Permainos: Kauno švietimo įstaigų buhalterija bus vienose rankose

Grįžti į straipsnį

Lina

Lina portretas
Išauga darbuotojų, kuriems reikia viską apskaičiuoti skaičius, sistemos lūžinėja, žmonės atostoginių negauna, absoliutus bardakas, va kas laukia po tokios sistemos įvedimo. Dabar visos ministerijos lips ant to paties grėblio, kol guzas virs pūliniu. Tada puls gelbėti :) Svarbu imituoti veiklą ir užsidėti "paukščiuką" apie "optimizaciją", kuri neturi nieko bendra su lotynišku žodžiu optime. Kiek dar tai tęsis?

Auka

Auka portretas
Antradieni 8.30 prie savivaldybes piketas siuo klausimu taip pat, kvieciame

o kada

o kada portretas
naikins pavaduotojų ūkio reikalams pareigybes?Mokyklose reikalingi normalūs ūkvedžiai, mokantys lemputę įsukt, o ne povai, vaikštantys susidėję rankas už nugaros.

nu

nu portretas
Sveikintina, bent jau matys konkrečiu laiku, konkrečioje įstaigoje kas vyksta. Gal negirdėsim istorijų, kad kažkas nusavino mokyklos pinigus, kaip buvo iki šiol. O tas, kas čia rašo apie skaičiuojamus kitų pinigus-pats konkrečiai tai ir daro. Beje, privačiose įstaigose algos ir darbo sąlygos nuo valstybinių skiriasi kaip balta ir juoda, tikrai ne privačiųjų naudai, drįstu pasakyti.

o taip

o taip portretas
Kodėl mes taip mokam skaičiuoti kitų pinigus? Kas ką išlaiko ir kas kiek dirba. Visi kalba kiek mažai uždirba pedagogai, o štai jų valandinis įkainis svyruoja nuo 5,17 iki 7,17 Eur. už valandą. O va tas nieko neveikiantis buhalteris už valandą gauna 5,03 Eur. Sakysit atsakomybė maža? Pabandykit pažvejoti tame besikeičiančiame įstatymų liūne ir žinosit, kad yra kas buhalteriui veikt. Ir pažiūrėkit kiek uždirba buhalteriai UAB, o kiek biudžetinėje. Tai gal bus aiškiau. O dėl centralizuotos, tai Vilniuje dar vis velkasi nerandamų galų, nors centralizuota ne vieni metai. Tai nereikia kalbėti apie tokį jau stebuklą. Juk jiems tik skaičiukai akyse sukasi, o ne noras padaryti geriau. Ir kur mokyklų savarankiškumas? Dabar norint sutaisyti tualetą, direktorius turės nueiti kryžiaus kelius, kad tik kas jį sutaisytų, juk vadovai tokie idiotai, kad patys nieko negali nuspręsti. Kam tada konkursuose ieško direktorių sugebančių ne tiek dirbti pedagoginį darbą, kiek bando rasti vadybininkų?

Ziurkiautoja

Ziurkiautoja portretas
Kai pats vagi, tai aplink vagys vaidenasi. Dabar suzinojom centralizacijos tiksla. Taupyti juk galima patvirtinus etatu sarasa. Bet stambiai pasipelnyti nebutu pavyke.

O mums

O mums portretas
"do lapočki" kas ten dirbs. Ar vieningas ar ne vieningas Kaunas, svarbu, kad JIE nevogtų, o pavogus - būtų kaip reikiant nubausti. Tai taikoma visiems, ir vieningiems ir nevieningiems Kauno vagims !

Ziurkiautoja

Ziurkiautoja portretas
Vieningos ziurkes istaigoje niekas neuzdraus idarbint vieningos partijos nariu. Svietimo istaigu direktoriai dar dabar sapnuoja kaip bus pakisti po traukiniu jei netyles.

Vieninga buhalterija, Vieningas Kaunas. Kas pasikeičia?

Vieninga buhalterija, Vieningas Kaunas. Kas pasikeičia? portretas
Pokytis: is!iasdešim Keliasdešimt smulkių žiurkiautojų keičia viena didelė žiurkė. Centralizavimas palengvins jai vogti. Bet vagį bus lengviau sugauti ir pabaigti su juo. Taip, kad viskas čia ok.

Vieninga buhalterija, Vieningas Kaunas. Kas pasikeičia?

Vieninga buhalterija, Vieningas Kaunas. Kas pasikeičia? portretas
Pokytis: is!iasdešim Keliasdešimt smulkių žiurkiautojų keičia viena didelė žiurkė. Centralizavimas palengvins jai vogti. Bet vagį bus lengviau sugauti ir pabaigti su juo. Taip, kad viskas čia ok.

Pilietis

Pilietis portretas
Grįšime prie gerų sovietinių laikų

buhaltere

buhaltere portretas
Perskaicius straipsni susidare ispudis, kad p. Petrauskas neturi jokio supratimo apie buhalteriu darba. Taip mes labai norime, kad mums nereiktu su kielvienu popiereliu begioti i savibaldybe, bet mes esme priverstos, nors viska suvedame i sistema,taciau vistiek turime begti su popieriniu variantu i savivaldybe. Tai gal jie patys turetu pasitvarkyti savo kieme. Dabar vel viska suardys sugriaus ir po kelu metu pasakys, kad nepasitvirtino reikia gristi prie prie savarankiskos istaigu buhalterines apskaitos. Programa, kuria taip giriasi p.Lukosevicius visai nepritaikyta biudzetiniu istaigu apskaitai tvarkyti ir jis puikiai ta zino, nes atlyginimai ten dabar skaiciuojami be programos, rankutemis.

taigi

taigi portretas
Ne buhalterija, o naujos Kauno valdzios darbo metodai primena akmens amziu, na, bent jau nesenus laikus tai tikrai. Gal kad patys is ten ateje.

Nanaina

Nanaina portretas
Gal tada tegul pasidomi kaip dirba šiuo metu centralizuotos buhalterijos įstaiga. Jei savivaldybės finansų skyrius susiėmęs už galvos, negauna reikiamų ataskaitų ir jiems reikalingų dokumentų. O ir aplamai ar su ta nupirkta programa kas nors dirba, ar ataskaitas formuoja Exel. Ir apie tai parašo straipsnį, kad centralizuota buhalterija dar kol kas nedirba ir nėra pajėgi, todėl neformaliojo švietimo mokyklų centralizavimas nukeliamas iki 2017 sausio mėnesio. Susipirko visas reklamos agentūras ir tik skleidžia "erezijas" kokie jie geri, kiek visko gero padarė, o bobutės ir tiki.

teisingai

teisingai portretas
reikia mokyklose naikinti buhalteriu monopoly ir leisti naujoviskai dirbti centralizuotai paziurekite kokius atlyginimus gauna buhalteriai,o popieriu kruvas gamina del netvarkos aukstesniam lygyje

zzz

zzz portretas
Labai logiskas sprendimas. Dabar dauguma mazu privaciu imoniu taip daro - naudojasi imoniu teikianciu apskaitos paslaugas paslaugomis. Stipriai susitaupo ir galvos skausmo maziau. Del klientu aptarnavimo irgi logiska - patogu kai viska vienoj vietoj susitvarkyt gali. Malonu, kad geros verslo administravimo praktikos imamos taikyt ir miesto ukyje. Mes esam klientai ir paslaugos mus turi buti patogios ir pigios.

Durniams galit suokti

Durniams galit suokti portretas
Sukurė istaiga, kuri priklauso kažkam...toliau atsiranda dar vienas darinys su vadovo ir pavAduotoju etatais ir čia taupymas?

na

na portretas
Vizija graži, tačiau... Klausimėliai: 1. jei viskas taip gerai - tai kodėl iš liepos 1d. perkelėt į 2017 sausio 1? 2. kodėl gerbiamas admin.direktorius ir naujosios biudžetinės direktorius neatsako į konkrečius įstaigų vadovų ir buhalterių klausimus? 3. kodėl viskas stumiama buldezerio principu? 4. kodėl vadovai dirbe dar prie centralizuotos buhalterijos su siaubu ją prisimena? 5. kodėl nei vienas aukštos kvalifikacijos ir išsilavinimo apskaitos specialistas nedirba ir nesiruošia dirbti naujoje įstaigoje. 6. KODĖL GRĮŽTANA PRIE SOVIETINĖS SISTEMOS? 7. Ir dar daug specifinių dalykų...

reiketu mazinti

reiketu mazinti portretas
buchalteriu kieki poliklinikose ir sujungti i viena bendra buchalterija,kodel medikai turi islaikyti sitiek biurokratu,ukio dali ir visoki pagalbinii balasta..

manome

manome portretas
Gimtajame Kaune jau mažiau 280000 gyventojų-kam Jam 41 tarybos narys ir po 3 vicemerus bei direktoriaus pavaduotojus su 60 procentų priedais ?

Neskleiskit melo

Neskleiskit melo portretas
ir kam tie skaitliukai nuotraukoje? Nesityčiokit iš darbuotojų. Apie kokius čia senus metodus kalbate, visos įstaigos privalėjo įsigyti programas, kurios jau buvo pritaikytos švietimo įstaigų specifinei apskaitai, buhalteriams iškelti aukščiausi kvalifikaciniai reikalavimai. Jau buvo centralizuota apskaita iki 2010 m, kai paskutinės įstaigos buvo decentralizuotos, ir tai buvo daroma palaipsniui ne vienerius metus. Tai kokiu tikslu dabar vėl šokama į tą patį mėšlą, kurį reikėjo kuopti dar kelis metus po centralizacijos panaikinimo. Sakot, sutaupysit darbuotojų sumažiimo sąskaita? Bet niekas neskaičiavo buhalterių darbo apimtimties,krūvių ir atsakomybės, o jau žino kiek žmonių už kiek įstaigų dirbs. Neklaidinkit skaitytojų su savo vizijom, nes patys net nežinot kaip tai bus įvykdoma.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
centralizuota buhalterija jau buvo 1993 metais...vežiodavo mokyklos popierius pirmyn atgal....po to panaikino ir išdalino po vieną mokykloms, nes juk direktorius dabar atsako už buhalterinę apskaitą, ant balansų rašosi tik įmonės vadovas. Dabar vėl sujungia...matyt kažkam reikia šiltų kėdžių?Kaip dabar mokyklos direktorius patikrins, ką veikia jo mokyklai ta centralė?

Doleris

Doleris portretas
Nauja tai pamiršta sena. Va aš tai nepamirštamas......
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių