Kęstučio gatvės remonto pabaigos laukia ne tik vairuotojai, bet ir pėstieji

 • Teksto dydis:

Birželio pabaigoje Kaune, Kęstučio gatvėje, užvirę aktyvūs remonto darbai veda iš pusiausvyros ne tik vairuotojus, bet ir pėsčiuosius. Kaunietė Nijolė pasakojo patirianti milžinišką diskomfortą, kai tenka įlipti arba išlipti iš viešojo transporto, arba pereiti minėtą gatvę. Važiuojamąją kelio dalį dabar nuo šaligatvio skiria itin aukšti bortai, kuriuos peržengti ne taip ir lengva – kryptelėjus kojai išėjimas iš namų gali baigtis ligoninėje.

„Dabar mieste daug kur išraustos gatvės, bet matau, jog jose remonto darbai sparčiai juda į priekį. O Kęstučio gatvėje, nors darbininkai ir sukiojasi, pokyčių kaip nematyti taip nematyti! Nors vairuotojams šis laikas išties keblus – neretai tenka, tikrąja to žodžio prasme, laužyti savo transporto priemonę, kai važiuojama per Kęstučio gatvės nelygumus, ar apvažiuojama išrikiuota statybinė technika, bet pėstiesiems irgi nepavydėtina – namo galima grįžti sugipsuota koja ar ranka!“ – kalbėdama plūdo Nijolė.

Pasak jos, pereiti remontuojamą Kęstučio g. dabar – tikras iššūkis. Visur  sumontuoti ypač aukšti važiuojamąją kelio dalį nuo šaligatvio skiriantys bortai, kuriuos perlipus atsiduriama tarsi smėlio duobėje, nes kol kas čia neišklota jokia danga. 

„Anądien išlipau muzikinio teatro stotelėje per troleibuso vidurines duris. Prie borto čia padėta medinė paletė su tarpais. Žengdama pataikiau į jos kiaurymę, nusibrozdinau koją. Saugodama savo sveikatą dabar išlipu stotele vėliau nei man reikėtų – Vilniaus gatvėje. Negi niekas negali pasirūpinti nors laikinu, bet patogesniu praėjimu išlipus iš viešojo transporto, ar kertant gatvę pėsčiomis? Tikrai nenorėčiau išėjusi iš namų atsirasti traumotologijos punkte“, – emocijas liejo moteris.

Portalo kauno.diena.lt žurnalistams susisiekus su Kauno miesto savivaldybės atstovais ir pranešus apie problemas, su kuriomis susiduria gyventojai, šie sakė apgailestaujantys dėl nepatogumų, ir tarstelėjo, kad trukdžiai – laikini.

„Darbai Kęstučio g. vyksta pagal suplanuotą grafiką per birželį-rugpjūtį išardyti bortai, remontuoti šaligatviai, įrenginėjami pagrindai. Iki gruodžio, jeigu neatsiras nenumatytų objektyvių priežasčių, planuojama užbaigti ir kitus suplanuotus darbus – asfaltavimą, šaligatvių tvarkymą, dviračių tako įrengimą“, – kalbėjo Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Jo teigimu, jau netrukus Kęstučio gatve esą bus galima judėti daug patogiau, nes atsinaujins pėsčiųjų, dviračių ir automobilių infrastruktūra.


Šiame straipsnyje: Kęstučio gatvėremontaspėstiejivairuotojainepatogumaiskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

tadas

tadas portretas
nezinau kas projektavo, bet naxer ten dviraciu takai ir saligatvis platesnis uz vaziuojamaja dali?

ilgalaikiai laikinas

ilgalaikiai laikinas portretas
kaimieti, Pakalniški, LAIKINI trukdžiai pas tave tęsiaisi jau 10 metų ....nebenaudok tos frazės jei nežinai ką ji reiškia.

to dviratis

to dviratis portretas
išduosiu paslaptį - ten bus du dviračių takai, abiejose pusėse gatvės, transportui palikta tik viena juosta, kita -A, vien žo subinė gryna bus. tarkim lauksi prisiparkuot vietos kairėje - visa gatvė stovės tau iš paskos, be to yra gi dviračių takas laisvėj, kitas yra palei upę, koks beprotis ten sugalvojo tuos dviračių takus daryt...
VISI KOMENTARAI 31
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių