ir jis puikiai tą užduotį atlieka - kaip smarkiai skaldoma ir kiršinama visa Lietuva, ne tik Kaunas. Paminklas čia tik priemonė. Asmeniškai merui jis nereikalingas. Netolimoje ateityje teks rinktis į masinius mitingus. Tik taip pavyks apginti Kauno garbę nuo niekadėjų kėslų. Iš komentarų galima spręsti, kad tai padaryti pavyks. Privalome apsiginti

Anonimas

Anonimas portretas
Nukėlė keturis komunarus tai dabar komunistams paminklus stato...

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Mero iniciatyva statyti pirmajam atkurtos Lietuvos beveik visų lietuvių rinktam PREZIDENTUI sveikintina, bet konservatorių gauja, prisiuosčiusi senojo ožio kenkėjiškų bezdalų, darys viską kad to nebūtų, o vieta rezervuota apsišaukėliui, garbėtroškai, dar aršesniam komunistui, nei Brazauskas ir Sniečkus kartu sudėjus, didžiausiam Lietvos išgamai senajam ožiui!!!

Siulau

Siulau portretas
kokiose tai kapinėse, nes savivaldybės tarybai nubalsavus už patekimo į kapines apmokestinimą, visai pelningas “projektas” išeitų…

Algirdas

Algirdas portretas
labai tiktu prie amfiteatro Prieplaukos gatvej zirintis i Jo suvaldyta Nemuno galybe , skias

Tauta

Tauta portretas
būtų mano valia...ne tiik ,kad jokio paminklo,nebent tik ant kapavietės,neleisčiau statyti bolševikiniams klapčiukams,bet ir iš istorijos ištrinčiau visokius kapsukus,sniečkus,griškevičius,brazauskus...

....../

....../ portretas
"DAKTARĖLI" , pasipūtęs pove. padangių ereli , IŠSIVYSTĘS TIK DALINAI, nes ribų neturi, ir moki tik kitus niekinti. Tau linksma ,man iš skausmo širdis verkia suvokus tikrovę-- skurdus viso labo vidus.... .32metai ir vis vaidenasi komuniakai ,vatos, rusistai ,krabai- vis gyventi neišmokstat dabartimi. ... TIK TIEK SUGEBĖJOT IŠSIVYSTYTI.... net nesugebat taškus sudėti . Sudėlioti teisingas spalvas. Brazauskas kaip diena nuo nakties skiriasi nuo Landsbergio.... ANT TIEK DURNI ESAT ,KAD NESUVOKIAT ,JOG BRAZAUSKO NIEKAS NEPALAIKO , BET GERBIA IR TĄ PAGARBĄ UŽSIDIRBO TIEK TSRS LAIKAIS ,TIEK LAISVOJE LIETUVOJE... TAIP KAIP TSRS LAIKAIS VYTAUTIELIS ,RASYTĖ IR KITI ŠUNSNUKIAIS BUVO ,TAIP IR DABAR TOKIE LIKO IR JŲ PALIKONYS TOKIE.... . Jūs aplamai nieko nemokat vertinti , tik pinigus..... . Bent nesireklamuotumėt....

Vytautas

Vytautas portretas
Tik toks milicininkas ir gali pasiulyt paminkla kolaborantui

Linksma

Linksma portretas
Linksma, nes du komuniagas prichvatizatorius apsiputoję palaiko tik pora neraštingų, nelaimingų vatnykų ligonių.

Rašau ...

Rašau ... portretas
Dabartiniai akli Lansbergio gerbėjai, net nežino, kad Brazauskui, prieš važiuojant į Maskvą atskirti LKP nuo TSKP, Vilniuje susirinko šimtatūkstantinė minia išreikšti palaikymą. Ne Lansbergis sugriovė tarybų Sąjungą, o Brazausko kompartijos veiksmai davė pradžią griuvimui. Beje senis Lansbergis atsitiktinai prisidėjo prie sąjūdžio, nes atėjo vietoj kviečiamo jo sūnaus rašytojo V. Lansbergio. Kieno jis agentas nutylėsiu.

Viktoras

Viktoras portretas
Elektrines statybai vadovavo inzinierius Velaniskis,o brazauskas vadovavo prie ,,Bituko'' nameliu statybai heso statytojams.Tai toks jo rysys su elektrine.Komunistai atmete padoru Lietuvos patriota S.Lozoraiti ir i Nepriklausomos Lietuvos prezidento posta ikiso komunistu partijos sekretoriu AMB,nuo ko prasidejo prichvatizacijos,berniuku siautejimai ir plesimai.Jo partija,kaip ir visi gydomi virusai ,vis keite pavadinimus ir forma,bet ir toliau liko tokie patys.Tai mes matom ,kaip jie visi sujudo del to ,,paminklo'' savo sefui.Ir visi randa bendra kalba ,kada reikia apginti koki komunisteli

....../

....../ portretas
Sausio 13 Brazauskas buvo ten kur reikėjo ir TAUTOS NEIŠDAVĖ , O VA GRYBAUSKAITĖ buvo kitoje barakų pusėje - pas Burokevičių , bet jos niekas neėda, purvo nepila , nors yra paslaptis RUSIJOS ir AMERIKOS dar dabar.... .Landsbergis , turintis ryšių su nusikalstamu pasauliu - pats seimas dėl šios priežasties viešai įvardino ,kaip teroristinę partiją-- atvedė ją ,pavadinęs "LIETUVOS DALIA"

Ožislovas

Ožislovas portretas
Lietuviai labai tamsi tauta, visiški provincialai. Kada KGB absolventė, Burokevičiaus bendražygė du kartus renkama prezidente ir pasirodo balkonėlyje kartu su Ožiu, tai viskas gerai. Arba kada kgbisto dukra išrenkama Seimo pirmininke - viskas gerai. Kada Brazauskui norima statyti paminklą - triukšmas. Nes taip nurodė Ožys.

....../

....../ portretas
Šunsnukiai buvot seniau . Šunsnukiai esat dabar . Šunsnukiais būsit net eidami anapilin.... Genai niekur nedingsta iš šeimų rato ir kaip yla visada išlenda.... -------" Beretės negali žiūrėti į tiesą , Net šuns budoje susiranda sau priešą . Tokie jau tie mūsų Beretės nupušę, Pardavę Jankynui ir kūną ir dūšią "

Klausimas

Klausimas portretas
Čia pedokonservų partijos sukviesti šunukiai loja ant kauniečių išrinkto mero. Meras šaunuolis, o paminklui turi būti rasta tvarkinga erdvė mieste, galbūt Ąžuolyne, ar Nemuno saloje.

VYTAUTAS PODERYS

VYTAUTAS PODERYS portretas
Tautiečiai,priminkit visiems kauniečiams kur buvo Brazauskas sausio 13 naktį.paaiškinkit man ir kitiems žmonėms

....../

....../ portretas
>OI! > Ar senai viešai myži ir šiki ant medžių , patvoryje , įstaigų durų , kaimynų langų ? ---ATSIBODO JAU IR NUSPRENDEI PAĮVIRINTI PROCEDŪRĄ - PRADĖSI MYŽTI IR ŠIKTI TIESIAI ANT ŽMONIŲ-- PAGIRTINAS PROGRESAS... .

///// BANDITAI VĖL KELIA GALVAS

///// BANDITAI VĖL KELIA GALVAS portretas
>Lietuviai> neteršk tautos vardo ,IŠSIGIMĘS BANDITE .

Lietuviai

Lietuviai portretas
Metame krabą į verdantį vandenį,kad įgautų raudoną spalvą, kuri atitiktų jo komunistinės sapaliones

Nulis

Nulis portretas
Nu bet iš kur tiek su pinigu šiknos nevaliusiu. Tik landbzergiui natūra tvarkiusių

Žinau

Žinau portretas
Pagal formulę Ko -ko , ko---ko Tai reiškia : Kombinatorius -kombinatoriui , komunistas-komunistui. Sąlyga : statai už SAVUS pinigus SAVAME dvaro sklype.

Laisvė

Laisvė portretas
Jei ne Brazauskas, manęs nematytumėt. Ką jau viską pamiršot, yra kas trina istoriją. O kelia viską iš pelkių ir garbina.

Kaunas

Kaunas portretas
Šaunuolis mūsų meras. Kaukit iš pavydo. Šaunuolis.

Senas ožys

Senas ožys portretas
O aš daug brangesnis būsiu. Nu ir ką? Bet būsiu , nes to aš noriu. Mane garbina .tik nepamenu jau kas.

Ar tai būdas nekreipti dėmesį nuo tikrų problemų?

Ar tai būdas nekreipti dėmesį nuo tikrų problemų? portretas
Banko kortelės administravimo mėn. mokestis 1 eur. Sąskaitos aptarnavimo mėn, mokestis-1 eur. Per metus 24 eur.

> seniukui

> seniukui portretas
ten tau ir kitoms LiberkonserVatoms , nekenčiančioms Lietuvos nepriklausomybės atgavimo ir pirmo prezidento, kuris Lietuvą nuvedė į ES ir NATO, vieta rezervuota .

Anonimas

Anonimas portretas
kiek kainos noriu paklausti kiek kainuoja ozys lietuvai per 30 metu apsaugos pagulejimai santoriskese kurortai o kiek nuplese zemiu sau ir savo palikuonims o pinigu milijonais

Flurona [TRUMP 2024]

Flurona [TRUMP 2024] portretas
Įdomu ką Brazauskas pasakytų apie leftistinius iškrypėlius

seniukas

seniukas portretas
...pastatykit..nebent šalia Lapių sąvartyno...

Mociute

Mociute portretas
Nusipelne zmogus

O kokia medicininė diagnozė

O kokia medicininė diagnozė portretas
nesuvokiantiems realybės ? Nes VSD t.p. gali nustatyti " diagnozę " nekenčiantiems Lietuvos nepriklausomybės atgavimo, ES ir NATO ___A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

psichiatrai, klausimėlis

psichiatrai, klausimėlis portretas
įkyrus paminklų kolekcionavimas, kokia diagnozė ?

Rezervas

Rezervas portretas
bolševizmo rezervatas Kaune

OI !!!

OI !!! portretas
Kaip gerai Bus Kur myzt ir sikt. O MATJOSIUS prieis liepto gala VISI PRIEINA!!! Cia jam ne laiptai be tureklu

GĖDA

GĖDA portretas
GĖDA rubliniam miesto diktatoriui, GĖDA šitai šiukšlyno vertai tarybai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno mero rinkėjai,na,suklydote ,bet gi pasigailėkite jo,leiskite į pensiją

Vienas,

Vienas, portretas
iš esančių nuotraukose,sekmadienio popietę kaip beprotis su sportiniu auto lakstė po Mindaugo prospekta,matyt į koncertą skubėjo,,ir užsuko prie Matiošaičių,, hatos,,kameros užfiksavo įdomu,ar nesifiksuojami tokie ,,ponai,,

pasiūlymas

pasiūlymas portretas
Šalia AMBalo ir bufetavai su šiukšliausku mauzolijus reikėtų pastatyti ... Po AMBalo bufeatava buvo susimetusi su šiuykšliausku ... Tiesa AMBalo padelnikai išskyrė, sakė - ne fasonas. Na ir kas, visviena nusipelnę, nes tęsė kilnius AMBalo darbus ... :)

Ąžuolas

Ąžuolas portretas
Jokio paminklo tam HES ir komunizmo statytojui Kaune. Ponas meras turi suprasti, kad viskam yra ribos.

Andropovas

Andropovas portretas
Stipriai laiko KBD už kiaušinių Matijošaitį. Per jo"investicijas".....:)))))

?

? portretas
kokie " vienintelių " patryyyyjotų , dabar valdančių Lietuvą , ryšiai :) Vienas giriasi pažintimis Kubos šakoje, kitos vyras pažintimi su ne kartą teistu viešnamių savininku ? :) kiti - lošėju pralošusiu ar ne 40 milijonų pensininkų eurų, dar kiti - įtariamuoju pedofilijos byloje , vandens vagys ir t.t........:) patryyyyjotinė jauna skaidruomenė :)

Ypatingai bukiems

Ypatingai bukiems portretas
nekenčiantiems Lietuvos istorijos po nepriklausomybės atgavimo LIBERKONSERVATOMS ____A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Ačiū Matjošaičiui, kad jis pasiūlė pastatyti Brazauskui paminklą, nes jis tikrai nusipelnė, kad būtų pagerbtas. Jis atkurtos nepriklausomybės prezidentas, tolerantiškas, protingas vadovas, V. Landzbergiui iki jo labai tolii, toli todėj ir žmonės jo neišrinko prezidentu

Krabai buldozeriu prastūminėja

Krabai buldozeriu prastūminėja portretas
stabą AMB,kaip prastūmė sidabrinį veršį ir obeliską mentams.Atkaklus įžūlumas.

Nulis

Nulis portretas
žmogus nusipelnęs lietuvai tiek kad kitų per jį po šiai dienai nesimato

Egidijus

Egidijus portretas
O kažkada Kaunas buvo lietuvybės širdis.....O dabar, kaip bebūtų liūdna, buvusio mento (nors panašu , kad 'buvusių' nebūna) ir jo klikos pagalba tapo kičo ir komunistinių stabų sostinė.

Pagarba

Pagarba portretas
Pagarba Kauno merui, kad nepaiso vienos kluikos. Paminklą prezidentui A. Brazauskui reikia pastatyti. Kai pastatys šimonytei tai ją iš karto į Grūto parką.

Stabmeldziai

Stabmeldziai portretas
be stabu gyventi negali! Ir visiskai dzin tai,ar Brazausko,ar kokio Kraujelio tas stabas. Tuo tarpu busto kainos tokios,kad jaunos seimos neisgali nei isigyti,nei nuomotis. Demografijos stabais nepagerinsi!

Rašau ...

Rašau ... portretas
Priminsiu, kad Brazauskas prisidėjo prie TSRS griovimo pradžios, atskirdamas LKP nuo TSKP. Ir tą padarė nuvažiavęs į Maskvą iš kurios galėjo ir nebegrįžti.

Kaune butina atidaryt klinika !

Kaune butina atidaryt klinika ! portretas
Koncervofobams

Mokytojas

Mokytojas portretas
Kaip per TV aiškino ekonomikos ministras Julius Veselka privatizuojant bet kokį, kad ir garažą Lietuvoje AMB turėjo kliūti dalis akcijų. tai manau kaune jo turto yra daug, tai kurio nors alubario kieme ir galima ppastatyti šalia išvietės?

Greit Kaune ir keturi komunarai vel stoves

Greit Kaune ir keturi komunarai vel stoves portretas
Obhss milicininkas yra, bus pagerbtas vyriausias kompartijos člienas , trūksta tik tu keturių. 6 forte sovietiniai tankai stovi . Nazat v cccr . Tarpukario sostines inteligentai grybuose vartosi

jaučiasi

jaučiasi portretas
Kazkoks pasipriesinimo aktas o ne nuosirdus noras.

yra

yra portretas
istorikai,yra tauta kurios reikia atsiklausti,o ne diktatoriskai nuspresti vienam

manau Lietuva nepritaria

manau Lietuva nepritaria portretas
tokiam buvusio mento poelgiui, todel ateityje tokie sovietiniai statiniai bus nugriauti

na na

na na portretas
Matijošaitis kietas, su stuburu, jam vienodai kažkokio kultūros ministro ar kitų nueinančios valdžios paspygavimai tuo klausimu. Valdantieji suviduriuos, jie gi užsiima desovietizacija atset...patys kažkada buvę komunistais.

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Šeip tai ir lenino norėtūsi

Aš ne socialdemokratų rinkėjas,

Aš ne socialdemokratų rinkėjas,  portretas
bet siūlymui statyti- pagerbti pritariu.

Puiku, vietą galima aptarti , o

Puiku, vietą galima aptarti , o portretas
Pirmam po nepriklausomybės atgavimo prezidentui paminklą statyti reikia . Prezidentas kuris mus atvedė į ES ir NATO . __A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labai gerai, pagarba Kauno miesto MERUI VISVALDUI MATIJOŠAIČIUI, o liunzzzzbirbiu šutvės padugnės tegul ir toliau ardosi kaip kokios stimpančios žiurkės, reiškia Kauno miesto MERAS ir Kauno miesto savivaldybės taryba dirba teisingai

Ką čia komentuoti

Ką čia komentuoti portretas
prie ko privedė privažiavę į Kauną iš visos Lietuvos mužikai

Galerijos

Daugiau straipsnių