Petrašiūnų voratinklyje – naujos gudruolių aukos: užkibę įklimpsta ilgam

Grįžti į straipsnį

Jo

Jo portretas
Keičiasi pavadinimai , veikla tokia pati apie 15 metu ,ir niekas nenubaudzia,, Tiesiog geras AFERISTAS,,( gyvenimo būdas ).

cha

cha portretas
pries pasirasant darbine sutarti geriausiai apsiziuret imone pagal rekvizitus, jei matai kad sodrai net skolinga geriau nesivelti

zodziu truksta

zodziu truksta portretas
bet tai koks turi buti visu instituciju neigalumas, kad "verslininkas" figuruojantis 44 skundų, krūvoje teisminių procesų toliau visus laiko durnais ir toliau buna "verslininku"? ko gero yra tik dar viena salis, kur tokie dalykai imanomi - ruskynas. kam tos kontoros aplamai reikalingos, apart reguliariai algas gaunanciu darbuotoju?

Gedimino išsireiškimu "pagrabinė žiurkė"

Gedimino išsireiškimu "pagrabinė žiurkė"  portretas
Tokį skaidrų direktorių su visomis jo aferomis turėtų nagrinėti garsiai ir viešai manau, per žinias ir kitas laidas. Nes čia viskas taip ir tęsis iki begalybės.

Tukas

Tukas portretas
Kol šito brudo žmonės nenulinčiuos tol šitas vagis G.Leonas toliau apgaudines ,sukčiaus ir apvagines žmones,nulinčiuoti šitą žulika!!!!!

Vergų sindromas

Vergų sindromas portretas
Tai dar vienas akivaizdus pavyzdys, kad darbuotojai patys privalo pasirūpinti savimi, tapti profesinės sąjungos nariais, kad būtų ginamos jų teisės visose įstaigose ir teisme.

neKreivys

neKreivys portretas
Aš tai taip manau, į valdžią grįžo koncervatoriai, grįžo ir 1990-tieji. Kai juos išrinko iš karto pasakiau, kad taip ir bus - po metų prasidės chaosas visame kame.

taip

taip portretas
iskiepijamos /briusvertybes/ nuo kuriu vemt verciao musu tv virto lojanciu kgb ciuckiu veisykla i kuria tie kurie ja sukure neileidziami vyksta totaline cenzura del egzistencijos tai ir kandziojasi pppz=0

Juokas pro ašaras

Juokas pro ašaras portretas
Tai matote.kiek visokių kontorų,į kurias žmonės kreipiasi su skundais,o naudos iš jų jokios.Kaip gerai dirbti tokiose įstaigose,kur gauni alga ir nieko neveikia.Antra vertus,kam tokios įstaigos reikalingos,jeigu jos visai bejėgės?Nebent tik savų įdarbinimui.Tegyvuoja su...ta laisvė.

Taigi

Taigi portretas
uab vadovas rašo su klaidom? Turėjo būti ne "Petrašiūnų gaja", bet "Petrašiūnų gauja"?

Nebera

Nebera portretas
vyru Lietuvoje! O kadaise del nieku i miska pavezedavo...

jei turi biciu

jei turi biciu  portretas
tai garantuota kad lietuviskas teismas tave isteisins.

kiek vilka besertum

kiek vilka besertum  portretas
oi atsiprasau KIEK IR KAIP VERLYNYKUS BESERTUM JUOS VIS VIENA SODINTI REIKIA.

balselis iš po stalo..

balselis iš po stalo.. portretas
,,UAB „Petrašiūnų gaja“ (direktorius Gediminas Leonas): 37 skundai-prašymai, iš jų 32 yra darbo ginčai dėl neišmokėto atlyginimo, iš jų 9 dar nagrinėjami, 12 ginčų baigėsi taikos sutartimi, 4 – tenkinti, 7 atsisakyta nagrinėti ..'' ir tai čia viskas tipo ,,normalu"" ? na .. čia normali darbovietė???

Tai kad

Tai kad portretas
Rusijos korupcija mes pralenkeme dar 1990 aisiais. Artejame dabar prie Ukrainos lygio.

korupcija

korupcija portretas
prie lansbergiu sutves valdymo , mes artejam prie rusijos korupcijos lygio...kazkoki viduramziai?instituciju darbas tragiskas, kaip ir ministru...

N

N portretas
Loxu loxai

H

H portretas
Miesto teritorijoje naudoti ginklą medžioklei DRAUDŽIAMA .

jl

jl portretas
konsevų vadovaujama Lietuva smuko i Afrikos lygi kai žulikai duoda kyšius o valstybines instancijos nieko neveikia.normaliam pasaulyje tokie valdininkaibūtų atleisti ,o žulikų firmos uždatytos.visur klesti nebaudžiama korupcija,palaikoma teismų.jei norit bent kiek oresnio gyvenimo nebaksuokit už Šimonyte ir Krabą, kitaip greit Lietuvos neliks

Darbo

Darbo portretas
gincu komisijos skirtos tam,kad pratemptu laika ir nebepaduotumete vergvaldzio i teisma! O jutube yra video,kur VDI vicepirmininkas,atvirai atsisako priimti sarasa vezeju imoniu,kur nesumokami pinigai vairuotojams! Kanalas LT Transport,pokalbis rusu kalba,nes kreipesi ne tik Lietuvos teisininkai. Isvada : VDI - dangsto vergove ir prekyba vergais Lietuvoje!

Vygis

Vygis portretas
Kokia cia peraferistu valstybe pavirtom? Visi zino, laikrasciai raso, mokesciu inspekcija zino, darbo inspekcija zino, ir nieko.... Toliau zmones apgaudineja ir visiems gerai. Jis senai jau belangeje sedeti turejo, o jam nieko.

oo

oo portretas
Tai jai tokia painiava tai arba su teisės aktai netvaroje,jie yra abstraktūs,nekonkretūs arba tiek valstybinių kontrolės įstaigų yra neįgalios ir nekompetettingos,dirba kad vaidinti darbą įjungč biurokratijos mašiną,Nes niekam iš tokio turgaus nėra naudos,nei darbdaviui kuris jau dabar kaip sukčius nei darbuotojams negaunantiems atlyginimo,

Įveiksit sukčių? Vargiai

Įveiksit sukčių? Vargiai portretas
Vienas visagalis sukčius Leonas. Teisėsaugai, VDI jis neįveikiamas. Užduokite sau klausimą: kodėl? Geras Leono" stogas"?

aha

aha portretas
"veziojai" sukciu gaja .

Laims

Laims portretas
Neskestantis Lionia vis dar randa ka prigaut.Tiek jau apie ji rasyta,per tv rode,bet vistiek merginos eina duru dazyt uz direktoriaus atlyginima.

senis

senis portretas
jei parduoda butus komercinės paskirties patate kalta valstybė kad tai leidžia.

Dirbau

Dirbau portretas
Su P, Gaja daugybę metų. Vežiojome krovinius, be to jie mums gamino baldus. Puikus kolektyvas, geri žmonės. Niekada nepavedėmė ir jie niekada nepavedė. Gyvenimas sudėtingas. Būti darbdaviu šiais laikais Lietuvoje- jokiais būdais!!!

Jo, Lionei galas

Jo, Lionei galas portretas
Su laikraščiu galima užmušti ir musę ir žmogų. :D

Ka ka

Ka ka portretas
Kazkokia kaka make

Liet.

Liet. portretas
Viena diena uždelse atlyginima išmokėti, viskas nustojam dirbti

gal

gal portretas
Petrasiunu gauja?

beda

beda portretas
kai Moterys neturi Vyru,bet tokiems tikslams yra ismusejai,kurie gan greitai ismusa ka žmones yra prarade .

Anonimas

Anonimas portretas
viskas kaip ukrainoje kysiai vagystes.nebaudziamumas

Pil.

Pil. portretas
33 metai nepriklausomybė Lietuvoje o kaip gyvename,kokia tvarka,taip kaip supuvusio kapitalizmo pradžioje.Kaip atimti iš žmonių pinigus tik jie tą tik sugeba, įvedę naujus mokesčius .Kur eina tą Lietuva ??? Manau nori masinių sukilimų su tam tikrom pasekmėm.Manau ne to reikia Lietuvai,bet turi susimąstyti visa kupriaus muzikanto komanda,nes žmonės labai pikti.

Galerijos

Daugiau straipsnių