Piktinasi: savivaldybė niekaip nesutvarko aikštelės

Taikos prospekte įsikūrę verslininkai daugybę metų klausosi Kauno miesto savivaldybės pažadų, kad bus sutvarkyta miestui priklausanti automobilių stovėjimo aikštelė. Tačiau jokie tvarkymo darbai nevyksta, o duobės toliau plečiasi.

Vien duobės

Į "Kauno dieną" kreipėsi Taikos prospekte įsikūrę verslininkai. Prie parduotuvės "Trys berželiai" yra miestui priklausanti automobilių stovėjimo aikštelė, bet kelininkų ji jau seniai nematė.

Aplink įsikūrusio verslo atstovai tikino, kad įvažiuoti į aikštelę tampa vis sudėtingiau.

"Aikštelė baisi, visi savo automobilius laužo, vos pravažiuoja. Kiek pajėgdavome, patys patvarkydavome duobes. Tad kokius tris mėnesius galėdavome kiek laisviau pravažiuoti, bet vanduo vėl viską išplaudavo. Patys mokėjome pinigus, darbininkai atveždavo asfalto likučių, paberdavo į duobes, bet juk tai nėra išeitis, nes po gana trumpo laiko visos duobės vėl atsiveria. Norime, kad normaliai būtų sutvarkyta. Į banketą atvažiuoja žmonės, išlipa moterys su aukštakulniais ir turi klampoti per purvus ir duobes. Daug žmonių atvyksta ir į šalia veikiančią kepyklėlę, užsuka ir į "Tris berželius". Na, kažkaip gėda klientams pasakyti, kad aikštelė miestui priklauso", – kalbėjo šioje Taikos prospekto vietoje įsikūrusios kavinės atstovas Česlovas.

Jis tikino, kad aplink įsikūrę verslininkai prisidėti prie aikštelės tvarkymo darbų nesutiko, o vien kavinukei padengti išlaidas yra per didelė finansinė našta.

"Savivaldybė siūlė prisidėti ir padengti dalį tvarkymo išlaidų, bet kaip apskaičiavo, išėjo pasakiška suma. Mes negalime sau to leisti", – pridūrė pašnekovas.

Aikšelėje ištrupėjęs asfaltas, todėl tenka važiuoti vien duobėmis.

Vis nukeliami planai

Jis tikino, kad ne kartą beldėsi į Kauno miesto savivaldybės tarnautojų duris, išsakė, kokia yra situacija, bet visus žodžius valdininkai paleido vėjais ir jokie darbai iki šiol neprasidėjo.

"Gal prieš mėnesį vėl buvau. Buvo skelbta, kad aikštelė jau įtraukta į darbų sąrašą ir asfaltavimo darbai buvo numatyti šių metų pavasarį, bet ir vėl nieko nevyko. Savivaldybėje man aiškino, kad planai yra, bet nežinia, kada projektas bus įgyvendintas. Viskas tęsiasi daugiau nei penkerius metus. Tai sudėtingas atvejis", – savo pastebėjimais pasidalijo kaunietis.

Jis tikino, kad kitas miestui priklausančias aikšteles savivaldybė jau seniai sutvarkė, bet iki "Trijų berželių" niekaip neprieina.

Patys mokėjome pinigus, darbininkai atveždavo asfalto likučių, paberdavo į duobes, bet juk tai nėra išeitis.

"Prie buvusio "Saulėtekio" dar net geresnė aikštelė buvo, bet ją sutvarkė, paklojo naują dangą", – nusivylimo neslėpė Česlovas.

Jokio konkretumo

"Kauno diena" pasidomėjo, kada miestas ketina tvarkyti minėtą aikštelę Taikos prospekte, tačiau konkrečių terminų neišgirdo.

"Šią aikštelę numatytą asfaltuoti tik tada, kai bus iš esmės atnaujinamas ir Taikos prospektas. Kadangi tai yra viena ilgiausių miesto gatvių, darbai bus vykdomi etapais", – sakė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Specialistai pažymėjo, kad Taikos prospekto rekonstrukcija turėtų būti vykdoma 2020–2021 m., tačiau dar nėra aišku, kokiais etapais bus organizuojami darbai, todėl nežinia, į kurį etapą pateks ir minėta Kaunui priklausanti automobilių stovėjimo aikštelė.NAUJAUSI KOMENTARAI

As

As portretas
Komentatoriai tai dalbajobai, ar Matijošaitis blt tvarko tuos kelius? Jus išvis dalbajobu, nekenčiančiu visko kas aplink. Ar tai bus gerai, ar tai bus blogai, vistiek viskai negerai. Atsičiuhinkit ir džiaukitės, kad miestas tvarkosi, o ne tai kaip prie konservų vagių šutvės, kurie tik savo kiemus tvarkėsi. Propagandistai ir konservų mėgėjai važiuokit pas savo Putina, ten pas jį dar visi mėgsta viską vogti, galėsit ir jūs! O dėl aikštelės ar ura raštiškas prašymas? Paverkt visi moka, ale buvau prašiau

tukas

tukas portretas
Na kauniečiai rėksniai ko šūkaliojate ką išsirinkote tą ir turite, juk išsirinkote vienintelį Kauno gelbėtoją, garbintojai nežeminkite mero juk jam rūpi ne tik Kauno reikalai jam rūpi ir kaip ir daugiau parduoti silkių Maskvos draugams

...

... portretas
Taaaip, krabas ir toliau savo AFERAS varo: kai kauniečiai ėmė reikalaut NORS KĄ pabaigt, atsiranda 'virkavimai' kad kažkur VĖL reikia pradėt griovimo darbus... juk "Griaut tai nestatyt", o krabas nenusiteikęs NIEKO naudingo Kaunui (juk ne sau!) padaryt.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių