Paviešinta R. Karbauskio deklaracija: kiek milijonų kainavo turtas prie Kauno marių?

JONAS TO OKUR

JONAS TO OKUR portretas
KOKS AGRONOMAS IR KOKIUS MISKUS KIRTO ISTATIMA KIRSTI PALAIMINO JAU DAUG METU KONSERVAI SOCDEMAI LIBERASTAI TIK ATEJUS I VALDZIA VALSTIECIAM BUVO SUSTABDYTA

natalija TO MOCIUTE

natalija TO MOCIUTE portretas
SU TAVIM KONSERVINE MOCIUTE CIRKAS KOKS TAVO REIKALAS NURODINETI KAS KA TURI PIRKDI DAR AQTSIRADO VEIKEJA EIK BOBA I BAZNYCIA ATGAILAUTI UZ LANSBERGO PAVOGTA LIETUVOS TURTA

Liudvika g

Liudvika g portretas
Karbauskiui ant visų nusispjauna,o tai ,,šauni,, mūsų vyriausybė.Kas kremlininkus gali sustabdyti ?Paliks plikus nuogus lietuvius,o tau ir Karbauskis,pinigėliai viską gali,o jie pavogti iš mūsų.Teisybės dar ilgai nebus,kol nepakeis 80% teisėjų.Kažin ar dar ilgai teks šitaip kentėti iš tos valdžios ?

Anonimas

Anonimas portretas
OSTAPAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Okur

Okur portretas
O kur anksciau buvot komentaroriai kai agranomas miskus nelegaliai kirto ko tulejot neraset o dabar jei velu pastatai stovi antras vijuneles dvaras jau pastatytas

Mociute

Mociute portretas
Susigrudo i valdzia vienas kita palaikydami ,susikure sau palankius istatymus ir ismoko ,kaip juos apeiti ,stai ir rezultatas , teisus ir nepajudinami, Aiskiai matosi ,kad reikalai dvokiantys, zmones supranta ,piktinasi ,bet kas is to ?O su ta observatorija tai is viso cirkas ,atsirado asteroidu specas. ...nu kas taves prase ko tu lendi,gal jau ir dangaus plotus pasisavinsi,zemes mazai?

Finansin.

Finansin. portretas
Ateis laikas ,kaip bus išaiškinti visų visi milijonai.Nepateikus įrodymų, bus konfiskuoti,nacionizuoti.

yra

yra portretas
logiskas ? o iskur tie visi turtai nukrito kai 1 neturi stogo virs galvos o sitie /karaliai/ dar drista tyciotis is musu ir vaiku demonstratyviai statydami dvarus ir pagal kazkieno uzgaidas griaudami ir /vsio po zakonu/ ir yra logiska prielaida jie visi yra u spec t finansuojami daryti kuo didesne sumaisti stai kodel neturim nacsaugumo kuri pasakytu uztenka zmones kvailint bet to nera ir nebus kol mes nesim junga tu politmankurtu kuriu tikslas tautu ardymas per ju sujungima tegul pesasi o mes palauksim stai ir britai kurie ir uzvyre sia /kose/ nusimuilina ir tai nebe jav masonu iliuminatu itakos ir tai tiesa niekur nerasoma.....

Taigi

Taigi portretas
Niekas nieko neateme, pagal istatyma, niekas negali uztverti priejimo prie valstybinio vandens telkinio

taigi

taigi portretas
Atėmė iš kauniečių apie 2 km maudymosi ir žvejybos vietos Kauno marių regioniniame parke ir ką Kauniečiai tyli, Matijošaitis savo sūnums pakoregavo Lampėdžių draustinį ir Kauno vandenviečių teritorijas, ir ką tyli, Šančiuose, prieš gyventojų valią, pradėjo tiesti gatvę, ir vėl tyli, gal pradės ką nors sakyti, kai pradės mažinti daugiabučių kiemus, norėdami pristatyti sublokuotų namų.

GIDRIUS

GIDRIUS portretas
TEISINGAI piktinasi zmones supi..... valdzia ir bailiai .JEI Karbauskis teisus tai tylekit .ISIDEJO JUS VISUS I KISENE IR JUOKIAS.PRIVATIZUOKIT.....

Manau apie visus taip.

Manau apie visus taip. portretas
Juk tokie karaliai ,carai,krabai ir tokiu asilu palaikimu i miestu ir Lietuvos valdovus.Jie atejo uzgrobti dvarus,parkus paezeres.Jie mano ,kad tam jie turi visas galias.O kur musu dori ,viska zadantis politikai? Kur noreje buti Prezidentais? Juk pats laikas organizuoti kita sajudi ,kad apginti mus nuo savu lupikautoju,grobuoniu.Ir nuomone tokia,kad visiem rupi tik pinigai ifr Juozaiciu taip pat.Jam rupi kaip prisidaugimžnus islaikyti savo vaikus ir jauna zmona atitemta is Kaliningrado.

Nuomone ne karaliuko

Nuomone ne karaliuko portretas
Paskaiciau L.R. portale apie Karbauskio be leidimo jo dvare pastatyta abservatorija ir is visu pusiu uztvaros .Zmones neprieina prie vandens.Komentarai ;kada sis karaliukas baigs viespatauti? O manau baigs gtik tada ,kada samone lietuviu pakils ir nerinks pazaduku.kai neliks pasalpiniu kurie balsuoja uz pasalpu didinti zadanti karaliuka ir vis jo klana.Tada kai nebeliks vatniku kurie remia Putino klana.Kada musu teisine sistema dirbs zmoniu naudai,o ne savo kisenei.Prezidente .reikia 50 procentu pakeisti teiseju,prokuroru.O viena kita pakeitus tvarkos nebus.

Laima

Laima portretas
Ten gi Kauno marių regioninis parkas. Kas išdavė leidimus statyt? Pasikeitus valdžiai, vėl griausim už mokesčių mokėtojų pinigus...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šaunuolis Ramai.pavydi tau koloborantai ir stribu palikuoniai.

Anonimas

Anonimas portretas
Vogti tai vogti milijonus,toks Karbauskio šūkis.Nejaugi nėra pas mus teisybės ? Kodėl taip tyčiojasi iš mūsų visų ?Žulikas žuliku ir mirs,tokia patarlė.Tai yra niekšas ir naikintojas mūsų šalies.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Visiškai nerūpi R.Karbauskio turtai... nuo to protingesnis nepasidaro. Problema tame, kad VISI Seimo nariai yra ANTIKONSTITUCININKAI ir nieko nedaro, kad paklusti Konstitucijai. O tai reiškia PAVAGIA iš Lietuvos žmonių lygių ir tiesioginių rinkimų teisę įtvirtintą Konstitucijoje. Todėl nepriklausomai nuo jų turtų, mokslinių laipsnių ir pareigų juos laikau VAGIMIS, banditais žmonėmis be moralės ir Lietuvos naikintojais. Apie tai jie ŽINO ir tyli. ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/cekistiniai-rinkimai-lietuvoje99404/ Niekaip nesugeba atsakyti ar dar gyva Deimantė? Taip gali daryti tik NUŽMOGĖJĘ paskutiniai niekšai.

Negeriantis

Negeriantis portretas
net kavos zmogus susitaupe ir papirko nameli nediduka uz keliolika limonu- nepavydekime!

Pavydolei )

Pavydolei ) portretas
Sumokėjo daugiau nei 3 mln mokesčių ) kas negerai ? O domėtis manau gali kuo nori : vieni renka drugelius , kiti domisi ,, dangumi ,, ) vėl apazijai ir pavydoliams nepavyko įkąsti? Duskit )))

>

> portretas
Taigi ne vienas krabas savo kiaute sėdi , žmonės aplink, ir nereikia kito žemint , eik geriau šikinykų plaut.

>o

>o portretas
O pats merui kabinete grindis plauni, kad matei?
Anonimas portretas
Kaune šitas padaras savas, pas Visvaldą eina duris spardydamas...

To Viktoras

To Viktoras portretas
Jei tamsta skaitai kad kiti tinginiai ir nieko nesugeba tai passiaiskink kaip jis ta turta gavo ir is kur tevas jo milijonus uzdirbo. Dirbdamas niekad,vogdamas taip ,n3s viska mateme savo akimis

Viktoras

Viktoras portretas
Šaunuolis Ramūnas visiems tinginiams pavydas šiknas griaužia,žiūrėkit per tvorą kaip protingi ir darbštūs žmonės gyvena.

Šlykštu darosi

Šlykštu darosi portretas
Net nebesuprantu...Juk žmona gyvena Ispanijoje ir ten turi sukūrusi didžiausius turtus,o dabar...čia su Karbauskiu kartu baigia visą Lietuvą išpirkti.Taigi dalis Lietuvos Matijošaičio,dalis Karbauskio,įdomu ar beliks žemės dar kokiam milijonieriui .

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
kiek pensininku pamaitintu, bet jie patys renka

Ne veltui jį

Ne veltui jį portretas
Greta ir kitos moterys paliko. Erodas, pilkasis kardinolas...

Jis nevertas

Jis nevertas portretas
Šlykštus sukčius. Daug ką sako, jog šalia Prunskienės sėdėjo. Tokie kaip Šedžius ir Šustauskas...

Visi bijo stoti jam skersai kelio

Visi bijo stoti jam skersai kelio portretas
Gražulis buvo teisus... nuvaro žmones nuo žemės perperka. Sukčius kokių reta! Pilkasis kardinolas. Kai numirs ir jam 2×2 atmatuos!
Anonimas portretas
Sutraukos valdo Lietuvą...

Anonimas

Anonimas portretas
Kai semas gali laikyti toki vagi o gal skvernelis kartu su juo vage lietuva

ta erke

ta erke portretas
kada ismes is seimo?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių