Pirmoji šventės diena: oro balionai Santakos parke nuo žemės nepakilo

  • Teksto dydis:

Ketvirtadienio vakarą Santakos parke prasidėjo tradicija tampanti oro balionų šventė. Tačiau pripūsti oro balionai nuo žemės taip ir nepakilo.

Kaip portalui kauno.diena.lt pasakojo skaitytoja, į Santakos stadioną susirinko daug žmonių, oreiviai vieną po kito ėmė pūsti balionus. Viskas vėlavo apie valandą. Tačiau susirinkusiųjų laukė nusivylimas, nes nors balionai buvo pripūsti ir pakelti virš žemės, tačiau nuspręsta šįvakar jais neskristi.

Pasak skaitytojos, balionų krepšiai, skirti nešti keleivius, taip ir liko neatplėšti nuo žemės. Oreiviai vieną po kito guldė bliūkštančius milžiniškus kupolus ant žolės ir juos vyniojo.

„Labai gaila, kad pasitaikė toks oras – vėjas tiesiog neprognozuojamas. Tokiu oru skristi neįmanoma“, – aiškino šventės organizatorius Gintaras Šurkus.

Naujas oro balionų skrydis virš Kauno numatytas penktadienį anksti ryte. O vakare Santakoje į dangų turėtų kilti oro balionas „Kaunas auga“. Kitų balionų skrydžio kryptis – link Nemuno salos, kur vyks žymeklių mėtymas į taikinį.

Šeštadienį oro balionų „trasa“ prieš naktį pakryps į Senamiestį. Lygiai vidurnaktį Rotušės aikštėje, tikėtina, bus neregėtas oro balionų naktinis paradas ir iliuminacija. Sekmadienį ryte norintys vėl galės (tikriausiai, jei oro sąlygos leis) paskraidyti oro balionais virš Kauno miesto.

„Lygiai prieš metus Kaune vykusi oro balionų šventė buvo vienas iš įspūdingiausių metų renginių. Tiesiog negalėjome to nepakartoti ir šįmet“, –teigė Kauno vicemeras Andrius Palionis.

Pasak Kauno miesto savivaldybės pranešimo, Valstybės dienos proga Kauną ir kauniečius vėl sveikins kelios dešimtys oro balionų. Jei orai bus palankūs, nuo ketvirtadienio vakaro iki sekmadienio ryto vyksiančios oro balionų šventės „Kaunas auga 2019“ dalyviai į dangų kils iš viso 6 kartus.

„Kauniečiai myli oro balionus, ir jų varžybos jau tampa gražia kasmetine tradicija. Aišku, skrydžiai gali vykti tik esant palankiam orui. Tikimės, kad jis bus geras, ir Kaune tikrai turėsime didžiulę šventę. Visą savaitgalį oro balionai kils arba leisis Nemuno saloje bei Santakos parke. Šventės kulminacija taps išskirtinis renginys Rotušės aikštėje vėlų šeštadienio vakarą. Norinčius pasidžiaugti naktiniu oro balionų paradu ir iliuminacija kviečiame į Rotušės aikštę atvykti likus bent pusvalandžiui iki renginio. Čia jie galės stebėti pučiamus balionus, kurie dėl specialios ugnies danguje švytės lyg žibintai“, –patarė žiūrovams šventės organizatorius Gintaras Šurkus.NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Krabastane - nei žeme, nei oru... :/

Madeleine Burch

Madeleine Burch portretas
Šiuo metu „Google“ kas menesi moka nuo 17 000 iki 22 000 JAV doleriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.WorkLinks3.Com

...

... portretas
Krabas reklamai ir balionams pinigų negaili...
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių